Simeone ziet voordeel voor Atletico in terugwedstrijd

door
Simeone ziet voordeel voor Atletico in terugwedstrijd

Club Brugge zorgde dit seizoen al voor een ongelooflijke prestatie in de Champions League door als eerste Belgische club ooit met negen op negen aan zijn campagne te beginnen. Het kan woensdagavond de kers helemaal op de taart zetten door al twee speeldagen voor het einde zich te plaatsen voor de achtste finales, wat een primeur voor Blauw-Zwart zou zijn.


Daarvoor heeft het in principe voldoende aan een punt op het veld van Atletico Madrid. Het zal natuurlijk niet evident worden om dat te behalen, maar Club kan zich wel optrekken dat het een week geleden in het Jan Breydelstadion nog de Spaanse grootmacht met 2-0 over de knie wist te leggen. Diego Simeone ziet wel een belangrijk verschil voor woensdag.

"We hebben het voordeel dat we thuis spelen, want we hebben het publiek nodig. De kracht die we uit hun steun putten is enorm. We moeten gewoon sterk zijn in deze competitie en ons bewijzen", verklaarde de coach immers volgens Het Nieuwsblad. "We weten dat Club in de heenwedstrijd goed en dynamisch voetbal op de mat bracht. Ze braken telkens goed uit op de flanken. Het zal een vergelijkbare wedstrijd worden met veel moed langs beide kanten. Heel veel spelers hebben zin om beter te doen en dat is de weg die we moeten afleggen."

VERRASSINGEN
Het wordt uitkijken of Simeone zal sleutelen aan zijn basiselftal voor de komst van Club. De trainer leek alvast uit te sluiten dat João Felix aan de aftrap zal komen, want zijn andere spitsen zitten volgens hem in betere vorm. De verwachting in Spanje is in ieder geval dat Simeone Rode Duivels Axel Witsel en Yannick Carrasco allebei aan de kant zal laten.

LEES OOK: Leko vist trio op: Club Brugge maakt CL-selectie bekend

Zal Club Brugge opnieuw stunten?

Meest recent

Anderlecht speelt open kaart: De Cat richting exit?

Zowat de enige constante bij RSC Anderlecht dit seizoen zijn de straffe prestaties van Nathan De ...

18
18
Alarm bij Club Brugge: peperdure aankoop ontspoort

Club Brugge betaalde deze zomer een fortuin voor een nieuwe smaakmaker, maar het verhaal heeft meer ...

89
89
'Schreuder als tussenpaus: masterplan Anderlecht onthuld?'

Tenzij zijn huidige werkgever Al-Diriyah nog roet in het eten gooit wordt Alfred Schreuder allicht ...

272
272
Leko vist trio op: Club Brugge maakt CL-selectie bekend

In de play-offs van de Champions League krijgt Club Brugge woensdag Atlético Madrid over de ...

83
83
Exit Brusselmans: 'Duistere reden beroert iedereen'

Herman Brusselmans was jarenlang een vertrouwd gezicht in meerdere televisie-programma's. Zijn ...

51
51
Harde hand Hayen bij KRC Genk onthuld: "Strenge regels"

Nicky Hayen heeft van KRC Genk weer een Play-Off 1-kandidaat gemaakt. De oefenmeester werd ...

142
142
Antwerp hoort schorsingsvoorstel Tsunashima na Anderlecht

Royal Antwerp FC ging in de terugwedstrijd van de halve finale van de beker met 0-4 onderuit tegen ...

49
49
'Zeven clubs kloppen aan bij Anderlecht: 20 miljoen'

Terwijl RSC Anderlecht achter de schermen nog bezig is de staf te vormen, zijn andere clubs al bezig ...

331
331
Antwerp-trio afgemaakt: “Zij gaan mee kopje onder”

Royal Antwerp FC incasseerde de afgelopen weken heel wat uppercuts. Eerst was er de uitschakeling in ...

139
139
Club Brugge opgelet: zwakte én sterkte Atlético blootgelegd

Club Brugge bekampt in de tussenronde van de Champions League Atlético Madrid. De formatie ...

56
56
Spectaculaire comeback Neuer? Doelman zet puntjes op de i

Manuel Neuer zal de geschiedenisboeken ingaan als één van de beste doelmannen ooit. De ...

34
34
Leko verbaast met aanpak: “Een draw is géén goed resultaat”

Club Brugge hoopt in de Champions League te verrassen. In de tussenronde wacht het Atlético ...

63
63
Winterse knaltransfer KRC Genk ketste af: “Droomclub"

De wintermercato zit er al een tijdje op. De Belgische clubs waren weer actief en ook bij KRC Genk ...

148
148
Sabbe roept oorlogstaal: ferme uitspraken voor Atlético

Club Brugge en Atlético Madrid kijken elkaar recht in de ogen namens de tussenronde van de ...

98
98
Mourinho flirt met Real, Arbeola reageert vlijmscherp

Real Madrid en Benfica maakten er op de laatste speeldag van de League Phase van de Champions League ...

56
56
Club vreest: Leko spreekt plots over dubbele mokerslag

Club Brugge rekent dit seizoen op Carlos Forbs. De Nederlander is na zijn overstap van Ajax volledig ...

243
243
Euforie STVV de kop in gedrukt: “Daardoor nog een dip”

Sint-Truiden VV is dit seizoen dé revelatie van de Jupiler Pro League. Vorig seizoen vocht ...

100
100
Actie Courtois blijft nazinderen: “Nóg meer respect”

Real Madrid neemt het in de Champions League op tegen Benfica. Op de laatste speeldag van de League ...

75
75
Hans Vanaken doet straffe Champions League-uitspraak

Club Brugge wist zich ook dit seizoen te plaatsen voor de tussenronde van de Champions League. De ...

245
245
De Cat naar WK 2026? Duidelijk oordeel over toptalent

RSC Anderlecht heeft met Nathan De Cat goud in handen. De middenvelder is op 17-jarige leeftijd al ...

157
157
‘STVV-leegloop op komst: ook Wouter Vrancken weg?’

Sint-Truiden VV verrast dit seizoen vriend en vijand. Wouter Vrancken en consorten staat op een ...

997
997
Vanaken verrast met lofzang: “Zoals Anderlecht vroeger”

Kan Club Brugge stunten in de Champions League? In de tussenronde van het kampioenenbal wacht ...

250
250
TRANSFERUURTJE: ‘Recordtransfer Club Brugge, Anderlecht baalt’

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

523
523
‘Anderlecht raast door: weer twee pionnen ontslagen’

RSC Anderlecht is achter de schermen flink aan het hervormen. Coach Besnik Hasi werd de laan ...

577
577
Leko in zak en as: enorme domper Club vlak voor Atlético

Club Brugge kijkt woensdagavond Atlético Madrid in de ogen namens de tussenronde van de ...

407
407

Meer sportnieuws