Betting Tip: Anderlecht houdt Club Brugge in bedwang

door
Betting Tip: Anderlecht houdt Club Brugge in bedwang

Vrijdagavond keken Westerlo en Seraing mekaar al in de ogen, de rest van de Jupiler Pro League komt op zaterdag en zondag aan bod. Speeldag 12 staat daarbij weer bol van de interessante affiches. In samenwerking met Unibet.be gaat VoetbalNieuws op zoek naar de meest lucratieve tips en pronostieken.


Op zaterdag staat er met KV Kortrijk tegen Zulte Waregem meteen een belanden burenstrijd op het programma. Een zware klus voor het sowieso al geplaagde Essevee, dat vorig seizoen nog forfaitcijfers kreeg aangesmeerd in het Guldensporenstadion. Faïz Selemani, de laatste tijd weer in topvorm, stond toen tweemaal aan het kanon. Een doelpunt van de Kortrijkse sterkhouder levert 2,45x onze inzet op.



Later op de avond vindt met OH Leuven tegen KRC Genk de eerste topper van de speeldag plaats. De thuisploeg kampeert op een verdienstelijke vijfde plek, maar verloor tot dusver elke confrontatie met een hoger gerangschikt team. Daarbij slikten ze bovendien telkens minstens drie tegengoals. Indien het nummer twee in het klassement die lijn doortrekt aan Den Dreef, is dat 2,95x ons inleggeld waard.

Super Sunday begint vervolgens met Standard versus Antwerp. Afgelopen weekend incasseerden de Rouches twee rode kaarten in één klap, waarmee hun totaal nu reeds werd aangedikt tot maar liefst vijf stuks. Niemand doet slechter. Twee van die uitsluitingen slikten ze tijdens de vorige toppers in Sclessin, tegen AA Gent en Club Brugge. Een zesde rood karton voor de Luikenaars brengt 5,20x onze bet op.



Nadien is het de beurt aan AA Gent en KV Mechelen, allebei belust op revanche na een tegenvallend resultaat. Nochtans versierde Malinwa tegen Anderlecht haar eerste strafschop van het seizoen, nadat het er zelf al vijf veroorzaakte – goed voor een gedeelde eerste plek in die onaangename ranking. AA Gent zit dan weer aan drie stuks elk. Een penalty in de Ghelamco Arena is goed voor 3,20x onze inzet.

Tot slot is er uiteraard nog de kraker tussen Anderlecht en Club Brugge. Ondanks het kwaliteitsverschil heeft de landskampioen het de laatste tijd opnieuw moeilijk in het Lotto Park. De vorige drie bezoekjes aan Paars-Wit draaiden telkens uit op een gelijkspel, alles opgeteld verdeelden de gezworen rivalen nu al zes keer op een rij de punten. Met een nieuwe draw rekenen wij ons 3,75x onze inleg rijker.

COMBITIP
Wie een hogere return-on-investment nastreeft, kan natuurlijk altijd een aantal van onze pronostieken met elkaar combineren. Wij kiezen dan voor een trefzeker Genk in Leuven, een rode kaart voor Standard tegen Antwerp en een gelijkspel tussen Anderlecht en Club Brugge, samen goed voor ruim 57x onze inzet bij Unibet.be.



VoetbalNieuws is er zich van bewust dat de quotes nog vlak voor de wedstrijd verlaagd of verhoogd kunnen worden door Unibet. Hierdoor kunnen de quotes eventueel niet correct zijn. VoetbalNieuws is niet verantwoordelijk voor uw gemaakte verliezen, mochten deze voorspellingen niet correct zijn.

LEES OOK: Smaakmaker Essevee via Africa Cup naar Premier League?

Wie zal de topper tussen Anderlecht en Club Brugge winnen?

Meest recent

Conte komt met nieuws over terugkeer Lukaku

Napoli beleefde woensdag opnieuw een pijnlijke avond in de Champions League. Het ging met 2-0 ...

3
3
Pro League maakt kalender volgend seizoen nu al bekend

Het zijn woelige tijden voor het Belgische voetbal. De clubs verkeren in grote financiële ...

22
22
Tom Waes in oog van de storm na emotioneel tv-optreden

Antwerp-supporter Tom Waes maakte de afgelopen dagen een héél opvallende verschijning ...

10
10
'Straf gerucht: Genk verlost Anderlecht van overbodige pion'

De wintermercato staat stilaan voor de deur en er ligt ook bij de Belgische topclubs heel wat werk ...

161
161
Engelse pers mild voor Club: één speler krijgt lof

Ivan Leko heeft woensdagavond geen droomdebuut beleefd bij Club Brugge. De nieuwe trainer moest bij ...

185
185
Marc Coucke in shock: "Waarom gelooft niemand mij?"

Marc Coucke beleefde de laatste maand eindelijk nog eens een prima periode bij Anderlecht. De ...

81
81
'Anderlecht verrast compleet en shopt bij La Louvière'

Bij RSC Anderlecht lijkt er toch weer een en ander te gaan bewegen. De Brusselaars staan volgens La ...

185
185
Crisis bij Real Madrid en dure fout: Courtois slaat mea culpa

Real Madrid zit duidelijk in een mindere periode. Bepaalde media zagen al aan de poten van trainer ...

22
22
Knaltransfer Club Brugge? "Hij zou een versterking zijn"

Club Brugge verloor met 0-3 van Arsenal. Het was nooit écht een wedstrijd. Marc Degryse ...

495
495
‘Anderlecht en Genk kruisen de degens in transferdossier’

RSC Anderlecht en KRC Genk gaan in januari mogelijk hier en daar wat ingaande transfers afronden. ...

116
116
AA Gent op drift: De Mil meteen in zware problemen

Bij AA Gent hangt er al lang meer twijfel dan vertrouwen rond de bureau van Sam Baro. Sinds zijn ...

353
353
Geeft Fink ‘onverwachte oplossing’ weldra een kans?

Bij KRC Genk staat er druk op de ketel. Tegen FC Midtjylland moet er een goede prestatie volgen, ...

209
209
De Mil naar AA Gent: cruciale overstap voor beide partijen

Rik De Mil heeft zijn transfer helemaal beet. Hij tekende bij AA Gent. Voor de 44-jarige trainer kan ...

44
44
Leko komt met vreemde reactie na 'Hayen-protest'

Club Brugge verloor volstrekt kansloos met 0-3 van Arsenal. De Engelsen waren veel te sterk en ...

509
509
'Hazard neemt verrassende toekomstbeslissing bij Anderlecht'

Bij RSC Anderlecht begint de tijd voor Olivier Renard, Tim Borguet en ondertussen ook Kenneth ...

342
342
Vanaken en Seys trekken doodeerlijke conclusie na Arsenal

Club Brugge verloor volstrekt kansloos met 0-3 van Arsenal. De Bruggelingen spelen voorlopig een ...

200
200
Droomdebuut gaat in rook op: Leko geeft hét sleutelmoment

Ivan Leko heeft zijn officiële comeback als hoofdtrainer van Club Brugge gemaakt. Dat deed hij ...

143
143
"Met verkoudheid naar huis" - Club-titularis krijgt 3 op 10

Club Brugge heeft woensdagavond zijn vierde nederlaag van de Champions League-campagne geleden. ...

567
567
UCL: Job Alonso in gevaar na foutje Courtois, Napoli in nesten

Manchester City heeft woensdagavond dé topper van zesde speeldag in de Champions League ...

64
64
Géén Leko-effect: Arsenal genadeloos voorbij Club Brugge

Ivan Leko heeft daags na zijn aanstelling als hoofdcoach niet kunnen stunten met Club Brugge. In de ...

103
103
Ai ai Thibaut! Courtois maakt peperdure fout tegen City

De zesde speeldag van de League Phase in de Champions League leverde weer enkele fraaie affiches op. ...

74
74
Hommeles bij Club Brugge: supporters viseren bestuur

In de League Phase van de Champions League kreeg Club Brugge woensdag het bezoek van de ongeslagen ...

622
622
Club achtervolgt ondanks goede helft: sterkhouder plots zondebok

In de Champions League stond Club Brugge woensdagavond voor een loodzware uitdaging. Zo kwam de tot ...

141
141
'Kompany op puntje van stoel: transferbesluit Kane valt'

Bayern München legde woensdagavond ook Sporting CP over de knie in de Champions League. Harry ...

364
364
Optater Leko: Club slikt koude douche vlak voor Arsenal

Ivan Leko maakt woensdagavond voor de tweede keer in zijn carrière zijn debuut als hoofdcoach ...

209
209

Meer sportnieuws