'Real Madrid gaat vol voor derde Rode Duivel'

door
'Real Madrid gaat vol voor derde Rode Duivel'

Bij Real Madrid is alle focus gericht op zondag, want dan krijgen ze het bezoek van FC Barcelona voor de eerste Clasico van het seizoen. Het is voorlopig nog de vraag of we daarin een Belg in actie zullen zien. Eden Hazard kreeg deze week tegen Shakhtar Donetks nog eens zijn kans als titularis, maar kon zich allerminst in de kijker spelen en lijkt weer naar de bank te verhuizen. Thibaut Courtois is dan weer hoogst onzeker.


De twee Rode Duivels maken intussen al enkele jaren de dienst uit bij de Koninklijke. Courtois streek neer in de zomer van 2018, Hazard volgde een jaar later. Het zou goed kunnen dat er volgende zomer een derde Belg zijn opwachting zal maken in het Bernabeu. Volgens Defensa Central is Youri Tielemans namelijk één van de prioriteiten voor de zomermercato van 2023.

Real richtte zich de voorbije jaren alsmaar meer op de markt van vrije spelers. Deze zomer haalden ze nog Antonio Rüdiger gratis op bij Chelsea, terwijl een jaar eerder David Alaba transfervrij weggekaapt werd bij Bayern München. Tielemans moet de volgende naam in dat rijtje worden. Zijn overeenkomst bij Leicester City verstrijkt op het einde van het seizoen en de 25-jarige middenvelder is niet van plan om bij te tekenen.

VERJONGINGSKUUR
De komst van Tielemans zou bovendien passen in de langetermijnstrategie van Real, dat zijn middenveld graag wil verjongen. Het haalde met Eduardo Camavinga en Aurelien Tchouameni de voorbije transferperiodes al twee jonge middenvelders binnen, terwijl Casemiro deze zomer naar Manchester United mocht vertrekken. Luka Modric en Toni Kroos lijken voorlopig wel nog te zullen blijven, maar zij zullen ook geen jaren meer meegaan.

LEES OOK: Rel bij Real: Courtois staat midden in pijnlijke oorlog

Zou Tielemans een aanwinst zijn voor Real?

Meest recent

'Slag om Vlaanderen' loopt fout: supporter naar ziekenhuis

Club Brugge won zondagmiddag met 2-1 van AA Gent na relatief matige wedstrijd. Jammer genoeg liep ...

47
47
Vincent Janssen naar Anderlecht? "Hij zou goud waard zijn"

Antwerp FC is de laatste weken opnieuw sterk bezig. Dat heeft onder meer te maken met de goede ...

122
122
Wéér geen clean sheet United: Engelse pers beoordeelt Lammens

Manchester United blijft uiterst wisselvallig voor de dag komen in de Premier League. Zondag liep de ...

37
37
‘Club Brugge gokt alles: 12 miljoen voor tikkende tijdbom’

Hoeveel risico kan Club Brugge nemen om de defensie te versterken? In Brugge dromen ze van een ...

164
164
De Mil houdt zich niet in: pijnlijke oorzaak nieuwe dreun

Rik De Mil blijft voorlopig wachten op zijn eerste overwinning als hoofdcoach van KAA Gent. Zijn ...

202
202
Anderlecht bevoordeeld op Bosuil? De Bilde fileert penaltyfase(s)

Antwerp FC zag zijn zegereeks zondagavond ten einde komen. De Great Old speelde zondag een sterke en ...

259
259
D-day in DAZN-affaire: drastische uitspraak op komst

Maandag is het eindelijk zover, dan verschijnt de zaak tussen de Pro League en DAZN voor de ...

84
84
'Chelsea wil opnieuw megaslag slaan in Genk'

De voorbije jaren kwam Chelsea al regelmatig vissen in Genk. Het waren de Blues die een vijftiental ...

226
226
Mazzu haalt snoeihard uit naar zijn eigen spelers

OH Leuven deed vorige week nog een uitstekende zaak door te gaan winnen in Charleroi, maar staat nu ...

84
84
Cinel strooit met lof nadat Cercle eindelijk nog eens wint

De voorbije maanden verzeilde Cercle Brugge in een diepe crisis. Het bleef maar liefst vier maanden ...

45
45
Hey duidt belangrijk verschil aan bij Anderlecht

Anderlecht is er zondagavond niet in geslaagd om de topper op het veld van Antwerp naar zijn hand te ...

197
197
Marokko opent Africa Cup met zege na geweldige goal

Zondagavond is de Africa Cup van start gegaan. In de openingswedstrijd wist gastland en topfavoriet ...

58
58
Antwerp baalt als stekker: "We laten het liggen"

Antwerp maakte de voorbije weken een straffe opmars met zeges tegen Club Brugge, Genk en AA Gent. ...

154
154
Hasi slaat en zalft: "Op dat vlak een vooruitgang"

De topper van zondagavond tussen Antwerp en Anderlecht heeft spektakel opgeleverd. De Great Old leek ...

182
182
Gerkens loodst Cercle naar eerste zege in 4 maanden(!)

Na vier maanden is Cercle Brugge er eindelijk nog eens in geslaagd om een wedstrijd te winnen. De ...

90
90
Degreef legt sfeervolle Bosuil alsnog het zwijgen op

Om 18u30 stond de topper tussen Royal Antwerp FC en RSC Anderlecht op het programma. In een ...

329
329
Vanaken verklapt impact van Leko bij Club Brugge

Club Brugge won verdiend met 2-1 van AA Gent, maar echt overtuigen deden de Bruggelingen ook niet. ...

546
546
Vanderbiest looft: "Eén van de best voetballende ploegen"

Bij STVV blijft het droomseizoen duren. De Kanaries wonnen met 1-0 van KV Mechelen en de top zes ...

103
103
Kompany wint vlot met Bayern, Man Utd onderuit

In de Bundesliga en Premier League stonden er twee matchen op het programma. Bayern München ...

32
32
Anderlecht overklast op de Bosuil: één man krijgt volle laag

Royal Antwerp FC neemt het momenteel op tegen RSC Anderlecht. De Great Old heeft RSCA de eerste ...

525
525
'Overmars aan zet: Antwerp dreigt topdeal mis te lopen'

Voor de winterbreak krijgt Antwerp nog Anderlecht en Zulte Waregem over de vloer, maar ook op de ...

128
128
Leko doet boekje open: saillante details Gent-exit onthuld

Club Brugge won zondagmiddag op eigen veld met 2-1 van AA Gent. Een opsteker voor coach Ivan ...

300
300
Rode kaart helpt Barça, Belgen vieren in Coupe de France

FC Barcelona heeft een voor hun bijzonder mooi kalenderjaar op gepaste wijze afgesloten. Zo wonnen ...

36
36
Play-Off I in zicht: STVV klopt KVM in 'Duel der Revelaties'

Een week na de slipper op Anderlecht, heeft STVV in eigen huis aangeknoopt met een belangrijke zege. ...

77
77
Antwerp-Anderlecht: Oosting resoluut, Hasi verrast op middenveld

RSC Anderlecht wil zondagavond eindelijk nog eens een overtuigende prestatie buitenshuis neerzetten. ...

148
148

Meer sportnieuws