'KV Mechelen en Charleroi vingen bot bij Zulte Waregem'

door
'KV Mechelen en Charleroi vingen bot bij Zulte Waregem'

KV Mechelen en Sporting Charleroi hebben één groot gemis: een vlotscorende spits. Die hoopten ze afgelopen zomer te vinden bij Zulte Waregem. Daar vingen ze echter bot.


Het Nieuwsblad meldt dat Charleroi en KV Mechelen Zinho Gano wensten aan te trekken, maar dat die hen weigerde. Dat klopte echter niet helemaal. Beide ploegen hadden inderdaad interesse, zo polste Tom Caluwé als toenmalig TD van Mechelen wel eens, maar een concreet bod werd er niet neergelegd aan de Gaverbeek. Hetzelfde voor Charleroi. Gano is immers één van de grootverdieners van Zulte Waregem en op zijn 29ste is de aanvaller uiteraard niet bereid om te gaan inleveren. Essevee zag op zijn beurt dan logischerwijs ook geen uitleenbeurt zitten. Heel wat clubs, vooral uit het buitenland, hoopten op een uitleenbeurt met aankoopoptie. Zulte Waregem weigerde dat aanvankelijk, want zij hoopten uiteraard op een mooie som.

DUO MET VOSSEN

Gano heeft intern altijd aangegeven dat hij nog voluit zijn best wou doen voor Zulte Waregem, maar Leye liet van dag 1 weten niet op hem te rekenen. Officieel omdat de speler toch niet meer voor Zulte Waregem zou spelen na de mercato, maar vreemd genoeg mocht Jean-Luc Dompé wel opdraven. Hij vertrok na enkele weken spelen voor 1,2 miljoen euro naar Hamburg.

Gano is nu dus terug, nadat bij de drie partijen het gezond verstand heeft weten zege te vieren. Jongens als Alioune Ndour, Stan Braem en Chinonso Offor overtuigden niet in de spits. Door de terugkeer van Gano kan ook Jelle Vossen beter renderen. Die voelt zich al heel zijn carrière perfect in zijn sas met een grote sterke spits naast hem. Vorig jaar scoorde het duo Gano-Vossen 32 doelpunten. Samen met Dompé zorgden zij voor de redding. Kan het spitsenduo Zulte Waregem nu wéér in de Jupiler Pro League houden?

LEES OOK: Vanderbiest onthult schokkende details uit verleden

🚀

Gaat Gano Essevee in januari alsnog verlaten?

Meest recent

AA Gent slijpt messen voor pittig weerzien met Leko

AA Gent ontpopt zich stilaan tot luis in de pels van Union, want net als in de reguliere competitie ...

6
6
Julie Vanloo zet voetbalfans op scherp: "Ik gok dat..."

Julie Vanloo, al jarenlang een vaste waarde bij de Belgian Cats, blijft ook naast het veld in de ...

30
30
'Goto pakt koffers en neemt afscheid van Anderlecht'

Op papier lopen er genoeg aanvallers rond bij RSC Anderlecht, maar diep in de punt opteert ...

94
94
Leko keert kar: opvallende wissel bij Club Brugge

Club Brugge boekte woensdag een ruime 6-1 zege tegen KV Mechelen. Na de pijnlijke nederlaag tegen ...

151
151
Defour weer voor rechtbank: straf komt keihard binnen

Voormalig Rode Duivel Steven Defour moest zich opnieuw verantwoorden voor de rechtbank, waar zijn ...

125
125
Hubert houdt adem in: sterkhouder Union valt uit

Union liet woensdag tegen AA Gent voor het eerst punten liggen in de play-offs, waardoor de koploper ...

73
73
'Taravel grijpt in: 5 (!) wissels bij Anderlecht'

Mits een zege tegen STVV wipt RSC Anderlecht straks over de Kanaries naar de derde plaats in het ...

335
335
Bertaccini onder vuur: vrouw reageert fel

De voorbije weken waren allesbehalve eenvoudig voor Adriano Bertaccini en zijn gezin. De spits van ...

88
88
Bekerfinale-fiasco: minister haalt keihard uit naar DAZN

Op 14 mei strijden Anderlecht en Union in het Koning Boudewijnstadion voor de Croky Cup, maar er ...

137
137
Bizar interview Leko: Vandenbempt ziet verklaring

Het had woensdagavond een feestavond moeten zijn voor Club Brugge. Het hield zelf een galavertoning ...

134
134
Verdict Yamal: opluchting voor Spanje, niet voor Barça

FC Barcelona zette woensdagavond een nieuwe stap richting de Spaanse titel, maar ondanks de 1-0-zege ...

68
68
'Anderlecht gaat transferstrijd aan met PSG'

De zomermercato van Anderlecht lijkt stilaan op gang te komen, ondanks het voorlopig uitblijven van ...

73
73
KV Mechelen ontdekt 'nieuwe Raman'

KV Mechelen heeft voorlopig nog maar weinig plezier beleefd aan de play-offs. Het pakte voorlopig ...

75
75
'Rode Duivels opgelet: UEFA gooit EK-kwalificatie overhoop'

De Rode Duivels zitten nu met hun volle aandacht bij het WK van komende zomer. Daarna wacht een ...

207
207
Vanhaezebrouck ziet zorgwekkende trend bij Neerpede-boys

Door de blessures van Nathan De Cat en Mario Stroeykens zal Yari Verschaeren in de komende ...

187
187
Negatieve primeur: DAZN bezorgt fans domper voor bekerfinale

Er was de voorbije maanden al heel wat ophef over de uitzendrechten van het Belgische voetbal. Dat ...

316
316
Beginnen Beveren en Kortrijk met mokerslag in 1A?

Er staat de komende weken nog heel veel op het spel in de Jupiler Pro League, maar de strijd om ...

456
456
TRANSFERUURTJE: 'Vertrekker bij Anderlecht, kleppers kloppen aan bij Club'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

205
205
Frustratie loopt op bij Union: grote paniek door Club?

Union SG deed vorige speeldag een uitstekende zaak door in eigen huis te winnen van Club Brugge. ...

388
388
Beerschot in beroep na ‘dreigende taal’ van Messoudi

Beerschot heeft zich geplaatst voor de Promotion Play-Offs in de Challenger Pro League. De Antwerpse ...

56
56
WK-drama voor Spanje: Yamal hoort snoeihard KDB-verdict

Het WK 2026 in de Verenigde Staten, Mexico en Canada nadert met rasse schreden. Wie nu een blessure ...

187
187
Titelstrijd weer open: belangrijke vaststelling Union

Na de zege van Union tegen Club Brugge vorige zondag werd er nog gretig geopperd dat de weg naar de ...

172
172
'Bayern doet glorietijd herleven: Kompany verwelkomt iconen'

Vincent Kompany wordt dezer dagen op handen gedragen in München. Onze landgenoot veroverde ...

91
91
Deschacht haalt uit: vertrek bij Anderlecht kwam te laat

Anderlecht staat donderdagavond voor een belangrijke partij, want het kan op Stayen de derde plaats ...

211
211
'Marseille zet weer zinnen op JPL-smaakmaker'

De titelstrijd in de Ligue 1 wordt de komende weken nog razend spannend, maar Olympique Marseille ...

63
63

Meer sportnieuws