Chelsea wint vlot, Man Utd struikelt weer op Old Trafford

40
Chelsea wint vlot, Man Utd struikelt weer op Old Trafford

Chelsea heeft zich zaterdagnamiddag steviger in de top vier van de Premier League genesteld. Het won zelf niet zonder moeite op het veld van Aston Villa, terwijl eerste achtervolgers Manchester United en Newcastle United elkaar punten ontfutselden. Op Old Trafford hielden ze het op een 0-0 en daar zal vooral Man Utd niet tevreden mee zijn.


Chelsea keerde terug uit Birmingham met een 0-2-overwinning op zak, maar die score vertelt zeker niet het volledige verhaal van de wedstrijd. Die begon wel uitstekend voor de Blues, want al na zes minuten kwamen ze al op voorsprong. Mings raakte de bal volledig verkeerd en Mason Mount nam het geschenk dankbaar aan. De aanvaller klopte Martinez van dichtbij.

Daarna nam Villa het heft echter in handen. Chelsea mocht een beresterke Kepa in doel op beide knieën danken voor enkele mirakelsaves, terwijl het doelhout ook twee keer de Spanjaard ter hulp kwam. Na rust viel de wedstrijd echter in een beslissende plooi toen Mount met een heerlijke vrijschop zijn tweede goal aantekende. Leander Dendoncker mocht in het slotkwartier nog invallen bij Villa, maar kon niets meer aan de score veranderen.

MISSER
Manchester United ontving Newcastle dan weer met Cristiano Ronaldo in de basis, voor het eerst in de Premier League sinds de 4-0-pandoering op Brentford op de tweede speeldag. Doelpunten vielen er op Old Trafford echter niet, al was dat eigenlijk een half mirakel. In de eerste helft raakte Joelinton namelijk de bezoekers twee keer het kader, terwijl United in de slotfase ook dicht bij de openingsgoal kwam. Fred miste echter onbegrijpelijk voor een open doel, nadat de ingevallen Rashford doelman Pope omspeeld had.

LEES OOK: Blessureleed Lavia verleden tijd? Alonso legt verschil bloot

Zal Man Utd dit seizoen in de top vier eindigen?

Meest recent

Toch hommeles bij Club Brugge? Hevige discussie valt op

Club Brugge pakt een negen op negen in de Champions League. Na zeges tegen Internazionale en RC Lens ...

39
39
Onverwachte Club Brugge-uitblinker staat op: "Bijzonder"

Club Brugge heeft een nieuwe stunt verwezenlijkt in de League Phase van de Champions League. Op het ...

84
84
Club Brugge zorgt voor nieuwe CL-stunt op PSV

Club Brugge zet de straffe vorm in de Champions League verder. Na eerdere zeges tegen Internazionale ...

118
118
KV Kortijk schiet zichzelf ferm in de voet tegen KV Mechelen

KV Mechelen en KV Kortrijk werkten een inhaalmatch af tijdens een Europese midweek. Storm Austen ...

31
31
"Haal hem!" - X ontploft nadat Tresoldi wéér scoort

Er staat dit seizoen geen maat meer op Nicolo Tresoldi. De Duitse spits kroonde zich vorig seizoen ...

165
165
Spitsendilemma Gent: De Mil reikt oplossing aan

AA Gent won zijn openingswedstrijd in de Conference League wel nog van Aarhus, maar ging twee weken ...

68
68
De Roover geeft aan wat er fout liep bij STVV

STVV begon zeer fraai aan zijn avontuur in de Conference League, want na zeges tegen Iberia en FC ...

23
23
Vervanger Lukaku velt Liverpool, Real komt met schrik vrij

In de eerste wedstrijden van woensdagavond in de Champions League hebben we bijna meteen twee stunts ...

25
25
Van de Perre spreekt klare taal over Rode Duivels

In de komende dagen zal Mark van Bommel bekend maken welke Rode Duivels hij selecteert voor het ...

21
21
Geen rotatie bij Club: Leko komt met verklaring

Club Brugge hoopt straks tegen PSV weer een knap resultaat neer te zetten, nadat het in zijn laatste ...

26
26
Leko kiest verwachte elf, ook geen verrassingen bij PSV

Om 21u is Club Brugge weer aan zet in de Champions League. Na de knappe zes op zes tegen Inter en ...

46
46
'Wéér duel België-Marokko: doorslaggevende factor bekend'

De voorbije jaren zaten België en Marokko elkaar al regelmatig in de haren in de strijd om jong ...

89
89
Union verbaast Spanje: "Eén van beste teams die we al tegenkwamen"

Donderdag is ook Union weer aan zet in de Europa League. De Brusselaars zijn daarin tot dusver ...

75
75
Mokerslag Standard: aanvoerder maandenlang out?

Na de Europese week gaat de focus vrijdag meteen weer op de Jupiler Pro League, voor de laatste keer ...

51
51
Boodschap voor Van Bommel: "Rode Duivels blijven doel"

Anderlecht neemt het donderdag om 18u45 in zijn vierde wedstrijd in de league phase van de Europa ...

26
26
Milkon verrast iedereen met nieuwe club

De laatste jaren krijgen alsmaar meer jonge trainers hun kans in het Belgische voetbal, zij het met ...

25
25
Bormans speelt open kaart over Europese ambitie Union

Donderdag wordt alweer een drukke dag voor de Belgische teams in Europa. Ook Union moet dan opnieuw ...

31
31
Bornauw, Club en WK U17: Bruno reageert op hete hangijzers

Donderdag moet Anderlecht alweer aan de bak, want dan komt op de vierde speeldag in de Europa League ...

119
119
Ronaldo deelt hartverscheurend bericht na tragedie in Spanje

Cristiano Ronaldo speelde een groot stuk van zijn carrière in Spanje, uiteraard bij Real ...

41
41
Leko gelooft het zelf niet: Verhaeghe ruikt ongeziene stunt

Ivan Leko trapt bij Club Brugge bewust op de rem. Na de 3-4 tegen Inter gooit iedereen met ...

243
243
Geen goed voorteken voor Club: NXT verliest in slot van PSV

Club Brugge gaat om 21u op zoek naar zijn derde opeenvolgende overwinning in de Champions League. ...

106
106
Degryse voorspelt enorm spektakel bij Club Brugge

Club Brugge staat om 21u voor zijn vierde opdracht in de league phase van de Champions League. Het ...

210
210
Trainerscarousel: nieuwe coach Debast, Schreuder profiteert

November blijkt nu al de maand van de trainerswissels te worden. In de Jupiler Pro League sneuvelden ...

80
80
Relatie Van Gucht en Charlotte Van Looy onder druk?

Charlotte Van Looy doet een opvallende bekentenis over haar relatie met Ruben Van Gucht. Achter de ...

70
70
'Mislukte' transfers bij Club: Preud'homme weerlegt kritiek

Bij Club Brugge zijn ze alweer uitstekend aan het seizoen begonnen, met een 27 op 30 in de Jupiler ...

247
247

Meer sportnieuws