De Roeck ziet nieuwe en positieve evolutie bij Westerlo

32
De Roeck ziet nieuwe en positieve evolutie bij Westerlo

KVC Westerlo speelde 2-2 tegen Seraing en die puntendeling was toch een domper. Geen 15 op 15 voor de Kemphanen. Jonas De Roeck zag een nieuwe wending voor Westerlo.


Seraing kwam zeker niet vrank en vrij voetballen en kwam voor een punt. Dat haalden ze ook. Door de goede prestaties van Westerlo gaan clubs zich anders instellen als ze tegen hen moeten spelen. "We hebben het betere van het spel gehad, maar waren er aan het begin van elke helft eventjes niet 100 procent. Maar voor de rest kan ik de ploeg weinig verwijten. Alleen de laatste pass zat er net niet in. Als de tegenstander zich aanpast aan jou, moet je dat positief ervaren", zei De Roeck bij Sporza.

Westerlo had ook kunnen winnen. Sinan Bolat ging niet vrijuit bij de tweede tegentreffer en na de match was de ervaren keeper ook ontevreden. Een reclamebord moest er aan geloven. Hij baalde na het puntenverlies. "We verdienden om deze wedstrijd eigenlijk te winnen. We controleren heel de match maar slikken dan twee makkelijke goals. We wisten dat we moeilijk aan kansen gingen komen, dan is het heel spijtig dat je makkelijk goals slikt."

Het slotwoord was voor José Jeunechamps. De coach doet het goed bij Seraing. "Het was een streng verdict om bij de rust achter te staan. We zijn dan na rust teruggekeerd naar ons gewoonlijk systeem en de groep is ermee om kunnen gaan. De reactie van de groep belooft voor het vervolg van het kampioenschap. Elke week groeien we mentaal, we zijn op de goede weg."

LEES OOK: Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 11 bekend

Gaat Westerlo in de top acht eindigen?

Meest recent

Jonge Duivels met Fofana, Vermeeren verrassende afwezige

Naast de Rode Duivels komen in de nakende interlandbreak ook de Jonge Duivels in actie. Zij wisten ...

8
8
Van Gucht oog in oog met vijand: "Moet fouten erkennen"

Ruben Van Gucht heeft er een bijzondere week opzitten. De presentator nam voor het eerst plaats aan ...

7
7
Van Bommel sluit deur helemaal voor Duivel: "Zijn beslissing"

Mark van Bommel heeft vrijdag zijn selectie vrijgegeven voor het tweeluik tegen Turkije en ...

65
65
Van Bommel verrast: debuut voor Genkie én Cuypers

Vrijdagmiddag heeft Mark van Bommel in het nationaal trainingscentrum in Tubeke zijn selectie ...

112
112
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht geweigerd, Club vindt diamant'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

85
85
Zaak Eddy Snelders: beslissing rechtbank slaat in als bom

Na ruim zeven maanden achter de tralies staat Eddy Snelders (67) opnieuw voor een ingrijpende ...

103
103
De Roeck legt keuze uit: meteen straffe taal bij STVV

Jonas De Roeck is de nieuwe hoofdtrainer van STVV. De T1 gaat opnieuw aan de slag bij de Kanaries en ...

44
44
Update over Kompany: wanneer terugkeer bij Bayern?

Vincent Kompany is momenteel herstellende van een hersenvliesontsteking. De Belgische oefenmeester ...

44
44
Vlak voor selectie Van Bommel: Rode Duivel afgemaakt

Vanmiddag om 12u zal bondscoach Mark van Bommel de selectie van de Rode Duivels bekendmaken. De ...

93
93
Groot KAA Gent-probleem blootgelegd op KuPS

KAA Gent was uitstekend aan het seizoen begonnen, maar afgelopen speeldag ging het voor een eerste ...

68
68
STVV pakt uit met nieuwe hoofdtrainer

Sint-Truiden VV was vorig seizoen de revelatie in de Jupiler Pro League, maar het loopt dit seizoen ...

51
51
'Napoli neemt beslissing na aanvaring De Bruyne'

Het blijft maar rommelen bij Napoli. De resultaten vallen dit seizoen tegen en deze week liep het in ...

106
106
Extra CL-ticket voor België? Straffe week verandert veel

Het is een uitstekende week geworden voor de Belgische clubs in Europa. De vijf teams die ons land ...

250
250
'Van Bommel schrikt: spoeling plots heel dun'

Om 12u maakt Mark van Bommel zijn tweede selectie bekend als bondscoach van de Rode Duivels. Die ...

62
62
Sikan velt oordeel over pijnpunt bij Anderlecht

RSC Anderlecht heeft een mooie Europese avond afgewerkt. De Brusselaars waren heer en meester tegen ...

167
167
Union SG raast door: "Lukte geen enkele Belgische club"

Union SG bezorgde België weer gouden punten in Europa. De Brusselaars wonnen zeer knap met 1-2 ...

117
117
Bruno ziet één gigantisch gevaar bij Club Brugge

Vitor Bruno haalde opgelucht adem. RSC Anderlecht won overtuigend met 2-0 van RB Salzburg. Zondag ...

420
420
'STVV heeft oude bekende beet als nieuwe hoofdcoach'

STVV heeft zijn nieuwe trainer helemaal beet, dat meldt Het Belang van Limburg. De nieuwe coach zag ...

157
157
Van Bommel zet deur open voor pijnlijke ingreep bij KDB

Kevin De Bruyne speelt bij Napoli verder van doel dan hij zelf wil. Ook Mark van Bommel houdt die ...

276
276
De Mil ziet reden voor pover gelijkspel van AA Gent

AA Gent zit duidelijk in een stevige vormdip. De Buffalo's speelden 0-0 tegen het nietige KuPS, wat ...

113
113
'Grote verrassing Van Bommel bij Rode Duivels'

We zitten nog maar begin november, maar de tweede interlandperiode van de zwaar gecontesteerde en ...

439
439
Anderlecht tankt vertrouwen: "We waren beesten"

Marten Winkler is een goede aanwinst van Antoine Sibierski. De Duitser heeft alles om een smaakmaker ...

169
169
Concurrentie beeft: Club Brugge wint weer de jackpot

De sterke Europese campagne van Club Brugge levert niet alleen sportief succes op, maar ook ...

362
362
Bankzitters grijpen kans bij RSCA: dilemma voor Bruno

Met een 2-0 zege tegen RB Salzburg breidde RSC Anderlecht een vervolg aan de 4-1 overwinning tegen ...

249
249
Club imponeert in CL: alwéér Bruggeling in TOTW

Club Brugge blijft maar indruk maken in de Champions League, want na Inter en Lens ging nu ook PSV ...

210
210

Meer sportnieuws