'Bayern betaalt 100 miljoen voor droomspits'

door
'Bayern betaalt 100 miljoen voor droomspits'

Harry Kane viert volgende zomer al zijn 30ste verjaardag, maar het palmares van de Engelse topspits oogt nog steeds maagdelijk blank. Hij slaagde er nog steeds niet in om een collectieve prijs te pakken, want bij Tottenham en de Engelse nationale ploeg bleek het in het voorbije decennium telkens net niet te zijn. Het dichtste kwam Kane nog in 2019 en 2021, maar in de finale van respectievelijk de Champions League en het EK liep het telkens fout.


Dat gebrek aan prijzen zorgde er de voorbije jaren al een paar keer voor dat Kane wenste om de Spurs te verlaten. Vooral in de zomer van 2021 leek die transfer er ook te gaan komen. Kane gaf publiekelijk aan dat hij wou vertrekken en Manchester City trok ook hard aan zijn mouw, maar uiteindelijk ging Tottenham niet overstag. Maar komende zomer kan er misschien een opening liggen, want dan gaat Kane zijn laatste contractjaar in.

Volgens TZ wil Bayern München daarvan profiteren. De Duitse recordkampioen zag in de zomer tegen zijn zin Robert Lewandowski vertrekken naar FC Barcelona en haalde niet echt een vervanger voor de Poolse goalgetter. Sadio Mané kwam wel over van Liverpool, maar dat is toch een ander type. Daardoor heeft Bayern momenteel geen echte spits in zijn selectie.

100 MILJOEN
Kane moet dat euvel dus verhelpen en Bayern zou bereid zijn om ver te gaan voor zijn komst. Ze zouden maar liefst 100 miljoen euro klaarleggen om hem uit Londen weg te halen. Alleen zal Tottenham dan wel moeten meewerken en met voorzitter Daniel Levy is dat nooit een garantie. Kane zal wellicht wel gecharmeerd zijn door de interesse, want bij Bayern zou hij zeker prijzen kunnen winnen.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: 'Trainersdomper Anderlecht, knaltransfer Real'

Zou dat een goede transfer zijn van Bayern?

Meest recent

Exit Mannaert en Garcia na WK? TD doet boekje open

Brussel is deze week de gaststad voor het grote FIFA-congres. In de marge daarvan werd ...

33
33
Anderlecht stevent af op 'enorme fout': "Zou heel dom zijn"

RSC Anderlecht is naarstig aan het werk om zo snel mogelijk een nieuwe hoofdtrainer te presenteren. ...

145
145
'Nieuwe coach Tottenham: drie topkandidaten al gelekt'

Olympique Marseille nam deze week afscheid van coach Roberto De Zerbi. Een gevolg van de slechte ...

49
49
Revanche tegen Antwerp of derby in finale? Hubert duidelijk

Union SG plaatste zich afgelopen weekend als eerste ploeg voor de Champions' Play-Offs. Enkele dagen ...

138
138
Antwerp mét Kerk, Taravel wisselt vijf keer bij Anderlecht

Donderdagavond komt Union SG te weten welke ploeg het zal treffen in de finale van de beker. Kan ...

198
198
'Brute exit bij Club: chouchou aan laatste maanden bezig'

Club Brugge liet tijdens de voorbije wintermercato een pak miljoenen liggen om zijn huidige ...

259
259
Loting Nations League: Rode Duivels in loodzware poule

De Rode Duivels weten waar ze aan toe zijn tijdens de volgende editie van de Nations League. In ...

359
359
Jan Mulders hart bloedt: “Ik dacht aan begrafenissen”

Jan Mulder werd een poos geleden genadeloos aan de kant geschoven door VTM. De Nederlandse analist ...

46
46
Grote zorgen Garcia: belangrijke Duivel onder het mes

Nog exact 123 dagen te gaan alvorens de Rode Duivels hun eerste groepswedstrijd afwerken op het WK. ...

60
60
‘Anderlecht geschokt: Tomasson eist enorme XXL-topdeal’

Anderlecht kreeg donderdag een koude douche: Jon Dahl Tomasson bedankte alsnog voor de job. In de ...

269
269
Feyenoord verrast vriend & vijand met stunt van jewelste

De afgelopen jaren streefden we onze noorderburen dan wel op zowat alle vlakken voorbij, aan de ...

107
107
Anderlecht-icoon geeft toe: "Refs werden beïnvloed"

Terwijl de rechtbank zich buigt over de verkoop aan Marc Coucke verkeert RSC Anderlecht zowel op als ...

418
418
Erik Van Looy breekt Antwerp-harten: "Twee keer verkwanseld"

Hij heeft jarenlang vragen gesteld, verhalen verteld en miljoenen kijkers geboeid. Maar dit keer ...

104
104
Pro League publiceert cijfers: puntenaftrek in CPL

Zopas maakte de Licentiecommissie na een onderzoek van de jaarrekeningen uit 2025 van de Pro ...

212
212
'Overmars onder druk: sterkhouder weg bij Antwerp?'

Anterp hoopt tegen RSC Anderlecht straks nog maar eens een ticket voor de bekerfinale af te dwingen. ...

235
235
'Anderlecht heeft beet: nieuwe T1 straks al voorgesteld'

Door de abrupte exit van interimcoach Edward Still, die zelf het roer had overgenomen van de ...

1034
1034
'Leegloop bij Club Brugge: 3 meubelstukken richting exit'

Club Brugge lijkt volgende zomer alweer stevig te zullen cashen op goudhaantjes zoals Joel Ordonez, ...

454
454
'Anderlecht gaat all-in: Taravel drukt meteen stempel'

Vanavond weet Union wie het op 14 mei zal bekampen in de finale van de Croky Cup. Na de 0-1 zege in ...

418
418
Veroordeling Eddy Snelders: Gevolgen slaan in als een bom

U kon hier daarstraks al lezen dat het Hof van Beroep een uitspraak deed in de zaak rond voormalig ...

196
196
JPL-coach spreekt duidelijke taal over Anderlecht-gerucht

Anderlecht heeft nog altijd geen nieuwe trainer gevonden. Het lijkt donderdag juist enkele stappen ...

182
182
10 meest waardevolle spelers JPL: verrassende nummer 1

De wintermercato is voorbij en heel wat clubs zullen hun vizier nu al richten op volgende zomer. Dan ...

348
348
Muzio dient Verhaeghe van antwoord: "Ik was geshockeerd"

Het heeft er alle schijn van dat de titelstrijd dit seizoen opnieuw een duel zal worden tussen Union ...

284
284
Charleroi haalt hard uit na incidenten op Union

Bij Charleroi zullen ze nog wat langer moeten wachten op een eerste bekerfinale sinds 1993. Ze ...

102
102
AA Gent-flop verrijst: "Alles veranderde met De Mil"

AA Gent leed vorig weekend een pijnlijke en verrassende thuisnederlaag tegen OH Leuven, maar staat ...

460
460
Stankovic geeft grote hint over zijn toekomst

Bij Club Brugge kunnen ze de komende maanden maar beter genieten van Aleksandar Stankovic, want het ...

287
287

Meer sportnieuws