TRANSFERUURTJE: ‘Topclub wil Nusa, PSG vindt opvolger Messi'

door
TRANSFERUURTJE: ‘Topclub wil Nusa, PSG vindt opvolger Messi'

De transfermarkt is inmiddels zowat overal gesloten, maar vrije spelers kunnen zich wel nog steeds bij een nieuwe club aansluiten. Bovendien raken er ook nog de nodige details bekend over transfers die al dan niet deze zomer plaatsgevonden hebben en worden transfers voor januari al voorbereid. VoetbalNieuws verzamelt al het belangrijkste transfernieuws daarom dagelijks om 12u in het Transferuurtje.


JUPILER PRO LEAGUE

De goede prestaties van Club Brugge zijn ook andere Europese topclubs niet ontgaan. Antonio Nusa is één van de grote Brugse talenten en volgens Italiaanse media geniet hij de interesse van Internazionale. Eerder werd de aanvaller ook al genoemd bij stadsrivaal AC Milan. 



BUITENLAND

Het contract van Lionel Messi bij Paris Saint-Germain loopt af midden 2023, en hij wordt alvast in verband gebracht met een mogelijke terugkeer naar FC Barcelona. PSG is ondertussen al volop op zoek naar een vervanger voor Messi. Verschillende Franse media en het Spaanse AS schuiven daarbij de naam van Joao Felix (22) naar voren. De Portugees wil alvast vertrekken bij Atlético Madrid.

Journalist José Félix Díaz vertelde aan het Twitch kanaal van Marca dat Alphonso Davies één van de spelers is die Real Madrid nauwlettend opvolgt. De Canadese flankverdediger heeft nog een contract tot en met 2025 bij Bayern München. Hoewel Jude Bellingham (Borussia Dortmund) een groter doelwit is, blijft Davies hoog op de shortlist staan.



FC Barcelona heeft een oogje laten vallen op Milan Skriniar. De verdediger van Internazionale heeft een aflopend contract maar zou zelf niet geneigd zijn om richting Camp Nou te trekken. Skriniar is momenteel basisspeler bij de Italianen en zou volgens La Gazetta Dello Sport momenteel eerder geneigd zijn om zijn aflopend contract te verlengen. Ook Real Madrid en Paris Saint-Germain zien de Slowaak als een grote versterking voor hun defensie.

William Saliba is één van de grote lichtpunten van Arsenal en er heerst heel wat interesse in de 21-jarige. De zevenvoudige Franse international wordt namelijk het hof gemaakt door Paris Saint-Germain. Volgens journalist Ben Jacobs is de interesse van PSG zeer concreet en is zijn contractsituatie bij Arsenal, waar zijn contract eind volgend seizoen afloopt, een stuk complexer dan die van Bukayo Saka en Gabriel Martinelli.

LEES OOK: PSG maakt titelstatement, nieuw gezichtsverlies Atlético

Wordt Nusa de volgende miljoenentransfer van Club Brugge?

Meest recent

Kompany doet straffe voorspelling na ongezien spektakel

Paris Saint-Germain en Bayern München hebben dinsdagavond een spektakelstuk op de mat gelegd ...

87
87
'Barça blijft doorduwen voor deal met Club'

Club Brugge hoopt de komende weken zijn seizoen in eigen land nog te bekronen met de landstitel, ...

68
68
9 GOALS! PSG klopt Bayern na waanzinnig kijkstuk

De hele voetbalwereld keek uit naar de clash tussen PSG en Bayern München in de halve finale ...

82
82
'Standard stuurt oude bekende weer wandelen'

Bij Standard belooft het alweer een zeer drukke transferzomer te gaan worden. De Rouches moeten op ...

54
54
Kerkhofs benoemt het probleem voor licentie Sporting Hasselt

Vorig weekend kon Sporting Hasselt een stevig feestje bouwen, want het veroverde de titel in eerste ...

95
95
Sensatie in PSG-Bayern, maar was penalty wel terecht?

De voetbalwereld zit dinsdagavond op het puntje van zijn stoel voor de kraker tussen Paris ...

107
107
'Club vist op bekend terrein: nieuw parel op komst'

Bij Club Brugge kunnen ze trots zijn op de prestaties van NXT dit seizoen. In 1B beleefden de ...

99
99
Om deze reden liet Stijnen plots zijn assistent invallen

Patro Eisden sneuvelde maandagavond in de halve finale van de play-offs in de Challenger Pro League ...

75
75
'Club moet stevig dokken voor droomaanwinst'

Bij Club Brugge lijken ze stilaan te beginnen aan hun zomermercato. De eerste transfertargets ...

204
204
'Cercle Brugge ruikt plots miljoenen voor Belgische invaller'

Bij Cercle Brugge zullen er in de zomer ook wel de nodige spelers het team gaan verlaten. Eén ...

128
128
KRC Genk met énorm probleem: cijfers spreken boekdelen

KRC Genk speelde 1-1 tegen Standard. Net als tegen Sporting Charleroi misten de Limburgers een ...

155
155
Genadeklap voor Club-lieveling: één blunder werd hem fataal

Bij Club Brugge volstaat één moment om een heel seizoen te veranderen. Een speler die ...

245
245
'Club Brugge gaat voor nieuwe transferdeal à la Forbs'

Club Brugge gaat een heel drukke zomermeracto tegemoet. Blauw-Zwart zal in elke sector stevig moeten ...

244
244
'Anderlecht neemt standpunt in: Sardella mist deze duels'

Killian Sardella kreeg afgelopen weekend een veelbesproken rode kaart tegen Union SG. De verdediger ...

134
134
Verhuurde JPL-spelers: goals en assists bij de vleet

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

46
46
Club Brugge deelt groot nieuws: record aan diggelen

Dankzij een zes op zes tegen KV Mechelen en AA Gent blijft Club Brugge in de nek hijgen van Union. ...

227
227
'Anderlecht hakt knoop door over comeback huurlingen'

Wie de nieuwe sportief directeur moet worden blijft voorlopig een vraagteken, maar dat er komende ...

407
407
Paspoortbom barst: Hoefkens midden in Nederlandse storm

Een paspoortschandaal bij onze noorderburen zet het Nederlandse voetbal op scherp. Hoofdrolspelers ...

110
110
'Club Brugge plukt Antwerp kaal: details lekken uit'

Deels uit financiële noodzaak trekt Antwerp tegenwoordig meer dan ooit de kaart van de jeugd. ...

662
662
'Bommetje bij Club Brugge: jackpot voor bankzitter?'

Club Brugge gaat andermaal een lucratieve zomer tegemoet, waarin tal van sterkhouders de kassa ...

330
330
'Leegloop in Anderlecht: nieuwkomer laat kassa rinkelen'

RSC Anderlecht kan maar beter snel een sportieve baas aanstellen, want de Brusselaars stevenen ...

506
506
'Dilemma bij Club Brugge: play-offheld richting exit'

Dankzij een zes op zes tegen KV Mechelen en AA Gent blijft Club Brugge in het spoor van koploper ...

436
436
'Klopjacht op De Cat: drie grootmachten duwen door'

RSC Anderlecht heeft geen tijd om stil te staan bij de nul op zes tegen STVV en Union, want zondag ...

440
440
Mulder haalt uit naar bondscoach: "Om stil van te worden"

Jan Mulder weet nog altijd hoe hij een bal moet raken, maar tegenwoordig treft hij vooral met ...

78
78
‘Knaltransfer STVV-sterkhouder: twee clubs dringen aan’

Sint-Truiden VV is dit seizoen dé grote revelatie van de Jupiler Pro League. De formatie van ...

74
74

Meer sportnieuws