De Roeck ziet nieuwe en positieve evolutie bij Westerlo

door
De Roeck ziet nieuwe en positieve evolutie bij Westerlo

KVC Westerlo speelde 2-2 tegen Seraing en die puntendeling was toch een domper. Geen 15 op 15 voor de Kemphanen. Jonas De Roeck zag een nieuwe wending voor Westerlo.


Seraing kwam zeker niet vrank en vrij voetballen en kwam voor een punt. Dat haalden ze ook. Door de goede prestaties van Westerlo gaan clubs zich anders instellen als ze tegen hen moeten spelen. "We hebben het betere van het spel gehad, maar waren er aan het begin van elke helft eventjes niet 100 procent. Maar voor de rest kan ik de ploeg weinig verwijten. Alleen de laatste pass zat er net niet in. Als de tegenstander zich aanpast aan jou, moet je dat positief ervaren", zei De Roeck bij Sporza.

Westerlo had ook kunnen winnen. Sinan Bolat ging niet vrijuit bij de tweede tegentreffer en na de match was de ervaren keeper ook ontevreden. Een reclamebord moest er aan geloven. Hij baalde na het puntenverlies. "We verdienden om deze wedstrijd eigenlijk te winnen. We controleren heel de match maar slikken dan twee makkelijke goals. We wisten dat we moeilijk aan kansen gingen komen, dan is het heel spijtig dat je makkelijk goals slikt."

Het slotwoord was voor José Jeunechamps. De coach doet het goed bij Seraing. "Het was een streng verdict om bij de rust achter te staan. We zijn dan na rust teruggekeerd naar ons gewoonlijk systeem en de groep is ermee om kunnen gaan. De reactie van de groep belooft voor het vervolg van het kampioenschap. Elke week groeien we mentaal, we zijn op de goede weg."

LEES OOK: KBVB maakt aanduidingen refs speeldag 19 én 20 bekend

Gaat Westerlo in de top acht eindigen?

Meest recent

Ferguson heeft héél slecht nieuws voor Man Utd-fans

Het draait al vele jaren vierkant bij Manchester United. Ook dit seizoen doen ze absoluut niet mee ...

13
13
Broos over RSCA: "Zijn vertrek heeft de sfeer veranderd"

RSC Anderlecht staat derde in de Jupiler Pro League. Een positie waar ze de afgelopen jaren wel ...

66
66
Crasson verrast met nieuwe uitdaging in het voetbal

Bertrand Crasson is een bekende naam in het Belgische voetbal. De voormalige Rode Duivel is in ...

11
11
Vanderhaeghe trok naar CPL: "Plots interesse uit die hoek"

Yves Vanderhaeghe is sinds enkele weken weer trainer in het Belgische profvoetbal. Hij tekende ...

26
26
Newcastle en Chelsea blijven gefrustreerd achter

In de Premier League stond het duel der subtoppers op het programma. Newcastle United ontving in ...

22
22
Broos: "Hij wordt ooit bondscoach van de Rode Duivels"

Hugo Broos gaat zijn voorlaatste uitdaging aan bij Zuid-Afrika. Hij zal deelnemen aan de Afrika Cup ...

154
154
Oosting waarschuwt voor twee spelers van Anderlecht

Royal Antwerp FC kent een geweldige periode met een 9 op 9 en bekerkwalificatie. Zondag nemen ze het ...

144
144
Hugo Broos neergesabeld door collega-BV: "Randje dom"

Hugo Broos, momenteel aan het roer bij het Zuid-Afrikaanse nationale elftal, ligt al enkele weken ...

72
72
Druk stijgt: eerste crisisje sinds héél lang borrelt bij Union

Union SG zit in een dipje. Na een 2 op 9 in de Jupiler Pro League en een nederlaag in de Champions ...

46
46
Leko met grote zorgen: Club zéér gehavend tegen Gent

Club Brugge neemt het zondag in eigen huis op tegen AA Gent. Blauw-Zwart moet winnen, dat is het aan ...

409
409
Kompany met grote zorgen: Bayern sleept zich naar einde

Bayern München pakt dit jaar de titel in de Bundesliga, dat staat nu al vast. Vincent Kompany ...

80
80
Genk-fan Brecel reageert fel na golf aan haatreacties

Nog geen tweeënhalf jaar geleden schreef Genk-fan Luca Brecel Belgische sportgeschiedenis. Als ...

52
52
STVV voor cruciaal tweeluik: Vrancken zet boel op scherp

STVV is bezig aan een geweldig seizoen. De Kanaries hopen tegen KV Mechelen en Standard nog twee ...

74
74
Euvrard slaat en zalft met héél scherpe boodschap

Standard doet mee voor de top zes, maar de Rouches spelen echt niet goed. Tegen OH Leuven deed het ...

87
87
'Game over: Anderlecht zoekt oplossing in januari'

Bij RSC Anderlecht heeft Olivier Renard héél veel werk in januari. De sportief ...

200
200
Brusselmans zwaait af met vernietigende uithaal naar BV’s

Herman Brusselmans zorgde zopas voor een héél grote verrassing door op Radio 2 te ...

100
100
Leekens: "Hij is de ideale coach voor Racing Genk"

Georges Leekens is al jaren op pensioen, maar de voormalige Belgische trainer volgt het voetbal nog ...

781
781
TRANSFERUURTJE: Drukte bij Club, RSCA maakt lijstje bekend

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

220
220
‘Anderlecht incasseert transferklap: PSV stuurt scouts’

RSC Anderlecht is altijd op zoek naar nieuwe spelers, zeker met de wintermercato voor de deur. ...

114
114
‘Club Brugge strijdt met Europese top om supertalent’

Club Brugge is al volop bezig met de wintermercato. Blauw-Zwart kijkt daarbij niet enkel naar ...

143
143
Janssen in de maag met Wils: “Verantwoordelijk voor vertrek”

Royal Antwerp FC heeft een tijdje geleden afscheid genomen van Stef Wils na rampzalige resultaten in ...

169
169
'Verweesde' Louwagie maakt Leko met de grond gelijk

Het vertrek van Ivan Leko van KAA Gent naar Club Brugge wordt nog steeds fel besproken. Deze keer ...

281
281
El Ouahdi spreekt duidelijke taal over ontslag Fink

KRC Genk heeft Thorsten Fink ontslagen na een desastreuze reeks. De Limburgers zijn nog op zoek naar ...

351
351
Fans jubelen: Coosemans roept straffe taal bij Anderlecht

RSC Anderlecht zit al acht jaar zonder prijs en de supporters snakken naar nieuw succes. Dat is ...

211
211
De Mil wil nog versterking: "Misschien voor de winterstop"

Bij AA Gent wordt Mogi Bayat weer meer en meer ingeschakeld. Het is geen geheim dat hij de deal van ...

235
235

Meer sportnieuws