OHL volgt voorbeeld van Belgische topclubs

80
OHL volgt voorbeeld van Belgische topclubs

Oud-Heverlee Leuven doet het dit seizoen uitstekend. De ploeg van Marc Brys is voorlopig één van de revelaties van onze competitie, en de ploeg uit Leuven liet zich ook tijdens de afgelopen speeldag gelden. Met een 2-5 overwinning op het veld van Zulte Waregem zette het zijn torenhoge ambities alvast kracht bij.


OHL begon de partij op het veld van SV Zulte Waregem allerminst goed. Jelle Vossen bracht de thuisploeg vlak voor het rustsignaal op voorsprong, en Brys diende zijn ploeg te voorzien van een donderpreek tijdens de rust. Daar slaagde de Leuvense hoofdtrainer ook in. De bezoekers wisten namelijk na de rust nog vijf keer de weg naar doel te vinden. Een eigen doelpunt van Casper De Norre was er één voor de statistieken.

Ook naast het veld doet OHL het enorm goed. Zo weet Sport/Voetbalmagazine dat er voor de volgende thuiswedstrijd tegen KRC Genk een blindentribune wordt geopend. Daar zullen slechtziende supporters plaatsnemen, en de wedstrijd via een koptelefoon op de voet volgen. Men zal voorzien worden van gedetailleerd commentaar, en mag verder ook een gratis begeleider meenemen. Als het initiatief het beoogde succes oogst, zullen er ook in de toekomst meer gelegenheden komen waarop men die tribune zal openen.

Voorbeeld van Belgische topclubs

OHL is immers niet de eerste Belgische club die het knappe initiatief lanceert. Club Brugge, RSC Anderlecht, KRC Genk, Antwerp en KAA Gent gingen de Vlaams-Brabantse club al voor. Bij de Rode Duivels is de blindentribune dan weer een standaardterm geworden. Daar wordt er immers bij elke thuiswedstrijd al gebruik van gemaakt.

LEES OOK: De Meyer voert de druk op: "Er zijn geen excuses"

De blindentribune zou een standaard moeten zijn bij elke Belgische profclub.

Meest recent

Westerlo flikt het weer: vierde keer op rij de jackpot

KVC Westerlo heeft een specialiteit gevonden. De Kemphanen weten als geen ander spitsen aan te ...

11
11
Hoe Coucke en Bornauw RSCA zélf onder hoogspanning zetten

RSC Anderlecht staat onder hoogspanning. De Brusselaars moeten winnen. CEO Kenneth Bornauw en ...

27
27
TRANSFERUURTJE: 'Real praat met Liverpool, Brys niet naar JPL'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

26
26
Bom in Engeland: Aston Villa sleept Carragher voor rechter

Een bom is ontploft in Engeland. Terwijl het rommelt bij Manchester United schoof analist Jamie ...

40
40
Godts in zevende hemel: Luis Enrique onthult primeur

Mika Godts begint volledig boven water te komen bij PSG. Na een aarzelende start wist hij te scoren ...

36
36
Carrasco doet monden openvallen: hattrick in topper

Yannick Carrasco speelt al een tijdje op de achtergrond in Saudi-Arabië, maar daar laat de ...

50
50
Tresoldi wijst naar Leko: Club-wisselwerking valt op

Club Brugge zette Zulte Waregem met 2-4 opzij op speeldag 10 van de Jupiler Pro League. Vooral de ...

224
224
Boskamp verwoest RSCA: “Ik zie maar één huilend kind en dat is…”

RSC Anderlecht staat zwaar onder druk. Vooral coach Vitor Bruno voelt de grond wegzakken onder zijn ...

274
274
Compper hakt bikkelharde knopen door bij Antwerp

Royal Antwerp FC won vorige speeldag met 3-0 van Sporting Charleroi en The Great Old wil die vorm ...

86
86
Mechele ziet één minpunt bij vlotte zege Club Brugge

AA Gent en Union SG maken Club Brugge voorlopig nog het leven zuur, maar Blauw-Zwart raast doorheen ...

106
106
Zulte Waregem onder druk: "Dat is teleurstellend"

Zulte Waregem heeft een nul op vijftien geboekt. Club Brugge was veel te sterk aan de Gaverbeek. Het ...

76
76
Degryse: "Bruno en Sibiersi in 2028 niét meer bij RSCA"

CEO Kenneth Bornauw en eigenaar Marc Coucke hebben de club RSC Anderlecht niet bepaald geholpen met ...

350
350
Leko baalt: "Zullen hem missen tegen Anderlecht"

Club Brugge won bijzonder makkelijk met 2-4 op het veld van Zulte Waregem. Blauw-Zwart moest nog ...

156
156
Vitor Bruno ziet een énorm manco bij Anderlecht

RSC Anderlecht had volgens de data al zes keer meer moeten scoren dit seizoen. Aanvallend is er een ...

156
156
‘Yamal krijgt mes in de rug: einde Barça nu al in zicht’

Lamine Yamal hoort bij Barcelona, zo klinkt het al jaren. Maar Hansi Flick heeft nu een beslissing ...

150
150
De Meyer voert de druk op: "Er zijn geen excuses"

STVV staat voor een belangrijke novembermaand. De Kanaries krijgen de komende weken drie kansen om ...

26
26
Thorup hint op opvallende zet bij KRC Genk: "Het werkte"

KRC Genk-coach Jess Thorup houdt de kaarten nog even tegen de borst, maar liet vrijdag wel verstaan ...

62
62
Keuzestress bij Bruno: speelt dit trio tegen Westerlo?

RSC Anderlecht neemt het op tegen KVC Westerlo. Een partij die de Brusselaars moeten winnen. Vitor ...

127
127
Ronaldo had bijna Belgische T1: "Kon coach worden van Al-Nassr"

Marc Brys heeft nog lang niet alle ambities opgeborgen. De voormalige bondscoach van Kameroen ...

72
72
Goed nieuws én slecht nieuws: Hubert met blessureupdate

Union Sint-Gillis trekt zaterdag naar SK Beveren voor de tiende speeldag van de Jupiler Pro League. ...

41
41
Lammens krijgt de volle laag: Keane messcherp

Het zijn momenteel geen gemakkelijke tijden voor Senne Lammens bij Manchester United. De club ...

105
105
Onstopbaar Club Brugge rolt Zulte Waregem in één helft op

Club Brugge ging aan de Gaverbeek op zoek naar een 27 op 30. Zulte Waregem zocht na een 0 op 12 dan ...

150
150
Club Brugge mist sterkhouder tegen Anderlecht

Club Brugge neemt het volgende week op tegen RSC Anderlecht. De Belgische landskampioen zal daar ...

356
356
Coucke haalt uit naar krant: "Puur fake news!"

We haalden de afgelopen weken aan dat het woord 'crisis' tegenwoordig wel héél snel in ...

134
134
Club Brugge maakt gehak van Zulte Waregem: "Even doorduwen"

Zulte Waregem en Club Brugge begonnen om 20u45 aan hun partij in de Jupiler Pro League. De eerste 45 ...

93
93

Meer sportnieuws