Rode Duivel misnoegd over Martinez: "Dacht even aan stoppen"

door
Rode Duivel misnoegd over Martinez:

Bondscoach Roberto Martinez kreeg al regelmatig kritiek dat hij te weinig verjonging doorvoert. Eén speler is alvast niet tevreden dat hij geen minuten krijgt. Enkele maanden geleden was er een dispuut met een jonge Duivel.


Sambi Lokonga kreeg sinds Roberto Martinez bondscoach is nog maar één keer een kans. De ex-speler van RSC Anderlecht  mocht op 2 september 2021 16 minuten invallen tegen Estland. Nadien werd Lokonga nog een aantal keren opgeroepen, maar hij zat ook al een tijdje niet meer in de selectie. De speler van Arsenal, waar hij in anderhalf jaar toch 33 matchen speelde, was vooral misnoegd dat hij in maart geen minuten kreeg. Martinez liet toen in de oefenmatchen tegen Ierland en Burkina Faso zijn ervaren spelers thuis. De 'jongeren' kregen een kans, maar Lokonga bleef twee keer op de bank. Tegenover La Dernière Heure sprak hij zijn ongenoegen uit.

ZOALS NAINGGOLAN

"Ik nam nadoen telefonisch contact op met Martinez, want ik was echt boos. Ik dacht zelfs om misschien er de brui aan te geven. Zo boos was ik. Martinez gaf uitleg en meldde dat hij de voorkeur gaf aan spelers die toen bij hun club in actie kwamen. Hij was ook niet echt tevreden over mijn trainingen. Ik vond dat een vreemde uitleg, want mij afschilderen als een 'bad boy' is een makkelijk excuus om mij geen kansen te geven. Ik vond het vreemd dat ik zelfs in die oefenmatchen geen enkele kans kreeg. Misschien gelooft hij niet in mijn kwaliteiten of staat mijn stijl hem niet aan. Ik zou liever horen dat hij een andere speler boven mij verkiest, dat sluit het debat.  Het WK? Als ik mee mag gaan, zoveel te beter. Als ik geen selectie krijg, dan ga ik op vakantie", aldus Lokonga.

Opvallend genoeg haalde Lokonga nadien de selectie niet meer. De 22-jarige middenvelder zijn uitleg doet terugdenken aan die van Radja Nainggolan. Die kreeg naar eigen zeggen ook nooit een concrete uitleg waarom de bondscoach het niet in hem zag zitten.

LEES OOK: Voetbalbond verrast iedereen: Georges Leekens mee naar WK?

Moet Martinez Lokonga meer kansen geven?

Meest recent

Patro met straffe prestatie: "We zijn er heel fier op"

Patro Eisden kende alweer een sterk seizoen. Het stond weer in de Promotion Play-Offs, maar daar was ...

8
8
Sonck en Van der Elst zien hét grote probleem bij Anderlecht

RSC Anderlecht verloor kansloos met 1-3 van Club Brugge. Wesley Sonck en Franky Van der Elst waren ...

76
76
'Manchester United heeft deze gigantische transferplannen'

Manchester United staat derde in de Premier League. Michael Carrick doet het geweldig sinds hij ...

33
33
Kompany voorspelt nu al nieuw spektakelstuk

Woensdagavond ontvangt Bayern München PSG. Na de heerlijke 5-4 in Parijs kijkt iedereen ...

16
16
Jbari ziet "verontrustend" nieuws bij Anderlecht

Bij RSC Anderlecht moeten ze flink aan de bak om nog een Europees ticket te bemachtigen. Achter de ...

159
159
'Vertrek Rigaux bij Club Brugge extra stap dichterbij'

Het gonst al lange tijd van de geruchten omtrent Feyenoord en Dévy Rigaux. Vorig jaar was er ...

248
248
'Club Brugge zet door: 10 miljoen voor oude bekende'

Club Brugge wil stevig uithalen op de transfermarkt. Blauw‑zwart denkt aan een miljoenenbod om de ...

546
546
Beveren raast door met volgende smaakmaker

SK Beveren maakt duidelijk werk van de A-kern voor komend seizoen. Na Lennert Martens en Bruno ...

54
54
Ajax doet geweldige zaak met verkoop ex-spits STVV

Ajax moet nog hard knokken voor een Europees ticket. De vetpotten van de Champions League zitten er ...

17
17
Verhuurde JPL-spelers: RSCA-huurlingen met geweldig weekend

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

107
107
Titelrace op volle toeren: refs speeldag 7 bekend

In de Relegation Play-Offs zijn de plaatsen al verdeeld, maar voorts gaat het overal om de knikkers ...

109
109
'Club Brugge gaat all-in voor droomopvolger Mignolet'

Wie er zaterdag tegen STVV postvat onder de lat is voorlopig een vraagteken bij Club Brugge, dat ...

630
630
'Genk kan cashen: PSV drukt door voor sterkhouder'

De lichtpunten vielen het afgelopen seizoen op één hand te tellen bij KRC Genk, dat ...

337
337
'Bom bij Club Brugge: Rigaux richting Feyenoord?'

Momenteel eist de titelrace uiteraard nog alle aandacht op bij Club Brugge, maar nadien zijn de ogen ...

371
371
Vanhaezebrouck verrast: "Union moet Boterberg bedanken"

Dankzij de 2-1 nederlaag tegen STVV gaf Union afgelopen weekend de koppositie uit handen. Achteraf ...

163
163
Pro League in paniek: vlammend statement AA Gent

Dinsdag stond tijdens de Algemene Vergadering van de Pro League opnieuw de discussie omtrent het ...

416
416
'Zorgenkind bij Anderlecht: zware gevolgen voor bekerfinale'

RSC Anderlecht bereidt zich momenteel voor een cruciaal tweeluik. Aanstaande zondag staat in de ...

273
273
"Competitievervalsing" - Club drastisch bevoordeeld in titelstrijd?

Met nog vier speeldagen te gaan is het momentum in de titelstrijd volledig gekanteld in het voordeel ...

1174
1174
'Superaanwinst Kompany: Bayern presenteert vijfjarig contract'

Bayern München bereidt zich momenteel voor op de gehypete terugmatch tegen Paris Saint-Germain ...

126
126
Paniek bij Union SG: “Nonchalance en onderschatting”

De titelstrijd heeft een wending gekregen afgelopen speeldag. Union SG ging onderuit tegen STVV en ...

160
160
Goots geeft Antwerp gouden transferraad: “Hem halen”

Royal Antwerp FC leek weer volop mee te doen voor winst in de Europe Play-Offs, maar afgelopen ...

289
289
Zeno Debast gaat viraal met ongeziene own-goal

Zeno Debast stond de afgelopen weken weer in de basis bij Sporting CP. Ook tegen Vitoria Guimaraes ...

103
103
Makelaar Lukaku dropt grote hint over toekomst

Waar ligt de toekomst van Romelu Lukaku? De aanvaller kampt dit seizoen met veel blessureleed en ook ...

183
183
‘Wéér jackpot Union SG: smaakmaker flirt met knaller’

Union SG heeft de leiding afgelopen speeldag afgegeven aan Club Brugge. De Brusselse club mist al ...

101
101
Nozawa slaat ferm op tafel bij Antwerp: “Mag nooit!”

Royal Antwerp FC ging afgelopen speeldag met de billen bloot tegen Standard Luik. Op de Bosuil werd ...

201
201

Meer sportnieuws