'Tottenham verhoogt bod op Brugs goudhaantje'

1418 stemmen
'Tottenham verhoogt bod op Brugs goudhaantje'

Het 0-0 gelijkspel tegen en in Atlético Madrid zorgt ervoor dat Club Brugge zeker is van Europees overwinteren in de Champions League. De West-Vlamingen staan met 10 op 12 aan de leiding in het groep en heeft een bijzonder sterke kern waarop ze kunnen terugvallen. Een van de grote smaakmakers was gisteren alweer was de Deen Andreas Skov Olsen, ook al werd hij na de rust gewisseld. 


De 22-jarige flankaanvaller wordt al een tijdje het hof gemaakt door enkele Europese topclubs, maar het ziet er nu naar uit dat Tottenham Hotspurs een versnelling hoger is geschakeld om Skov Olsen los te weken bij de Belgische recordkampioen. Enkele weken geleden meldde het doorgaans goed ingelichte Deense medium Tipsbladet dat de Engelse topclub 15 miljoen euro wouden neerleggen voor het Brugse goudhaantje. Brugge sloeg het aanbod meteen af. 

The Spurs azen al op Skov Olsen vanaf zijn tijd bij FC Nordsjaelland, maar sinds de evolutie die hij heeft doorgemaakt bij Club Brugge lijken de Britten wel bezeten van de flankaanvaller. Club Brugge heeft nu volgens Tipsbladet ook zijn prijs bekend gemaakt: 30 miljoen euro. Blauw-Zwart nam de Deense international over van Bologna 1909 voor zeven miljoen euro, maar willen hem niet zomaar laten gaan. De Brugse smaakmaker ligt nog onder contract tot 2026.

Skov Olsen was dit seizoen al goed voor vier doelpunten en twee assists in tien competitiewedstrijden. In de Champions League liet hij zich ook al opmerken met één goal en één assist in drie wedstrijden. Het mag dan ook niet verbazen dat Tottenham zijn situatie op de voet blijft volgen. 

LEES OOK: 'Wending Tzolis: waanzinnige vraagprijs laat topclub kansloos'

Is Skov Olsen 30 miljoen waard?

Meest recent

'Wending Tzolis: waanzinnige vraagprijs laat topclub kansloos'

Dat Christos Tzolis deze zomer zal vertrekken bij Club Brugge lijkt een uitgemaakte zaak. En dus ...

117
117
Kwartfinale binnen bereik? Data voorspellen WK-route Duivels

De tweede speelronde van het wereldkampioenschap is van start gegaan. De Rode Duivels hebben nog ...

65
65
Zwitserland wint: 20-jarige sensatie sloopt Bosnische muur

Zwitserland heeft niet zonder enige moeite zijn eerste zege van het WK geboekt: 4-1. Tegen ...

29
29
'Club Brugge moet hoofd buigen in pittig transfergevecht'

Club Brugge wist de voorbije seizoenen heel wat jonge talenten voor een prikje te strikken, om ze na ...

142
142
Feest in Oranje-kamp: transfer van 60 miljoen beklonken

Nederland bereidt zich momenteel voor op zijn tweede WK-wedstrijd van aanstaande zaterdag tegen ...

27
27
'Transferbom Liverpool: bod van 100 miljoen op WK-sensatie'

Een aantal nieuwe namen binnen het mondiale voetbal maakte de voorbije dagen al flink indruk op het ...

38
38
Vanaken titularis tegen Iran? Ferrera spreekt duidelijke taal

Het heeft er alle schijn van dat België zondagavond met een aangepaste basisploeg aan zijn ...

180
180
'Anderlecht drukt door: miljoenenbod op bekend gezicht'

Bij RSC Anderlecht staan vrijdag al de eerste fysieke proeven in aanloop naar volgend seizoen op het ...

552
552
Beveren presenteert hoofdcoach; nieuwe Belgische club Mazzu

In de schaduw van het wereldkampioenschap, beginnen de Belgische profclubs stilaan aan het ...

171
171
'Bayern haalt uit op mercato: medische proeven op WK'

Dat het wereldkampioenschap momenteel wordt afgewerkt aan de andere kant van de Atlatische Oceaan, ...

71
71
Duivel imponeert Nederlanders: "Je schrikt je de pleuris"

De Rode Duivels hebben tijdens hun WK-opener tegen Egypte niet de allerbeste beurt gemaakt. Toch ...

434
434
Feest voor Broos: Tsjechië geeft gedroomde start uit handen

Het Zuid-Afrika van bondscoach Hugo Broos op het WK 2026 een knap punt gepakt tegen Tsjechië. ...

75
75
Drastische ingreep Duivels: Nainggolan wil onverwachte naam

Aanstaande zondag staan de Rode Duivels voor hun tweede WK-wedstrijd tegen Iran. Na de mindere ...

208
208
'Club Brugge hakt knopen door: twee transfers geschrapt'

Landskampioen Club Brugge zag inmiddels al enkele spelers vertrekken, voorlopig blijft het echter ...

536
536
'Ophefmakende comeback: Mats Rits richting Belgische club'

Nadat hij er al een tijdje op een zijspoor zat, werd het aflopende contract van Mats Rits bij RSC ...

509
509
"Ze kunnen mekaar niet zien" - zorgwekkende analyse Duivels

De Rode Duivels hebben tijdens hun opener van het WK gelijkgespeeld tegen Egypte (1-1). Op zich geen ...

484
484
De Cat-wending doet Anderlecht dromen van krankzinnige deal

Nathan De Cat leek deze zomer vooral richting Duitsland te vertrekken, maar plots ligt er een heel ...

358
358
Van bank naar basis: Rode Duivel overbluft Garcia

In hun eerste wedstrijd op het WK liep het  niet bepaald van een leien dakje voor de Rode ...

196
196
'Sibierski slaat toe: eerste aanwinst RSCA onderweg'

Binnen ruim een maand moet RSC Anderlecht alweer vol aan de bak in de voorronde van de Europa ...

594
594
'Arsenal all-in: toptransfer Tzolis in stroomversnelling'

Hoewel de ogen van de voetbalwereld op het WK gericht zijn, draait de geruchtenmolen bij Club Brugge ...

268
268
Debast in, Mechele out: analisten geven Garcia raad

Het gelijkspel tegen Egypte biedt uiteraard stof tot discussie over de opstelling van Rudi Garcia, ...

1052
1052
Van Gucht vs De Bilde: Bloedmooie Russische slaat hard terug

Ruben Van Gucht lijkt de laatste jaren niet meer weg te slaan uit de media. De sportjournalist is ...

329
329
'Club Brugge breekt alle records: minstens 50 miljoen'

Club Brugge staat een bijzonder drukke zomer te wachten, maar aan centen om de vele vertrekkers te ...

671
671
Zorgen voor Garcia: vier afwezigen bij Rode Duivels

Na het gelijkspel tegen Egypte kunnen de Rode Duivels zich geen foutjes meer veroorloven. Zondag ...

482
482
STVV in diepe rouw gedompeld na tragisch overlijden

Een gewone fietstocht naar huis eindigde in een drama dat een hele gemeenschap diep raakt. In ...

153
153

Meer sportnieuws