OHL volgt voorbeeld van Belgische topclubs

door
OHL volgt voorbeeld van Belgische topclubs

Oud-Heverlee Leuven doet het dit seizoen uitstekend. De ploeg van Marc Brys is voorlopig één van de revelaties van onze competitie, en de ploeg uit Leuven liet zich ook tijdens de afgelopen speeldag gelden. Met een 2-5 overwinning op het veld van Zulte Waregem zette het zijn torenhoge ambities alvast kracht bij.


OHL begon de partij op het veld van SV Zulte Waregem allerminst goed. Jelle Vossen bracht de thuisploeg vlak voor het rustsignaal op voorsprong, en Brys diende zijn ploeg te voorzien van een donderpreek tijdens de rust. Daar slaagde de Leuvense hoofdtrainer ook in. De bezoekers wisten namelijk na de rust nog vijf keer de weg naar doel te vinden. Een eigen doelpunt van Casper De Norre was er één voor de statistieken.

Ook naast het veld doet OHL het enorm goed. Zo weet Sport/Voetbalmagazine dat er voor de volgende thuiswedstrijd tegen KRC Genk een blindentribune wordt geopend. Daar zullen slechtziende supporters plaatsnemen, en de wedstrijd via een koptelefoon op de voet volgen. Men zal voorzien worden van gedetailleerd commentaar, en mag verder ook een gratis begeleider meenemen. Als het initiatief het beoogde succes oogst, zullen er ook in de toekomst meer gelegenheden komen waarop men die tribune zal openen.

Voorbeeld van Belgische topclubs

OHL is immers niet de eerste Belgische club die het knappe initiatief lanceert. Club Brugge, RSC Anderlecht, KRC Genk, Antwerp en KAA Gent gingen de Vlaams-Brabantse club al voor. Bij de Rode Duivels is de blindentribune dan weer een standaardterm geworden. Daar wordt er immers bij elke thuiswedstrijd al gebruik van gemaakt.

LEES OOK: Charleroi bezorgt ex-coach Mazzu frustrerende namiddag

De blindentribune zou een standaard moeten zijn bij elke Belgische profclub.

Meest recent

'Anderlecht-Club: Taravel & Leko hakken knopen door'

Ook op de andere velden staan er nog een aantal interessante affiches op het programma, maar ...

26
26
Hoefkens verklaart plots bezoek aan ziekenhuis

Het was vorige week toch schrikken toen het bericht kwam dat Carl Hoefkens na de match met NAC Breda ...

16
16
Hayen looft revelatie: "Hij heeft zijn kans gegrepen"

KRC Genk staat voor een belangrijke trip naar Charleroi. Doordat de Limburgers al veel te veel ...

57
57
Mokio doorbreekt de stilte omtrent hetze Rode Duivels

Het zijn pittige weken geweest voor Jorthy Mokio. Hij tekende ondanks de nodige interesse bij in ...

77
77
Terugronde PO's van start: Boskamp duidt kampioen aan

Zaterdagavond gaat de terugronde in de Champions' Play-Offs van start. Er zijn dus nog maar vijf ...

120
120
De Bruyne op Italiaanse voorpagina: radicale transferwending

In de Italiaanse Serie A neemt SSC Napoli het zaterdagavond op tegen revelatie Como in een ...

47
47
Grote Anderlecht-verrader? Goto breekt stilte na relletje

Of hij ooit nog in het shirt van RSC Anderlecht te zien zal zijn, valt voorlopig af te wachten. In ...

338
338
'Onyedika vertrekt bij Club Brugge: prijskaartje al genoemd'

Dat Club Brugge komende zomer een aantal spelers gaat verliezen, staat inmiddels buiten kijf. Ook ...

268
268
'Kompany ontploft: Kane weg voor waanzinnig bedrag'

Bij Bayern gaan ze ervan uit dat Harry Kane blijft, maar helemaal gerust zijn ze niet. Terwijl ...

214
214
Plottwist in bekerfinale-klucht: nieuwe TV-zender duikt op

Op donderdag 14 mei kruisen RSC Anderlecht en Union SG de degens met mekaar in de finale van de ...

235
235
Beerschot klaar: "Er kunnen knotsgekke dingen gebeuren"

Beerschot speelt dit weekend de finale van de Promotion Play-Offs tegen Lommel SK. Ze trekken eerst ...

184
184
Garcia verrast compleet met uitspraak over toekomst bij Ajax

In het voetbal is het zeer belangrijk om de juiste mensen te kennen. Vraag dat maar aan Oscar ...

40
40
Vurige De Zerbi komt met zelden geziene monoloog

Tottenham staat op een degradatieplaats. De Engelse subtopper draait een werkelijk dramatisch ...

62
62
Zulte Waregem pakt in ultieme slot de scalp van Cercle

In de Jupiler Pro League stond vanavond de partij tussen Cercle Brugge en Zulte Waregem op het ...

44
44
STVV op zucht van stunt: "Gaan er vol voor"

STVV kent een van de beste seizoenen uit zijn clubgeschiedenis. De Truienaars staan knap derde in de ...

163
163
Hubert heeft goed én slecht nieuws bij Union SG

Union SG gaat voor een historisch seizoen. De Brusselaars kunnen de dubbel winnen de komende weken. ...

110
110
Frans verrast met uitdaging bij Nederlandse club

Frederic Frans heeft na zijn passage bij Sporting Hasselt en RWDM, waar hij werd ontslagen, en Jong ...

29
29
Leko laat fans Club én Anderlecht nu al watertanden

Club Brugge trekt met vertrouwen naar RSC Anderlecht, al moeten ze toch altijd opletten. Verslapping ...

218
218
'Bundesliga-club klopt weldra aan bij Anderlecht'

Bij RSC Anderlecht is het behalen van een Europese groepsfase héél belangrijk. ...

263
263
'Scherpen kan zeer mooie transfer versieren'

Bij Union SG gaan er in de zomer heel wat sterkhouders de club verlaten. De Brusselaars zien dat ...

62
62
Na mogelijk verlies Mokio: Garcia moet deze topper vastleggen

Jorthy Mokio kiest mogelijk voor Congo en dat zou een fikse tegenvaller voor de Rode Duivels. ...

143
143
Bom barst bij Club: Leko dumpt dure speler zonder pardon

Club Brugge haalde in de winter een speler binnen die meteen een verschil moest maken, maar nu ...

461
461
'Fake news: Romelu Lukaku niét naar deze club'

Romelu Lukaku, er wordt heel veel gezegd en geschreven. Zeker in Italië. De aanvaller zou ...

67
67
'KRC Genk passeert nog eens langs de kassa voor Penders'

KRC Genk is een club die al jaren héél goed verkoopt. De club heeft als opleidingsclub ...

389
389
"Toptransfer naar Club Brugge? Geen sprake van"

Club Brugge werd de afgelopen dagen veelvuldig in verband gebracht met Dies Janse. Sasha Tavolieri ...

262
262

Meer sportnieuws