'Kansen op toptransfer Lavia stijgen gevoelig'

door
'Kansen op toptransfer Lavia stijgen gevoelig'

Romeo Lavia maakte in de zomer toch enigszins verrassend de overstap van Manchester City naar Southampton, maar dat bleek al snel een uitstekende keuze geweest te zijn van de jonge middenvelder. Bij de Saints werd Lavia immers meteen titularis en in zijn eerste weken in de Premier League maakte hij een grootse indruk. Zo groots zelfs dat Chelsea eind augustus al 50 miljoen euro veil had voor de 18-jarige.


Dat bod werd door Southampton echter van tafel geveegd, maar het zou goed kunnen dat de grootmacht snel terug komt aankloppen. The Athletic weet namelijk dat Chelsea graag Joe Shields bij Southampton wil weghalen als hoofd rekrutering. De Engelsman bekleedt diezelfde functie bij Southampton sinds juli en was dan ook verantwoordelijk voor de komst en snelle ontbolstering van Lavia.

Shields kende onze jonge landgenoot immers nog goed, want hij was eerder al verantwoordelijk voor de rekrutering in de jeugdacademie van Man City. Het hoeft dan niet te verbazen dat Lavia niet het enige talent was dat hij daar weghaalde. Ook Gavin Bazunu, Samuel Edozie en Juan Larios maakten nog de overstap en lieten sindsdien al mooie dingen zien.

TITANENSTRIJD
Schrik dus niet als Shields straks aan de slag gaat bij Chelsea en Lavia probeert mee te nemen. De Blues zullen in de zomer wellicht op zoek gaan naar versterking op het middenveld, want zowel Jorginho als N'Golo Kanté zijn einde contract. Bovendien wil eigenaar Todd Boehly graag jonge spelers aantrekken. Er is echter ook nog steeds Manchester City, dat over een terugkoopoptie beschikt. We zouden dus weleens snel een titanenstrijd om de diensten van onze piepjonge landgenoot kunnen krijgen.

LEES OOK: Lavia krijgt gouden transferraad: zomers vertrek?

Zal Lavia snel een stap hogerop zetten?

Meest recent

Bale legt uit : dit moét een coach kunnen bij Real Madrid

Real Madrid ontsloeg dit seizoen Xabi Alonso. Gareth Bale vond dat geen verrassing. De voormalige ...

0
0
Geslaagd of niet? Van der Elst maakt rapport Hayen

Nicky Hayen volgde Thorsten Fink op als coach van KRC Genk. De eerste maanden liggen ondertussen ...

12
12
Grote rentree De Bruyne, Pocognoli met enorme stunt

In het buitenland stonden er heel wat matchen op het programma. Zo kwamen Real Madrid, Bayern ...

17
17
Antwerp’s droom stort abrupt in na belabberde avond

Voor Antwerp is de hoop op de Champions' Play-Offs nu wel helemaal verdwenen. The Great Old speelde ...

26
26
Rode Duivels revelatie op WK: twee spelers cruciaal

De Rode Duivels maken zich stilaan klaar voor het WK. Eerst volgt er nog een stage in de Verenigde ...

21
21
Beerschot blijft dromen in CPL, Panda's met gehaktmolen

Op het Kiel blijven ze stiekem dromen van een miraculeuze rechtstreekse promotie. De Ratten pakten ...

31
31
De Sart over interesse JPL-clubs: "Zij informeerden"

Anno 2026 kan je als degelijke voetballer ook enorm veel geld verdienen. Zo spelen er heel wat ...

69
69
De Mil legt twee grote pijnpunten van AA Gent op tafel

Bij AA Gent is het van moeten. De Buffalo’s moeten winnen van KV Mechelen, anders lijkt de top ...

24
24
Hubert verrast bij Union SG: "Hij kan weer spelen"

Union SG heeft opvallend genoeg meer blessures nadat het programma lichter werd door de Champions ...

67
67
Zulte Waregem haalt slag thuis: contract tot 2029

Zulte Waregem is een zeer leuke ploeg om te volgen. Leuk voetbal en ook jonge talenten die er zich ...

43
43
Taravel krijgt het zwaar te verduren na gruwelijke blunder

Jérémy Taravel kreeg Anderlecht weer op de rails, maar nu dreigt het helemaal mis te ...

161
161
'Club Brugge grijpt naast absolute droomtransfer'

Club Brugge hoopte in januari zwaar toe te slaan op de transfermarkt, maar dat lukte niet echt. De ...

321
321
Ruben Van Gucht zorgt voor gigantische TV-bom

Als een ware magneet trok Ruben Van Gucht deze week andermaal alle aandacht naar zich. Een ruzie met ...

41
41
Vrancken geeft toe: "Ze deden een contractvoorstel"

STVV is aan een historisch seizoen bezig in de Jupiler Pro League. De Truienaars hopen dit weekend ...

184
184
Kompany zet boel op scherp bij Bayern München

Vincent Kompany en Bayern München nemen het vanavond op tegen Borussia Mönchengladbach. De ...

35
35
Taravel: het kleine detail dat zijn job bij Anderlecht bedreigt

De topper tegen Club Brugge wordt misschien wel het eindexamen voor Jérémy Taravel, al ...

61
61
'Hayen hakt knopen door: Heynen out, Karetsas in?'

Een van de vele fraaie affiches die komend weekend op het programma staan is Union versus KRC Genk. ...

95
95
'Kassa rinkelt bij AA Gent: goudhaantje grof wild'

Om de gaten in de boekhouding te vullen rekent KAA Gent, net als het leeuwendeel van de ...

92
92
'Antwerp schrikt: RSCA-comeback Kindermans krijgt vorm'

Nu het zeker lijkt van de top zes is de rust weergekeerd bij RSC Anderlecht, maar achter de schermen ...

562
562
'Vermant vs. Tresoldi: eerste spits Club Brugge bekend'

De zenuwen staan reeds strakgespannen in Jan Breydel, waar Club Brugge zondag aartsrivaal RSC ...

253
253
Alderweireld doet iedereen schrikken: "Ben er klaar mee"

Toby Alderweireld heeft op sociale media even voor verwarring gezorgd met een speciale foto. De ...

175
175
De Mil met handen in het haar: blessuregolf bij AA Gent

AA Gent heeft weinig tijd om stil te staan bij de nederlaag tegen KRC Genk, want zondag wacht er met ...

157
157
Anderlecht slikt bittere pil: aanvaller onder het mes

RSC Anderlecht gaat zondag op bezoek bij Club Brugge, waar Jérémy Taravel een ...

329
329
Chaos bij Sonck: Timtation belt hem live op radio

Wesley Sonck is wel het één en ander gewoon. De voormalig profvoetballer is al geruime ...

43
43
Rik De Mil duidt groot struikelblok KAA Gent aan

KAA Gent doet nog volop mee voor een plek in de top 6, maar komende speeldag wacht landskampioen en ...

91
91

Meer sportnieuws