Betting Tip: Anderlecht houdt Club Brugge in bedwang

door
Betting Tip: Anderlecht houdt Club Brugge in bedwang

Vrijdagavond keken Westerlo en Seraing mekaar al in de ogen, de rest van de Jupiler Pro League komt op zaterdag en zondag aan bod. Speeldag 12 staat daarbij weer bol van de interessante affiches. In samenwerking met Unibet.be gaat VoetbalNieuws op zoek naar de meest lucratieve tips en pronostieken.


Op zaterdag staat er met KV Kortrijk tegen Zulte Waregem meteen een belanden burenstrijd op het programma. Een zware klus voor het sowieso al geplaagde Essevee, dat vorig seizoen nog forfaitcijfers kreeg aangesmeerd in het Guldensporenstadion. Faïz Selemani, de laatste tijd weer in topvorm, stond toen tweemaal aan het kanon. Een doelpunt van de Kortrijkse sterkhouder levert 2,45x onze inzet op.



Later op de avond vindt met OH Leuven tegen KRC Genk de eerste topper van de speeldag plaats. De thuisploeg kampeert op een verdienstelijke vijfde plek, maar verloor tot dusver elke confrontatie met een hoger gerangschikt team. Daarbij slikten ze bovendien telkens minstens drie tegengoals. Indien het nummer twee in het klassement die lijn doortrekt aan Den Dreef, is dat 2,95x ons inleggeld waard.

Super Sunday begint vervolgens met Standard versus Antwerp. Afgelopen weekend incasseerden de Rouches twee rode kaarten in één klap, waarmee hun totaal nu reeds werd aangedikt tot maar liefst vijf stuks. Niemand doet slechter. Twee van die uitsluitingen slikten ze tijdens de vorige toppers in Sclessin, tegen AA Gent en Club Brugge. Een zesde rood karton voor de Luikenaars brengt 5,20x onze bet op.



Nadien is het de beurt aan AA Gent en KV Mechelen, allebei belust op revanche na een tegenvallend resultaat. Nochtans versierde Malinwa tegen Anderlecht haar eerste strafschop van het seizoen, nadat het er zelf al vijf veroorzaakte – goed voor een gedeelde eerste plek in die onaangename ranking. AA Gent zit dan weer aan drie stuks elk. Een penalty in de Ghelamco Arena is goed voor 3,20x onze inzet.

Tot slot is er uiteraard nog de kraker tussen Anderlecht en Club Brugge. Ondanks het kwaliteitsverschil heeft de landskampioen het de laatste tijd opnieuw moeilijk in het Lotto Park. De vorige drie bezoekjes aan Paars-Wit draaiden telkens uit op een gelijkspel, alles opgeteld verdeelden de gezworen rivalen nu al zes keer op een rij de punten. Met een nieuwe draw rekenen wij ons 3,75x onze inleg rijker.

COMBITIP
Wie een hogere return-on-investment nastreeft, kan natuurlijk altijd een aantal van onze pronostieken met elkaar combineren. Wij kiezen dan voor een trefzeker Genk in Leuven, een rode kaart voor Standard tegen Antwerp en een gelijkspel tussen Anderlecht en Club Brugge, samen goed voor ruim 57x onze inzet bij Unibet.be.



VoetbalNieuws is er zich van bewust dat de quotes nog vlak voor de wedstrijd verlaagd of verhoogd kunnen worden door Unibet. Hierdoor kunnen de quotes eventueel niet correct zijn. VoetbalNieuws is niet verantwoordelijk voor uw gemaakte verliezen, mochten deze voorspellingen niet correct zijn.

LEES OOK: Essevee wint eindelijk weer: "Waarom het nu wel lukt?"

Wie zal de topper tussen Anderlecht en Club Brugge winnen?

Meest recent

Malinwa baalt: "Verdienden ruimschoots een punt"

KV Mechelen bleef in de laatste drie onderlinge confrontaties met Union telkens ongeslagen, maar is ...

29
29
Gemengde gevoelens bij Hubert: "Tevreden en niet tevreden"

Union heeft meteen een geweldige zaak gedaan in zijn eerste wedstrijden van 2026. Nadat het zich al ...

19
19
'Strijd om Seys is helemaal los: nog 2 clubs melden zich'

Het zal voor Club Brugge nog een helse klus worden om deze winter al zijn goudhaantjes aan boord te ...

80
80
Union velt KV Mechelen en loopt weer verder uit op Club

Union heeft zaterdagavond optimaal geprofiteerd van de nederlaag van Club Brugge een dag eerder. Het ...

44
44
Cercle lijkt vertrouwen: "We worden eindelijk beloond"

Cercle Brugge is uitstekend aan zijn 2026 begonnen. Het pakte immers een belangrijke zege op het ...

36
36
Kompany gelooft zijn ogen niet bij Bayern: "Mijn god!"

Bayern München heeft zaterdagavond opnieuw grote indruk gemaakt in de Bundesliga. In de topper ...

142
142
Beveren doet dankzij Patro alweer gouden zaak in 1B

Ook in de Challenger Pro League wordt er dit weekend opnieuw gevoetbald. Leider SK Beveren heeft in ...

172
172
'Orel Mangala krijgt cruciale transferupdate'

Maar liefst tien maanden lag Orel Mangala in de lappenmand met een zware knieblessure. Kort na zijn ...

40
40
Essevee wint eindelijk weer: "Waarom het nu wel lukt?"

Zulte Waregem heeft zondag voor een grote verrassing gezorgd door KRC Genk te kloppen. Het haalde in ...

109
109
'Verrassende miljoenentransfer bij AA Gent'

AA Gent haalde deze zomer al Hyun-seok Hong terug, maar verder is het nog wachten op versterking bij ...

372
372
Arsenal stuit op sterke Sels, Bayern haalt wéér uit

In de Premier League heeft leider Arsenal zaterdagavond verrassend punten laten liggen. Het kwam ...

90
90
Cercle doet in Westerlo gouden zaak in strijd om behoud

Cercle Brugge heeft in zijn eerste wedstrijd van 2026 meteen een geweldige zaak gedaan in de strijd ...

75
75
'Club Brugge plant winterknaller: één naam duikt op'

Club Brugge staat klaar om toe te slaan op de wintermarkt. Achter de schermen wordt aan een transfer ...

706
706
'Transfer Nainggolan: dit zijn de financiële details'

Patro Eisden heeft 2026 geopend met een gigantisch grote transfer voor de club. Ze wisten Radja ...

198
198
Hayen luidt alarmbel na achtste nederlaag van het seizoen

Nicky Hayen heeft héél veel werk. KRC Genk verloor na een zeer povere prestatie met ...

188
188
'Newcastle wil Club Brugge van smaakmaker beroven'

Bij Club Brugge draaien ze geen goed seizoen, toch loopt er veel individueel talent rond in het Jan ...

185
185
'Anderlecht en JPL-club vechten pittige transferstrijd uit'

RSC Anderlecht schakelt duidelijk een versnelling hoger op de transfermarkt. Julien Heekeren ...

188
188
'KRC Genk stuurt zomeraanwinst al richting uitgang'

Bij KRC Genk was het tot dusver geen geslaagd seizoen. Nicky Hayen ziet dat er toch wel hiaten zijn ...

453
453
Liverpool incasseert mokerslag, Chelsea pakt driepunter

In de Premier League hoopten ploegen als Chelsea en Liverpool te profiteren van de nederlaag van ...

40
40
'Kompany laat ex-toppers Jupiler Pro League links liggen'

Bayern München is bezig aan een uitstekend seizoen. Vincent Kompany levert er fantastisch werk. ...

56
56
KRC Genk begint 2026 met een ferme zeperd

KRC Genk zit toch in een stevige crisis. De Limburgers zijn 2026 begonnen met een nederlaag op het ...

166
166
Dortmund zet in extremis Bayern München alsnog onder druk

In de Bundesliga speelt Bayern München om 18u30 de topper tegen RB Leipzig. Om 16u waren er nog ...

31
31
Euvrard doet boekje open over Wilmots én ambitie Standard

Standard hoopt in 2026 de weg naar boven in te zetten. Ze staan momenteel zesde in de Jupiler Pro ...

262
262
Grote verrassing omtrent Rits: transfer aanstaande?

Bij RSC Anderlecht willen ze deze mercato graag af van een aantal spelers. Mats Rits is er daar ...

406
406
Hayen voert druk op: drie spelers moéten beter presteren

Bij KRC Genk moeten ze aan de bak. Nicky Hayen gaat een stevig parcours moeten neerzetten de komende ...

180
180

Meer sportnieuws