Liverpool staat helemaal op uit de doden en klopt Man City

door
Liverpool staat helemaal op uit de doden en klopt Man City

Liverpool was dit seizoen tot dusver een schim van zichzelf en was in de Premier League zelfs weggezakt naar de twaalfde plaats. Eerder deze week leefde de ploeg van Jürgen Klopp echter weer op door in de Champions League Rangers een 1-7 aan te smeren en die lijn hebben ze nu ook in eigen land doorgetrokken. In de kraker tegen Manchester City trokken ze aan het langste eind met 1-0.


De Reds hadden serieus vertrouwen getankt met hun ruime Europese zege en dat was op Anfield ook te zien. Na een studieronde toonden ze zich immers het gevaarlijkst, maar Diogo Jota en Robertson lieten de kansen liggen. Aan de overkant kopte Haaland in de handen van Alisson. We gingen zo rusten met 0-0, maar in de tweede helft zou de wedstrijd helemaal losbarsten.

Man City leek daarin op voorsprong te komen toen Foden de bal in doel legde, maar de VAR verbrodde het feestje nog. Hij had immers in de opbouw naar de goal een overtreding van Haaland gesignaleerd. Enkele minuten later was het aan de overkant wél raak, want Mohamed Salah faalde na een uittrap van Alisson oog in oog met Ederson deze keer niet, nadat hij eerder nog een opgelegde kans naast getrapt had.

ROOD VOOR KLOPP
In de slotfase ging City uiteraard met man en macht op zoek naar de gelijkmaker, maar Haaland werd nog afgestopt door Alisson en Van Dijk. Liverpool zou de match ook nog beëindigen zonder Klopp, die een rode kaart kreeg na een uitbarsting richting de arbitrage. De 1-0 bleef wel op het bord staan, waardoor leider Arsenal in het vuistje lacht. De Gunners staan nu vier punten los van hun dichtste concurrenten.


LEES OOK: 'El Khannouss en Vuskovic grof wild op de transfermarkt'

Zal Liverpool nu weer helemaal vertrokken zijn?

Meest recent

De 11 namen: Leko verrast met vervanger Onyedika

Club Brugge heeft om 18u45 een afspraak met de geschiedenis. Na het 3-3 gelijkspel in Jan Breydel ...

121
121
Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 27 bekend

De reguliere competitie nadert zijn finale ontknoping, en dus staan de zenuwen alsmaar meer ...

36
36
'Geen weg terug: Anderlecht hakt trainersknoop door'

Behoudens een verrassing zit Jérémy Taravel ook volgende week tegen OH Leuven nog in ...

201
201
Verheyen tipt Leko: Club Brugge all-in tegen Atlético?

Binnen twee uur begint Club Brugge eraan tegen Atlético Madrid. Om een ticket voor de achtste ...

102
102
'Anderlecht verbrandt vingers: Hazard op hete kolen'

Met hangen en wurgen zette RSC Anderlecht zondag tegen Zulte Waregem een serieuze stap richting de ...

155
155
Union incasseert uppercut: einde seizoen voor sterkhouder?

Union liet zich zaterdag niet onder druk zetten door de zeges van eerste achtervolgers STVV en Club ...

97
97
Hakimi in vieze papieren: verkrachtingszaak ontplooit

Achraf Hakimi wordt gezien als één van de beste rechtsbacks ter wereld. De Marokkaanse ...

74
74
Courtois slaat op tafel: Mourinho én UEFA afgemaakt

De return tussen Real Madrid en Benfica belooft extra scherp te zijn. In de heenwedstrijd was er de ...

63
63
Routinier mee naar WK? Rode Duivel maakt hattrick

Wie gaat mee naar het WK 2026? Daar wordt maanden voor het mondiale landentornooi al over gesproken. ...

58
58
Standard en Antwerp horen verdict na stopzetting

De wedstrijd tussen Standard Luik en Royal Antwerp FC werd op maandag 20 oktober onderbroken bij een ...

230
230
Simeone spreekt Leko resoluut tegen: messen zijn geslepen

Club Brugge kijkt dinsdagavond Atlético Madrid recht in de ogen namens de Champions League. ...

129
129
De Bruyne komt met belangrijke update: WK in gevaar?

Kevin De Bruyne ligt al een tijdje in de lappenmand. De Belgische supporters houden alvast hun hart ...

117
117
Ajax kruipt uit de put en deelt straffe cijfers

Ajax kende heel donkere jaren. PSV nam sportief de fakkel over en financieel was het ook ...

33
33
Courtois investeert in Belgische club: twee clubs genoemd

Thibaut Courtois investeerde onlangs in de Franse club Le Mans. Ondertussen raakte ook bekend dat ...

332
332
KRC Genk heeft prijs: rechtsachter tekent contract

KRC Genk is een club waar jeugddoorstroming zeer belangrijk is. De Limburgers blijven inzetten op de ...

139
139
Diego Moreira haalt ferm uit na glansrol: ex-club afgemaakt

Diego Moreira speelde afgelopen speeldag in de Ligue 1 een geweldige wedstrijd. De Rode Duivel was ...

44
44
Hoeveel kans heeft Club tegen Atlético? Opta velt oordeel

Club Brugge neemt het dinsdagavond op tegen Atlético Madrid in de terugwedstrijd van de ...

84
84
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht bibbert, Club dumpt genadeloos’

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

417
417
Herman Brusselmans ontsnapt opnieuw aan veroordeling

In de rechtbank van Gent keek Herman Brusselmans vandaag opnieuw de justitie in de ogen, in een zaak ...

47
47
'Club Brugge-bestuur op missie: topmeetings in Madrid'

In de play-offs van de Champions League gaat Club Brugge straks op bezoek bij Atlético ...

573
573
Strijd om top zes barst los: databureau weegt kansen

In de voorlopig laatste editie van de play-offs belooft de race om de top zes spannender te worden ...

383
383
'Anderlecht slaat alarm: duo sterkhouders richting exit'

Nu de ene na de andere kandidaat afhaakt overweegt RSC Anderlecht om tussenpaus Jérémy ...

495
495
Degryse tikt Verhaeghe op de vingers: "Kleine club"

Club Brugge gaat straks tegen Atlético Madrid opnieuw op zoek naar Europees succes. De ...

188
188
Storm rond Van Gucht: 'Nieuwe onthullingen slaan in als bom'

Vorige week raakte bekend dat Ruben Van Gucht een kind verwacht met Charlotte Van Looy, korte tijd ...

313
313
Straffe woorden: Van der Sar spreekt Lammens aan live op tv

Senne Lammens heeft maandagavond opnieuw indruk gemaakt bij Manchester United. De doelman hield de ...

194
194

Meer sportnieuws