"Ik denk niet dat Anderlecht mij ooit als T1 zal vragen"

door

Felice Mazzu kan maar beter een goed resultaat neerzetten met RSC Anderlecht tegen Club Brugge. Het ongeduld van de fans is zeker niet minder geworden na de zege tegen KV Mechelen. Bij een nederlaag zal er weer getwijfeld worden aan de coach.


Mazzu gaat zware weken tegemoet. Anderlecht moet zich proberen te plaatsen in Europa en het moet aan de bak tegen enkele concurrenten voor Europees voetbal. Oktober wordt cruciaal voor het verdere verloop van het seizoen. Als Mazzu niet presteert, zal er weer worden gesproken over een mogelijk ontslag. De fans doen dit al weken op Twitter, maar het bestuur en de spelersgroep staat nog pal achter hun coach.

VRIJE TRAINER

Als Anderlecht toch moest overgaan tot een ontslag, zullen er veel namen genoemd worden. Timmy Simons zal daar wellicht niet bij zitten. "Ik denk niet dat Anderlecht mij ooit als T1 zal vragen", stelt die vast in Het Nieuwsblad. Daar is een goede reden voor. Simons is een boegbeeld en nog steeds grote fan van Club Brugge. Een transfer naar Anderlecht zal er dus wellicht niet van komen voor hem.

Simons is een vrije trainer nadat Zulte Waregem hem niet wenste te houden als hoofdtrainer. Simons wil geen T2 worden bij een Belgische club en wacht ondertussen op de juiste uitdaging. De voormalige middenvelder droomt wellicht om op een dag ooit coach te worden van Club Brugge, maar daarvoor zal hij zich eerst bij een andere club moeten gaan tonen.

LEES OOK: Olivier Deschacht & Jotti: liefdesvonk zet 2026 in brand

Gaat Simons een topcarrière uitbouwen als coach?

Meest recent

Kompany glundert en pikt pion weg bij Guardiola

Vincent Kompany kan terugblikken op een uitstekende eerste seizoenshelft met Bayern München. In ...

8
8
'Club Brugge vindt noodoplossing bij Atletico Madrid'

Bij Club Brugge mogen we in de komende weken sowieso de nodige transferactiviteit verwachten. Er ...

85
85
TRANSFERUURTJE: 'Benteke heeft nieuwe club, knaltransfer Club'

De wintermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk ...

113
113
Guardiola vloekt op Doku: City in zak en as na zeperd

Manchester City is het nieuwe jaar niet goed begonnen. The Cityzens speelden 0-0 gelijk op het veld ...

56
56
Club Brugge verrast en zet vol in op supertalent (16)

Club Brugge trekt, net zoals bijna alle andere Belgische eersteklassers, op winterstage naar de zon. ...

234
234
Penders wrijft zich in de handen: snel knaltransfer?

De opmars van Mike Penders is indrukwekkend. Chelsea legde een bom geld op tafel voor de jonge ...

49
49
Advocaat verbaast na stunt met keuze: "Schrijf maar op"

Dick Advocaat was ooit persona non grata in België na zijn vroegtijdige exit bij de Rode ...

23
23
Winterse toptransfer: ‘Cercle vreest exit smaakmaker’

Cercle Brugge zit dit seizoen weer in de hoek waar de klappen vallen. Groen-Zwart staat op een ...

92
92
‘Club Brugge-target genadeloos weggepest: FIFA grijpt in’

De wintermercato staat op het punt te ontploffen en de Belgische clubs doen gretig mee met de ...

433
433
'Rentree De Bruyne: datum voor terugkeer in Napels geprikt'

Bij Napoli gaan ze tijdens de wintermercato op zoek naar offensieve versterking en dat heeft in ...

55
55
'Karetsas greep in de zomer naast knaltransfer'

KRC Genk beleeft niet zijn beste seizoen en dat leidde enkele weken geleden nog tot het ontslag van ...

156
156
’Bliksemvertrek Noa Lang bij Napoli’

Noa Lang versierde vorige zomer een zeer fraaie transfer. Na twee seizoenen bij PSV zette de ...

178
178
Stevige sneer naar Brys: "Wie krijgt nu ruzie met Eto'o?"

Marc Brys volgt de Africa Cup vanuit zijn zetel, want na een onwaarschijnlijke soap trok Kameroen ...

111
111
'Anderlecht in transferstrijd met Barça en Liverpool'

Het belooft alweer een drukke mercato te worden voor Anderlecht. Sportief directeur Olivier Renard ...

293
293
Bornauw maakt plots grote indruk: "Ik ben niet verrast"

De Premier League heeft op Nieuwjaarsdag een nieuwe Belg ontdekt. Leeds United ging knap een punt ...

111
111
'Om deze reden maakte Benteke verrassende transferkeuze'

Christian Benteke heeft een maand na zijn vertrek bij DC United een nieuwe club gevonden. De ...

199
199
‘Club Brugge zet Frankrijk op stelten: powerhouse van 11M’

Club Brugge-fans voelen het al kriebelen: dit is zo’n transfer die de winter in ...

1102
1102
'Club Brugge mag kruis maken over grote naam'

Club Brugge koestert ambitieuze transferplannen voor deze winter. Het wil absoluut de titel pakken ...

454
454
'Absolute droomtransfer voor Ismael Saibari'

Bij Anderlecht en Genk kon hij niet doorbreken, maar in Nederland maakt Ismael Saibari intussen wel ...

64
64
Pro League vs DAZN: dit zijn de volgende stappen

De Pro League haalde vlak voor de jaarwisseling nog een mooie slag thuis in de strijd tegen DAZN. ...

274
274
'Nachtmerrie voor Duivel: na 6 maanden alweer weg'

Met het oog op het WK van volgende zomer zullen mogelijk nog enkele Rode Duivels deze winter van ...

128
128
DAZN-uitspraak: dit zijn de gevolgen voor de voetbalkijker

De Brusselse arbitragerechtbank CEPANI deed woensdag een voorlopige uitspraak in het veelbesproken ...

427
427
'Barça duikt mercato op: opzienbarende comeback op tafel'

FC Barcelona kan terugblikken op een meer dan degelijke eerste helft van het seizoen. Desondanks ...

81
81
Ondanks rentree Doku: City smoddert meteen in 2026

De eerste matchen van 2026 hebben meteen enkele verrassingen opgeleverd in de Premier League. In ...

69
69
'Antwerp onverbiddelijk: zomeraanwinst nu al naar uitgang'

De Belgische clubs zullen nog enkele dagen geduld moeten hebben, officieel gezien opent de ...

704
704

Meer sportnieuws