De Bilde zet twee Bruggelingen naast Haaland en Mbappé

155 stemmen
De Bilde zet twee Bruggelingen naast Haaland en Mbappé

Een foutloos Club Brugge kan zich vanavond verzekeren van Europees overwinteren als het erin slaagt te stunten in en tegen het grote Atlético Madrid. Vorige week wonnen de West-Vlamingen nog met 2-0 in eigen huis van de manschappen van Diego Simeone. Benieuwd of ze dat kunstje kunnen herhalen!


Met negen op negen staat Blauw-Zwart aan kop in Groep B en schaarst zich daarmee bij een select groepje club die dit seizoen al alles wonnen in de Champions League. Naast Club Brugge wisten immers enkel Bayern München en SC Napoli al hun wedstrijden te winnen. De Belgische landskampioen kan dan ook beroep doen op enkele toppers, en dat vindt ook Gilles De Bilde. De analist van Het Laatste Nieuws stelde zijn top vijf op uit de groepsfase van de CL tot nog toe. 

Erling Braut Haaland wordt door De Bilde resoluut op nummer één geplaatst. Het Noorse wonder wist al maar liefst vijf keer te scoren in amper vier Champions Leaguewedstrijden. Leroy Sané volgt op plek twee met vier goals en een assist, Kylian Mbappé vervolledigd de top drie met vier doelpunten. Op plaatsen vier en vijf kiest de analist voor twee toppers uit de Belgische competitie: Ferran Jutgla en Akabar Sylla. 

Jutgla speelde in de partij tegen Atlético Madrid de pannen van het dak. De Spanjaard wist te scoren en leverde een assist af. In vier wedstrijden zit hij ondertussen aan twee doelpunten en evenveel assists.  De Bilde plaatst Sylla op de vijfde plek. De jonge Ivoriaanse centrale verdediger maakte enorm veel indruk en zorgde voor het enige doelpunt in de openingspartij tegen Leverkusen. 

LEES OOK: Hugo Broos beroert tot tranen toe met tragisch verhaal

Ben jij het eens met de top vijf van De Bilde?

Meest recent

Hugo Broos beroert tot tranen toe met tragisch verhaal

Hugo Broos heeft in zijn carrière al zowat alles meegemaakt. Maar vanavond, wanneer ...

2
2
'Grote kuis Sibierski: abrupte exit bij Anderlecht'

Nadat het eerder al een aantal huurlingen uitzwaaide, en enkele aflopende contracten niet meer ...

131
131
Vlak voor WK: De Wever slaat voetbalfans met verstomming

Opvallende beelden vanuit de Wetstraat 16, waar Bart De Wever zich vlak voor de openingswedstrijd ...

71
71
'Club Brugge aast op dubbelslag bij PSG'

Bij Club Brugge lijkt er deze zomer heel wat te gaan bewegen. Het zal vervangers moeten vinden voor ...

222
222
Vossen ziet Genk goudmijn aanboren op transfermarkt

Jelle Vossen is nog op zoek naar een nieuwe uitdaging. De 37-jarige spits nam enkele weken geleden ...

200
200
Standard is toptalent definitief kwijt aan Feyenoord

Standard leek dit seizoen weer wat op te leven, al kon het zijn seizoen uiteindelijk net niet ...

38
38
'Feyenoord drukt door: komst Belg bijna rond'

Feyenoord eindigde vorig seizoen als tweede in de Eredivisie, maar kon PSV nooit bedreigen voor de ...

58
58
'KV Kortrijk keihard: oudgediende naar B-kern gestuurd'

KV Kortrijk is deze week als eerste eersteklasser begonnen aan de voorbereiding op het nieuwe ...

96
96
'Saibari staat op zucht van droomtransfer'

Bij Anderlecht en Genk kon hij ooit niet doorbreken, maar in Nederland is Ismael Saibari wel ...

44
44
'Anderlecht vangt minder dan gehoopt voor Goto'

Anderlecht staat voor een zeer drukke zomermercato en heeft donderdag een eerste belangrijke deal ...

368
368
'Club Brugge dokt miljoenen voor tienertalent'

Club Brugge ontwikkelde de voorbije jaren een bijzonder succesvolle transferstrategie, met ook een ...

371
371
'Rigaux wil nu ook JPL-smaakmaker naar Feyenoord halen'

Dévy Rigaux trok na het veroveren van de landstitel de deur achter zich dicht als Director of ...

118
118
TRANSFERUURTJE: 'Nieuwe club Hasi, Kompany gooit grote naam buiten'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

207
207
Garcia zet Duivel in de wachtkamer ondanks topseizoen

Het WK staat op het punt te ontploffen. Voor de Rode Duivels is het nog even wachten op de ...

130
130
Degryse zet druk op Duivelse 'jokers' vlak voor WK

Het WK 2026 gaat vanavond van start. De openingswedstrijd tussen Mexico en Zuid-Afrika zal het ...

58
58
Anderlecht bevestigt knaltransfer Goto: ferme miljoenensom

RSC Anderlecht neemt definitief afscheid van Keisuke Goto. De Japanner kwam in 2024 op huurbasis ...

555
555
Broos dankt Garcia en heeft opvallend toekomstnieuws

Hugo Broos beleeft donderdagavond een hoogtepunt in zijn carrière. De 74-jarige staat voor de ...

119
119
Union blijft maar gaan: derde aanwinst is een feit

Union werkte alweer een sterk seizoen af, met bekerwinst, een tweede plaats in de competitie en ...

128
128
Genk heeft beet: JPL-smaakmaker zet handtekening

KRC Genk heeft er een zeer woelig seizoen opzitten. Het slaagde er niet in de top zes te halen en ...

159
159
Marokko slikt enorme dubbele domper voor WK

Vier jaar geleden was Marokko nog dé sensatie van het WK door als eerste Afrikaanse land ooit ...

152
152
Opmerkelijke naam ving bot bij Rode Duivels

De Rode Duivels lijken intussen helemaal geacclimatiseerd te zijn op Amerikaanse bodem, waar de ...

72
72
FIFA kondigt grote verandering in transfersysteem aan

Alle ogen zijn donderdag gericht op de openingswedstrijd van het WK, maar in de schaduw daarvan is ...

452
452
Theate of Mechele? Defour heeft gouden tip voor Garcia

De Rode Duivels beginnen maandag aan hun WK. Dan nemen ze het op tegen Egypte. De Rode Duivels ...

146
146
Prioriteit voor Feyenoord: 'Rigaux wil stunten met Belg'

Dévy Rigaux drukt zijn stempel bij Feyenoord. Hij kreeg al veel kritiek vanwege het ...

168
168
Degryse glashelder over verwachtingen voor Duivels

Het WK start met een duel tussen Mexico en Zuid-Afrika, maandag spelen de Rode Duivels tegen Egypte. ...

171
171

Meer sportnieuws