Vanaken wil niet weten van excuses tegen Atlético Madrid

168 stemmen
Vanaken wil niet weten van excuses tegen Atlético Madrid

Club Brugge neemt het aanstaande woensdag op tegen Atlético Madrid. In de Spaanse hoofdstad kan Blauw-Zwart zich verzekeren van een plaats in de volgende ronde van de Champions League als het een driepunter pakt. Een levensbelangrijk duel voor de landskampioen, en dat weet ook Hans Vanaken.


In het VTM-nieuws kondigde Hans Vanaken vlak voor zijn vertrek richting Madrid aan dat hij niet wil weten van excuses tegen de Spaanse topclub. “We hebben ervaring genoeg opgebouwd om de verliespartij tegen Westerlo niet mee te nemen richting Madrid. We stappen met een ‘leeg hoofd’ op het vliegtuig. Of we dit nog mogen weggeven? Neen, wie negen op negen pakt mag dat niet doen. We zullen ons ding doen in Madrid”, aldus de middenvelder.

In theorie moet Club Brugge winnen in Madrid als het al wil zeker zijn van een plaats in de volgende ronde van de Champions League. In de praktijk lijkt ook een punt te volstaan. Al is de Belgische landskampioen alvast gewaarschuwd voor een warme ontvangst in Madrid. Het stadion van Atlético is immers nagenoeg uitverkocht.

Atlético kende betere ‘generale repetitie’

Club Brugge slaagde er tijdens het afgelopen weekend dus niet in om de glansprestatie van tegen Atlético door te trekken. Westerlo verraste de Belgische landskampioen in eigen huis, en liet Blauw-Zwart puntenloos achter. In tegenstelling tot Club Brugge slaagde Atlético er echter wel in om een driepunter te pakken. Het won in eigen huis van Girona na twee doelpunten van Angel Correa.

LEES OOK: Garcia hakt knopen door: Vanaken out, Lukaku in?

Wie trekt aan het langste eind woensdag?

Meest recent

Transfer nabij: Duranville kondigt afscheid aan

Enkele jaren geleden hadden velen wellicht voorspeld dat Julien Duranville nu op het WK zou staan ...

2
2
'Union wil uitpakken met Jonge Duivel (ex-Club Brugge)'

Union moest het vorig seizoen in de titelstrijd nipt afleggen tegen Club Brugge, maar sleepte wel de ...

36
36
KV Mechelen houdt Belg aan boord en laat goalgetter gaan

KV Mechelen was vorig seizoen nog één van de revelaties. In de laatste editie plaatste ...

17
17
'Stroomversnelling rond Trossard: Arsenal aanvaardt bod'

Leandro Trossard drukte met twee goals tegen Nieuw-Zeeland zijn stempel bij de Rode Duivels en zal ...

126
126
Union tankt meteen vertrouwen met forse oefenzege

Stilaan zijn alle eersteklassers aan hun voorbereiding op het nieuwe seizoen begonnen. Dinsdagavond ...

46
46
Nusa en Haaland zorgen voor feest bij Noorwegen

Op het WK stond er om 19u de partij tussen Ivoorkust en Noorwegen op het programma. Wie van de twee ...

33
33
Bernd Thijs weldra terug aan de slag in de Jupiler Pro League?

Bernd Thijs is de afgelopen jaren aan de slag geweest in het buitenland. De voorbije twee jaar was ...

84
84
Club Brugge jaagt op goalmachine: ‘Hij scoort alles kapot’

Club Brugge heeft een nieuwe goalmachine in het vizier. Zijn cijfers zijn straf, de interesse groeit ...

624
624
'Deal bijna rond: Reynolds versiert knappe transfer'

KVC Westerlo gaat flink cashen. De Kemphanen gaan de komende dagen nog flink wat uitgaande transfers ...

65
65
Fans Antwerp en RSCA gaan volledig los na Vandenhaute-nieuws

Bij Royal Antwerp FC barste er een bom. Een groep rondom Wouter Vandenhaute, onder meer met Toby ...

401
401
Cercle Brugge rondt volgende deal af met AS Monaco

Cercle Brugge verkocht vandaag Nazinho aan AS Monaco. Dat is niet de enige transfer die ze wisten af ...

38
38
Westerlo stelt allereerste zomeraanwinst officieel voor

KVC Westerlo gaat de komende dagen, weken en maanden heel veel transfers afronden. De Kemphanen ...

23
23
AC Milan realiseert knaltransfer bij PSG

AC Milan heeft haal zwaar uitgehaald. De Italiaanse club wil terug meedoen voor de prijzen en heeft ...

35
35
Rode Duivels kruisen vingers: sterkhouder in lappenmand?

Senegal valt niet te onderschatten, maar met een vlotte 5-1 zege tegen Nieuw-Zeeland tankten de Rode ...

349
349
'Gheysens houdt been stijf: rampscenario Antwerp wenkt'

Paul Gheysens out, Wouter Vandenhaute in. Die op z'n zachtst gezegd opmerkelijke wissel van de wacht ...

292
292
Garcia velt hard verdict voor revelatie Rode Duivels

In de zestiende finales van het WK staat de Rode Duivels met Senegal meteen een zware klus te ...

204
204
'Club Brugge op hete kolen: topaanwinst in aantocht'

Club Brugge moet deze zomer allicht weer heel wat sterkhouders zien te vervangen, want na Aleksandar ...

770
770
'Gheysens richting exit: Vandenhaute wil Antwerp kopen'

Dinsdag is het D-Day voor Antwerp, waar voorzitter Paul Gheysens kleur moet bekennen over zijn ...

540
540
Garcia hakt knopen door: Vanaken out, Lukaku in?

Straks om 19 uur verschijnt er in verschillende kranten een uitgebreid interview met Rudi Garcia, ...

403
403
Baro maakt brokken: opvallend ontslag bij AA Gent

Bijna drie jaar nadat hij de touwtjes in handen kreeg bij AA Gent is Sam Baro nog steeds naarstig op ...

274
274
Ruben Van Gucht zorgt voor shock: bedpartners onthuld

Ruben Van Gucht slaagt er opnieuw in om de aandacht naar zich toe te trekken. De sportjournalist en ...

259
259
Laatste twijfels weg over toekomst Witsel

De Rode Duivels staan woensdag voor hun volgende opdracht op het WK, waarin ze het zullen moeten ...

103
103
Khalaili en Stankovic: TD Inter spreekt klare taal

Het lijkt erop dat Inter sterk van plan is om zich deze zomer op de Belgische markt te begeven. De ...

67
67
'Sibierski moet zich haasten: bod op Anderlecht-target'

Er ligt deze zomer nog véél werk op de plank voor Antoine Sibierski. De nieuwe ...

255
255
Onder niveau op WK? De Bruyne velt duidelijk oordeel

De Rode Duivels zijn woensdagavond aan zet in de zestiende finales van het WK. Na de verrassende ...

108
108

Meer sportnieuws