Liverpool staat helemaal op uit de doden en klopt Man City

door
Liverpool staat helemaal op uit de doden en klopt Man City

Liverpool was dit seizoen tot dusver een schim van zichzelf en was in de Premier League zelfs weggezakt naar de twaalfde plaats. Eerder deze week leefde de ploeg van Jürgen Klopp echter weer op door in de Champions League Rangers een 1-7 aan te smeren en die lijn hebben ze nu ook in eigen land doorgetrokken. In de kraker tegen Manchester City trokken ze aan het langste eind met 1-0.


De Reds hadden serieus vertrouwen getankt met hun ruime Europese zege en dat was op Anfield ook te zien. Na een studieronde toonden ze zich immers het gevaarlijkst, maar Diogo Jota en Robertson lieten de kansen liggen. Aan de overkant kopte Haaland in de handen van Alisson. We gingen zo rusten met 0-0, maar in de tweede helft zou de wedstrijd helemaal losbarsten.

Man City leek daarin op voorsprong te komen toen Foden de bal in doel legde, maar de VAR verbrodde het feestje nog. Hij had immers in de opbouw naar de goal een overtreding van Haaland gesignaleerd. Enkele minuten later was het aan de overkant wél raak, want Mohamed Salah faalde na een uittrap van Alisson oog in oog met Ederson deze keer niet, nadat hij eerder nog een opgelegde kans naast getrapt had.

ROOD VOOR KLOPP
In de slotfase ging City uiteraard met man en macht op zoek naar de gelijkmaker, maar Haaland werd nog afgestopt door Alisson en Van Dijk. Liverpool zou de match ook nog beëindigen zonder Klopp, die een rode kaart kreeg na een uitbarsting richting de arbitrage. De 1-0 bleef wel op het bord staan, waardoor leider Arsenal in het vuistje lacht. De Gunners staan nu vier punten los van hun dichtste concurrenten.


LEES OOK: Kuyt breekt: openhartige woorden raken diep

🚀 Manchester City FC-fans lezen nu:

Man City bevestigt: icoon verlaat de club
Man City bevestigt: icoon verlaat de club
66

Zal Liverpool nu weer helemaal vertrokken zijn?

Meest recent

Intern gevecht Anderlecht: Deschacht voorspelt vuurwerk

RSC Anderlecht speelde afgelopen weekend een zwakke wedstrijd, maar won uiteindelijk wel met 3-1 van ...

64
64
Halve finales UEL/UECL bekend: ontdek de grote favorieten

Ook in de Europa en Conference League zijn de kaarten geschud. Donderdagavond werden in de twee ...

37
37
Club houdt 'grote joker' klaar in titelgevecht met Union

Zondagavond is het zover, dan kruisen de twee grote titelkandidaten de degens met mekaar in de ...

238
238
UEL/UECL: mooie avond voor Belgen, één grote verrassing

In de Europa en Conference League zijn de tickets voor de halve finales uitgedeeld. Met Youri ...

65
65
Ideale WK-basiself Duivels: Albert dumpt dríé grote namen

Nog minder dan twee maanden te gaan en het WK van de Rode Duivels gaat van start. Op maandag 15 juni ...

174
174
Club Brugge wrijft zich in handen met 'nieuwe Karetsas'

Club Brugge wist de voorbije jaren heel wat jonge spelers richting de Europese topcompetities te ...

172
172
Slotspeeldag Challenger Pro League: dit staat op het spel

Vrijdagavond wordt de slotspeeldag van de reguliere competitie in de Challenger Pro League ...

69
69
Afkeer voor Anderlecht? Vanderbiest spreekt eerlijke taal

In de Champions' Play-Offs staat zaterdagavond een interessante duel op het programma. Zo strijden ...

177
177
Titelgevecht barst los: hét verschil tussen Union en Club

De spanning in de Champions' Play-Offs neemt in de komende dagen gevoelig toe. Aanstaande zondag ...

509
509
Furieus Barça legt wéér klacht neer na UCL-uitschakeling

FC Barcelona sneuvelde dinsdagavond uit de Champions League ondanks een 1-2-zege op het veld van ...

115
115
UEL/UECL: Nederlands verhaal over, Genk-killer stuift door

De eerste halve finalisten in de Europa en Conference League zijn bekend. Zo wist SC Freiburg na KRC ...

63
63
Antwerp op kruispunt: drastische beslissing in PO's?

Antwerp FC is uiterst tegenvallend aan de Europe Play-Offs begonnen. De Great Old ging in zijn ...

572
572
Lukaku verbijstert Italië met meest gehate transfer ooit

Romelu Lukaku dreigt in Italië opnieuw het middelpunt te worden van een transferstorm. Door de ...

398
398
AA Gent stoomt door: aanvaller tekent tot 2029

AA Gent strijdt momenteel nog volop in de Champions' Play-Offs voor een Europees ticket. Ondertussen ...

29
29
Blikvangers PO's: nieuwe leiders én degradatie-beslissing?

De derde speeldag van de Play-Offs in de Jupiler Pro League staat voor de deur en het belooft weer ...

73
73
Eddy Merckx bezorgt voetbalfans enorme krop in de keel

Eddy Merckx ging de laatste maanden door een ware hel. De wielerlegende kreeg te maken met tal van ...

97
97
'Eerste zomertransfer Club Brugge: contract van vijf jaar'

Club Brugge zal er in de komende weken alles aan doen om de 20ste landstitel uit zijn geschiedenis ...

557
557
Kop rolt bij Real: eerste slachtoffer na Bayern-drama'

Real Madrid zal ook dit seizoen de Champions League niet winnen. De recordhouder werd woensdag uit ...

445
445
'Club Benzema greep ondanks miljoenenbod naast RSCA-pion'

Bij RSC Anderlecht hopen ze het seizoen nog goed te eindigen. Paars-Wit wil nog voor de derde plaats ...

158
158
Cercle Brugge slaat toe met drie contractverlengingen

Cercle Brugge kent een zeer rustig einde van het seizoen nu het behoud zeker is. De Bruggelingen ...

48
48
KRC Genk raast door met volgend contract

Bij KRC Genk blijven ze werk maken van de toekomst. De Limburgers willen ook de komende jaren ...

126
126
'AA Gent bereikt akkoord: toptransfer in de maak'

Na een magere één op zes hoopt AA Gent zijn blazoen in de play-offs op te schonen ...

130
130
'Goudmijn voor Club Brugge: succesformule ontleed'

De sportieve hoogconjunctuur bij Club Brugge gaat al jaren hand in hand gepaard met een alsmaar ...

421
421
Eerste midweekspeeldag PO's: scheidsrechters bekend

Volgende week staat de eerste midweekspeeldag van de play-offs op het programma, maar eerst moet ...

312
312
'Anderlecht kruist vingers: winst op trio flops?'

RSC Anderlecht gaat straks andermaal een drukke zomer tegemoet. Vooral op uitgaand vlak ligt er ...

399
399

Meer sportnieuws