'Bayern betaalt 100 miljoen voor droomspits'

309 stemmen
'Bayern betaalt 100 miljoen voor droomspits'

Harry Kane viert volgende zomer al zijn 30ste verjaardag, maar het palmares van de Engelse topspits oogt nog steeds maagdelijk blank. Hij slaagde er nog steeds niet in om een collectieve prijs te pakken, want bij Tottenham en de Engelse nationale ploeg bleek het in het voorbije decennium telkens net niet te zijn. Het dichtste kwam Kane nog in 2019 en 2021, maar in de finale van respectievelijk de Champions League en het EK liep het telkens fout.


Dat gebrek aan prijzen zorgde er de voorbije jaren al een paar keer voor dat Kane wenste om de Spurs te verlaten. Vooral in de zomer van 2021 leek die transfer er ook te gaan komen. Kane gaf publiekelijk aan dat hij wou vertrekken en Manchester City trok ook hard aan zijn mouw, maar uiteindelijk ging Tottenham niet overstag. Maar komende zomer kan er misschien een opening liggen, want dan gaat Kane zijn laatste contractjaar in.

Volgens TZ wil Bayern München daarvan profiteren. De Duitse recordkampioen zag in de zomer tegen zijn zin Robert Lewandowski vertrekken naar FC Barcelona en haalde niet echt een vervanger voor de Poolse goalgetter. Sadio Mané kwam wel over van Liverpool, maar dat is toch een ander type. Daardoor heeft Bayern momenteel geen echte spits in zijn selectie.

100 MILJOEN
Kane moet dat euvel dus verhelpen en Bayern zou bereid zijn om ver te gaan voor zijn komst. Ze zouden maar liefst 100 miljoen euro klaarleggen om hem uit Londen weg te halen. Alleen zal Tottenham dan wel moeten meewerken en met voorzitter Daniel Levy is dat nooit een garantie. Kane zal wellicht wel gecharmeerd zijn door de interesse, want bij Bayern zou hij zeker prijzen kunnen winnen.

LEES OOK: 'Kompany geeft persoonlijke zegen: dubbele toptransfer Bayern'

Zou dat een goede transfer zijn van Bayern?

Meest recent

Speel gratis mee met de VoetbalNieuws WK Poule 2026!

Het WK 2026 belooft een van de grootste voetbaltoernooien ooit te worden. Volg jij elke wedstrijd op ...

73
73
Lommel slikt nieuwe domper voor terugkeer in JPL

Na 23 jaar afwezigheid mag Lommel SK komend seizoen weer aan de slag in de Jupiler Pro League. De ...

0
0
'Belgische topclub aast op Zuid-Afrikaanse WK-ganger'

Voorlopig bleef het nog relatief stil qua inkomende transfers bij de Belgische topclubs, maar achter ...

8
8
'Klopp verrast en wil David Hubert binnenhalen'

Hij werd de voorbije maanden regelmatig gelinkt aan Real Madrid, maar voorlopig lijkt Jürgen ...

52
52
Waanzinnige leegloop dreigt bij Anderlecht: 20 exits?

Er ligt bij Anderlecht nog heel wat werk op de plank voor deze zomer. CEO Kenneth Bornauw onthulde ...

215
215
De Ketelaere-blunder kan hem WK kosten

Charles De Ketelaere leek plots dichter dan ooit bij een grote rol op het WK. Maar na de match tegen ...

72
72
'City en United jagen op goudhaantje van Gent'

AA Gent beleefde een opmerkelijk seizoen, gekleurd door onder meer een gedwongen trainerswissel na ...

77
77
'Napoli hakt knoop door over De Bruyne en Lukaku'

Voor Napoli is het een woelig seizoen geweest en de Italiaanse club lijkt van plan om volgend ...

75
75
'Perez laat transferbom ontploffen: bod van 150 miljoen'

Zondag staan bij Real Madrid de voorzittersverkiezingen op het programma en dus gaan ze bij de ...

66
66
'WK wordt goudmijn voor Club Brugge'

De voorbije jaren bouwde Club Brugge al een stevige financiële voorsprong op de concurrentie in ...

117
117
Nederlandse analisten fileren Duivels: "Hij is een beest"

De verwachtingen rond de Rode Duivels zijn voor aanvang van het WK niet al te hoog gespannen. ...

680
680
Superfavorieten wankelen: Frankrijk onderuit, blamage Spanje

Exact één week voor de openingsmatch, zijn twee van de grootste favorieten voor de ...

134
134
"50 Miljoen" - Tzolis maakt Europese voetbalfans horendol

Christos Tzolis lijkt zich op te maken voor een mooie transfer tijdens de zomermercato. ...

256
256
Mourinho naar Real: Benfica onthult riante afkoopsom

José Mourinho staat voor zijn grote terugkeer naar Real Madrid. SL Benfica bevestigde ...

93
93
'Grote prioriteit Anderlecht: vier topaanwinsten op komst'

RSC Anderlecht presenteerde donderdag zijn nieuwe thuisshirts met de grote terugkeer van Adidas als ...

715
715
Brugse broederstrijd: Tzolis ziet Nilsson eindelijk scoren

Binnen exact één week gaat het wereldkampioenschap van start. Momenteel wordt dan ook ...

146
146
Drukte op Bosuil: Antwerp kondigt nieuwe winger aan

Antwerp FC zal het tijdens de zomermercato opnieuw moeten doen met een erg bescheiden budget. Maar ...

171
171
Nieuw-Zeeland vreest één Duivel: "Met twee man op spelen"

België wordt door de meerste kenners bestempeld als topfavoriet voor WK-groepswinst in poule G. ...

201
201
Witte rook op Anfield: Liverpool presenteert nieuwe topcoach

Liverpool FC nam vorig weekend officieel afscheid van Arne Slot. Lang heeft de zoektocht naar een ...

70
70
Investeerder Courtois bezorgt Genk meteen transferboost

Thibaut Courtois staat voor een comeback in het Belgisch voetbal. Niet op het veld, wel als ...

218
218
Club Brugge in paniek: transferbom niet meer te stoppen

Bij Club Brugge groeit één dossier uit tot het grote transferverhaal van de zomer. ...

1058
1058
STVV bevestigt fraaie transferslag, OHL laat aanvaller gaan

Terwijl de start van het WK met rasse schreden nadert, zijn de ploegen in de Jupiler Pro League al ...

97
97
Twijfels na Duivels experiment: "Hij blijft risicopatiënt"

De driemansdefensie van Rudi Garcia heeft dinsdag goed uitgepakt bij de Rode Duivels. De kans is dan ...

351
351
'Atlético drukt door: Club Brugge-deal van 30 miljoen'

Club Brugge sneuvelde afgelopen seizoen in de tussenronde van de Champions League tegen ...

926
926
'Kompany geeft persoonlijke zegen: dubbele toptransfer Bayern'

Bayern München heeft een grandioos seizoen achter de rug in Duitsland. In de komende jaargang ...

137
137
Nederland ontdekt Hans Vanaken: duidelijk oordeel

De Rode Duivels willen tijdens het komende WK uitgroeien tot één van de positieve ...

767
767

Meer sportnieuws