Extra Time-panel strooit met lof richting Antwerp

533 stemmen
Extra Time-panel strooit met lof richting Antwerp

Royal Antwerp FC staat na elf speeldagen nog steeds aan de leiding van het JPL-klassement. The Great Old had vorige vrijdag amper moeite met STVV, en won de partij met 2-0. In Extra Time werd de prestatie en de huidige vorm van de ploeg van Van Bommel dan ook uitvoerig besproken. 


Toby Alderweireld zette na acht minuten Pieter Gerkens op weg richting het openingsdoelpunt met een magistrale pass. In Extra Time was men dan ook onder de indruk van de prestatie van de Rode Duivel. "Hij is tot nu toe toch al een geweldige aanwinst gebleken voor Antwerp. Zijn assist was werkelijk fenomenaal", aldus Wim De Coninck. 

Ook Filip Joos deelde de mening van zijn collega-analist. "Het meest opvallende feit vind ik dat Alderweireld eerst tot drie keer toe kijkt naar Gerkens vooraleer hij die pass verstuurt. Dat is knap. Net als de controle van Gerkens overigens. Ik denk niet dat er veel verdedigers zijn die even goed zijn in de lange pass dan Alderweireld", vervolgt Joos. 

"Er staat iets"

Joos ging nadien zelfs nog verder, en strooide dan ook met het nodige lof richting The Great Old. "Ik denk niet dat Antwerp zijn voorsprong op pakweg een Club Brugge zo snel zal kwijtspelen. Er staat stilaan iets. Ze moeten bij vlagen nog wat meer kansen creeeren, maar voor de rest is het gewoon echt heel goed", luidt het besluit van de analist. Aanstaande zondag wacht de ploeg van Van Bommel alvast een zware trip richting het Standard van Ronny Deila. 

LEES OOK: Alderweireld doorbreekt taboe: verborgen strijd raakt diep

Is Antwerp de grootste titelkandidaat?

Meest recent

Van Bommel-bom bij Anderlecht: ‘Bel maar'

Bij Anderlecht valt opnieuw de naam van Mark van Bommel. Dat gebeurde vroeger ook al, maar deze keer ...

122
122
'Kampioenenploeg breekt: Club verliest eerste sterkhouder'

Club Brugge mag zondag zijn kersvers landstitel nog eens vieren voor zijn eigen thuissupporters. ...

79
79
'Harde hand Sibierski: negental de deur gewezen bij RSCA'

RSC Anderlecht sluit zondagavond zijn seizoen af met een derby op het veld van Union SG. Achter de ...

166
166
Slotweekend JPL: dít staat nog allemaal op het spel

Het laatste weekend in de Jupiler Pro League staat voor de deur. De titelstrijd is inmiddels ...

92
92
Onuachu grote finaleheld, Vanhoutte baalt in Coupe de France

Het seizoen in het clubvoetbal loopt op zijn laatste benen. Desondanks moeten nog verschillende ...

67
67
'De Cat verlaat Anderlecht: bestuur legt transfersom vast'

Het was een pakkend beeld donderdagavond: Nathan De Cat die met tranen in de ogen op de grasmat van ...

433
433
JPL-toptransfer bij Genk: Hayen gooit kaarten op tafel

KRC Genk hoopt zaterdagavond alsnog beslag te leggen op de eindzege in de Europe Play-Offs. Dat ...

176
176
"Betekent alles" - Guardiola diep geraakt na belletje De Bruyne

Pep Guardiola neemt zondagavond afscheid als hoofdcoach van Manchester City. Nu dat nieuws officieel ...

384
384
Loting Champions League: Club weet waar het aan toe is

Club Brugge heeft zich donderdagavond voor de 20ste keer tot kampioen van België gekroond. ...

349
349
'Salah zwaait Anfield uit: Europese schoktransfer wenkt'

Aanstaande zondag neemt Anfield afscheid van één van absolute boegbeelden uit de ...

157
157
'Sibierski in actie: trainersdossier in stroomversnelling'

Nu RSC Anderlecht zich verzekerd heeft van een Europese ticket, kan de wederopbouw richting volgend ...

666
666
Kassa rinkelt: Gent kondigt eerste zomertransfer aan

AA Gent hoopt na een pover seizoen alsnog beslag te leggen op een Europees ticket. Maar ondertussen ...

209
209
'Groot nieuws op Stayen: Vrancken hakt toekomstknoop door'

Aanstaande zondag zet STVV thuis tegen KV Mechelen een punt achter een onvergetelijk seizoen. Dat ...

571
571
'Transformatie City: opvolger Guardiola dropt transferbom'

Vrijdag volgde de officiële bevestiging: Pep Guardiola zwaait zondag af als coach van ...

153
153
‘Tranen bij Club Brugge: titelheld pakt koffers’

Club Brugge viert de twintigste landstitel, maar achter het feest hangt ook een donkere wolk. ...

795
795
Vanaken doet Club Brugge-fans smelten met zeldzame Tweet

Hans Vanaken heeft donderdag andermaal een fraaie mijlpaal bereikt in zijn carrière. De ...

264
264
WK-rel op komst: "Belgen hebben achterlijke bondscoach"

Nog een drietal weken te gaan en het wereldkampioenschap in de VS, Canada en Mexico gaat van start. ...

932
932
Van Bommel pakt uit met straffe Antwerp-uitspraak

Antwerp FC nam afgelopen weekend al na enkele maanden afscheid van Joseph Oosting. Sinds het vertrek ...

541
541
Rigaux speelt open kaart over vertrek bij Club Brugge

Ontlading alom donderdag bij Club Brugge, dat op het veld van KV Mechelen landstitel nummer twintig ...

212
212
'Totale uitverkoop Anderlecht: exit De Cat & Saliba?'

Op de slotspeeldag staat er niks meer op het spel, en dus kan RSC Anderlecht al beginnen denken aan ...

393
393
Club Brugge verrast: Verhaeghe verklapt opvolger Mignolet

Landstitel nummer 20 is een feit voor Club Brugge, waar Bart Verhaeghe achteraf glunderend de pers ...

1492
1492
'Over & out: Anderlecht spuwt Goto definitief uit'

Dankzij de zege tegen STVV verzekerde RSC Anderlecht zich donderdag van de vierde plaats en het ...

506
506
Pro League spreekt klare taal: Club NXT blijft in 1B

Vermits eerste achtervolger Union zelf punten liet liggen tegen AA Gent, volstond een gelijkspel in ...

342
342
'Hete zomer Anderlecht: 5 toptargets Sibierski bekend'

RSC Anderlecht verzekerde zich donderdag van een Europees ticket, wat dus wel betekent dat Paars-Wit ...

511
511
Titelrapport: kranten oneens over sterkhouder Club

Club Brugge kroonde zich donderdag voor de twintigste keer tot landskampioen. Het succes van Ivan ...

423
423

Meer sportnieuws