Rode Duivel misnoegd over Martinez: "Dacht even aan stoppen"

door
Rode Duivel misnoegd over Martinez:

Bondscoach Roberto Martinez kreeg al regelmatig kritiek dat hij te weinig verjonging doorvoert. Eén speler is alvast niet tevreden dat hij geen minuten krijgt. Enkele maanden geleden was er een dispuut met een jonge Duivel.


Sambi Lokonga kreeg sinds Roberto Martinez bondscoach is nog maar één keer een kans. De ex-speler van RSC Anderlecht  mocht op 2 september 2021 16 minuten invallen tegen Estland. Nadien werd Lokonga nog een aantal keren opgeroepen, maar hij zat ook al een tijdje niet meer in de selectie. De speler van Arsenal, waar hij in anderhalf jaar toch 33 matchen speelde, was vooral misnoegd dat hij in maart geen minuten kreeg. Martinez liet toen in de oefenmatchen tegen Ierland en Burkina Faso zijn ervaren spelers thuis. De 'jongeren' kregen een kans, maar Lokonga bleef twee keer op de bank. Tegenover La Dernière Heure sprak hij zijn ongenoegen uit.

ZOALS NAINGGOLAN

"Ik nam nadoen telefonisch contact op met Martinez, want ik was echt boos. Ik dacht zelfs om misschien er de brui aan te geven. Zo boos was ik. Martinez gaf uitleg en meldde dat hij de voorkeur gaf aan spelers die toen bij hun club in actie kwamen. Hij was ook niet echt tevreden over mijn trainingen. Ik vond dat een vreemde uitleg, want mij afschilderen als een 'bad boy' is een makkelijk excuus om mij geen kansen te geven. Ik vond het vreemd dat ik zelfs in die oefenmatchen geen enkele kans kreeg. Misschien gelooft hij niet in mijn kwaliteiten of staat mijn stijl hem niet aan. Ik zou liever horen dat hij een andere speler boven mij verkiest, dat sluit het debat.  Het WK? Als ik mee mag gaan, zoveel te beter. Als ik geen selectie krijg, dan ga ik op vakantie", aldus Lokonga.

Opvallend genoeg haalde Lokonga nadien de selectie niet meer. De 22-jarige middenvelder zijn uitleg doet terugdenken aan die van Radja Nainggolan. Die kreeg naar eigen zeggen ook nooit een concrete uitleg waarom de bondscoach het niet in hem zag zitten.

LEES OOK: 'Onbekende Vlaming plots schatrijk dankzij Club Brugge'

🔥 Populair bij onze lezers

‘Stroeykens maakt fans woest met transferbeslissing’
‘Stroeykens maakt fans woest met transferbeslissing’

Moet Martinez Lokonga meer kansen geven?

Meest recent

'Club Brugge krijgt cruciaal nieuws over vertrek Rigaux'

De goede prestaties van Club Brugge in binnen- en buitenland, hebben niet alleen de spelers in ...

167
167
'Monden bij City vallen open: ridicuul bod op Ederson'

Manchester City FC haalde deze zomer heel wat verse krachten in huis, maar liet daartegenover ook ...

93
93
Na onverwacht Antwerp-vertrek: nieuwe JPL-club Odoi?

De transfercarrousel draait op volle toeren, maar momenteel zijn ook heel wat transfervrije spelers ...

266
266
'Transferakkoord gevonden: bod van 9 miljoen voor Genk'

In navolging van Christopher Bonsu Baah, die voor de nodige miljoenen naar Saudi-Arabië trok, ...

288
288
'Respectloze' Jashari krijgt serieuze veeg om de oren

De vete tussen Ardon Jashari en Club Brugge KV blijft maar verder escaleren. De middenvelder wil ...

722
722
'Kompany drukt zelf op knop voor monstertransfer Bayern'

Vincent Kompany heeft een meer dan behoorlijk eerste seizoen als hoofdcoach van Bayern München ...

129
129
Anderlecht krijgt flinke opsteker voor eerste Europese clash

Het aftellen bij RSC Anderlecht is nu ook echt begonnen. Aanstaande donderdag beginnen de ...

520
520
Essevee strikt middenvelder, ook versterking Lommel en Lokeren

Zondag start het nieuwe Belgische voetbalseizoen met de supercup en ook de competities zitten ...

87
87
Nottingham Forest pakt groots uit met Matz Sels-nieuws

Binnen een kleine maand trekt de nieuwe jaargang in de Premier League zich op gang, de Engelse clubs ...

61
61
'Genk gaat vol voor tweede Jupiler Pro League-aanwinst'

Op Christopher Bonsu Baah en Mike Penders na, slaagde KRC Genk er tot dusver in zijn selectie intact ...

275
275
Jashari-ellende breidt uit: Club Brugge zwaar geraakt

Ardon Jashari zet zijn transfer naar AC Milan met alle middelen onder druk, maar Club Brugge houdt ...

1730
1730
Vlietinck tekent tot 2028, opvallende rentree Antwerp

Nog een dikke week voor de start van de competitie, zijn de clubs uit de Jupiler Pro League nog druk ...

139
139
Charleroi klaar voor Europa, vijfde zomeraanwinst Cercle

Nog exact één week en het seizoen 2025-2026 gaat van start in de Jupiler Pro League. ...

98
98
‘De Bruyne zet Serie A op stelten: dit is ongezien’

Het grote avontuur van Kevin De Bruyne bij SSC Napoli is sinds deze week officieel van start gegaan. ...

234
234
'Club Brugge loopt blauwtje bij peperdure flankaanvaller'

Club Brugge heeft met Carlos Forbs al een opvolger voor Chemsdine Talbi te pakken, maar naar ...

523
523
'Anderlecht all-in: Renard stunt met oude bekende'

Besnik Hasi mocht al zes nieuwkomers verwelkomen, maar daarmee is de honger van RSC Anderlecht nog ...

1199
1199
'Overmars op dreef: goalgetter geeft jawoord aan Antwerp'

Antwerp schakelt plots een stevige versnelling hoger op de transfermarkt, waar de teller op inkomend ...

783
783
Hasi incasseert al volgende mokerslag uit ziekenboeg RSCA

Om beter te doen dan vorig seizoen rekent RSC Anderlecht dit keer ook op minder tegenslag uit de ...

296
296
'Plottwist bij Club Brugge: transfer opnieuw op tafel'

Club Brugge neemt het zondag in de Supercup op tegen Union, maar in de laatste rechte lijn richting ...

1193
1193
Courtois verkoopt villa van 4,5 miljoen: hij wil nóg zottere luxe

Thibaut Courtois zette op het voorbije WK voor clubs weer een paar prima prestaties neer. De Rode ...

451
451
'De Condé draait overuren: Genk op zucht van toptransfer'

Dimitri de Condé windt er geen doekjes om dat KRC Genk met Zakaria El Ouahdi en Tolu ...

463
463
'Alarm in Anderlecht: Renard opnieuw transfermarkt op?'

Nadat het al zes nieuwkomers in huis haalde leken louter nog een winger en vooral een of meerdere ...

525
525
Kat Kerkhofs ontredderd: "Herstel hier nooit meer van"

Kat Kerkhofs is al lang niet meer 'alleen' de vriendin/vrouw van Dries Mertens. De blondine bouwde ...

131
131
KBVB zet ontslagronde verder: twee pionnen bij grof huisvuil

De Koninklijke Belgische Voetbalbond is een nieuwe weg ingeslagen. Een weg onder Vincent Mannaert en ...

167
167
Juventus slaat grote slag met Belgisch supertalent

Juventus en Belgische talenten, het blijft een vreemde combinatie. De afgelopen jaren haalde de Oude ...

117
117

Meer sportnieuws