Chelsea wint vlot, Man Utd struikelt weer op Old Trafford

door
Chelsea wint vlot, Man Utd struikelt weer op Old Trafford

Chelsea heeft zich zaterdagnamiddag steviger in de top vier van de Premier League genesteld. Het won zelf niet zonder moeite op het veld van Aston Villa, terwijl eerste achtervolgers Manchester United en Newcastle United elkaar punten ontfutselden. Op Old Trafford hielden ze het op een 0-0 en daar zal vooral Man Utd niet tevreden mee zijn.


Chelsea keerde terug uit Birmingham met een 0-2-overwinning op zak, maar die score vertelt zeker niet het volledige verhaal van de wedstrijd. Die begon wel uitstekend voor de Blues, want al na zes minuten kwamen ze al op voorsprong. Mings raakte de bal volledig verkeerd en Mason Mount nam het geschenk dankbaar aan. De aanvaller klopte Martinez van dichtbij.

Daarna nam Villa het heft echter in handen. Chelsea mocht een beresterke Kepa in doel op beide knieën danken voor enkele mirakelsaves, terwijl het doelhout ook twee keer de Spanjaard ter hulp kwam. Na rust viel de wedstrijd echter in een beslissende plooi toen Mount met een heerlijke vrijschop zijn tweede goal aantekende. Leander Dendoncker mocht in het slotkwartier nog invallen bij Villa, maar kon niets meer aan de score veranderen.

MISSER
Manchester United ontving Newcastle dan weer met Cristiano Ronaldo in de basis, voor het eerst in de Premier League sinds de 4-0-pandoering op Brentford op de tweede speeldag. Doelpunten vielen er op Old Trafford echter niet, al was dat eigenlijk een half mirakel. In de eerste helft raakte Joelinton namelijk de bezoekers twee keer het kader, terwijl United in de slotfase ook dicht bij de openingsgoal kwam. Fred miste echter onbegrijpelijk voor een open doel, nadat de ingevallen Rashford doelman Pope omspeeld had.

LEES OOK: Scout Man Utd gooit alles op tafel over transfer Lammens

Zal Man Utd dit seizoen in de top vier eindigen?

Meest recent

Keeperskwestie in Genk: Hayen kiest nieuwe nummer één

Op het veld van Antwerp krijgt KRC Genk vrijdag de eer om de play-offs af te trappen. Niet de ...

0
0
'Club Brugge hakt knoop door: ideale opvolger Mignolet'

Wat al langer in de lucht hing, is nu ook officieel: Simon Mignolet houdt het na dit seizoen voor ...

138
138
'Genk wil voorbeeld van Club met Tresoldi-deal volgen'

Club Brugge sloeg vorige zomer alweer een geweldige transferslag met de komst van Nicolo Tresoldi. ...

85
85
Geen vaste waarde, wel Openda: Teklak maakt WK-selectie

Binnen ongeveer anderhalve maand moet Rudi Garcia de selectie van de Rode Duivels voor het WK ...

62
62
Hayen kondigt (noodgedwongen) wissel aan bij Genk

Vrijdagavond worden de play-offs van de Jupiler Pro League op gang getrapt. De debatten worden ...

132
132
'Brys krijgt Belgische concurrentie voor WK-job'

De Rode Duivels zakken straks opnieuw af naar het WK met een buitenlandse bondscoach, maar dat ...

21
21
Verhaeghe spreekt duidelijk over opvolging Mignolet

Het was donderdag toch wel een bommetje bij Club Brugge: Simon Mignolet stopt op het einde van het ...

306
306
'Napoli wil nog een derde Belg binnenhalen'

Napoli kleurt de laatste seizoenen weer behoorlijk Belgisch. Romelu Lukaku streek er in de zomer van ...

66
66
'Standard verrast met beslissing over Euvrard'

Standard mocht dit seizoen nog verrassend lang dromen van de top zes, maar viel uiteindelijk toch ...

177
177
'Club mag deze opvolger voor Mignolet al schrappen'

Bij Club Brugge kwam er donderdagvoormiddag zeer verrassend nieuws. Plots werd er immers een ...

353
353
TRANSFERUURTJE: 'WK-explosie bij Club, reden exit Hazard bekend'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

163
163
DAZN pakt uit met nieuwigheid voor PO's: "Voor de fans!"

DAZN heeft besloten het contract met de Pro League stop te zetten, maar dit seizoen is het Belgische ...

240
240
Verhaeghe en Mignolet geven uitleg over bliksemvertrek

Simon Mignolet stopt na een indrukwekkende carrière aan het einde van het seizoen met ...

384
384
Simon Mignolet dropt bom en verlaat Club Brugge

Club Brugge kondigde plots een persconferentie aan en de supporters wisten niet wat er aan de hand ...

380
380
STVV heeft doel in PO1: "Niet zoals Gent vorig jaar"

Vanaf komend weekend is het 'money time' in de Jupiler Pro League, want dan worden de play-offs ...

42
42
Mannaert over WK-selectie: "Zij zijn al zeker"

De Rode Duivels hebben hun stage in de Verenigde Staten afgerond met een ruime zege tegen het ...

108
108
Genk slaat drie vliegen in één klap met contractopties

KRC Genk moest tijdens de interlandbreak zijn wonden likken, want de Limburgers grepen uiteindelijk ...

282
282
Rode Duivel hint naar straffe transferwending

Er is de laatste jaren een groot spelersverloop geweest bij de Rode Duivels. Domenico Tedesco voerde ...

52
52
Ceulemans velt zijn oordeel over vergelijking met De Cat

De stage in de Verenigde Staten was voor Rudi Garcia de gelegenheid om enkele nieuwe namen aan het ...

109
109
Ward Lemmelijn en Francken: telefoontje slaat in als bom

Sommige carrières nemen onverwachte bochten, maar bij Ward Lemmelijn lijkt het eerder een ...

97
97
Vanaken komt met belangrijk nieuws over blessure

De Rode Duivels moesten het de voorbije week in de Verenigde Staten stellen zonder een aantal vaste ...

240
240
Club, RSCA of Genk: wie heeft de beste jeugdopleiding?

Zelf opgeleide talenten spelen een alsmaar belangrijkere rol bij onze Belgische topclubs. Niet ...

327
327
Stadionsoap Club Brugge: hallucinante details onthuld

Het is nog maar eens D-Day voor Club Brugge in het heikele stadiondossier, een soap die nu al bijna ...

1229
1229
Van Gucht en Vermeire: conflict krijgt vurige wending

Soms zegt één zin meer dan een heel interview. Jacques Vermeire deed recent zo’n ...

63
63
'Anderlecht breekt met Hazard: bizarre reden lekt uit'

Het heeft er alle schijn van weg dat Thorgan Hazard bezig is aan zijn laatste maanden bij RSC ...

719
719

Meer sportnieuws