'Kansen op toptransfer Lavia stijgen gevoelig'

door
'Kansen op toptransfer Lavia stijgen gevoelig'

Romeo Lavia maakte in de zomer toch enigszins verrassend de overstap van Manchester City naar Southampton, maar dat bleek al snel een uitstekende keuze geweest te zijn van de jonge middenvelder. Bij de Saints werd Lavia immers meteen titularis en in zijn eerste weken in de Premier League maakte hij een grootse indruk. Zo groots zelfs dat Chelsea eind augustus al 50 miljoen euro veil had voor de 18-jarige.


Dat bod werd door Southampton echter van tafel geveegd, maar het zou goed kunnen dat de grootmacht snel terug komt aankloppen. The Athletic weet namelijk dat Chelsea graag Joe Shields bij Southampton wil weghalen als hoofd rekrutering. De Engelsman bekleedt diezelfde functie bij Southampton sinds juli en was dan ook verantwoordelijk voor de komst en snelle ontbolstering van Lavia.

Shields kende onze jonge landgenoot immers nog goed, want hij was eerder al verantwoordelijk voor de rekrutering in de jeugdacademie van Man City. Het hoeft dan niet te verbazen dat Lavia niet het enige talent was dat hij daar weghaalde. Ook Gavin Bazunu, Samuel Edozie en Juan Larios maakten nog de overstap en lieten sindsdien al mooie dingen zien.

TITANENSTRIJD
Schrik dus niet als Shields straks aan de slag gaat bij Chelsea en Lavia probeert mee te nemen. De Blues zullen in de zomer wellicht op zoek gaan naar versterking op het middenveld, want zowel Jorginho als N'Golo Kanté zijn einde contract. Bovendien wil eigenaar Todd Boehly graag jonge spelers aantrekken. Er is echter ook nog steeds Manchester City, dat over een terugkoopoptie beschikt. We zouden dus weleens snel een titanenstrijd om de diensten van onze piepjonge landgenoot kunnen krijgen.

LEES OOK: Aston Villa en Chelsea incasseren duur puntenverlies

Zal Lavia snel een stap hogerop zetten?

Meest recent

'Klopp onder vuur: ontslag nu alweer in de maak'

Het is intussen anderhalf jaar geleden dat Jürgen Klopp na maar liefst negen jaar afzwaaide als ...

3
3
'Anderlecht laat oog vallen op Zweeds toptalent'

Anderlecht staat momenteel op een kruispunt, want het zoekt zowel een nieuwe trainer als een nieuwe ...

46
46
KV Kortrijk steigert en eist forfaitzege

Afgelopen weekend verzekerde SK Beveren zich al van promotie naar de Jupiler Pro League. Voor het ...

44
44
Maakt Anderlecht met nieuwe TD wéér zelfde fout?

Aanvankelijk leek Anderlecht de prioriteit te geven aan de komst van een nieuwe trainer. Nadat het ...

170
170
TRANSFERUURTJE: 'Grote verrassing Lukaku, Atletico wil ster van Club'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

162
162
Held Courtois zet Real-ploegmakkers op scherp

Real Madrid heeft de volgende ronde van de Champions League bereikt. Tegen Benfica was het niet ...

32
32
Na pikante BV-storm: groot nieuws rond Van Gucht

Er hangt opnieuw groot nieuws in de lucht rond Ruben Van Gucht. Iets dat niet met een scoop of ...

59
59
Opvolger Smets? ‘KRC Genk verrast met 29-jarige verdediger'

KRC Genk is al volop bezig met volgend seizoen. Dit seizoen zit de Limburgse club in het ...

142
142
Ronaldo volgt Courtois en Mbappé met opmerkelijk nieuws

Op zijn 41ste blijft Cristiano Ronaldo lustig scoren, met dit seizoen tot dusver al 21 goals in 21 ...

35
35
Net geen stunt voor Monaco: Pocognoli haalt keihard uit

Titelhouder PSG is woensdagavond in de Champions League met de schrik vrijgekomen. Het moest tegen ...

47
47
“Ik haat het als de beste”: DIW haalt alles uit de kast

Real Madrid plaatste zich gisteren voor de volgende ronde van de Champions League en dat had het ...

32
32
'Groot Vertonghen-gerucht doet ronde'

Bij de voetbalbond loopt er dezer dagen een opvallend figuur rond. Jan Vertonghen is er immers sinds ...

126
126
Vanhaezebrouck oordeelt verrassend over Club-schlemiel

Voor Club Brugge werd de tussenronde het eindstation in de Champions League. Het slaagde er niet in ...

257
257
'Marokko trekt met halve Belg als bondscoach naar WK'

Het wordt komende zomer uitkijken naar de prestaties van Marokko op het WK. Nadat ze in de vorige ...

48
48
Annelien Coorevits verrast Deschacht: "Voelt als thuiskomen"

Olivier Deschacht en Annelien Coorevits vormden jarenlang een prachtig koppel in voetballand. Hij ...

71
71
'Gigantische opsteker: De Bruyne sneller terug dan verwacht'

Napoli moest de Champions League deze week vanuit de zetel volgen, want de Italiaanse kampioen werd ...

39
39
Albert en Jbari over JPL-ster: "Moét mee naar het WK"

Rudi Garcia trekt met de Rode Duivels volgende maand naar de Verenigde Staten om er matchen af te ...

167
167
'PSV & co lonken naar sterkhouder KRC Genk'

KRC Genk zal komende zomer wellicht weer een aantal sterkhouders gaan verliezen. De jackpot lonkt. ...

233
233
Vertonghen gaat los over Rode Duivel: "Hij is de beste ooit!"

Jan Vertonghen kende een prachtige carrière bij ploegen als Ajax, Tottenham, Benfica en RSC ...

184
184
Verschaeren nadert breekpunt bij Anderlecht

Yari Verschaeren gaat RSC Anderlecht in de zomer verlaten. Hij werd in de zomer gelinkt aan Duitse ...

337
337
'Drama bij Club Brugge: Leko zet de boel op ontploffen'

Club Brugge zit met een explosief keepersdossier. Ivan Leko grijpt in: hij zet opnieuw Simon ...

574
574
Anderlecht beste van de klas, AA Gent de slechtste

We haalden al een aantal keren aan dat RSCA Futures toch wel veel buitenlanders aantrok. Daar ...

213
213
KRC Genk op weg naar strafste prestatie ooit

KRC Genk staat op een zucht van de achtste finales van de Europa League. Dat zou het grijze seizoen ...

293
293
KV Kortrijk stelt zich vragen: "Gebeurden rare dingen"

KV Kortrijk zag vorige week de match tegen Seraing uitgesteld worden. Er was een brand en daardoor ...

413
413
'Geflopt bij AA Gent: nu transfer van 15 miljoen euro'

Bij AA Gent flopten de afgelopen jaren heel wat spelers. Maar sommigen van hen maken nu elders het ...

128
128

Meer sportnieuws