Chelsea wint vlot, Man Utd struikelt weer op Old Trafford

door
Chelsea wint vlot, Man Utd struikelt weer op Old Trafford

Chelsea heeft zich zaterdagnamiddag steviger in de top vier van de Premier League genesteld. Het won zelf niet zonder moeite op het veld van Aston Villa, terwijl eerste achtervolgers Manchester United en Newcastle United elkaar punten ontfutselden. Op Old Trafford hielden ze het op een 0-0 en daar zal vooral Man Utd niet tevreden mee zijn.


Chelsea keerde terug uit Birmingham met een 0-2-overwinning op zak, maar die score vertelt zeker niet het volledige verhaal van de wedstrijd. Die begon wel uitstekend voor de Blues, want al na zes minuten kwamen ze al op voorsprong. Mings raakte de bal volledig verkeerd en Mason Mount nam het geschenk dankbaar aan. De aanvaller klopte Martinez van dichtbij.

Daarna nam Villa het heft echter in handen. Chelsea mocht een beresterke Kepa in doel op beide knieën danken voor enkele mirakelsaves, terwijl het doelhout ook twee keer de Spanjaard ter hulp kwam. Na rust viel de wedstrijd echter in een beslissende plooi toen Mount met een heerlijke vrijschop zijn tweede goal aantekende. Leander Dendoncker mocht in het slotkwartier nog invallen bij Villa, maar kon niets meer aan de score veranderen.

MISSER
Manchester United ontving Newcastle dan weer met Cristiano Ronaldo in de basis, voor het eerst in de Premier League sinds de 4-0-pandoering op Brentford op de tweede speeldag. Doelpunten vielen er op Old Trafford echter niet, al was dat eigenlijk een half mirakel. In de eerste helft raakte Joelinton namelijk de bezoekers twee keer het kader, terwijl United in de slotfase ook dicht bij de openingsgoal kwam. Fred miste echter onbegrijpelijk voor een open doel, nadat de ingevallen Rashford doelman Pope omspeeld had.

LEES OOK: Arsenal blijft op titelkoers, Chelsea in de problemen

Zal Man Utd dit seizoen in de top vier eindigen?

Meest recent

Trainerswaarschuwing Anderlecht: "Niet zoals met Hubert"

Anderlecht boekte vorig weekend een klinkende zege tegen OH Leuven en zette zo een grote stap ...

4
4
'Straf Premier League-avontuur voor Will Still'

De voorbije jaren hebben de broertjes-Still een mooie naam voor zichzelf gemaakt in de ...

12
12
Jean-Marie Pfaff’s ingrijpende keuze zet Beveren op z’n kop

Het zijn intense en moeilijke jaren geweest voor Jean-Marie Pfaff. Eén van de beste ...

19
19
'Club Brugge gaat transferstrijd aan met Monaco'

Club Brugge lijkt voor een zeer drukke transferzomer te staan. Heel wat smaakmakers lijken na dit ...

46
46
'Real Madrid dropt in zomer stevige trainersbom'

Real Madrid beleeft een woelig seizoen. Het zette in januari Xabi Alonso alweer op straat. De ...

23
23
Dit is dé reden waarom Charleroi-Cub extra lang duurde

Club Brugge deed zondag een uitstekende zaak door na het puntenverlies van Union en STVV te gaan ...

406
406
TRANSFERUURTJE: 'Witte trainersrook bij Anderlecht, Barça dokt 30 miljoen'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

273
273
Buitenaardse Messi helpt Inter Miami aan straffe comeback

Lionel Messi is inmiddels al 38 jaar, maar net zoals Cristiano Ronaldo blijft de Argentijn gaan op ...

37
37
Simon Mignolet deelt boodschap die blijft nazinderen

Wat zich gisteren in Charleroi afspeelde, was het soort voetbalavond dat nog lang blijft nazinderen. ...

282
282
Ramp voor Union: “Groot probleem, géén oplossing”

Union SG staat nog altijd aan de leiding in de Jupiler Pro League, maar Club Brugge sloop afgelopen ...

119
119
Albert compleet verrast over RSCA: "Monsterlijk!"

RSC Anderlecht is onder Jérémy Taravel weer beter bezig. Er is nog veel werk om van ...

340
340
Van Gucht haalt Brusselmans door gehaktmolen

Ruben Van Gucht en Herman Brusselmans zijn twee van onze bekendste en misschien ook wel meest ...

104
104
Club door oog van de naald: "Dat leek nergens op"

Club Brugge won met meer geluk dan kunde op het veld van Sporting Charleroi. Blauw-Zwart speelde een ...

161
161
Enorm probleem bij Union SG: "Te weinig voor een kampioen"

Wat Union SG liet zien tegen KVC Westerlo, dat deed pijn aan de ogen. Dat was zeker niet de eerste ...

65
65
Vragen bij RSCA-ster: "Kan hij dit ook in de PO's brengen?"

RSC Anderlecht won met 5-1 van OH Leuven. De Brusselaars speelden een uur lang best goed, voordien ...

254
254
Mignolet bedankt Charleroi: "We werden wat geholpen"

Club Brugge pakte de drie punten in Charleroi. Het deed dat in de 100ste minuut via een goal van ...

204
204
'STVV rekent op duurste transfer ooit van de club'

Bij STVV gaan ze komende zomer ongetwijfeld een resem sterkhouders de club zien verlaten. De ...

155
155
Commotie na sleutelfase: Club bevoordeeld op Mambourg?

Na een doelpunt van Joel Ordoñez in de 100ste minuut, ging Club Brugge zondagavond ...

749
749
Enorme mokerslag AA Gent: "In de kleedkamer ..."

AA Gent heeft zijn deelname aan de Champions' Play-Offs zelf te grabbel gegooid. Na twee ...

337
337
'Napoli met verstomming geslagen: De Bruyne verbaast bij terugkeer'

SSC Napoli boekte afgelopen weekend een cruciale zege na een doelpunt van Romelu Lukaku in de extra ...

363
363
Walgelijk incident na Charleroi-Club, Vanaken haalt fors uit

Club Brugge pakte zondagavond in extremis de drie punten op Sporting Charleroi na een doelpunt van ...

912
912
Degryse nu zal zeker: déze ploegen halen Play-Off I

Nog drie speeldagen te gaan en de reguliere competitie in de Jupiler Pro League zit erop. De strijd ...

677
677
‘Club Brugge op z'n kop: ongehoorde toptransfer barst los'

Club Brugge weet dat er deze zomer opnieuw stevig aan de ploeg zal worden getrokken. Maar wat nu op ...

433
433
Dikke streep door Genkse rekening: "Zie enkel nadelen"

KRC Genk heeft een erg mooie week achter de rug. Slechts enkele dagen na de kwalificatie in de ...

321
321
'Trainerswending bij Anderlecht: witte rook op komst'

Met een 5-1-overwinning tegen OH Leuven, zette RSC Anderlecht afgelopen weekend een gigantische stap ...

946
946

Meer sportnieuws