'Liverpool en Dortmund zetten zinnen op smaakmaker van Anderlecht'

door
'Liverpool en Dortmund zetten zinnen op smaakmaker van Anderlecht'

RSC Anderlecht weet jaarlijks wel een groot talent voor een pak geld te verkopen. De kans is groot dat dit volgende zomer ook zo zal zijn. Eén speler lokt interesse.


Volgens 90 Minutes volgen Liverpool en Borussia Dortmund de verrichtingen van Zeno Debast op de voet. De 18-jarige centrale verdediger doet het zeer goed bij een zwalpend RSC Anderlecht. Hij was dit seizoen de speler die in de moeilijke momenten het hoofd boven water hield, wat altijd een goed teken is. Debast werd Rode Duivel, maakte daar wel wat foutjes, maar is een speler met heel veel potentieel.

WEST HAM UNITED

Liverpool is dus op het spoor gekomen van Debast en zal ook gezien hebben dat hij vorige week tegen West Ham United zich goed staande hield. Donderdag zal Liverpool de speler wellicht nog extra in de gaten houden als Anderlecht in Londen het opneemt tegen West Ham United. Een uitgelezen kans voor Debast om zich in de kijker te spelen op een zeer mooi toneel. Tot op heden waren de verslagen van Liverpool alvast heel positief volgens de bron.

Debast ligt nog tot medio 2025 onder contract bij Anderlecht, dat dus in een zeer goede positie zit om te onderhandelen. De Brusselaars hopen uiteraard om de centrale verdediger, die met zijn defensief werk en zijn uitvoetballend vermogen indruk maakt, nog zeker een jaar te houden. Daarvoor kan RSCA maar best een Europees ticket boeken aan het einde van het seizoen. Een speler als Debast heeft nood aan prikkels op een hoger niveau en zonder Europees voetbal zal het niet makkelijk worden om 'neen' te zeggen tegen een mooi aanbod uit het buitenland, zowel voor Anderlecht als voor Debast.

LEES OOK: 'Megatransfer Ordonez: één van deze vijf clubs'

Zal Liverpool een bod neerleggen bij Anderlecht?

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

89
89
Taravel doet boekje open over afwezigen Anderlecht

De week van de waarheid breekt aan voor RSC Anderlecht. Enkele dagen voor de bekerfinale tegen Union ...

11
11
Mokio bevestigt exit Rode Duivels: "Ik kies Congo"

Nu de voetbaljaargang op zijn einde loopt, en de laatste rechte lijn richting het WK dus kan worden ...

31
31
Leko speelt open kaart: twee wissels bij Club Brugge

Nadat het vorige week haasje-over deed met Union, verdedigt Club Brugge zaterdag zijn leidersplek ...

174
174
'Taravel out: Anderlecht richt pijlen op oude bekende'

Er waait alweer een nieuwe wind bij RSC Anderlecht, waar Antoine Sibierski eerder deze week ...

256
256
Club Brugge en betreurde Sterchele: eerbetoon raakt diep

Club Brugge heeft vandaag op Instagram een pakkend eerbetoon gedeeld aan François Sterchele. ...

284
284
De Mil slaat op tafel bij KAA Gent vlak voor Anderlecht

KAA Gent moet zich snel herpakken in de Champions Play-Offs wil het nog een rol van betekenis ...

93
93
‘Pedofilieschandaal barst los: PL-club schorst sterspeler'

Een nieuw schandaal in Engeland staat op het punt te ontploffen. Op sociale media circuleerden plots ...

70
70
‘Castagne in zak en as: toekomstplannen op tafel’

Timothy Castagne is al jaren een vaste pion in de selectie van de Rode Duivels. Ook onder bondscoach ...

64
64
Rik De Mil snoeihard voor drie KAA Gent-spelers

KAA Gent incasseerde afgelopen speeldag een mokerslag van rechtstreekse concurrent KV Mechelen. De ...

111
111
Van Gucht onder vuur: fysieke klappen stapelen zich op

Ruben Van Gucht kreeg het recent zwaar te verduren, en dat op meer dan één vlak. Wat ...

21
21
Verhaeghe meldt groot nieuws over stadion Club Brugge

Eerder kwam Club Brugge met grootse plannen naar buiten voor het nieuwe Basecamp. Nu kwam Het ...

1048
1048
Spalletti doet Openda-bekentenis: "Dat is mijn fout"

Wanneer Rudi Garcia volgende week de WK-selectie van de Rode Duivels bekend maakt, is het maar de ...

65
65
Hommeles bij Anderlecht: club en fans in de clinch

Anderlecht blikt terug op moeilijke weken met een nul op negen, waardoor de derde plaats in de ...

167
167
'De Ketelaere verbaast iedereen met droomtransfer'

De start van de transferzomer nadert met rasse schreden en voor de Rode Duivels belooft het een ...

277
277
Kompany rekent af met kritiek over vele tegengoals

Bayern München droomde de voorbije maanden van een treble, maar zag die droom deze week ...

46
46
Verbazing: La Louvière kondigt vertrek trainer aan

Het einde van het seizoen in de Jupiler Pro League nadert en dat betekent dat de meeste clubs al ...

72
72
'Mokerslag Beveren: succescoach vertrekt'

Volgend seizoen maakt SK Beveren zijn comeback in de Jupiler Pro League nadat het de voorbije ...

177
177
TRANSFERUURTJE: 'Club vs Anderlecht voor JPL-talent, megatransfer Godts'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

179
179
Jelle Vossen stampt nog ferm na: harde woorden

Jelle Vossen ging van cultheld bij Zulte Waregem naar spits die niet van de bank kwam. In de Jupiler ...

380
380
Ferme 'patat' voor Marc Coucke: "Continue bemoeienis'

Marc Coucke kent opnieuw bijzonder moeilijke weken bij Anderlecht. De recordkampioen verloor ...

79
79
Kompany slaat terug na kritiek: T1 houdt voet bij stuk

Bayern München werd in de halve finale van de Champions League uitgeschakeld door PSG. De ...

99
99
Pfaff compleet afgemaakt in Nederland: “Schaamteloos”

Jean-Marie Pfaff is altijd al een kleurrijk figuur geweest. De voormalige doelman verdedigde onder ...

344
344
‘De Mil op ramkoers met smaakmaker: KAA Gent baalt’

KAA Gent krijgt klappen in de Champions Play-Offs. De Buffalo’s zijn op zoek naar een eerste ...

335
335
Diego Moreira in de clinch met Emegha: fans woedend

Strasbourg werd in de halve finale van de Conference League uitgeschakeld door Rayo Vallecano. Na de ...

61
61
Colpaert of nieuwe coach? Essevee komt met update

Voor Zulte Waregem komt er komend weekend een einde aan het seizoen. Tegen Dender hoopt Essevee in ...

181
181

Meer sportnieuws