'Tottenham verhoogt bod op Brugs goudhaantje'

1418 stemmen
'Tottenham verhoogt bod op Brugs goudhaantje'

Het 0-0 gelijkspel tegen en in Atlético Madrid zorgt ervoor dat Club Brugge zeker is van Europees overwinteren in de Champions League. De West-Vlamingen staan met 10 op 12 aan de leiding in het groep en heeft een bijzonder sterke kern waarop ze kunnen terugvallen. Een van de grote smaakmakers was gisteren alweer was de Deen Andreas Skov Olsen, ook al werd hij na de rust gewisseld. 


De 22-jarige flankaanvaller wordt al een tijdje het hof gemaakt door enkele Europese topclubs, maar het ziet er nu naar uit dat Tottenham Hotspurs een versnelling hoger is geschakeld om Skov Olsen los te weken bij de Belgische recordkampioen. Enkele weken geleden meldde het doorgaans goed ingelichte Deense medium Tipsbladet dat de Engelse topclub 15 miljoen euro wouden neerleggen voor het Brugse goudhaantje. Brugge sloeg het aanbod meteen af. 

The Spurs azen al op Skov Olsen vanaf zijn tijd bij FC Nordsjaelland, maar sinds de evolutie die hij heeft doorgemaakt bij Club Brugge lijken de Britten wel bezeten van de flankaanvaller. Club Brugge heeft nu volgens Tipsbladet ook zijn prijs bekend gemaakt: 30 miljoen euro. Blauw-Zwart nam de Deense international over van Bologna 1909 voor zeven miljoen euro, maar willen hem niet zomaar laten gaan. De Brugse smaakmaker ligt nog onder contract tot 2026.

Skov Olsen was dit seizoen al goed voor vier doelpunten en twee assists in tien competitiewedstrijden. In de Champions League liet hij zich ook al opmerken met één goal en één assist in drie wedstrijden. Het mag dan ook niet verbazen dat Tottenham zijn situatie op de voet blijft volgen. 

LEES OOK: Club Brugge droomt van stunttransfer van 20 miljoen

Is Skov Olsen 30 miljoen waard?

Meest recent

"Brute waarheid" - Ronaldo keihard aangepakt vlak voor WK

De verwachtingen rond Portugal zijn bijzonder groot voor het WK in de VS, Canada en Mexico. ...

4
4
Vanaken-schok in basiself Duivels? "Tielemans op de bank"

Donderdagavond trappen Mexico en Zuid-Afrika het wereldkampioenschap 2026 op gang. Aanstaande ...

118
118
Club Brugge droomt van stunttransfer van 20 miljoen

Club Brugge volgt het WK met grote ogen. De jonge speler op het WK kan zich daar op het grootste ...

401
401
'Club Brugge richt pijlen op Nigeriaanse flankaanvaller'

Zowel op uitgaand als inkomend vlak wordt er deze zomer heel wat verkeer verwacht bij Club Brugge. ...

142
142
Anderlecht-fans reageren massaal op vertrek van Goto

De eerste grote uitgaande transfer van deze zomermercato is een feit. Via de officiële kanalen ...

204
204
Hugo Broos beroert tot tranen toe met tragisch verhaal

Hugo Broos heeft in zijn carrière al zowat alles meegemaakt. Maar vanavond, wanneer ...

62
62
'Anderlecht zoekt T1: topkandidaat Sibierski haakt af'

Op uitgaand vlak zit er stilaan schot in de zaak, maar inkomende dossiers wist RSC Anderlecht tot op ...

647
647
'Grote kuis in Anderlecht: abrupte exit in de maak'

Nadat het eerder al een aantal huurlingen uitzwaaide, en enkele aflopende contracten niet meer ...

392
392
Vlak voor WK: De Wever slaat voetbalfans met verstomming

Opvallende beelden vanuit de Wetstraat 16, waar Bart De Wever zich vlak voor de openingswedstrijd ...

115
115
'Club Brugge aast op dubbelslag bij PSG'

Bij Club Brugge lijkt er deze zomer heel wat te gaan bewegen. Het zal vervangers moeten vinden voor ...

384
384
Vossen ziet Genk goudmijn aanboren op transfermarkt

Jelle Vossen is nog op zoek naar een nieuwe uitdaging. De 37-jarige spits nam enkele weken geleden ...

427
427
Standard is toptalent definitief kwijt aan Feyenoord

Standard leek dit seizoen weer wat op te leven, al kon het zijn seizoen uiteindelijk net niet ...

65
65
'Feyenoord drukt door: komst Belg bijna rond'

Feyenoord eindigde vorig seizoen als tweede in de Eredivisie, maar kon PSV nooit bedreigen voor de ...

90
90
'KV Kortrijk keihard: oudgediende naar B-kern gestuurd'

KV Kortrijk is deze week als eerste eersteklasser begonnen aan de voorbereiding op het nieuwe ...

164
164
'Saibari staat op zucht van droomtransfer'

Bij Anderlecht en Genk kon hij ooit niet doorbreken, maar in Nederland is Ismael Saibari wel ...

50
50
'Anderlecht vangt minder dan gehoopt voor Goto'

Anderlecht staat voor een zeer drukke zomermercato en heeft donderdag een eerste belangrijke deal ...

440
440
'Club Brugge dokt miljoenen voor tienertalent'

Club Brugge ontwikkelde de voorbije jaren een bijzonder succesvolle transferstrategie, met ook een ...

438
438
'Rigaux wil nu ook JPL-smaakmaker naar Feyenoord halen'

Dévy Rigaux trok na het veroveren van de landstitel de deur achter zich dicht als Director of ...

130
130
TRANSFERUURTJE: 'Nieuwe club Hasi, Kompany gooit grote naam buiten'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

238
238
Garcia zet Duivel in de wachtkamer ondanks topseizoen

Het WK staat op het punt te ontploffen. Voor de Rode Duivels is het nog even wachten op de ...

151
151
Degryse zet druk op Duivelse 'jokers' vlak voor WK

Het WK 2026 gaat vanavond van start. De openingswedstrijd tussen Mexico en Zuid-Afrika zal het ...

68
68
Anderlecht bevestigt knaltransfer Goto: ferme miljoenensom

RSC Anderlecht neemt definitief afscheid van Keisuke Goto. De Japanner kwam in 2024 op huurbasis ...

580
580
Broos dankt Garcia en heeft opvallend toekomstnieuws

Hugo Broos beleeft donderdagavond een hoogtepunt in zijn carrière. De 74-jarige staat voor de ...

130
130
Union blijft maar gaan: derde aanwinst is een feit

Union werkte alweer een sterk seizoen af, met bekerwinst, een tweede plaats in de competitie en ...

142
142
Genk heeft beet: JPL-smaakmaker zet handtekening

KRC Genk heeft er een zeer woelig seizoen opzitten. Het slaagde er niet in de top zes te halen en ...

177
177

Meer sportnieuws