Betting Tip: Anderlecht houdt Club Brugge in bedwang

42 stemmen
Betting Tip: Anderlecht houdt Club Brugge in bedwang

Vrijdagavond keken Westerlo en Seraing mekaar al in de ogen, de rest van de Jupiler Pro League komt op zaterdag en zondag aan bod. Speeldag 12 staat daarbij weer bol van de interessante affiches. In samenwerking met Unibet.be gaat VoetbalNieuws op zoek naar de meest lucratieve tips en pronostieken.


Op zaterdag staat er met KV Kortrijk tegen Zulte Waregem meteen een belanden burenstrijd op het programma. Een zware klus voor het sowieso al geplaagde Essevee, dat vorig seizoen nog forfaitcijfers kreeg aangesmeerd in het Guldensporenstadion. Faïz Selemani, de laatste tijd weer in topvorm, stond toen tweemaal aan het kanon. Een doelpunt van de Kortrijkse sterkhouder levert 2,45x onze inzet op.



Later op de avond vindt met OH Leuven tegen KRC Genk de eerste topper van de speeldag plaats. De thuisploeg kampeert op een verdienstelijke vijfde plek, maar verloor tot dusver elke confrontatie met een hoger gerangschikt team. Daarbij slikten ze bovendien telkens minstens drie tegengoals. Indien het nummer twee in het klassement die lijn doortrekt aan Den Dreef, is dat 2,95x ons inleggeld waard.

Super Sunday begint vervolgens met Standard versus Antwerp. Afgelopen weekend incasseerden de Rouches twee rode kaarten in één klap, waarmee hun totaal nu reeds werd aangedikt tot maar liefst vijf stuks. Niemand doet slechter. Twee van die uitsluitingen slikten ze tijdens de vorige toppers in Sclessin, tegen AA Gent en Club Brugge. Een zesde rood karton voor de Luikenaars brengt 5,20x onze bet op.



Nadien is het de beurt aan AA Gent en KV Mechelen, allebei belust op revanche na een tegenvallend resultaat. Nochtans versierde Malinwa tegen Anderlecht haar eerste strafschop van het seizoen, nadat het er zelf al vijf veroorzaakte – goed voor een gedeelde eerste plek in die onaangename ranking. AA Gent zit dan weer aan drie stuks elk. Een penalty in de Ghelamco Arena is goed voor 3,20x onze inzet.

Tot slot is er uiteraard nog de kraker tussen Anderlecht en Club Brugge. Ondanks het kwaliteitsverschil heeft de landskampioen het de laatste tijd opnieuw moeilijk in het Lotto Park. De vorige drie bezoekjes aan Paars-Wit draaiden telkens uit op een gelijkspel, alles opgeteld verdeelden de gezworen rivalen nu al zes keer op een rij de punten. Met een nieuwe draw rekenen wij ons 3,75x onze inleg rijker.

COMBITIP
Wie een hogere return-on-investment nastreeft, kan natuurlijk altijd een aantal van onze pronostieken met elkaar combineren. Wij kiezen dan voor een trefzeker Genk in Leuven, een rode kaart voor Standard tegen Antwerp en een gelijkspel tussen Anderlecht en Club Brugge, samen goed voor ruim 57x onze inzet bij Unibet.be.



VoetbalNieuws is er zich van bewust dat de quotes nog vlak voor de wedstrijd verlaagd of verhoogd kunnen worden door Unibet. Hierdoor kunnen de quotes eventueel niet correct zijn. VoetbalNieuws is niet verantwoordelijk voor uw gemaakte verliezen, mochten deze voorspellingen niet correct zijn.

LEES OOK: Charleroi laat aanvaller gaan, knappe oefenzege Essevee

Wie zal de topper tussen Anderlecht en Club Brugge winnen?

Meest recent

Duivels likken wonde: Nederlanders zien énorme gemiste kans

De Rode Duivels hebben het wereldkampioenschap 2026 met een opgeven hoofd kunnen verlaten. In de ...

29
29
Tweede zondebok naast Lammens: "Ondermaats en niet wakker"

De Rode Duivels mogen tevreden terugblikken op hun WK, maar toch heerst het gevoel dat er tijdens de ...

120
120
Werk voor Anderlecht: aanwinst levert Bruno kopzorgen op

Bij RSC Anderlecht begint de voorbereiding te korten, binnen anderhalve week gaat het nieuwe seizoen ...

203
203
'Club maakt zich sterk: gepeperd prijskaartje Tresoldi'

Vertrekt Nicolo Tresoldi deze zomer dan toch bij Club Brugge? Een aantal buitenlandse ploegen, ...

263
263
'Recordtransfer KRC Genk: Barça steekt handje toe'

KRC Genk wil deze zomer zijn transferrecord verbreken voor Kos Karetsas. De voorbije weken was het ...

246
246
Argentinië zwaar bevoordeeld? FIFA-regels klaar en duidelijk

Argentinië blijft voorlopig op koers om zichzelf op te volgen als wereldkampioen. Lionel Messi ...

216
216
Garcia krijgt flinke draai om de oren: "Onwaarschijnlijk"

Voor de Rode Duivels zit het wereldkampioenschap erop. En dus moet weldra een evaluatie gemaakt ...

831
831
TRANSFERUURTJE: 'Monsterdeal Karetsas, topdoelman voor Club'

Terwijl het WK in Amerika zijn ontknoping nadert, begint de zomermercato in Europa op toerental te ...

350
350
Bondscoachdebat ontploft: “Hij is zéker een optie”

Na de uitschakeling van de Rode Duivels in de kwartfinales van het WK gaat het maar over ...

238
238
‘Einde Courtois bij België in zicht: verrassing op komst'

Thibaut Courtois zat in zak en as na de nederlaag tegen Spanje. De doelman van Real Madrid moest ...

411
411
Noorwegen in zak en as: dubbel bestolen tegen Engeland?

De kwartfinales van het WK blijven nog nazinderen. Ook tijdens Noorwegen – Engeland was er ...

142
142
Rudi Garcia krijgt evaluatie: grote naam als opvolger?

De Rode Duivels verloren in de kwartfinale van het WK van Spanje. Het was een bewogen tornooi met ...

263
263
Ongezien: Bellingham maakt bondscoach Tuchel af na zege

Engeland zit in de halve finale na de zege in de kwartfinale tegen Noorwegen. Het was niet ...

293
293
‘Opvallende opties na Garcia? Twee ex-Rode Duivels genoemd’

Het WK zit erop voor de Rode Duivels. België strandde in de kwartfinale tegen een sterk Spanje. ...

513
513
Onana komt met héél emotionele boodschap na WK én blessure

Amadou Onana heeft via Instagram gereageerd op de uitschakeling van de Rode Duivels en zijn zware ...

86
86
Tuchel is na kwalificatie snoeihard voor spelers van Engeland

Engeland hoopt nog steeds om na 60 jaar nog eens wereldkampioen te worden. Ze wisten Noorwegen met ...

110
110
Wéér opschudding: "Argentinië kreeg alles in hun voordeel"

Zwitserland ligt uit het WK nadat ze met 3-1 verloren van Argentinië. Na afloop van de partij ...

321
321
Zeven Duivels na WK-verhaal: wat is hun toekomst bij België?

Het WK ligt achter de rug en het was de laatste wereldbeker waar de Gouden Generatie nog aardig was ...

265
265
'KRC Genk ruikt jackpot: Karetsas zorgt voor clubrecord'

Konstantinos Karetsas gaat KRC Genk deze zomer verlaten, dat staat vast. De Limburgers weten dat ...

183
183
Pijnlijke waarheid over Hayen komt boven bij Genk

Bij Genk blijft na het vertrek van Nicky Hayen vooral een wrang gevoel achter. De club gaf hem na ...

1089
1089
Engeland en Argentinië slepen zich naar halve finales

De tweede halve finale is bekend. Engeland en Argentinië nemen het daar tegen elkaar op. Beiden ...

70
70
Waarom Anderlecht zijn fenomenen niet lang(er) kan houden

Nathan De Cat heeft RSC Anderlecht na amper één seizoen in het eerste elftal verlaten. ...

379
379
Club Brugge droomt van scenario à la Jashari en Stankovic

Club Brugge heeft stevig geïnvesteerd in zijn eerste zomertransfer. De Bruggelingen betaalden ...

309
309
'Terugkeer Klopp als trainer in kannen en kruiken'

Twee jaar nadat hij afzwaaide bij Liverpool lijkt Jürgen Klopp klaar voor zijn grote terugkeer ...

165
165
'Ajax zet zinnen op volgende transferbom'

Ajax gooit het na een tegenvallend seizoen deze zomer alweer over een andere boeg. Sportief ...

81
81

Meer sportnieuws