'Bayern betaalt 100 miljoen voor droomspits'

309
'Bayern betaalt 100 miljoen voor droomspits'

Harry Kane viert volgende zomer al zijn 30ste verjaardag, maar het palmares van de Engelse topspits oogt nog steeds maagdelijk blank. Hij slaagde er nog steeds niet in om een collectieve prijs te pakken, want bij Tottenham en de Engelse nationale ploeg bleek het in het voorbije decennium telkens net niet te zijn. Het dichtste kwam Kane nog in 2019 en 2021, maar in de finale van respectievelijk de Champions League en het EK liep het telkens fout.


Dat gebrek aan prijzen zorgde er de voorbije jaren al een paar keer voor dat Kane wenste om de Spurs te verlaten. Vooral in de zomer van 2021 leek die transfer er ook te gaan komen. Kane gaf publiekelijk aan dat hij wou vertrekken en Manchester City trok ook hard aan zijn mouw, maar uiteindelijk ging Tottenham niet overstag. Maar komende zomer kan er misschien een opening liggen, want dan gaat Kane zijn laatste contractjaar in.

Volgens TZ wil Bayern München daarvan profiteren. De Duitse recordkampioen zag in de zomer tegen zijn zin Robert Lewandowski vertrekken naar FC Barcelona en haalde niet echt een vervanger voor de Poolse goalgetter. Sadio Mané kwam wel over van Liverpool, maar dat is toch een ander type. Daardoor heeft Bayern momenteel geen echte spits in zijn selectie.

100 MILJOEN
Kane moet dat euvel dus verhelpen en Bayern zou bereid zijn om ver te gaan voor zijn komst. Ze zouden maar liefst 100 miljoen euro klaarleggen om hem uit Londen weg te halen. Alleen zal Tottenham dan wel moeten meewerken en met voorzitter Daniel Levy is dat nooit een garantie. Kane zal wellicht wel gecharmeerd zijn door de interesse, want bij Bayern zou hij zeker prijzen kunnen winnen.

LEES OOK: 'Kompany lonkt naar Club Brugge-deal'

Zou dat een goede transfer zijn van Bayern?

Meest recent

Westerlo met moeite door: "Hij is heel goed"

KVC Westerlo stootte door naar de volgende ronde van de Croky Cup nadat ze Patro Eisden met 2-0 ...

4
4
Hasselt stunt net niet: "Dat heeft ons genekt"

Cercle Brugge was uiteindelijk te sterk voor Sporting Hasselt. De Bruggelingen wonnen met 1-2. Bij ...

9
9
Standard ziet af, toch straffe taal bij de Rouches

Standard heeft het crisisspook voor even kunnen wegjagen nadat ze FCV Dender wisten uit te schakelen ...

15
15
Leko roteert in beker: oudgediende krijgt forse tik

Club Brugge is nog maar net bekomen van zijn stunt in Milaan of het moet volgende week alweer vol in ...

50
50
'Enrique doet Barça pijn: riante som voor wereldkampioen'

Met een waanzinnige eerste helft op Manchester City, etaleerde Paris Saint-Germain deze week nog ...

15
15
‘Club Brugge heeft nu al spijt van nieuw Vanaken-contract’

Hans Vanaken leek jarenlang onverwoestbaar, maar dat beeld verandert stilaan. Zijn lichaam ...

757
757
Filip Joos helemaal verloren: "Naast Mechele de beste in België"

De Belgische ploegen hebben een geslaagde week achter de rug op het Europese toneel. Union SG ...

64
64
Anderlecht onder druk: basisploeg wéér overhoop gesmeten

In de Croky Cup staat RSC Anderlecht zondagavond voor de lastige verplaatsing naar Beerschot. Maar ...

139
139
'Tresoldi op voorpagina: absolute droomtransfer krijgt vorm'

Na zijn huzarenstukje in Milaan, is Nicolo Tresoldi een hot topic geworden in heel Europa. De spits ...

168
168
Carrick bijt van zich af: "Ik spreek de waarheid"

Michael Carrick heeft geprobeerd de storm rond Luis Martínez snel te laten liggen. De ...

40
40
Terugkeer naar Antwerp? "Kijken na het seizoen"

Gerard Vandeplas heeft toegelicht waarom hij Antwerp deze zomer tijdelijk achter zich liet voor ...

99
99
Toch vertrek bij Club: "Leko vond mij een goede speler"

Cisse Sandra kijkt met een goed gevoel terug op zijn beslissing om Club Brugge achter zich te laten. ...

300
300
Standard houdt weerbarstige Kadavers af in Croky Cup

Na een moeilijke wedstrijd heeft Standard de volgende ronde van de Croky Cup bereikt. De Rouches ...

49
49
Croky Cup: Cercle overleeft Hasseltse storm, Westerlo op roze wolk

Voorlopig is er nog geen sprake van stuntwerk in de Croky Cup. Sporting Hasselt greep zijn momenten ...

28
28
Luis Enrique zet Enzo Maresca stevig op zijn plaats

De spectaculaire Champions League-clash tussen Manchester City en Paris Saint-Germain zorgde niet ...

40
40
KRC Genk mag dromen: "Ik blijf zo lang het moet"

Bij KRC Genk hebben ze heel veel kapitaal op het veld staan. Eén van de parels van de club ...

122
122
Albert "Met hem speelde Lukaku misschien al voor RSCA"

RSC Anderlecht lijkt weer de weg naar boven te hebben ingezet. De Brusselaars waren onder Vincent ...

274
274
Thorup kondigt basiswissel aan: "Hij verdient die kans"

KRC Genk moet in de Beker van België aan de bak in en tegen Virton. Trainer Jess Thorup wil na ...

145
145
Monstertransfer Liverpool overtuigt niet: "Geen 140 miljoen waard"

Bradley Barcola heeft zijn start bij Liverpool nog niet helemaal gemist, maar overtuigen doet de ...

55
55
De Meyer krijgt steun: "Zij staan nog achter hem"

STVV win met 2-0 van Iberia in de Conference League. In de Jupiler Pro League begonnen ze goed, maar ...

21
21
KV Kortrijk grijpt in: volgend ontslag is een feit

KV Kortrijk is slecht begonnen aan het seizoen. Dramatisch in de Jupiler Pro League en ook al uit de ...

193
193
Schande in Istanbul: beerput rond Lukaku gaat open

Romelu Lukaku wilde op Villa Park in de basis starten. Hij kreeg 21 minuten, toen het al 4-0 stond. ...

551
551
Druk neemt toe bij Standard: "Van levensbelang"

Standard staat onder druk. De Rouches moéten zich vanavond kwalificeren in de Croky Cup tegen ...

29
29
Friis looft Hasselt: "Uitzonderlijke kwaliteiten"

Cercle Brugge lijkt om het behoud te moeten vechten. Lars Friis moet ook stilaan gaan winnen, anders ...

33
33
Standard onder druk: eerste cruciale match al een feit

Standard begon aardig aan het seizoen, maar de laatste weken draait het vierkant. De Rouches moeten ...

46
46

Meer sportnieuws