'Batshuayi droomt van heuse WK-stunt'

68
'Batshuayi droomt van heuse WK-stunt'

Het is aftellen naar het WK in Qatar. Dat tornooi begint op 20 november met een duel tussen het thuisland en Ecuador. De Rode Duivels beginnen er drie dagen later aan. Ze nemen het dan op tegen Canada, dat er sinds lang nog eens bij is op de eindronde. Roberto Martinez heeft nog wat kopzorgen in aanloop naar dat duel.


Zo sukkelt speerpunt Romelu Lukaku al een tijdje met spierproblemen, al zou zijn terugkeer wel nakende zijn. Big Rom is door de jaren heen uitgegroeid tot een absolute sterkhouder bij de nationale ploeg. In 102 interlands scoorde hij al 68 keer. Daarmee kroont hij zich tot topschutter aller tijden van ons land. Maar ook Michy Batshuayi kan fraaie statistieken voorleggen bij de Duivels.

Batsman trof 26 keer raak in 47 duels voor de nationale ploeg. De laatste tijd treedt hij bij zijn club Fenerbahçe steeds meer op de voorgrond. Hij scoorde een winnende treffer in de competitie en was ook belangrijk in de Europa League. Onze landgenoot verkeert zo in een uitstekende vorm vlak voor het WK. Fuat Capa, volger van het Turkse voetbal, denkt bij Sporza dat Batshuayi momenteel bovenaan staat in de pikorde van de aanvallers bij de Duivels.

EERSTE SPITS

"Batshuayi ziet zichzelf nu ook als eerste spits van België en dat heeft ook invloed op de prestaties die hij nu levert", vertelt Capa. "Of hij die plaats in het nationale elftal kan behouden, blijft natuurlijk afhankelijk van in welke mate Romelu Lukaku zal herstellen van zijn blessure", voegt hij er nog aan toe. Batshuayi zal er ongetwijfeld dromen om op het WK de aanval van de Duivels te dragen. Afwachten of dat ook het geval zal zijn.

LEES OOK: Van Bommel betrokken bij ontslag Gerets? Hij reageert

Wie zal op het WK de eerste spits zijn van de Duivels?

Meest recent

Club Brugge liet Rode Duivel genadeloos links liggen

Club Brugge heeft zich flink geroerd afgelopen zomer. Na het vertrek van Simon Mignolet was ...

8
8
Van Bommel hakt knopen door: Brugse Duivels in vizier

Er staat weer een nieuwe interlandperiode voor de deur. Voor bondscoach Mark van Bommel weer een ...

37
37
Bruno Fernandes haalt ongezien uit: “Leugens verspreid"

Manchester United completeerde een knappe comeback in de Champions League tegen AS Roma. De uitploeg ...

10
10
Preud’homme slaat keihard terug na Club Brugge-kritiek

Club Brugge mikt altijd op het allerhoogste en ook achter de schermen zijn de ambities groot. Elke ...

104
104
HVH ziet Belgische arbitrage falen: “Gewoonweg belachelijk”

Afgelopen speeldag waren er weer een paar discutabele fases op de Belgische velden. Vooral de ...

50
50
'Club voelt bui al hangen: AC Milan heeft grootse plannen'

In januari is hij niet te koop, maar dat Nicolo Tresoldi bezig is aan zijn laatste maanden bij Club ...

159
159
Thorup gooit roer om: opvallend slachtoffer in Genk

KRC Genk vindt vooral buitenshuis maar geen regelmaat in de prestaties, want na twee opeenvolgende ...

142
142
Vanaken duidt opvolger Tzolis aan bij Club Brugge

Club Brugge hoopt vanavond tegen PSV opnieuw te schitteren in de Champions League. Niet alleen als ...

225
225
Ajax dumpte hem via WhatsApp: nu schittert hij bij Club

Een miskoop. Dertien in een dozijn. "Met hem speel je met tien." In Nederland lachten ze hem weg, nu ...

184
184
Sibierski maakt brokken: Anderlecht op ramkoers met KBVB

Het zijn onrustige dagen bij RSC Anderlecht, waar het intern blijkt te rommelen tussen Vitor Bruno ...

225
225
Seys speelt open kaart: laatste maanden bij Club Brugge

In de Champions League neemt Club Brugge het straks op tegen PSV. In de Philips Arena zullen ...

384
384
'Bruno haalt gram: Anderlecht kan cashen op Stroeykens'

Een zestal weken nadat Antoine Sibierski hem openlijk naar de uitgang sorteerde, is Mario Stroeykens ...

178
178
Leko hakt knopen door: opstelling Club Brugge al bekend

Club Brugge vertoeft momenteel in Eindhoven, waar het na de fraaie zeges tegen Inter en Lens nu ook ...

189
189
Tielemans na comeback: "We hebben voor hem gevochten"

Manchester United is dinsdagavond van de hel naar de hemel gegaan. Het leek aanvankelijk op weg naar ...

162
162
'Belgische clubs azen op koopje bij Marseille'

De start van de wintermercato nadert stilaan met rasse schreden. Clubs moeten nog twee maanden ...

138
138
Straffe comeback Man Utd, ook zeges Bayern, Barça en PSG

De vierde speeldag in de league phase van de Champions League heeft dinsdagavond heel wat spektakel ...

76
76
Lukaku kent zijn nieuwe trainer bij Fenerbahçe

Romelu Lukaku lijkt eindelijk een basisplaats beet te hebben bij Fenerbahçe, maar veel ...

43
43
Nederlanders lachen met Forbs: Bosz springt in de bres

Club Brugge gaat woensdagavond op het veld van PSV op zoek naar zijn derde overwinning op rij in de ...

214
214
'Antwerp neemt verrassend besluit voor bekerclash'

Komend weekend staat er nog competitievoetbal op het programma, maar daarna is het weer tijd voor ...

134
134
Yamal blijft schitteren: record van Mbappé sneuvelt

Om 21u werden er opnieuw een pak wedstrijden afgetrapt in de Champions League en die leveren meteen ...

61
61
Bounida doet verrassende onthulling over toekomst bij Ajax

Vorig seizoen leek Rayane Bounida eindelijk helemaal door te breken bij Ajax. Het supertalent klokte ...

76
76
Allegri komt met hoopgevende update over De Bruyne

Afgelopen weekend gingen de alarmbellen af bij Mark van Bommel. Enkele dagen voor hij zijn selectie ...

35
35
Bosz neemt het op voor Fernandez: "Alles voor de clicks..."

Woensdagavond kijken PSV en Club Brugge elkaar in de ogen in de Champions League. Voor een aantal ...

18
18
'STVV wil verrassende oude bekende als trainer'

Het was maandag bijltjesdag in de Jupiler Pro League, want er werden twéé trainers op ...

316
316
'Leipzig is wanhopig: Bakayoko voor spotprijsje op te halen'

De start van de wintermercato nadert stilaan en een aantal Belgen weten nu al dat ze voor een ...

85
85

Meer sportnieuws