'Kansen op toptransfer Lavia stijgen gevoelig'

door
'Kansen op toptransfer Lavia stijgen gevoelig'

Romeo Lavia maakte in de zomer toch enigszins verrassend de overstap van Manchester City naar Southampton, maar dat bleek al snel een uitstekende keuze geweest te zijn van de jonge middenvelder. Bij de Saints werd Lavia immers meteen titularis en in zijn eerste weken in de Premier League maakte hij een grootse indruk. Zo groots zelfs dat Chelsea eind augustus al 50 miljoen euro veil had voor de 18-jarige.


Dat bod werd door Southampton echter van tafel geveegd, maar het zou goed kunnen dat de grootmacht snel terug komt aankloppen. The Athletic weet namelijk dat Chelsea graag Joe Shields bij Southampton wil weghalen als hoofd rekrutering. De Engelsman bekleedt diezelfde functie bij Southampton sinds juli en was dan ook verantwoordelijk voor de komst en snelle ontbolstering van Lavia.

Shields kende onze jonge landgenoot immers nog goed, want hij was eerder al verantwoordelijk voor de rekrutering in de jeugdacademie van Man City. Het hoeft dan niet te verbazen dat Lavia niet het enige talent was dat hij daar weghaalde. Ook Gavin Bazunu, Samuel Edozie en Juan Larios maakten nog de overstap en lieten sindsdien al mooie dingen zien.

TITANENSTRIJD
Schrik dus niet als Shields straks aan de slag gaat bij Chelsea en Lavia probeert mee te nemen. De Blues zullen in de zomer wellicht op zoek gaan naar versterking op het middenveld, want zowel Jorginho als N'Golo Kanté zijn einde contract. Bovendien wil eigenaar Todd Boehly graag jonge spelers aantrekken. Er is echter ook nog steeds Manchester City, dat over een terugkoopoptie beschikt. We zouden dus weleens snel een titanenstrijd om de diensten van onze piepjonge landgenoot kunnen krijgen.

LEES OOK: Duivels plan met Tielemans onthuld: “Essentieel”

🚀

Zal Lavia snel een stap hogerop zetten?

Meest recent

'Titularis Anderlecht zakt door ijs: einde verhaal in zicht'

RSC Anderlecht staat komende zondag onder enorme druk, voor de komst van AA Gent kan Paars-Wit zich ...

64
64
'Transferbom Neymar Jr.: eerste contacten lopen'

Of hij alsnog met Brazilië naar het WK zal trekken, moet in de komende weken blijken. Maar ook ...

23
23
'Wending Jackers: transfer naar Club-concurrent dreigt'

Het noodlot heeft opnieuw toegeslagen bij Simon Mignolet. Een week nadat hij zijn ...

441
441
UEL/UECL: Wisselend succes Belgen, Nederlands drama en gruwelijke owngoal

De heenmatchen in de kwartfinales van de Conference en Europa League zitten erop. Voor de Belgen die ...

48
48
Oosting vloekt: Antwerp ziet revelatie wegvallen

Antwerp FC is aan de Europe Play-Offs begonnen met een thuisnederlaag tegen KRC Genk. Om alsnog kans ...

51
51
'Anderlecht overtuigd; eerste zomertansfer in aantocht'

RSC Anderlecht kan best niet te lang meer wachten in zijn zoektocht naar een nieuwe sportief ...

270
270
'Club Brugge-fase' zindert na: Barça legt klacht neer

FC Barcelona heeft donderdag een officiële klacht neergelegd bij de Europese voetbalbond UEFA. ...

64
64
"Onnozele Hollander" - Van Bommel doet Gheysens-boekje open

Ongeveer een tweetal jaren geleden raakte bekend dat Mark van Bommel zou afzwaaien als hoofdcoach ...

324
324
Club met neus op feiten gedrukt: "Mag nooit gebeuren"

Club Brugge is goed aan de Champions' Play-Offs begonnen en won maandagmiddag met 4-2 van rivaal RSC ...

361
361
Leegloop Liverpool: volgend boegbeeld verlaat Anfield

Liverpool FC kondigde tijdens de interland-break het nakende vertrek van Mohamed Salah. En donderdag ...

54
54
Club Brugge zit op grote berg cash: 106 miljoen voor drietal

Club Brugge wist de voorbije jaren heel wat jongens voor bakken geld te verkopen aan clubs uit de ...

165
165
Lukaku-exit in de maak: topclub aast op schoktransfer

Romelu Lukaku komt stilaan opnieuw op de transfermarkt terecht. Door de spanningen in Napels voelen ...

143
143
Straf! Belgische topscheidsrechter wordt VAR op WK

Na één speeldag in de Play-Offs, kwam de arbitrage in de Jupiler Pro League al meteen ...

80
80
Toekomst Mokio bepaald: Ajax dropt groot nieuws

De kans dat hij straks in de WK-selectie zal opduiken, oogt behoorlijk klein. Maar op lange termijn ...

36
36
Lardot krijgt lik op stuk in Antwerp-discussie: "Soort rugby"

Antwerp FC heeft zijn start in de Europe Play-Offs gemist. De Great Old moest tijdens de ...

269
269
Play-Offs helemaal los: dé blikvangers van speeldag 2

De tweede speeldag van de Play-Offs in de Jupiler Pro League staat voor de deur. En er staan opnieuw ...

54
54
Sprookjesboek bij AA Gent: contract tot medio 2029

KAA Gent strijdt momenteel volop voor een Europees ticket, maar is ook al bezig met de ...

46
46
Trainersdossier Anderlecht: "Zijn gesprekken geweest"

RSC Anderlecht besloot in aanloop naar de Play-Offs om het seizoen af te werken met ...

224
224
Bizarre carrière switch: Vanhaezebrouck bij de VAR?

Op de eerste speeldag van de play-offs liet de Belgische arbitrage meteen weer heel wat steken ...

123
123
'Taravel grijpt in: vier slachtoffers bij Anderlecht'

RSC Anderlecht ging afgelopen maandag met de billen bloot tegen Club Brugge. Na de nul op zes om de ...

311
311
Rampscenario bij Club Brugge: einde carrière Mignolet?

Van een domper gesproken. Een week nadat hij bekendmaakte straks een punt te zetten achter zijn ...

235
235
Speeldag twee in Play-Offs: scheidsrechters bekend

Komend weekend staat speeldag twee van de play-offs op het programma. Ondertussen maakte de ...

305
305
Anderlecht plukt Antwerp kaal: voorbode voor Kindermans?

Bij de eerste ploeg is er duidelijk nog heel wat werk aan de winkel, maar in de befaamde ...

720
720
Club Brugge incasseert uppercut: Mignolet weken out

De play-offs betekenen ook de afscheidstournee voor Simon Mignolet, die zijn (hand)schoenen nadien ...

289
289
AA Gent verklaart officieel oorlog aan Pro League

De dreigementen van AA Gent om juridische stappen te ondernemen omtrent het competitieformat blijken ...

160
160

Meer sportnieuws