'5 grootmachten azen op Jérémy Doku'

door
'5 grootmachten azen op Jérémy Doku'

Het is voorlopig alweer niet het seizoen van Jérémy Doku. De nog altijd maar 20-jarige flankaanvaller zag de vorige jaargang al in rook opgaan door aanhoudend blessureleed en ook nu vlot het niet. Hij moet bij Stade Rennes voorlopig vrede nemen met een rol als invaller en staat intussen alweer voor onbepaalde tijd geblesseerd aan de kant.


Op 1 oktober mocht Doku nog invallen tegen Strasbourg, maar daarna miste hij de wedstrijden tegen Dynamo Kiev en FC Nantes. Ook donderdag zal hij er niet bij zijn in de terugwedstrijd tegen Kiev in de Europa League. Desondanks wordt de Rode Duivel, wiens laatste interland intussen al dateert van het EK, nog steeds hoog ingeschat door de Europese elite.

Zo weet Fichajes dat maar liefst vijf grootmachten Doku nog steeds op hun verlanglijstje hebben staan. In Engeland blijven Liverpool, Chelsea en Arsenal bewonderaars van onze landgenoot. Vooral op Anfield kennen ze hem goed, want de Reds probeerden Doku als tiener al te strikken voor hij bij Anderlecht zijn eerste profcontract tekende.

ITALIË
Maar ook in de Serie A is Doku nog gegeerd. Daar zouden Napoli en Juventus hem wel graag zien komen. Zeker de Oude Dame kan wel versterking gebruiken, want ze zijn bezig aan een snertseizoen en gingen dinsdagavond nog met de billen bloot tegen Maccabi Haifa in de Champions League. Geïnteresseerde teams zullen wel diep in de buidel moeten tasten, want Rennes betaalde in 2020 nog 26 miljoen euro om Doku weg te plukken bij Anderlecht en zal absoluut winst willen maken.

Doku moet kiezen voor...

Meest recent

Man City geeft cruciale update over blessure Doku

Manchester City won afgelopen week in de Champions League van Galatasaray. Jérémy Doku ...

0
0
Hasi geeft update over Augustinsson, De Cat & co

RSC Anderlecht kampt ook dit seizoen met het nodige blessureleed. Toch wel zeer opvallend, aangezien ...

6
6
Euvrard in ‘Hasi-situatie’: "Of ik vrees voor een ontslag?"

Besnik Hasi moet vrezen voor zijn job als RSC Anderlecht verliest van Standard, maar andersom is dat ...

25
25
'Ajax gaat voor gigantische stunttransfer'

Ajax zet alles op alles om tweede te worden in de Eredivisie en zich zo te verzekeren van een ticket ...

38
38
Hubert lyrisch en noemt vier spelers van Club Brugge

Club Brugge doet het al jaren uitstekend in Europa, maar in België zullen ze in de Jupiler Pro ...

209
209
'Renard zorgt voor dure miskleun bij Anderlecht'

Olivier Renard maakte tot op heden nog geen indruk als sportieve baas van RSC Anderlecht. De ...

220
220
‘Club Brugge in shock: stunttransfer is pure blamage’

Club Brugge dacht dat het dé beoogde stunttransfer van de wintermercato beet had. Maar ...

632
632
Lichtpunt bij KRC Genk: Hayen vindt nieuwe smaakmaker

De kans dat KRC Genk de top zes gaat halen, wordt met de week kleiner. Het speelde 1-1 tegen Cercle ...

164
164
Westerlo pakt uit met volgende ingaande transfer

KVC Westerlo is zeer actief deze mercato. De Kemphanen hebben alweer een buitenlandse transfer ...

34
34
Hasi: "Dat gaat mogelijk nog gebeuren op de transfermarkt"

RSC Anderlecht haalde tot op heden drie spelers en liet er vijf gaan. Mogen we nog wat verwachten in ...

339
339
'Leegloop bij Union: 5 sterkhouders richting exit'

Union greep in de Champions League net naast de knock-outfase, maar in eigen land doet de ...

194
194
'Totale uitverkoop bij Club Brugge: trio mag beschikken'

Hoewel enkele sterkhouders nog steeds aan de mouw worden getrokken lijkt Club Brugge tijdens de ...

801
801
Hoogspanning in Sclessin: RSCA-fans maken statement

Net nu er weer bezoekende fans  toegestaan zijn in de immer beladen Clasico balanceren zowel ...

270
270
'Club Brugge strikt winger, goudhaantjes vertrekken'

Om de torenhoge ambities waar te moeten zoekt Club Brugge in het slot van de wintermercato vooral ...

351
351
'De Mil drukt stempel: AA Gent polst oude bekende'

AA Gent trapt straks speeldag 23 op gang op het veld van La Louvière, maar achter de schermen ...

202
202
Ruben Van Gucht draait door: Nieuw leven verrast iedereen

Dat Ruben Van Gucht moeilijk stil kan zitten, is intussen geen geheim meer. De bekende journalist en ...

100
100
'Club Brugge all-in: Mourinho stuurt bestuur wandelen'

In de late uurtjes van de wintermercato was Club Brugge sowieso nog op zoek naar versterking, maar ...

610
610
'Hasi buiten': Anderlecht-trainer bijt van zich af

Uitgerekend nu de crisis om de hoek loert na een schamele twee op 12 gaat RSC Anderlecht zondag op ...

256
256
Louis Van Gaal breekt: Nederland tot tranen toe bewogen

Eind december stond Nederland even collectief stil bij een actie die emoties losmaakte en mensen in ...

123
123
Leko doet boekje open over toptransfer Schjelderup

Club Brugge wil zich op de wintermercato nog flink versterken. Andreas Schjelderup is hét ...

555
555
Standard heeft ferme waarschuwing voor Anderlecht

Komende speeldag staat de klassieker tussen RSC Anderlecht en Standard Luik op het programma. ...

475
475
Simeone roept meteen oorlogstaal richting Club Brugge

Club Brugge neemt het in de tussenronde van de Champions League op tegen Atlético Madrid. ...

706
706
Pro League komt met hard statement voor supporters

De afgelopen seizoenen werden er al verschillende wedstrijden gestaakt door het gebruik van ...

258
258
Antwerp stuit op koppige transfermuur Vandenbroeck

Royal Antwerp FC wil zich nog versterken op het slot van de wintermercato. The Great Old kijkt ...

552
552
‘Club Brugge heeft toptalent beet: transferplan onthuld’

Club Brugge is nog niet klaar op de wintermercato. Blauw-Zwart wil nog flink uitpakken en wordt met ...

364
364

Meer sportnieuws