Hommeles bij Gent: Vanhaezebrouck pakt De Witte aan

door
Hommeles bij Gent: Vanhaezebrouck pakt De Witte aan

Bij AA Gent was de sfeer de voorbije dagen onder het vriespunt gezakt. De Buffalo's gingen donderdag met de billen bloot tegen Djurgardens, waar ze na 46 minuten al 4-0 achter stonden. Dat zorgde ervoor dat zelfs voorzitter Ivan De Witte zich ging moeien. Hij zette na de wedstrijd serieus druk op zijn ploeg én zijn trainer voor de match tegen KV Mechelen.


In een emotioneel interview liet De Witte weten dat de prestatie in Zweden voor hem onaanvaardbaar was. Hij signaleerde ook een gebrek aan grinta in de groep en leek ook kritiek te uiten op de tactische keuzes van Vanhaezebrouck. Hij vond dat de ploeg meer 'georganiseerd' moest spelen en verklaarde dat er een pakket aan maatregelen genomen moest worden.

Die woorden schoten volledig in het verkeerde keelgat bij Vanhaezebrouck, die na de 3-0-zege tegen KVM stevig terugsloeg. "Als je publiekelijk spreekt over een systeem en manier van voetballen, dan ga ik ervan uit dat je een kenner moet zijn om daar tegen mij over te kunnen spreken", tekende Het Laatste Nieuws op. "Op het vliegtuig heb ik met hem gesproken. En daar heb ik vastgesteld dat hij nog geen enkel beeld had herbekeken van de wedstrijd."

SAMENWERKING OP DE HELLING
"Kijk, ik ben twee keer naar AA Gent gekomen om ze uit de miserie te halen. Twee keer, hé. Als zij vinden dat ik niet de man ben om dat te doen in de toekomst... Oké, geen probleem dan", ging Vanhaezebrouck verder, die zo ook een vraagteken achter een verdere samenwerking leek te zetten. "Dat weet ik niet. Dat moet ik niet beslissen", besloot hij onheilspellend.

LEES OOK: Club Brugge versus AA Gent: bom ontploft in Pro League

Denk je dat er een scheiding zit aan te komen?

Meest recent

Garcia speelt open kaart over opstelling Rode Duivels

Met een 2-5 zege tegen het gastland begonnen de Rode Duivels op geslaagde wijze aan hun oefenstage ...

49
49
'Anderlecht ruikt buitenkans: Lukaku verlaat Napoli'

Romelu Lukaku ligt alsmaar meer op ramkoers met Napoli. Nu de spanningen blijven oplopen, wordt er ...

73
73
'Club Brugge op vinkenslag: koopje bij KV Mechelen?'

Club Brugge gaat andermaal een lucratieve zomer tegemoet, waarin alweer tal van goudhaantjes de ...

106
106
'Klok tikt in Anderlecht: gesprekken De Cat on hold'

De zoektocht naar een nieuwe technisch directeur sleept aan, en dus dreigen ook een paar prangende ...

99
99
Couckes misslag: golf van verontwaardiging na sluiting

Voor Marc Coucke blijft het moeilijk om de negatieve stroom te keren. De ondernemer, die ook ...

74
74
Kompany in de wolken: enorme boost voor Real-clash

Volgende week worden de heenmatchen in de kwartfinales van de Champions League afgewerkt. Daarbij is ...

41
41
Transfervrij vertrek Hazard? 'Anderlecht onderneemt actie'

RSC Anderlecht is bijna twee maanden na het vertrek van Olivier Renard nog steeds op zoek naar een ...

216
216
Garcia helemaal overtuigd: Duivel dwingt WK-basisplaats af

De Rode Duivels vertoefden tijdens de huidige interland-break op Amerikaanse bodem voor een stage en ...

332
332
Geen perfecte week Belgische beloften: Jong Oranje wint nipt

De nationale beloften hebben hun interland-break niet bepaald met een goed gevoel kunnen afsluiten. ...

78
78
'Club Brugge perplex: Tresoldi legt transferwens neer'

Nicolo Tresoldi is de voorbije weken helemaal ontploft bij Club Brugge. Maar die goede prestaties ...

517
517
"Missen als kiespijn" - Tielemans krijgt tik om de oren

De Rode Duivels hebben vertrouwen getankt tijdens hun eerste oefenwedstrijd in aanloop naar het WK. ...

268
268
De Ketelaere onder vuur: Garcia’s geduld staat op springen

Charles De Ketelaere wil diepe spits zijn bij de Rode Duivels. Rudi Garcia blijft hem ook in die rol ...

105
105
Lukaku maakt brokken: nieuwe plottwist in Napoli-soap

Ook zonder Romelu Lukaku troffen de Rode Duivels vijf keer raak tegen de VS. Terwijl het af te ...

121
121
Club Brugge versus AA Gent: bom ontploft in Pro League

Aan de vooravond van de Algemene Vergadering staan de zenuwen weer straksgespannen in de Pro League. ...

400
400
AA Gent licht optie: revelatie nóg langer op post?

Dankzij een knappe eindspurt neemt AA Gent straks deel aan de Champions' Play-Offs. Een van de ...

94
94
'De Cat grof wild: Bayern opent bod, kapers op de kust'

Nathan De Cat vierde zaterdag op amper 17-jarige leeftijd al zijn debuut bij de Rode Duivels. De ...

333
333
KRC Genk betaalt dure flops cash: De Condé onder vuur

KRC Genk greep naast de top zes en mag, ondanks de geslaagde campagne in Europa, dus gerust spreken ...

802
802
'Kompany transfermarkt op: routinier verlaat Bayern'

Vincent Kompany smeedde het voorbije anderhalf jaar bij Bayern München een ijzersterk elftal, ...

45
45
'Club Brugge casht weer: strijd om Seys is helemaal los'

Club Brugge kreeg vorige zomer al te maken met een leegloop en dat zal na dit seizoen wellicht ...

302
302
Ancelotti bevestigt zeer opvallende naam in WK-kern Brazilië

Het wordt uitkijken wie komende zomer in de Verenigde Staten, Canada en Mexico de wereldtitel zal ...

61
61
'Genk hakt knoop door over nieuwe CEO'

Bij KRC Genk viel er maandag verrassend nieuws te rapen. De club kondigde aan dat de samenwerking ...

298
298
'Nieuwe domper voor Malick Fofana'

Voor de stage van de Rode Duivels in de Verenigde Staten moest Rudi Garcia stevig puzzelen. Hij zag ...

87
87
Bounida beroert: Nederlanders hard voor Duivels én Marokko

De Rode Duivels zien weer een groot talent wegvallen voor de toekomst. Nadat hij eerder dit seizoen ...

290
290
Nainggolan pakt uit met opvallend nieuw project

Sinds januari maakt Radja Nainggolan het mooie weer bij Patro Eisden, dat hem kon weglokken bij ...

44
44
'Onthuld: om deze reden speelt De Bruyne niet naast Messi'

Kevin De Bruyne vertoeft momenteel met de Rode Duivels op stage in de Verenigde Staten. Daarmee ...

97
97

Meer sportnieuws