Van kwaad naar erger: Klopp komt met nieuwe Liverpool-domper

door
Van kwaad naar erger: Klopp komt met nieuwe Liverpool-domper

Liverpool was de voorbije seizoenen nog de enige club die in de Premier League Manchester City het vuur aan de schenen kon leggen, maar dit seizoen lukt het plots niet meer bij de Reds. Na acht wedstrijden gespeeld te hebben staan ze pas op de tiende plaats met een flauwe 10 op 24, terwijl ze tussendoor in de Champions League ook een pandoering kregen van Napoli. Blessures lopen daarbij als een rode draad door hun seizoen.


Al het hele seizoen zit de ziekenboeg van Liverpool overvol en er komt maar geen einde aan het blessureleed. Net nu spelers als Ibrahim Konaté, Diogo Jota en Curtis Jones weer aan de oppervlakte beginnen komen, dient zich een nieuwe gold gekwetsten aan. De topper tegen Arsenal van vorig weekend heeft diepe sporen nagelaten.

Op zijn persconferentie moest Klopp immers komen vertellen dat hij woensdag tegen Rangers niet zal kunnen rekenen op Luis Diaz, Trent Alexander-Arnold en Joel Matip. Het trio liep tegen Arsenal blessures op en vooral bij Diaz is de schade groot. De Colombiaanse aanvaller is geblesseerd aan de knie en staat zes tot acht weken aan de kant.

TERUGKEER
Bij Alexander-Arnold is de schade iets minder groot, maar ook hij zal een paar weken out zijn met een enkelblessure. Matip ging dan weer onder de scanner en zal er ook niet bij zijn. Het goede nieuws voor Liverpool is wel dat Robertson terug beschikbaar is na een afwezigheid van enkele weken. Het zal echter een magere troost zijn gezien de blijvende kopzorgen van Klopp.

LEES OOK: Noa Lang doet pittige onthulling over horrorblessure

Zal Liverpool zich snel herpakken?

Meest recent

Club Brugge trendsetter: "Goed gezien van Verhaeghe"

Na de landstitel van afgelopen seizoen begint Union straks alweer in polepositie aan de play-offs. ...

1
1
Italianen zorgen voor woede: pikante beelden na kwalificatie

Donderdagavond werden de halve finales van de WK-barrages afgewerkt. Daarin zette onder meer ...

15
15
'Twee clubs doen strijd om Karetsas helemaal losbarsten'

KRC Genk greep vorige week naast de top zes en dat maakte heel wat los. Heel wat analisten toonden ...

46
46
Rode Duivels schrikken op na nieuwe update uit Iran

De Rode Duivels vertoeven momenteel in de Verenigde Staten met het oog op het WK van komende zomer. ...

107
107
'Antwerp hakt knoop door: flop moet beschikken'

Bij Antwerp zullen ze in de Europe Play-Off de komende weken nog alles uit de kast halen om het ...

115
115
'Vuurwerk op Sclessin: transferplannen Standard bekend'

De voorbije jaren werden de Europe Play-Offs doorgaans een sof voor Standard. Dit seizoen willen de ...

98
98
WK-barrages: geen stunts voor Suriname en Nieuw-Caledonië

In de komende dagen worden de laatste tickets voor het WK van deze zomer nog uitgedeeld. ...

46
46
Ex-Rode Duivel Mike Verstraeten deelt verschrikkelijk nieuws

In de jaren '80 en '90 was Mike Verstraeten één van de meest gevreesde verdedigers op ...

0
0
Ophef bij VRT: Van Gucht deelt onverwachte tik uit

Ruben Van Gucht heeft onlangs zelf de speculatie rond zijn toekomst flink aangewakkerd. Met een ...

58
58
Na 6 jaar wachten: “Onwerkelijk” voor Duivel

De Rode Duivels spelen in de komende dagen oefeninterlands tegen de Verenigde Staten en Mexico. Het ...

74
74
‘Sensatie rond Onana: verrassende club meldt zich’

Zaterdagavond beginnen de Rode Duivels aan hun voorbereiding op het WK met een oefeninterland tegen ...

107
107
Zomerse toptransfer? De Ketelaere verrast met uitspraak

De Rode Duivels zijn deze week naar de Verenigde Staten afgereisd zonder Romelu Lukaku en dat ...

98
98
Slagveld bij Licentiecommissie: 11 clubs moeten vrezen

De lente is aangebroken en dat betekent voor Belgische voetbalclubs dat het tijd is om hun dossiers ...

443
443
'Grootmacht twijfelt plots: recorddeal Club in gevaar'

De kans is reëel dat Club Brugge komende zomer opnieuw het Belgische transferrecord zal ...

276
276
Met groeten van Mbappé: Frankrijk klopt Brazilië in oefenclash

Deze week staan heel wat interessante oefenduels op het programma met oog op het WK van komende ...

66
66
WK-barrages: Italië en Denemarken op koers, Polen ontsnapt

Donderdagavond werd de eerste ronde van de Europese WK-barrages afgewerkt. Daarbij kon Italië ...

139
139
'Topkandidaat bij City: Kompany beslist over Bayern-vertrek'

Vincent Kompany levert momenteel uitstekend werk af als hoofdtrainer van Bayern München. Toch ...

332
332
Tresoldi verklapt opvallend detail over Club-transfer

Club Brugge wil in de komende weken absoluut de 20ste landstitel uit zijn geschiedenis veroveren. ...

425
425
Garcia lacht tanden bloot na eerste groepstraining in VS

De Rode Duivels vertoeven momenteel op Amerikaanse bodem voor een stage. Aanstaande zaterdag werken ...

134
134
Titelfavorieten afgewogen: "Het momentum ligt bij hun"

Terwijl de ogen in de komende dagen gericht zijn op de nationale ploeg, is het toch ook al uitkijken ...

139
139
'Transferklepper Barça: steraanvaller naar Camp Nou'

FC Barcelona wil in de komende weken serieus oogsten met Robert Lewandowski als aanvallend ...

205
205
De Cat naar Bayern München? 'Sleutelrol Kompany onthuld'

In de komende dagen hoopt hij zijn grote debuut als Rode Duivel te maken, ondertussen wordt ook al ...

399
399
Interlands: Turkije op zucht van WK, noodscenario Standard

Donderdag staan verschillende WK-barragewedstrijden op het programma. Daarnaast wordt er ook in de ...

79
79
‘Club Brugge blaast mercato op: 9M voor eerste zomerknaller’

Club Brugge wil deze zomer vroeg en hard toeslaan op de transfermarkt. Blauw-Zwart volgt een jonge ...

458
458
'Garcia keihard: deze spelers mogen WK op buik schrijven'

De Rode Duivels zijn geland op Amerikaanse bodem waar ze de komende dagen een stage en twee ...

366
366

Meer sportnieuws