'Kansen op toptransfer Lavia stijgen gevoelig'

139 stemmen
'Kansen op toptransfer Lavia stijgen gevoelig'

Romeo Lavia maakte in de zomer toch enigszins verrassend de overstap van Manchester City naar Southampton, maar dat bleek al snel een uitstekende keuze geweest te zijn van de jonge middenvelder. Bij de Saints werd Lavia immers meteen titularis en in zijn eerste weken in de Premier League maakte hij een grootse indruk. Zo groots zelfs dat Chelsea eind augustus al 50 miljoen euro veil had voor de 18-jarige.


Dat bod werd door Southampton echter van tafel geveegd, maar het zou goed kunnen dat de grootmacht snel terug komt aankloppen. The Athletic weet namelijk dat Chelsea graag Joe Shields bij Southampton wil weghalen als hoofd rekrutering. De Engelsman bekleedt diezelfde functie bij Southampton sinds juli en was dan ook verantwoordelijk voor de komst en snelle ontbolstering van Lavia.

Shields kende onze jonge landgenoot immers nog goed, want hij was eerder al verantwoordelijk voor de rekrutering in de jeugdacademie van Man City. Het hoeft dan niet te verbazen dat Lavia niet het enige talent was dat hij daar weghaalde. Ook Gavin Bazunu, Samuel Edozie en Juan Larios maakten nog de overstap en lieten sindsdien al mooie dingen zien.

TITANENSTRIJD
Schrik dus niet als Shields straks aan de slag gaat bij Chelsea en Lavia probeert mee te nemen. De Blues zullen in de zomer wellicht op zoek gaan naar versterking op het middenveld, want zowel Jorginho als N'Golo Kanté zijn einde contract. Bovendien wil eigenaar Todd Boehly graag jonge spelers aantrekken. Er is echter ook nog steeds Manchester City, dat over een terugkoopoptie beschikt. We zouden dus weleens snel een titanenstrijd om de diensten van onze piepjonge landgenoot kunnen krijgen.

LEES OOK: Penders volgend jaar bij Chelsea? Dit zegt de doelman

🚀

Zal Lavia snel een stap hogerop zetten?

Meest recent

Beste spelers WK '26: twee Rode Duivels in top 50

Het wereldkampioenschap 2026 is donderdagavond officieel op gang getrapt. In de komende weken wordt ...

31
31
'Anderlecht grijpt mis: groen licht toptransfer Duranville'

Terwijl het wereldkampioenschap in de startblokken staat, begint in Europa stilaan de ...

242
242
Spraakmakende comeback rond: Mourinho nieuwe coach Real

Vlak voor de openingswedstrijd van het WK bracht Real Madrid groot nieuws naar buiten. De ...

41
41
Imke Courtois kiest basiself Duivels: Vanaken én grote verrassing

De Rode Duivels staan tijdens hun eerste WK-groepsmatch meteen voor een serieuze uitdaging. Egypte ...

96
96
Eerste zomeraanwinst: Zulte Waregem shopt in eigen land

Zulte Waregem heeft donderdag afscheid genomen van smaakmaker Jeppe Erenbjerg, die naar KRC Genk ...

81
81
Laatste kunststuk als Duivel? Courtois open over afscheid

De Rode Duivels bereiden zich momenteel in Seattle voor op hun eerste WK-wedstrijd van aanstaande ...

72
72
Talisman bij Duivels: "Hij heeft enorm veel goesting"

De Rode Duivels zijn bereide zich momenteel voor op hun eerste WK-wedstrijd. Aan motivatie om er een ...

273
273
"Brute waarheid" - Ronaldo keihard aangepakt vlak voor WK

De verwachtingen rond Portugal zijn bijzonder groot voor het WK in de VS, Canada en Mexico. ...

56
56
Vanaken-schok in basiself Duivels? "Tielemans op de bank"

Donderdagavond trappen Mexico en Zuid-Afrika het wereldkampioenschap 2026 op gang. Aanstaande ...

350
350
Club Brugge droomt van stunttransfer van 20 miljoen

Club Brugge volgt het WK met grote ogen. De jonge speler op het WK kan zich daar op het grootste ...

567
567
'Club Brugge richt pijlen op Nigeriaanse flankaanvaller'

Zowel op uitgaand als inkomend vlak wordt er deze zomer heel wat verkeer verwacht bij Club Brugge. ...

221
221
Anderlecht-fans reageren massaal op vertrek van Goto

De eerste grote uitgaande transfer van deze zomermercato is een feit. Via de officiële kanalen ...

278
278
Hugo Broos beroert tot tranen toe met tragisch verhaal

Hugo Broos heeft in zijn carrière al zowat alles meegemaakt. Maar vanavond, wanneer ...

88
88
'Anderlecht zoekt T1: topkandidaat Sibierski haakt af'

Op uitgaand vlak zit er stilaan schot in de zaak, maar inkomende dossiers wist RSC Anderlecht tot op ...

837
837
'Grote kuis in Anderlecht: abrupte exit in de maak'

Nadat het eerder al een aantal huurlingen uitzwaaide, en enkele aflopende contracten niet meer ...

462
462
Vlak voor WK: De Wever slaat voetbalfans met verstomming

Opvallende beelden vanuit de Wetstraat 16, waar Bart De Wever zich vlak voor de openingswedstrijd ...

142
142
'Club Brugge aast op dubbelslag bij PSG'

Bij Club Brugge lijkt er deze zomer heel wat te gaan bewegen. Het zal vervangers moeten vinden voor ...

439
439
Vossen ziet Genk goudmijn aanboren op transfermarkt

Jelle Vossen is nog op zoek naar een nieuwe uitdaging. De 37-jarige spits nam enkele weken geleden ...

555
555
Standard is toptalent definitief kwijt aan Feyenoord

Standard leek dit seizoen weer wat op te leven, al kon het zijn seizoen uiteindelijk net niet ...

77
77
'Feyenoord drukt door: komst Belg bijna rond'

Feyenoord eindigde vorig seizoen als tweede in de Eredivisie, maar kon PSV nooit bedreigen voor de ...

105
105
'KV Kortrijk keihard: oudgediende naar B-kern gestuurd'

KV Kortrijk is deze week als eerste eersteklasser begonnen aan de voorbereiding op het nieuwe ...

207
207
'Saibari staat op zucht van droomtransfer'

Bij Anderlecht en Genk kon hij ooit niet doorbreken, maar in Nederland is Ismael Saibari wel ...

56
56
'Anderlecht vangt minder dan gehoopt voor Goto'

Anderlecht staat voor een zeer drukke zomermercato en heeft donderdag een eerste belangrijke deal ...

471
471
'Club Brugge dokt miljoenen voor tienertalent'

Club Brugge ontwikkelde de voorbije jaren een bijzonder succesvolle transferstrategie, met ook een ...

469
469
'Rigaux wil nu ook JPL-smaakmaker naar Feyenoord halen'

Dévy Rigaux trok na het veroveren van de landstitel de deur achter zich dicht als Director of ...

137
137

Meer sportnieuws