'Batshuayi droomt van heuse WK-stunt'

door
'Batshuayi droomt van heuse WK-stunt'

Het is aftellen naar het WK in Qatar. Dat tornooi begint op 20 november met een duel tussen het thuisland en Ecuador. De Rode Duivels beginnen er drie dagen later aan. Ze nemen het dan op tegen Canada, dat er sinds lang nog eens bij is op de eindronde. Roberto Martinez heeft nog wat kopzorgen in aanloop naar dat duel.


Zo sukkelt speerpunt Romelu Lukaku al een tijdje met spierproblemen, al zou zijn terugkeer wel nakende zijn. Big Rom is door de jaren heen uitgegroeid tot een absolute sterkhouder bij de nationale ploeg. In 102 interlands scoorde hij al 68 keer. Daarmee kroont hij zich tot topschutter aller tijden van ons land. Maar ook Michy Batshuayi kan fraaie statistieken voorleggen bij de Duivels.

Batsman trof 26 keer raak in 47 duels voor de nationale ploeg. De laatste tijd treedt hij bij zijn club Fenerbahçe steeds meer op de voorgrond. Hij scoorde een winnende treffer in de competitie en was ook belangrijk in de Europa League. Onze landgenoot verkeert zo in een uitstekende vorm vlak voor het WK. Fuat Capa, volger van het Turkse voetbal, denkt bij Sporza dat Batshuayi momenteel bovenaan staat in de pikorde van de aanvallers bij de Duivels.

EERSTE SPITS

"Batshuayi ziet zichzelf nu ook als eerste spits van België en dat heeft ook invloed op de prestaties die hij nu levert", vertelt Capa. "Of hij die plaats in het nationale elftal kan behouden, blijft natuurlijk afhankelijk van in welke mate Romelu Lukaku zal herstellen van zijn blessure", voegt hij er nog aan toe. Batshuayi zal er ongetwijfeld dromen om op het WK de aanval van de Duivels te dragen. Afwachten of dat ook het geval zal zijn.

LEES OOK: 'Garcia verwoest laatste WK-kans voor Duivel in bloedvorm'

Wie zal op het WK de eerste spits zijn van de Duivels?

Meest recent

Titelvoorspelling uit Brugge: "Zij zijn geen echte kandidaat"

Het wachten is voorbij: de titelstrijd in de Champions' Play-Offs barst komend weekend in alle ...

36
36
'City spitst de oren: nieuwe toekomstwending Guardiola'

Pep Guardiola kon vlak voor de interland-break een League Cup toevoegen aan zijn indrukwekkende ...

46
46
JPL op keerpunt: Play-Offs snel terug in nieuw kleedje?

Vrijdagavond gaan de Play-Offs in de Jupiler Pro League weer van start. Door de grote ...

131
131
Romano dropt cruciaal transfernieuws Club Brugge

In navolging van Simon Mignolet, die donderdag zijn nakend pensioen aankondigde, dreigt Club Brugge ...

232
232
WK 2026: Nieuwe topkandidaat bovenaan favorietenlijstjes

De laatste interland-periode voor het WK zit erop, binnen exact 70 dagen wordt de openingswedstrijd ...

104
104
Soap rond Hazard: Taravel heeft boodschap voor bestuur

Thorgan Hazard is dit seizoen opnieuw van groot belang bij RSC Anderlecht. Desondanks is het ...

153
153
Open mond bij Bayern-sterren: Kompany steelt de show

Vincent Kompany levert uitstekend werk als hoofdcoach bij Bayern München. Maar de voormalige ...

203
203
Frappant! 'Deze club profiteerde meest van Play-Off-systeem'

De jaarlijkse hoogmis van het Belgische voetbal staat voor de deur: komend weekend barsten de ...

396
396
'Real Madrid pakt zwaar uit: drie kleppers op lijstje'

Real Madrid hoopt na de interland-break alsnog beslag te kunnen leggen op de Spaanse titel en wil ...

257
257
'De Zerbi drukt stempel: eerste Spurs-transfer bepaald'

Tottenham Hotspur heeft een nieuwe hoofdcoach. Roberto De Zerbi tekende een meerjarig contract bij ...

79
79
Garcia dumpt 241 caps: vijftal ziet WK-droom verdampen

De laatste interland-periode voor het WK zit erop, bondscoach Rudi Garcia kan de laatste hand gaan ...

679
679
De Cat doet kassa rinkelen: 30 miljoen is nog maar het begin

Nathan De Cat heeft in Amerika niet alleen zijn debuut bij de Rode Duivels gemaakt. Bij Anderlecht ...

222
222
Mignolet als voorbode: halve basisploeg richting exit bij Club

Simon Mignolet heeft zijn afscheid bij Club Brugge aangekondigd. De doelman maakte donderdag bekend ...

248
248
Duivel imponeert: afwezige op stage moet vrezen voor plek

De oefenwedstrijd tegen Mexico (1-1) was niet bepaald hoogstaand, de eerste helft was zelfs van een ...

228
228
Italiaanse bom barst: eerste koppen rollen na WK-blamage

Italië zal voor de derde keer op rij niet deelnemen aan de eindronde van het WK. Die zware ...

106
106
'Flick helemaal verloren: Barça in actie voor superaanwinst'

FC Barcelona hervat komend weekend de Spaanse titelstrijd met een topper tegen Atlético ...

64
64
Play-Offs van start: dé topaffiches van speeldag één

Het interland-voetbal is achter de rug, de beslissende fase van het seizoen in het clubvoetbal kan ...

177
177
'Club Brugge ongenadig: hard verdict voor Jackers'

Aan alle mooie liedjes komt een eind. Zo ook aan dat van Simon Mignolet en Club Brugge, dat komende ...

546
546
Hayen moet puzzelen: tweede titularis haakt af bij Genk

De interlandbreak kwam niet ongelegen voor KRC Genk, dat zo tijd krijg om de kater na het mislopen ...

233
233
Brugse terreuravond: schokkende waarheid komt boven

Opmerkelijk nieuws vanuit Brugge. Daar stond immers een man terecht vanwege brandstichting op een ...

104
104
'Anderlecht dumpt dertigers: kwartet richting exit'

Zoals wel meer topclubs heeft RSC Anderlecht een jonge kleedkamer, met meer tieners en prillle ...

450
450
'Verhaeghe vangt bot: Rode Duivel wijst Club Brugge af'

De play-offs worden straks de afscheidstournee van Simon Mignolet. Een donderslag bij heldere hemel ...

580
580
Thibaut Courtois kiest voor spectaculair nieuw team

Sommige stappen zie je aankomen, andere totaal niet. Thibaut Courtois lijkt de laatste tijd vooral ...

67
67
Keeperskwestie in Genk: Hayen kiest nieuwe nummer één

Op het veld van Antwerp krijgt KRC Genk vrijdag de eer om de play-offs af te trappen. Niet de ...

223
223
'Club Brugge hakt knoop door: ideale opvolger Mignolet'

Wat al langer in de lucht hing, is nu ook officieel: Simon Mignolet houdt het na dit seizoen voor ...

762
762

Meer sportnieuws