'Bayern betaalt 100 miljoen voor droomspits'

309 stemmen
'Bayern betaalt 100 miljoen voor droomspits'

Harry Kane viert volgende zomer al zijn 30ste verjaardag, maar het palmares van de Engelse topspits oogt nog steeds maagdelijk blank. Hij slaagde er nog steeds niet in om een collectieve prijs te pakken, want bij Tottenham en de Engelse nationale ploeg bleek het in het voorbije decennium telkens net niet te zijn. Het dichtste kwam Kane nog in 2019 en 2021, maar in de finale van respectievelijk de Champions League en het EK liep het telkens fout.


Dat gebrek aan prijzen zorgde er de voorbije jaren al een paar keer voor dat Kane wenste om de Spurs te verlaten. Vooral in de zomer van 2021 leek die transfer er ook te gaan komen. Kane gaf publiekelijk aan dat hij wou vertrekken en Manchester City trok ook hard aan zijn mouw, maar uiteindelijk ging Tottenham niet overstag. Maar komende zomer kan er misschien een opening liggen, want dan gaat Kane zijn laatste contractjaar in.

Volgens TZ wil Bayern München daarvan profiteren. De Duitse recordkampioen zag in de zomer tegen zijn zin Robert Lewandowski vertrekken naar FC Barcelona en haalde niet echt een vervanger voor de Poolse goalgetter. Sadio Mané kwam wel over van Liverpool, maar dat is toch een ander type. Daardoor heeft Bayern momenteel geen echte spits in zijn selectie.

100 MILJOEN
Kane moet dat euvel dus verhelpen en Bayern zou bereid zijn om ver te gaan voor zijn komst. Ze zouden maar liefst 100 miljoen euro klaarleggen om hem uit Londen weg te halen. Alleen zal Tottenham dan wel moeten meewerken en met voorzitter Daniel Levy is dat nooit een garantie. Kane zal wellicht wel gecharmeerd zijn door de interesse, want bij Bayern zou hij zeker prijzen kunnen winnen.

LEES OOK: 'Eerste zomeraanwinst Kompany: Bayern telt 55 miljoen neer'

Zou dat een goede transfer zijn van Bayern?

Meest recent

'Cercle verrast en haalt ex-speler Union terug naar JPL'

Cercle Brugge beleefde alweer een moeilijk seizoen, maar verzekerde in de Relegation Play-Off alsnog ...

3
3
'AA Gent wil transferslag slaan in Duitsland'

AA Gent pakte dit seizoen op de valreep nog een Europees ticket, maar dat betekent wel dat ze deze ...

12
12
'Lewandowski krijgt Belgische spitsbroeder na straffe transfer'

Het wereldkampioenschap moet hij vanuit de zetel volgen. Toch zou Robert Lewandowski wel eens snel ...

17
17
Rik Verheye verrast iedereen met opmerkelijke liefdesbom

Na een woelige periode, waarin zijn naam maandenlang onderwerp van gesprek bleef, lijkt het leven ...

22
22
The Last Dance: na WK afscheid van vier Rode Duivels?

Thibaut Courtois windt er geen doekjes om. De doelman liet deze week verstaan dat hij na het WK 2026 ...

45
45
Recordtransfer Tzolis op koers: insider heeft cruciaal nieuws

Met een geweldige campagne in de Play-Offs loodste Christos Tzolis Club Brugge naar zijn 20ste ...

144
144
Collectieve ergernis op WK: "Hopelijk trekt FIFA het niet door"

Het wereldkampioenschap draait stilaan op toerental. Zaterdagavond en zondagnacht/ochtend staan ...

112
112
"Puur voetbal" - Alderweireld verklaart liefde voor één Duivel

Nog twee keer slapen en de Rode Duivels beginnen aan hun campagne op het wereldkampioenschap. Egypte ...

55
55
Miljoenen views: Celine Dept laat tranen lopen bij ontmoeting Ronaldo

De Belgische Celine Dept maakt al jaren met content met de grootste namen in het mondiale voetbal. ...

47
47
'Eerste zomeraanwinst Kompany: Bayern telt 55 miljoen neer'

Terwijl het merendeel van zijn spelers momenteel op het WK actief zijn, wordt Vincent Kompany achter ...

63
63
'Mercato Club Brugge ontploft: deal van 45 miljoen euro'

Zowat alle kenners en waarnemers zijn het er erover eens dat de zomermercato dit seizoen pas echt op ...

496
496
TRANSFERUURTJE: 'Spektakel Club Brugge, transferbom Burgess'

Terwijl het WK in Amerika helemaal is losgebarsten, begint de zomermercato in Europa op toerental te ...

552
552
FIFA slaat keihard terug na WK-commotie lege zitjes

Het WK is nog maar net begonnen of de eerste controverse is al ontploft. Voor de start van het ...

127
127
Witsel doet boekje open over Anderlecht-terugkeer Lukaku

Romelu Lukaku wordt al een tijdje in verband gebracht met een terugkeer naar RSC Anderlecht. De ...

382
382
‘Transferstrijd Tzolis en Godts: Arsenal hakt knopen door’

De zomermercato komt eraan en de Europese topclubs zijn de transfermarkt volop aan het afschuimen. ...

177
177
‘Braziliaanse Amuzu-rel: Anderlecht dient klacht in’

Francis Amuzu maakte de overstap van RSC Anderlecht naar Gremio. De buitenspeler vond het ...

276
276
Antwerp-fans gaan stapje verder: Bosuil weer slachtoffer

Royal Antwerp FC kende een teleurstellend seizoen en zit weer zonder Europees voetbal. Een groot ...

224
224
'Club Brugge kan Antwerp pijn doen met Vermeeren'

Arthur Vermeeren heeft dringend nood aan speelgelegenheid en vertrouwen, en daarom valt plots de ...

1182
1182
Van Paris Hilton tot Donald Trump: VS plots 'wereldkampioen'

Canada wist zijn eerste match van het WK niet te winnen, Mexico wel. Derde gastland de Verenigde ...

88
88
'Club Brugge verrast met keuzes over Forbs en Tresoldi'

Club Brugge gaat heel wat spelers verliezen. Het Laatste Nieuws spreekt niet van een leegloop, maar ...

474
474
KV Kortrijk wil uitpakken: Jonckheere kondigt transfers aan

Het WK is begonnen, maar ondertussen zijn ze ook in de Jupiler Pro League weer van start gegaan. KV ...

324
324
Transfervuurwerk! 'Club pusht voor 13-voudige Rode Duivel'

Dat Club Brugge tijdens de zomermercato verschillende belangrijke krachten zal verliezen, is ...

712
712
'Burgess naar AA Gent: details schoktransfer onthuld'

Terwijl het WK in Amerika is losgebarsten, begint in eigen land de transfercarousel op toerental te ...

845
845
Nachtmerrie Tuchel: Engeland beleeft kleine ramp vlak voor WK-start

Het wereldkampioenschap in Mexico, Canada en de VS is officieel op gang getrapt. Ook de grote ...

88
88
Garcia kan De Ketelaere helemaal laten crashen op het WK

Charles De Ketelaere leek klaar voor zijn grote kans bij de Rode Duivels. Door de twijfels rond ...

177
177

Meer sportnieuws