'Doku maakt knaltransfer naar Premier League'

door
'Doku maakt knaltransfer naar Premier League'

De transfermarkt is al een tijdje gesloten, maar dat betekent niet dat de geruchtenmolen stil staat. Rode Duivel Jérémy Doku wordt de afgelopen dagen steeds duidelijker in verband gebracht met drie topclubs uit de Premier League. 


Zowel het Spaanse Fijaches als transferjournalist Ekrem Konur maakte vandaag bekend dat Arsenal, Chelsea en Liverpool concrete interesse tonen in de Belgische aanvaller. En dat mag gerust opvallend genoemd worden, want Doku ligt al een tijdje in de lappenmand vanwege een spierblessure en zal daardoor ook de komende weken niet meteen in actie komen voor het Franse Stade Rennes. Er werd gehoopt dat de 20-jarige Belg dit seizoen kon doorbreken in de Ligue 1. 

Ondanks de mindere resultaten blijven de drie Premier League-clubs hem op de voet volgen. Doku ligt nog tot 2025 onder contract bij Stade Rennes en zou volgens Transfermarkt zo'n 20 miljoen moeten opleveren, een bedrag dat clubs als Arsenal, Liverpool en Chelsea zeker en vast kunnen betalen. Er zal echter veel afhangen van de speelminuten die de Rode Duivel nog zal krijgen na zijn blessure. 

In 2020 maakte Doku de overstap van RSC Anderlecht naar Stade Rennes in de hoop er zich verder te ontwikkelen. De flankspeler kreeg echter af te rekenen met de ene blessure na de andere. Dit seizoen speelde de Belg nog maar mee in amper zes wedstrijden, goed voor 151 minuten. 

🚨 Arsenal, Liverpool and Chelsea are monitoring the situation of Rennes winger Jérémy Doku.
🟥
#AFC 🟥 #LFC 🟦 #CFC pic.twitter.com/XxPviJWpjQ


LEES OOK: Doku kan topmaand bekronen met unicum sinds 2018

Denk jij dat Doku de overstap naar de Premier League zal maken?

Meest recent

Enorme verslagenheid: voetbalwereld reageert op heengaan De Boeck

Bij aanvang van alweer een drukke Europese week, is het Belgische voetbal getroffen door een drama. ...

0
0
'KRC Genk neemt beslissing over toekomst van Fink'

KRC Genk verloor na een zeer povere prestatie kansloos met 3-0 van Royal Antwerp FC. Nochtans hadden ...

18
18
Oosting wild van Antwerp-verrassing: "Een openbaring!"

Een tweetal weken geleden was de bodem bereikt bij Antwerp FC, momenteel is de Great Old weer ...

46
46
'Actie bij Anderlecht: twee toptransfers voor titelboost'

RSC Anderlecht heeft zondag gezichtsverlies geleden met een zware 4-0-nederlaag op het veld van KVC ...

147
147
Pijnlijke afgang Real: Spaanse pers pakt Courtois onder de loep

Real Madrid heeft zondag een pijnlijke avond beleefd in La Liga. De Koninklijke verloor, na onder ...

43
43
Belgisch voetbal in diepe rouw: Glen De Boeck plots overleden

Het Belgische voetbal werd maandagochtend opgeschrikt door bijzonder triest nieuws. Voormalig Rode ...

415
415
'IJskoude exit dreigt: Club Brugge laat geen traan om Hayen'

Aan de buitenkant oogt alles nog rustig bij Nicky Hayen. Maar binnen de club groeit het gevoel dat ...

505
505
Union zwaar bevoordeeld? Oud-ref velt keihard verdict

Leider Union SG heeft voor het tweede weekend op rij puntenverlies geleden en beet zaterdag zijn ...

153
153
'Club moddert aan: bestuur grijpt in op transfermarkt'

Wie gehoopt had dat de bekerzege in Leuven de ommekeer zou inleiden bij Club Brugge, kwam zaterdag ...

368
368
"Catastrofe" - analisten vermorzelen 'zwakke schakel' Anderlecht

Wat opnieuw een mooi weekend moest worden, is uitgedraaid op een behoorlijk drama voor RSC ...

228
228
Fink slaat mea culpa: "Foute keuzes gemaakt"

KRC Genk heeft zondag een zeer pijnlijke avond beleefd. Het werd met 3-0 afgedroogd door Antwerp en ...

185
185
Vandenbroeck ziet manco bij Essevee: "Dat miste ik"

De zegeloze reeks van Zulte Waregem is zondagavond nog wat langer geworden. De West-Vlamingen konden ...

84
84
Real beleeft rampavond met nederlaag en 2 rode kaarten

Thibaut Courtois heeft zondagavond geen heldenrol kunnen opeisen bij Real Madrid. De Rode Duivel kon ...

79
79
Napoli wint kraker en grijpt weer de macht in Serie A

De titelstrijd in de Serie A blijft dit seizoen razend spannend. Zondagavond heeft titelverdediger ...

46
46
Harde woorden bij Genk: "Er stond geen ploeg op het veld"

KRC Genk leek in een betere periode te zitten, maar heeft op enkele dagen tijd twee stevige ...

214
214
Mazzu baalt hard: "Twee verloren punten voor ons"

OH Leuven heeft zondag de kans laten liggen om een uitstekende zaak te doen in het klassement. Het ...

34
34
Stevige waarschuwing Duivels: "Wij gaan voor eerste plaats"

De Rode Duivels ontdekten de voorbije dagen hun parcours op het WK van volgende zomer. In de ...

177
177
Antwerp kan plots dromen: "Dan is er veel mogelijk"

Twee weken geleden leek Antwerp nog dood en begraven, maar sindsdien is de Great Old weer helemaal ...

227
227
Pijnlijke remise: OHL & Essevee blijven in zelfde bedje ziek

OHL en Zulte Waregem blijven opnieuw met een zure nasmaak achter. Beide ploegen snakten naar een ...

47
47
Charai verklaart hoe plan tegen Anderlecht werkte

KVC Westerlo gaf voetballes aan RSC Anderlecht. Het werd een ouderwetse pot voetbal in 't Kuipje, ...

129
129
Antwerp in extase: herboren Bosuil slokt Genk volledig op

De Bosuil ademde zondagavond pure nostalgie en nieuw elan. De heropening van de mythische Tribune 2 ...

220
220
Vanderbiest lacht, De Mil baalt: "Geen recht van spreken"

KV Mechelen deed een goede zaak door met 1-0 te winnen van Sporting Charleroi. De Zebra's baalden, ...

129
129
Nederland in de ban van ‘opvolger’ Koeman: 'droomkandidaat'

In Nederland maken ze zich klaar voor het WK 2026. Oranje zit in een groep met Japan, Tunesië ...

82
82
'JPL-topclubs krijgen buitenkans bij ‘Chelsea-imperium''

Chelsea en Straatsburg hebben dezelfde eigenaars. Het is er een komen en gaan van spelers. Misschien ...

161
161
Hasi messcherp voor eigen ploeg na absolute wanprestatie

Een wanprestatie van de bovenste plank. Anders kan je de prestatie van RSC Anderlecht op het veld ...

341
341

Meer sportnieuws