'Praet slaat Leicester met verstomming'

door
'Praet slaat Leicester met verstomming'

Het vergaat Leicester City niet zo goed dit seizoen in de Premier League. The Foxes staan op moment van schrijven laatste over het Kanaal. Zaterdag willen ze daar iets aan doen door de drie punten te pakken tegen Crystal Palace. Onze landgenoot Dennis Praet (28) start op de bank bij de ploeg van Brendan Rogers.


De middenvelder blijft dit seizoen op zijn honger zitten qua speelminuten. Hij kwam nog maar vier keer in actie, goed voor amper 164 minuten in totaal. Vorig seizoen werd Praet uitgeleend aan het Italiaanse Torino. Daar kwam hij opnieuw boven water. Hij speelde er 24 duels, waarin hij goed was voor twee goals en twee assists. Toch wilde hij bij Leicester blijven, een beslissing die de club verraste. Dat vertelt Leicester-volger Jordan Blackwel aan Sporza.

"Zelfs Brendan Rodgers was echt verbaasd, toen Dennis zei dat hij wilde blijven", zegt Blackwell. De supporters van de club hebben Praet wel graag. "Enkele seizoen geleden heerste het gevoel bij de fans dat hun ploeg beter speelde met Praet tussen de lijnen. Zeker omdat er automatismen waren met Tielemans en Castagne", klinkt het. Toch krijgt Praet amper kansen. "Dan moet local boy Dewsbury-Hall eruit, want Maddison en Tielemans blijven wel staan, en dat is niet zo evident."

UC SAMPDORIA

Praet speelt ondertussen al een hele tijd in het buitenland. Het jeugdproduct van RSC Anderlecht verkaste in augustus 2016 naar UC Sampdoria. Daar zou Leicester hem in 2019 wegplukken voor bijna 20 miljoen euro, maar momenteel zit hij dus wat op een dood spoor bij The Foxes.

LEES OOK: Opdoffer voor Oosting: Antwerp incasseert uppercut

Zou Leicester beter draaien met Praet in de ploeg?

Meest recent

Hasi luidt alarmbel en doet oproep aan Renard

Besnik Hasi heeft een héél moeilijk jaar als coach van RSC Anderlecht afgesloten met ...

118
118
Sardella legt vinger op de wonde bij Anderlecht

RSC Anderlecht leverde een heel zwakke prestatie tegen Sporting Charleroi. Het verloor zeer terecht ...

111
111
STVV spreekt het uit: "We gaan er volop voor"

STVV is momenteel de beste ploeg in België. Goed voetbal en sterke prestaties. Ze wonnen nu ook ...

87
87
Manchester United sluit moeilijk 2025 af met knappe zege

In de Premier League stond er om 21u een zeer interessante affiche op het programma. Manchester ...

39
39
Dramatisch Anderlecht eindigt 2025 met enorme domper

 RSC Anderlecht begon om 20u45 aan zijn match tegen Sporting Charleroi. Konden de Brusselaars ...

129
129
Goto héél duidelijk over winterse terugkeer naar Anderlecht

Keisuke Goto is samen met Promise David topschutter in de Jupiler Pro League met acht doelpunten. ...

242
242
Anderlecht in de problemen: "Geen nieuw contract"

RSC Anderlecht en Sporting Charleroi begonnen om 20u45 aan hun laatste partij van 2025. De eerste 45 ...

237
237
Van der Bruggen verklaart 'wederopstanding' van Cercle Brugge

Bij Cercle Brugge leek trainer Onur Cinel op weg naar een ontslag. De resultaten bleven vele maanden ...

98
98
Union SG snakt naar adem: Hubert ziet pijnpunt

Union SG speelde een draak van een partij op het veld van Cercle Brugge. Alweer. Het voetbal is al ...

37
37
Goto bezorgt Standard enorm stevige eindejaarskater

Om 18u30 stond in Luik de zeer interessante partij tussen Standard en STVV op het programma. Voor de ...

103
103
Hayen zet spelers al op scherp: "Dit moet er écht uit"

Nicky Hayen incasseerde meteen nederlaag bij zijn debuut met KRC Genk. De Limburgers verloren met ...

219
219
‘Superspits voor Anderlecht: Renard opent de geldkraan’

Anderlecht-fans dromen van een nieuwe superspits, maar voelen tegelijk de angst dat het weer eens ...

242
242
Anderlecht - Charleroi: Hasi voert één wissel door

RSC Anderlecht sluit zijn jaar af met een thuismatch tegen Sporting Charleroi. De Brusselaars kunnen ...

85
85
Stankovic looft Hayen, Vetlesen ziet verandering onder Leko

Club Brugge won gevleid met 3-5 op het veld van KRC Genk. Een gelijkspel was een juiste uitslag ...

524
524
Heynen geeft hét probleem van KRC Genk prijs

KRC Genk verloor met 3-5 van Club Brugge en Operatie PO I wordt na Nieuwjaar nog héél ...

351
351
'Mignolet out: Club richt pijlen op ervaren doelman'

Dankzij een 3-5 zege in Genk kan Club Brugge met opgeheven hoofd het jaar afsluiten. Om de ambities ...

434
434
De Mil slikt bittere pil: rampscenario voor AA Gent

AA Gent sluit een op z'n zachtst gezegd wisselvallig jaar zaterdag in eigen huis af tegen Westerlo. ...

135
135
Leider Union op tandvlees: winterstop komt geen dag te vroeg

De winterstop lijkt op het juiste moment te komen voor Union, al blijft het leider. Op bezoek bij ...

76
76
Opdoffer voor Oosting: Antwerp incasseert uppercut

Met een draw tegen Anderlecht eindigde vorige week de zegereeks van Antwerp, waar Joseph Oosting in ...

611
611
Leko klopt op tafel in Brugge: "Op die positie niet top"

Ivan Leko trok vrijdag aan het langste eind in de ontmoeting met zijn voorganger Nicky Hayen, want ...

618
618
Vera deelt hartverscheurend verhaal over Nicky Hayen

Het zijn zware weken geweest voor Nicky Hayen, maar zeker ook heftige jaren voor Vera Duchateau. Al ...

415
415
Genk-fans in alle staten: "Verhaeghe betaalt Visser!"

KRC Genk en Club Brugge hebben hun jaar op spectaculaire wijze afgesloten. Al kopen de Limburgers ...

430
430
Brugs onderonsje: Vanaken onthult favoriet Gouden Schoen

Het einde van 2025 nadert, en dus wordt er stilaan gespeculeerd over wie er in aanspraak komt voor ...

296
296
Analisten vellen verdict: Genk bestolen tegen Club?

KRC Genk en Club Brugge openden het kerstvoetbal op spectaculaire wijze, want in een zinderende ...

2215
2215
De Mil in de problemen: grote vrees voor Westerlo

KAA Gent hoopt met Rik De Mil de juiste T1 te hebben binnengehaald. De oefenmeester moet de machine ...

150
150

Meer sportnieuws