Vanaken wil niet weten van excuses tegen Atlético Madrid

door
Vanaken wil niet weten van excuses tegen Atlético Madrid

Club Brugge neemt het aanstaande woensdag op tegen Atlético Madrid. In de Spaanse hoofdstad kan Blauw-Zwart zich verzekeren van een plaats in de volgende ronde van de Champions League als het een driepunter pakt. Een levensbelangrijk duel voor de landskampioen, en dat weet ook Hans Vanaken.


In het VTM-nieuws kondigde Hans Vanaken vlak voor zijn vertrek richting Madrid aan dat hij niet wil weten van excuses tegen de Spaanse topclub. “We hebben ervaring genoeg opgebouwd om de verliespartij tegen Westerlo niet mee te nemen richting Madrid. We stappen met een ‘leeg hoofd’ op het vliegtuig. Of we dit nog mogen weggeven? Neen, wie negen op negen pakt mag dat niet doen. We zullen ons ding doen in Madrid”, aldus de middenvelder.

In theorie moet Club Brugge winnen in Madrid als het al wil zeker zijn van een plaats in de volgende ronde van de Champions League. In de praktijk lijkt ook een punt te volstaan. Al is de Belgische landskampioen alvast gewaarschuwd voor een warme ontvangst in Madrid. Het stadion van Atlético is immers nagenoeg uitverkocht.

Atlético kende betere ‘generale repetitie’

Club Brugge slaagde er tijdens het afgelopen weekend dus niet in om de glansprestatie van tegen Atlético door te trekken. Westerlo verraste de Belgische landskampioen in eigen huis, en liet Blauw-Zwart puntenloos achter. In tegenstelling tot Club Brugge slaagde Atlético er echter wel in om een driepunter te pakken. Het won in eigen huis van Girona na twee doelpunten van Angel Correa.

LEES OOK: Vanaken dolenthousiast: "Dit voelt heel lekker"

Wie trekt aan het langste eind woensdag?

Meest recent

Hayen grijpt in: opvallend slachtoffer bij KRC Genk

KRC Genk is al zeker van de knock-outfase in de Europa League, maar tegen Malmö FF staat er ...

64
64
Code rood op de Bosuil: Antwerp riskeert monsterboete

Heel even leek Antwerp weer naar boven te mogen kijken, maar na een nul op zes lijkt de Great Old ...

283
283
Kassa rinkelt bij Club Brugge: record aan diggelen?

Dankzij een fraaie 3-0 zege tegen Olympique Marseille kwalificeerde Club Brugge zich met glans ...

324
324
'Toch geen Klopp? Real legt contact met andere topcoach'

Real Madrid beleeft een moeilijk seizoen. Het moet in LaLiga achtervolgen op rivaal FC Barcelona, ...

67
67
OHL ziet spits vertrekken, Eupen haalt speler uit CL

Maandag sluit de transfermarkt weer zijn deuren en dus zal er in de komende dagen nog heel wat ...

31
31
Stroeykens krijgt raad: vertrek bij Anderlecht dichterbij?

Anderlecht lijkt aan inkomende zijde zijn transferhuiswerk voor deze winter al klaar te hebben met ...

222
222
'Leko drukt stempel: Club biedt voor supertalent'

Club Brugge heeft met Felix Lemaréchal tot dusver één winteraanwinst ...

283
283
De Busser spreekt duidelijke transfervoorkeur uit

Een aantal Belgische spelers zijn hot tijdens deze wintermercato. Eén van de landgenoten die ...

34
34
'Club trekt bleek weg: waanzinnige Stankovic-clausules'

Club Brugge leverde woensdagavond een straffe prestatie. Het plaatste zich voor het tweede seizoen ...

668
668
'Standard slikt forse domper op transfermarkt'

Standard was deze winter al behoorlijk actief op de transermarkt. De Rouches willen dolgraag de top ...

126
126
'Club Brugge moet definitief kruis maken over topaanwinst'

Club Brugge bezorgde zichzelf woensdagavond een flinke boost. Met een klinkende zege tegen Olympique ...

466
466
Beerschot haalt volgende Japanse aanwinst binnen

Beerschot is sinds enkele maanden in Japanse handen en dat laat zich ook zien op het Kiel. De nieuwe ...

58
58
TRANSFERUURTJE: 'Grote drukte bij Club, vertrekker bij Anderlecht'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

238
238
UEFA straft na Afrika Cup-schande: Saibari op de rooster

De UEFA heeft ingegrepen na de perikelen in de Afrika Cup-finale. Allereerst stapten de Senegalese ...

118
118
België jubelt: UEFA-coëfficiënt deelt Nederland klappen uit

Het was een hoogdag voor het Belgische voetbal in Europa woensdagavond. Club Brugge won van ...

793
793
Door dit minuscuul detail loopt Union CL-kwalificatie mis

Union SG kan terugkijken op een knappe Champions League-campagne. De Brusselse club werd ...

185
185
'Bellingham maakt monstertransfer van 150 miljoen'

Bij Real Madrid loopt het dit seizoen niet zo vlot als gehoopt en dat zorgde ervoor dat trainer Xabi ...

273
273
Club haalt gram: "Fantastisch dat het net nu lukt"

Er waren de voorbije weken de nodige twijfels rond Club Brugge, zeker na de pijnlijke ...

197
197
Ajax spoelt CL-kater door met komst toptalent Anderlecht

Voor Ajax kwam woensdagavond een pijnlijk einde aan de campagne in de Champions League. Ze leden ...

178
178
De Zerbi snoeihard na zeperd van Marseille tegen Club

Het was woensdagavond alles of niets voor Club Brugge in de Champions League. Het werd uiteindelijk ...

443
443
Feyenoord in de wolken met Belg: contract opengebroken

De titel lijkt voor Feyenoord dit seizoen alweer weg, want het heeft in de Eredivisie al veertien ...

29
29
Club Brugge blundert pijnlijk met boodschap aan Marseille

Club Brugge beleefde woensdag een geweldige Europese avond. Het leverde tegen Olympique Marseille ...

227
227
'Westerlo shopt in Ligue 1, bod op Reynolds'

KVC Westerlo gaat de komende dagen mogelijk nog wat transfers doen. Ze rondden er alvast ...

77
77
Vertrekker bij Anderlecht: "Bedankt, Neerpede"

Bij RSC Anderlecht beweegt er het nodige op de achtergrond. Na het (gedwongen) vertrek van Wouter ...

489
489
De Ketelaere merkt 'irritante' kwaliteit op bij Union SG

Atalanta verloor van Union SG en haalde zo niet de top acht, maar wel de tussenronde. De Italianen ...

271
271

Meer sportnieuws