Ancelotti dubbelzinnig over prestatie Hazard

door
Ancelotti dubbelzinnig over prestatie Hazard

Real Madrid beleefde dinsdag een lastige avond in de Champions League. De Koninklijke leek tegen Shakhtar Donetsk op weg naar een verrassende nederlaag, maar Antonio Rüdiger sleepte laat nog een punt uit de brand. Eden Hazard mocht sinds lang nog eens in de basis starten, maar werd voor het uur al naar de kant gehaald.


Hazard kon echter opnieuw niet overtuigen. Onze landgenoot speelde een onopvallende wedstrijd en kon zich niet doorzetten tegen de Oekraïeners. De Spaanse pers was achteraf hard voor de Rode Duivel. "Het is moeilijk voor Hazard om te aanvaarden dat hij die vonk kwijt is die hij bij Chelsea wel nog had. Hij is een goede jongen en een grote speler, maar het is onmogelijk voor hem om te brengen wat we van hem verwachten", klonk het bij ex-Realspeler Predrag Mijatovic.

Carlo Ancelotti liet zich na het duel tegen Shakhtar uit over de prestatie van Hazard. Hij vond bij Marca dat de dribbelaar moeilijkheden ondervond, maar dat hij wel zijn ding gedaan heeft. Toch ietwat verrassend en contradictorisch. De Italiaan kwam ook met een verklaring voor de vervanging van Hazard. "De wissels waren gepland, omdat we een sterke bank hebben", tekende de sportkrant nog op.

EERSTE PUNTENVERLIES

Voor Real was het na drie overwinningen het eerste puntenverlies in de Champions League. De Spanjaarden liggen echter nog altijd op koers om de groep te winnen. Ze tellen tien punten na vier duels. Dat zijn er vier meer dan tweede RB Leipzig en vijf meer dan Shakhtar. Op de volgende speeldag trekt Real naar Leipzig. Celtic, de laatste in de groep, ontvangt Shakhtar.

LEES OOK: Neymar mee naar het WK? Ancelotti schept duidelijkheid

Hazard zal nooit zijn oude niveau halen bij Real ...

Meest recent

'Vete rond Mokio: nieuw contract slaat diepe wonden'

Een weekje geleden kon Ajax een grote opsteker melden. Het slaagde er immers in om Jorthy Mokio een ...

19
19
Kompany doet beklag: "Ik vind dat streng"

Om 21u gaat Vincent Kompany met Bayern München op zoek naar een ticket voor de halve finale van ...

18
18
Verlinden naar Belgische topclub? "Uitgebreid contact"

De zomermercato nadert met rasse schreden en de Belgische topclubs zullen ongetwijfeld ook in de ...

57
57
'Gemiste kans Antwerp? Flop blijkt grof wild'

Het belooft bij Antwerp alweer een drukke transferzomer te worden. De Great Old moet immers weer ...

42
42
'Genk blijft gaan: nieuwe keeperparel in vizier'

Bij KRC Genk grijpen ze de play-offs aan om al wat te experimenteren met het oog op de toekomst. Zo ...

44
44
RAFC-fan Tom Waes staat aan begin van bloedstollend avontuur

Na een bijzonder moeilijke periode slaat Tom Waes een nieuw hoofdstuk open. Eind 2024 raakte de ...

19
19
Meer dan 50 miljoen? Godts reageert op transfergeruchten

Mika Godts loopt dezer dagen serieus in de kijker. De flankaanvaller is dit seizoen helemaal ...

21
21
Mokerslag Liverpool en Frankrijk: einde seizoen en geen WK

Het zijn spannende weken, want de nationale competities naderen hun ontknoping en met het WK aan de ...

37
37
TRANSFERUURTJE: 'Knaltransfer Sadiki, wenslijst Anderlecht klaar'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

131
131
Vrouwelijke T1 aangevallen: Kompany springt in de bres

Vincent Kompany neemt het vanavond op tegen Real Madrid in de return van de kwartfinale van de ...

133
133
Ruben Van Gucht brengt BV tot absoluut kookpunt

Ruben Van Gucht is nu al enkele jaren niet meer uit de media weg te slaan. Relationele perikelen, ...

71
71
‘Rode Duivels hopen: onverwachte wending van toptalent?’

De Rode Duivels zagen de afgelopen jaren heel wat talenten voor een ander land kiezen, maar mogelijk ...

154
154
'Charleroi wil aanvallende pion wegplukken bij Anderlecht'

Sporting Charleroi heeft Nicolas Frutos enkele weken geleden aangesteld als de nieuwe sportief ...

126
126
Debast: "Van hen leerde ik het meest bij Anderlecht"

Zeno Debast kende dit seizoen maandenlang blessureleed. De afgelopen weken is hij weer fit en hij ...

124
124
'Anderlecht krijgt gigantische financiële opsteker'

RSC Anderlecht gaat komende zomer een schoonmaak houden in de kern. De Brusselaars willen dan ...

242
242
'Club Brugge informeert bij Standard voor transfer'

Gaat Club Brugge Standard een stevige tik uitdelen op de transfermarkt? Het zou zomaar kunnen. ...

306
306
Kompany: "Twee jaar geleden was ik nog de slechtste coach"

Vincent Kompany maakt al vele jaren indruk als coach. Hij hoopt morgen Real Madrid uit te schakelen ...

126
126
Neuer zet Belgische doelman in top vijf beste keepers ooit

Manuel Neuer is ook op zijn 40ste nog steeds een van de beste doelmannen ter wereld. De Duitser ...

414
414
Bertaccini in de penarie: bliksemvertrek op komst?

Adriano Bertaccini scoorde afgelopen zondag als invaller bij RSC Anderlecht het derde doelpunt tegen ...

304
304
Kuyt breekt: openhartige woorden raken diep

Dirk Kuyt is in het Europese voetbal een bekende naam door zijn indrukwekkende ...

47
47
Van Holsbeeck duikt weer op: opvallende comeback

Jarenlang was hij succesvol manager van RSC Anderlecht, maar de voorbije jaren kwam Herman Van ...

158
158
Club Brugge of Union? Chatelle waagt zich aan titelpredictie

Komend weekend is het zover, dan staat de eerste grote titelclash in de Champions' Play-Offs op het ...

261
261
'El Ouahdi weg bij Genk: landskampioen op vinkentouw'

Ondanks een erg wisselvallig seizoen lijkt KRC Genk komende zomer te gaan cashen op verschillende ...

461
461
Na Lukaku ook De Bruyne: miserie loopt uit de hand

Kevin De Bruyne kwam naar Napoli als grote naam, maar in Italië draait zoiets snel. Na de breuk ...

300
300
Napoli-hetze escaleert: Lukaku déze zomer naar Anderlecht?

De soap rond Romelu Lukaku blijft maar escaleren. Verschillende Italiaanse media meldden dinsdag dat ...

283
283

Meer sportnieuws