Van kwaad naar erger: Klopp komt met nieuwe Liverpool-domper

door
Van kwaad naar erger: Klopp komt met nieuwe Liverpool-domper

Liverpool was de voorbije seizoenen nog de enige club die in de Premier League Manchester City het vuur aan de schenen kon leggen, maar dit seizoen lukt het plots niet meer bij de Reds. Na acht wedstrijden gespeeld te hebben staan ze pas op de tiende plaats met een flauwe 10 op 24, terwijl ze tussendoor in de Champions League ook een pandoering kregen van Napoli. Blessures lopen daarbij als een rode draad door hun seizoen.


Al het hele seizoen zit de ziekenboeg van Liverpool overvol en er komt maar geen einde aan het blessureleed. Net nu spelers als Ibrahim Konaté, Diogo Jota en Curtis Jones weer aan de oppervlakte beginnen komen, dient zich een nieuwe gold gekwetsten aan. De topper tegen Arsenal van vorig weekend heeft diepe sporen nagelaten.

Op zijn persconferentie moest Klopp immers komen vertellen dat hij woensdag tegen Rangers niet zal kunnen rekenen op Luis Diaz, Trent Alexander-Arnold en Joel Matip. Het trio liep tegen Arsenal blessures op en vooral bij Diaz is de schade groot. De Colombiaanse aanvaller is geblesseerd aan de knie en staat zes tot acht weken aan de kant.

TERUGKEER
Bij Alexander-Arnold is de schade iets minder groot, maar ook hij zal een paar weken out zijn met een enkelblessure. Matip ging dan weer onder de scanner en zal er ook niet bij zijn. Het goede nieuws voor Liverpool is wel dat Robertson terug beschikbaar is na een afwezigheid van enkele weken. Het zal echter een magere troost zijn gezien de blijvende kopzorgen van Klopp.

LEES OOK: ‘Klopp weer T1? Europese grootmacht overtuigt Duitser’

Zal Liverpool zich snel herpakken?

Meest recent

Renard en Borguet slaan toe: Anderlecht kraait victorie

Bij RSC Anderlecht willen ze een bijzonder slimme zet doen. Misschien wel een van de slimste van ...

40
40
VN op bezoek bij KRC Genk: hét verhaal achter 25 jaar succes

KRC Genk is de afgelopen 25 jaar een pionier geweest inzake jeugdopleiding in België. De ...

5
5
"Te traag" - Anderlecht-tweetal maakt zich onmogelijk

Bij RSC Anderlecht blijft het voorlopig wachten op de eerste aanwinsten van de zomermercato. ...

164
164
Gastland Marokko flikt het! Finale AfCon staat vast na penalty's

De kaarten zijn geschud op de Africa Cup. Aanstaande zondag is het Marokko dat met Senegal zal ...

39
39
Alonso lacht in vuistje: Real blameert zich tegen tweedeklasser

De 1/8ste finales in de Copa del Rey hebben een enorme verrassing opgeleverd. Zo is het grote Real ...

125
125
Bayern raast door met nieuw record, totale vernedering Ajax

Het Bayern München van coach Vincent Kompany blijft door de Bundesliga razen. Woensdag werd het ...

124
124
Kampioen foutloos: Union naar halve finales na knappe goals

Union SG blijft voorlopig als enige Belgische club actief op drie verschillende fronten. De ...

70
70
Hayen zet puntjes op i bij Genk: "Zou onrealistisch zijn"

KRC Genk opent zaterdagnamiddag zijn tweede seizoenshelft met een bezoek aan Zulte Waregem. Het ...

248
248
Maag Courtois keert om: Vini slachtoffer walgelijk incident

Slechts enkele dagen na het ontslag van coach Xabi Alonso, moest Real Madrid opnieuw aan de bak. ...

108
108
Details kleedkamer-interventie Bart Verhaeghe onthuld

Club Brugge is tegenvallend aan de tweede seizoenshelft begonnen en sneuvelde dinsdagavond op het ...

560
560
'Grote interesse Kerk: Antwerp onderneemt ultieme poging'

Antwerp FC staat wederom in de halve finales van de Croky Cup. De Great Old kwalificeerde zich ...

403
403
'Anderlecht neemt drastische beslissing in dossier-Duranville'

De fans van RSC Anderlecht blijven voorlopig wachten op de eerste directe aanwinsten van de ...

450
450
Eerste finalist Africa Cup bekend: Mané zet Salah een hak

De eerste finalist op de Africa Cup is bekend. Senegal rekende woensdag in de vooravond namelijk met ...

119
119
Verrassende zondebok bij Club Brugge: "Kinderlijk!"

Voor Club Brugge is de tweede helft van het seizoen van start gegaan met een fiasco. De ...

614
614
Antwerp ontdekt nieuwe parel: Goots gecharmeerd

Antwerp sloot 2025 ijzersterk af en is ook goed begonnen aan 2026. Het heeft zich dinsdag geplaats ...

217
217
'Club vindt vervanger voor Ordoñez in Ligue 1'

Club Brugge hoopt om Joel Ordoñez nog minstens tot het einde van het seizoen te kunnen ...

271
271
'Club Brugge twijfelt: risico of buitenkans?'

Zes miljoen. Dat bedrag doet iets met een club, met supporters, met verwachtingen. Club Brugge staat ...

340
340
'Standard heeft beet en troeft Westerlo af'

Standard begint aan 2026 als de toch wel verrassende nummer zes in de Jupiler Pro League. Om op het ...

137
137
Eddy Snelders opnieuw voor rechter: confrontatie dreigt

Morgen staat Eddy Snelders opnieuw in het middelpunt van de belangstelling, dit keer voor het ...

93
93
Antwerp heeft miljoenentransfer helemaal beet

Antwerp heeft zich dinsdag al geplaatst voor de halve finale van de beker en wil straks ook nog de ...

238
238
'Leegloop op Lisp? 3 Lierse goudhaantjes gegeerd'

Lierse schreef de voorbije jaren een mooi verhaal. Het groeide uit tot een stabiele club in 1B die ...

222
222
'Verbannen' Rode Duivel wil Garcia keuzestress bezorgen

Komende zomer staat er een WK op het programma en dat zal ongetwijfeld ook zijn weerslag hebben op ...

93
93
Lieveling terug in Gent, Cercle casht stevig

We zijn intussen toch al bijna halfweg de wintermercato. Er worden dan ook alsmaar meer deals ...

107
107
Westerlo rondt transferdeal met Rangers helemaal af

Bij Westerlo hebben ze in de voorbije mercato's de kassa al stevig zien rinkelen. Vorige zomer ...

50
50
'KV Mechelen wijst miljoenenbod naar prullenmand'

KV Mechelen prijkt nog steeds op een zeer knappe vijfde plaats in de Jupiler Pro League en mag dus ...

323
323

Meer sportnieuws