Vanaken zwaar onder de indruk: "Hij is te goed voor België"

288
Vanaken zwaar onder de indruk:

Club Brugge heeft een zeer sterke kern en naar Belgische normen is de weelde bijna ongezien. Hans Vanaken is uiteraard altijd zeker van zijn plaats. Net als een andere ploegmaat, die heel veel indruk maakt.


Simon Mignolet is de beste doelman in België en de kans lijkt groot te zijn dat hij met de Gouden Schoen aan de haal zal gaan. 'Big Si' was heel het jaar sterk en mede dankzij hem wist Club Brugge alsnog voor een derde opeenvolgende keer de landstitel te grijpen. Vanaken is zwaar onder de indruk gekomen van zijn ploegmaat.

TOT ZIJN 38STE

"Laat ons zeggen dat hij een fenomenaal kalenderjaar speelt. Nochtans waren er de eerste maanden mensen die aan Simon twijfelden door enkele foutjes. Zelf heb ik dat nooit gedaan. Iedere dag op training zie ik zijn kwaliteit - hij stond niet zomaar in doel bij Liverpool, hé. Eigenlijk is Simon zelfs te goed voor België. Ik vind het ook mooi dat zijn motivatie niet voortkomt uit revanchegevoelens op critici. Hij blijft daar heel nuchter en rustig in, omdat Simon van zichzelf weet hoe goed hij is", aldus Vanaken bij Sporza.

Mignolet werd afgelopen zomer gelinkt aan Napoli, maar tot een transfer kwam het niet. De Rode Duivel verlengde zijn contract tot medio 2026 en daardoor ligt hij nog tot zijn 38ste. Als Mignolet zijn contract zou uitdoen bij Club Brugge, dan zou hij maar liefst zeven jaar voor de Bruggelingen hebben gespeeld. Hij wordt nu al aanzien als één van de beste doelmannen ooit uit de clubgeschiedenis.

LEES OOK: Vanaken en PSV: CL-topper zorgt voor hoog oplopende emoties

Is Mignolet de beste doelman ooit van Club?

Meest recent

Doku of Godts? Albert geeft Van Bommel verrassend advies

Op het einde van deze week zal Mark van Bommel bekend maken op welke Rode Duivels hij rekent voor de ...

6
6
Nederland woedend na stunt Club Brugge: “Amateuristisch”

Club Brugge ging woensdagavond met 1-2 winnen bij PSV. In Nederland is men daar allesbehalve blij ...

211
211
Tresoldi gelooft zijn oren niet na domper: "Wie dan?!"

Halfweg de league phase lijkt Club Brugge al zo goed als zeker dat het zal overwinteren in de ...

56
56
Sterkhouder Union dringt openlijk aan op transfer

Union zag de voorbije jaren in de zomer telkens weer een pak sterkhouders vertrekken. Dat was ook ...

22
22
Mechele gelooft ploegmaat niet: "Hij is een cheat code"

Club Brugge heeft woensdagavond zijn derde overwinning op een rij in de Champions League gepakt. ...

84
84
Mechelen lijkt eindelijk vertrokken: "Dat doet extra deugd"

Er werd woensdagavond niet alleen in de Champions League gevoetbald. In de Jupiler Pro League stond ...

33
33
Leko in de wolken: "Dit was casino-voetbal, pure fun"

Club Brugge blijft maar door de Champions League razen. Blauw-Zwart pakte woensdagavond al zijn ...

130
130
Club-smaakmaker Seys is 'Man van de Match': "Hij kan alles"

Club Brugge klimt naar de negende plek van de League Phase van de Champions League na een straffe ...

200
200
Toch hommeles bij Club Brugge? Hevige discussie valt op

Club Brugge pakt een negen op negen in de Champions League. Na zeges tegen Internazionale en RC Lens ...

390
390
Onverwachte Club Brugge-uitblinker staat op: "Bijzonder"

Club Brugge heeft een nieuwe stunt verwezenlijkt in de League Phase van de Champions League. Op het ...

222
222
Club Brugge zorgt voor nieuwe CL-stunt op PSV

Club Brugge zet de straffe vorm in de Champions League verder. Na eerdere zeges tegen Internazionale ...

232
232
KV Kortrijk schiet zichzelf ferm in de voet tegen KV Mechelen

KV Mechelen en KV Kortrijk werkten een inhaalmatch af tijdens een Europese midweek. Storm Austen ...

56
56
"Haal hem!" - X ontploft nadat Tresoldi wéér scoort

Er staat dit seizoen geen maat meer op Nicolo Tresoldi. De Duitse spits kroonde zich vorig seizoen ...

293
293
Spitsendilemma Gent: De Mil reikt oplossing aan

AA Gent won zijn openingswedstrijd in de Conference League wel nog van Aarhus, maar ging twee weken ...

138
138
De Roover geeft aan wat er fout liep bij STVV

STVV begon zeer fraai aan zijn avontuur in de Conference League, want na zeges tegen Iberia en FC ...

43
43
Vervanger Lukaku velt Liverpool, Real komt met schrik vrij

In de eerste wedstrijden van woensdagavond in de Champions League hebben we bijna meteen twee stunts ...

30
30
Van de Perre spreekt klare taal over Rode Duivels

In de komende dagen zal Mark van Bommel bekend maken welke Rode Duivels hij selecteert voor het ...

46
46
Geen rotatie bij Club: Leko komt met verklaring

Club Brugge hoopt straks tegen PSV weer een knap resultaat neer te zetten, nadat het in zijn laatste ...

37
37
Leko kiest verwachte elf, ook geen verrassingen bij PSV

Om 21u is Club Brugge weer aan zet in de Champions League. Na de knappe zes op zes tegen Inter en ...

46
46
'Wéér duel België-Marokko: doorslaggevende factor bekend'

De voorbije jaren zaten België en Marokko elkaar al regelmatig in de haren in de strijd om jong ...

116
116
Union verbaast Spanje: "Eén van beste teams die we al tegenkwamen"

Donderdag is ook Union weer aan zet in de Europa League. De Brusselaars zijn daarin tot dusver ...

105
105
Mokerslag Standard: aanvoerder maandenlang out?

Na de Europese week gaat de focus vrijdag meteen weer op de Jupiler Pro League, voor de laatste keer ...

60
60
Boodschap voor Van Bommel: "Rode Duivels blijven doel"

Anderlecht neemt het donderdag om 18u45 in zijn vierde wedstrijd in de league phase van de Europa ...

41
41
Milkon verrast iedereen met nieuwe club

De laatste jaren krijgen alsmaar meer jonge trainers hun kans in het Belgische voetbal, zij het met ...

27
27
Bormans speelt open kaart over Europese ambitie Union

Donderdag wordt alweer een drukke dag voor de Belgische teams in Europa. Ook Union moet dan opnieuw ...

40
40

Meer sportnieuws