Simeone ziet voordeel voor Atletico in terugwedstrijd

door
Simeone ziet voordeel voor Atletico in terugwedstrijd

Club Brugge zorgde dit seizoen al voor een ongelooflijke prestatie in de Champions League door als eerste Belgische club ooit met negen op negen aan zijn campagne te beginnen. Het kan woensdagavond de kers helemaal op de taart zetten door al twee speeldagen voor het einde zich te plaatsen voor de achtste finales, wat een primeur voor Blauw-Zwart zou zijn.


Daarvoor heeft het in principe voldoende aan een punt op het veld van Atletico Madrid. Het zal natuurlijk niet evident worden om dat te behalen, maar Club kan zich wel optrekken dat het een week geleden in het Jan Breydelstadion nog de Spaanse grootmacht met 2-0 over de knie wist te leggen. Diego Simeone ziet wel een belangrijk verschil voor woensdag.

"We hebben het voordeel dat we thuis spelen, want we hebben het publiek nodig. De kracht die we uit hun steun putten is enorm. We moeten gewoon sterk zijn in deze competitie en ons bewijzen", verklaarde de coach immers volgens Het Nieuwsblad. "We weten dat Club in de heenwedstrijd goed en dynamisch voetbal op de mat bracht. Ze braken telkens goed uit op de flanken. Het zal een vergelijkbare wedstrijd worden met veel moed langs beide kanten. Heel veel spelers hebben zin om beter te doen en dat is de weg die we moeten afleggen."

VERRASSINGEN
Het wordt uitkijken of Simeone zal sleutelen aan zijn basiselftal voor de komst van Club. De trainer leek alvast uit te sluiten dat João Felix aan de aftrap zal komen, want zijn andere spitsen zitten volgens hem in betere vorm. De verwachting in Spanje is in ieder geval dat Simeone Rode Duivels Axel Witsel en Yannick Carrasco allebei aan de kant zal laten.

LEES OOK: 'Club moet plooien: bod van meer dan 30 miljoen'

Zal Club Brugge opnieuw stunten?

Meest recent

'Lukaku reageert na dreigementen van Napoli'

Terwijl de Rode Duivels in de nacht van dinsdag op woensdag in de clinch gaan met Mexico, gaat ...

10
10
'Bornauw staat voor terugkeer op oude nest'

Er blijven de nodige vraagtekens heersen rond de defensie van de Rode Duivels. Rudi Garcia testte ...

12
12
Infantino komt met belangrijk nieuws voor Rode Duivels

Dat de Rode Duivels voor hun oefeninterlands van deze maand afzakten naar de Verenigde Staten, heeft ...

30
30
'Paspoortschandaal in Nederland: ook Chery getroffen'

De laatste weken is in Nederland een zeer opmerkelijk schandaal losgebarsten. Alles begon met de ...

34
34
Stankovic verrast met uitspraken over vertrek bij Club

Club Brugge wist vorige zomer alweer de nodige geslaagde transfers te realiseren. Het grootste schot ...

226
226
'Union baalt en moet transferdroom opbergen'

Union blijft ook dit seizoen verbazen. De Brusselaars zagen na het veroveren van de landstitel nog ...

20
20
'STVV ziet alweer smaakmaker van eigen bodem vertrekken'

STVV is dit seizoen dé revelatie van de Jupiler Pro League en bewijst daarmee dat de knappe ...

44
44
Lukaku-rel ontploft: nieuwe details bekend

Er is de voorbije dagen een stevige etterbuil gebarsten rond Romelu Lukaku. Zijn afzegging bij de ...

160
160
Garcia stopt De Cat-gekte: verrassende WK-wending

Rudi Garcia gaf Nathan De Cat zijn debuut bij de Rode Duivels, maar maakte in Atlanta vooral ...

156
156
Lardot velt duidelijk oordeel over refs: "Fouten gemaakt"

Komend weekend wordt de Jupiler Pro League weer op gang getrapt en dan gaat het om de knikkers. De ...

51
51
Spurs pakt fors uit met De Zerbi, maar fans steigeren meteen

De voorbije weken groeide Tottenham uit tot de risée van het Europese voetbal, want de ...

57
57
Comeback bij Anderlecht: extra troef voor Taravel?

RSC Anderlecht hoopt nog wat te maken van de play-offs, al zijn de meeste ogen in het Lotto Park ...

207
207
Pro League spreekt klare taal over competitieformat

De kogel is (voorlopig) door de kerk: vanaf volgend jaar kunnen U23-teams weer 'gewoon' degraderen ...

187
187
Ruben Van Gucht's pikante bekentenis: zo groot is hij écht

Ruben Van Gucht heeft opnieuw een inkijk gegeven in zijn leven, dit keer niet op televisie maar ...

64
64
Club Brugge pakt uit: Verhaeghe drukt stempel in Europa

Vorig seizoen moest het zijn meerdere erkennen in Union, dat weer nu in polepositie aan de play-offs ...

270
270
'Anderlecht houdt been stijf: Hazard richting exit'

Ook tijdens de interlandbreak wordt er niet op de lauweren gerust bij RSC Anderlecht. Terwijl coach ...

447
447
Snelders verdwijnt uit cel: nieuwe twist duikt op

Een nieuwe dag, een nieuwe episode in de saga rond voormalig analist Eddy Snelders. De BV werd ...

199
199
AA Gent krijgt gezelschap in strijd tegen Pro League

Tenzij de amateurvleugels nog roet in het eten gooien, vond de Pro League dinsdag een oplossing voor ...

166
166
Hervorming in 1B: plots vijf voor 12 bij Club NXT?

De veelbesproken quota voor U23-ploegen in de tweede afdeling gaan op de schop, zo werd dinsdag op ...

556
556
Coucke snoeihard na financieel debacle: "Het was te weinig"

Voor Marc Coucke blijft het een periode met tegenwind, maar dit keer slaat hij zelf terug. Na de ...

116
116
Einde verhaal Lukaku? “Beter om uit elkaar te gaan”

De situatie van Romelu Lukaku in Napels begint wel erg penibel te worden. De Rode Duivel stuurde nog ...

401
401
KAA Gent reageert op formatperikelen: “Iedereen ontevreden”

Het nieuwe competitieformat van volgend seizoen ligt zwaar onder vuur. Vandaag werd een nieuwe regel ...

121
121
Gattuso en Dzeko gooien olie op het vuur voor beladen clash

Italië en Bosnië en Herzegovina staan lijnrecht tegenover elkaar voor een ticket voor het ...

48
48
Garcia mengt zich in Lukaku-rel: opvallende mening

Romelu Lukaku blijft de gemoederen bezighouden in Italië. De aanvaller werd door bondscoach ...

129
129
‘Rode Duivel verrast met transferwending: 58 miljoen euro’

Terwijl de Rode Duivels zich voorbereiden op de oefenpot tegen Mexico gonst het van de ...

362
362

Meer sportnieuws