Brys: "We verdienen meer dan een nederlaag"

129 stemmen
Brys:

OH Leuven draait tot dusver een uitstekend seizoen en heeft de top vier nog in het vizier, maar zaterdag is het er niet in geslaagd om te stunten. Het slaagde er niet in om KRC Genk een halt toe te roepen en ging in eigen stadion met 0-1 onderuit. Dat had nochtans ook anders gekund, want het mocht meer dan een helft met een man meer spelen.


Daarvoor had OHL bovendien al een unieke kans laten liggen om op voorsprong te komen. Al na vijf minuten ging de bal immers op de stip toen Cuesta een schot met de hand afblokte, maar Vandevoordt kon de ondermaatse penalty van Kiyine stoppen. De Genkse doelman lag daarna ook nog een paar keer in de weg en zo kon OHL uiteindelijk niet scoren.

"We kwamen aan twaalf kansen en dan nog die penaltysituatie. Ik denk dat we iets meer verdienen dan een nederlaag", vond Marc Brys bij Sporza. "Ook in de tweede helft zijn we verstandig blijven spelen. Als je dan aan twaalf kansen komt, dan moet je ook eerst naar jezelf kijken want er zal altijd wel eentje of twee binnen moeten.  Dat is niet gebeurd. Jammer, want de prestatie was goed."

MET TIEN
Joren Dom zag ook een oorzaak voor het tegendoelpunt. "Ik denk dat zij het doelpunt maken op een heel ongelukkig moment voor ons. Dan stonden we even met tien. Als we met elf blijven staan, dan valt dat doelpunt niet. De wedstrijd had een paar sleutelmomenten die ook in ons voordeel konden uitdraaien. Dat is helaas niet gebeurd vandaag."

LEES OOK: 'Hoefkens verbaast en keert toch terug naar JPL'

Had OHL meer verdiend?

Meest recent

'Derde club meldt zich, Westerlo ruikt jackpot'

Bij KVC Westerlo gaan ze een zeer drukke zomermercato tegemoet. De Kemphanen kenden een goed seizoen ...

10
10
'Antwerp gaat voor topdeal in de Serie A'

Royal Antwerp FC heeft nood aan heel wat versterking, want de ploeg is momenteel niet Jupiler Pro ...

45
45
'KRC Genk mikt hoog: pittige vraagprijs voor toptalent'

Bij KRC Genk hebben ze heel wat talent in de ploeg. De Limburgers krijgen dan ook veel telefoontjes ...

159
159
Sporting Hasselt pakt stevig uit met ervaren Belg

Het wordt uitkijken naar het nieuwe seizoen in de Challenger Pro League, waar met Sporting Hasselt ...

42
42
AA Gent weet waar het aan toe is in Conference League

AA Gent wist afgelopen seizoen op de valreep een Europees ticket te pakken. In de barrages tegen KRC ...

89
89
'Strijd om Engels is los: twee clubs duwen door'

Heel wat Belgen lijken deze zomer voor een toptransfer te staan. Dat geldt bijvoorbeeld ook voor ...

16
16
'Kort maar krachtig: voorbereidingsprogramma Club bekend'

Het WK is nog volop aan de gang, maar voor de meeste Belgische clubs is het stilaan tijd om de ...

163
163
'Doku hakt knoop over toekomst definitief door'

Van Jérémy Doku wordt er op dit WK veel verwacht. De flankaanvaller moet dé ...

52
52
Jutta Leerdam in shock: WK-doelman zorgt voor explosie

Niemand had hem op de radar. Terwijl miljoenen voetbalfans hun ogen richtten op de sterren van ...

30
30
Anderlecht kent tegenstanders in voorbereiding én Europa

Voor Anderlecht wordt het een zeer belangrijke zomer. Niet alleen moet sportief directeur Antoine ...

496
496
Club Brugge davert na transferuitspraak Tresoldi

Club Brugge gaat een zeer bewogen transferzomer tegemoet. Het zag Aleksandar Stankovic al terugkeren ...

440
440
'De Busser heeft droomtransfer beet'

In eigen land kon hij zich nooit helemaal doorzetten, maar in Nederland is de carrière van ...

62
62
Real Madrid blijft gaan en legt volgende ster vast

Real Madrid lijkt na een tegenvallend seizoen van plan om er deze zomer een spetterende mercato van ...

120
120
TRANSFERUURTJE: 'Sensationele transfers van 3 Rode Duivels'

De zomermercato staat voor de deur, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in de ...

254
254
‘Club grijpt mis: Belgische optie bereikt akkoord’

Club Brugge is naarstig op zoek naar een nieuwe doelman na het pensioen van Simon Mignolet en het ...

137
137
Vanaken basis op WK? Garcia kiest voor ‘ontdekking’

De Rode Duivels konden vooralsnog niet overtuigen op het WK. In de openingsmatch tegen Egypte werd ...

268
268
'Fernandez-Pardo plots op zucht van absolute knaltransfer’

Matias Fernandez-Pardo kende een sterk seizoen bij Lille en de KBVB wist op de valreep nog een ...

145
145
AA Gent pakt uit met komst nieuwe spits

AA Gent zit zeker niet stil op de transfermarkt. Ze maakten onder meer de transfer van Christian ...

177
177
Martinez verklaart waarom Ronaldo altijd start

Portugal opent zijn WK met een leuk duel tegen Congo. Bondscoach Roberto Martinez, die Portugal gaat ...

112
112
'Westerlo wil uitpakken met Jupiler Pro League-transfer'

Bij KVC Westerlo gaan ze een heel drukke zomermercato tegemoet. De Kemphanen gaan heel wat miljoenen ...

72
72
'FC Porto legt bizar miljoenenbod neer bij OH Leuven'

Bij OH Leuven zouden ze de komende dagen en weken wel eens twee uitgaande transfers kunnen afronden. ...

77
77
'KV Mechelen strikt topper met 'man van 10 miljoen euro''

KV Mechelen is op zoek naar versterking en er duikt vanuit Zuid-Amerika plots een heel straf gerucht ...

566
566
Kritische Joos krijgt koekje van eigen deeg in Nederland

Filip Joos was onlangs zeer scherp voor Ronald Koeman omdat die Memphis Depay liet invallen tegen ...

255
255
Woensdag Europese loting: Anderlecht vreest zware dobber

De eerste speelronde van de WK-groepsfase zit er nog niet eens op, of het seizoen in het clubvoetbal ...

323
323
Voorkeursbehandeling Messi? "Dit is 100% een rode kaart"

Lionel Messi is grandioos begonnen aan zijn WK 2026. Met een weergaloze hattrick leidde hij ...

322
322

Meer sportnieuws