'Bayern betaalt 100 miljoen voor droomspits'

door
'Bayern betaalt 100 miljoen voor droomspits'

Harry Kane viert volgende zomer al zijn 30ste verjaardag, maar het palmares van de Engelse topspits oogt nog steeds maagdelijk blank. Hij slaagde er nog steeds niet in om een collectieve prijs te pakken, want bij Tottenham en de Engelse nationale ploeg bleek het in het voorbije decennium telkens net niet te zijn. Het dichtste kwam Kane nog in 2019 en 2021, maar in de finale van respectievelijk de Champions League en het EK liep het telkens fout.


Dat gebrek aan prijzen zorgde er de voorbije jaren al een paar keer voor dat Kane wenste om de Spurs te verlaten. Vooral in de zomer van 2021 leek die transfer er ook te gaan komen. Kane gaf publiekelijk aan dat hij wou vertrekken en Manchester City trok ook hard aan zijn mouw, maar uiteindelijk ging Tottenham niet overstag. Maar komende zomer kan er misschien een opening liggen, want dan gaat Kane zijn laatste contractjaar in.

Volgens TZ wil Bayern München daarvan profiteren. De Duitse recordkampioen zag in de zomer tegen zijn zin Robert Lewandowski vertrekken naar FC Barcelona en haalde niet echt een vervanger voor de Poolse goalgetter. Sadio Mané kwam wel over van Liverpool, maar dat is toch een ander type. Daardoor heeft Bayern momenteel geen echte spits in zijn selectie.

100 MILJOEN
Kane moet dat euvel dus verhelpen en Bayern zou bereid zijn om ver te gaan voor zijn komst. Ze zouden maar liefst 100 miljoen euro klaarleggen om hem uit Londen weg te halen. Alleen zal Tottenham dan wel moeten meewerken en met voorzitter Daniel Levy is dat nooit een garantie. Kane zal wellicht wel gecharmeerd zijn door de interesse, want bij Bayern zou hij zeker prijzen kunnen winnen.

LEES OOK: Kompany vol lof: "Kan één van de besten ter wereld worden"

Zou dat een goede transfer zijn van Bayern?

Meest recent

Club Brugge met straf nieuws: "Alle records verbroken"

Club Brugge hoopt binnen een zestal weken een enorm feest te bouwen. Ze hopen dit de landstitel te ...

62
62
Red Flames balen: "Toch mogen we het zo niet bekijken"

De Red Flames speelden 1-1 gelijk in en tegen Schotland. Dat is een goed resultaat, maar de ...

6
6
'Club Brugge incasseert domper: sterkhouder heeft transfer beet'

Club Brugge zal komende zomer héél wat sterkhouders de club zien verlaten. De ...

177
177
Lukaku niet mee naar het WK? Leekens oordeelt

Rudi Garcia zit toch met de handen in het haar. Loïs Openda speelt bijna niet meer bij Juventus ...

87
87
Kompany vol lof: "Kan één van de besten ter wereld worden"

Gaat Vincent Kompany met Bayern München vanavond Real Madrid uitschakelen? Bayern begint alvast ...

24
24
'Anderlecht baalt enorm: Verschaeren weigerde miljoenensom'

Yari Verschaeren is uitstekend begonnen aan de Play-Offs. Als invaller was hij goed voor een assist ...

297
297
Barça schopt wild om zich heen na CL-eliminatie

Voor FC Barcelona zijn de kwartfinales dinsdagavond het eindstation geworden in de Champions League. ...

68
68
'Vete rond Mokio: nieuw contract slaat diepe wonden'

Een weekje geleden kon Ajax een grote opsteker melden. Het slaagde er immers in om Jorthy Mokio een ...

80
80
Kompany doet beklag: "Ik vind dat streng"

Om 21u gaat Vincent Kompany met Bayern München op zoek naar een ticket voor de halve finale van ...

42
42
Verlinden naar Belgische topclub? "Uitgebreid contact"

De zomermercato nadert met rasse schreden en de Belgische topclubs zullen ongetwijfeld ook in de ...

156
156
'Gemiste kans Antwerp? Flop blijkt grof wild'

Het belooft bij Antwerp alweer een drukke transferzomer te worden. De Great Old moet immers weer ...

87
87
'Genk blijft gaan: nieuwe keeperparel in vizier'

Bij KRC Genk grijpen ze de play-offs aan om al wat te experimenteren met het oog op de toekomst. Zo ...

79
79
RAFC-fan Tom Waes staat aan begin van bloedstollend avontuur

Na een bijzonder moeilijke periode slaat Tom Waes een nieuw hoofdstuk open. Eind 2024 raakte de ...

22
22
Meer dan 50 miljoen? Godts reageert op transfergeruchten

Mika Godts loopt dezer dagen serieus in de kijker. De flankaanvaller is dit seizoen helemaal ...

32
32
Mokerslag Liverpool en Frankrijk: einde seizoen en geen WK

Het zijn spannende weken, want de nationale competities naderen hun ontknoping en met het WK aan de ...

45
45
TRANSFERUURTJE: 'Knaltransfer Sadiki, wenslijst Anderlecht klaar'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

146
146
Vrouwelijke T1 aangevallen: Kompany springt in de bres

Vincent Kompany neemt het vanavond op tegen Real Madrid in de return van de kwartfinale van de ...

154
154
Ruben Van Gucht brengt BV tot absoluut kookpunt

Ruben Van Gucht is nu al enkele jaren niet meer uit de media weg te slaan. Relationele perikelen, ...

76
76
‘Rode Duivels hopen: onverwachte wending van toptalent?’

De Rode Duivels zagen de afgelopen jaren heel wat talenten voor een ander land kiezen, maar mogelijk ...

174
174
'Charleroi wil aanvallende pion wegplukken bij Anderlecht'

Sporting Charleroi heeft Nicolas Frutos enkele weken geleden aangesteld als de nieuwe sportief ...

136
136
Debast: "Van hen leerde ik het meest bij Anderlecht"

Zeno Debast kende dit seizoen maandenlang blessureleed. De afgelopen weken is hij weer fit en hij ...

134
134
'Anderlecht krijgt gigantische financiële opsteker'

RSC Anderlecht gaat komende zomer een schoonmaak houden in de kern. De Brusselaars willen dan ...

258
258
'Club Brugge informeert bij Standard voor transfer'

Gaat Club Brugge Standard een stevige tik uitdelen op de transfermarkt? Het zou zomaar kunnen. ...

334
334
Kompany: "Twee jaar geleden was ik nog de slechtste coach"

Vincent Kompany maakt al vele jaren indruk als coach. Hij hoopt morgen Real Madrid uit te schakelen ...

138
138
Neuer zet Belgische doelman in top vijf beste keepers ooit

Manuel Neuer is ook op zijn 40ste nog steeds een van de beste doelmannen ter wereld. De Duitser ...

542
542

Meer sportnieuws