OHL volgt voorbeeld van Belgische topclubs

door
OHL volgt voorbeeld van Belgische topclubs

Oud-Heverlee Leuven doet het dit seizoen uitstekend. De ploeg van Marc Brys is voorlopig één van de revelaties van onze competitie, en de ploeg uit Leuven liet zich ook tijdens de afgelopen speeldag gelden. Met een 2-5 overwinning op het veld van Zulte Waregem zette het zijn torenhoge ambities alvast kracht bij.


OHL begon de partij op het veld van SV Zulte Waregem allerminst goed. Jelle Vossen bracht de thuisploeg vlak voor het rustsignaal op voorsprong, en Brys diende zijn ploeg te voorzien van een donderpreek tijdens de rust. Daar slaagde de Leuvense hoofdtrainer ook in. De bezoekers wisten namelijk na de rust nog vijf keer de weg naar doel te vinden. Een eigen doelpunt van Casper De Norre was er één voor de statistieken.

Ook naast het veld doet OHL het enorm goed. Zo weet Sport/Voetbalmagazine dat er voor de volgende thuiswedstrijd tegen KRC Genk een blindentribune wordt geopend. Daar zullen slechtziende supporters plaatsnemen, en de wedstrijd via een koptelefoon op de voet volgen. Men zal voorzien worden van gedetailleerd commentaar, en mag verder ook een gratis begeleider meenemen. Als het initiatief het beoogde succes oogst, zullen er ook in de toekomst meer gelegenheden komen waarop men die tribune zal openen.

Voorbeeld van Belgische topclubs

OHL is immers niet de eerste Belgische club die het knappe initiatief lanceert. Club Brugge, RSC Anderlecht, KRC Genk, Antwerp en KAA Gent gingen de Vlaams-Brabantse club al voor. Bij de Rode Duivels is de blindentribune dan weer een standaardterm geworden. Daar wordt er immers bij elke thuiswedstrijd al gebruik van gemaakt.

LEES OOK: Euvrard in zak en as: Standard incasseert zware klappen

De blindentribune zou een standaard moeten zijn bij elke Belgische profclub.

Meest recent

Anderlecht bevoordeeld op Bosuil? De Bilde fileert penaltyfase(s)

Antwerp FC zag zijn zegereeks zondagavond ten einde komen. De Great Old speelde zondag een sterke en ...

38
38
D-day in DAZN-affaire: drastische beslissing op komst

Maandag is het eindelijk zover, dan verschijnt de zaak tussen de Pro League en DAZN voor de ...

12
12
'Chelsea wil opnieuw megaslag slaan in Genk'

De voorbije jaren kwam Chelsea al regelmatig vissen in Genk. Het waren de Blues die een vijftiental ...

76
76
Mazzu haalt snoeihard uit naar zijn eigen spelers

OH Leuven deed vorige week nog een uitstekende zaak door te gaan winnen in Charleroi, maar staat nu ...

59
59
Cinel strooit met lof nadat Cercle eindelijk nog eens wint

De voorbije maanden verzeilde Cercle Brugge in een diepe crisis. Het bleef maar liefst vier maanden ...

36
36
Hey duidt belangrijk verschil aan bij Anderlecht

Anderlecht is er zondagavond niet in geslaagd om de topper op het veld van Antwerp naar zijn hand te ...

156
156
Marokko opent Africa Cup met zege na geweldige goal

Zondagavond is de Africa Cup van start gegaan. In de openingswedstrijd wist gastland en topfavoriet ...

52
52
Antwerp baalt als stekker: "We laten het liggen"

Antwerp maakte de voorbije weken een straffe opmars met zeges tegen Club Brugge, Genk en AA Gent. ...

140
140
Hasi slaat en zalft: "Op dat vlak een vooruitgang"

De topper van zondagavond tussen Antwerp en Anderlecht heeft spektakel opgeleverd. De Great Old leek ...

172
172
Gerkens loodst Cercle naar eerste zege in 4 maanden(!)

Na vier maanden is Cercle Brugge er eindelijk nog eens in geslaagd om een wedstrijd te winnen. De ...

85
85
Degreef legt sfeervolle Bosuil alsnog het zwijgen op

Om 18u30 stond de topper tussen Royal Antwerp FC en RSC Anderlecht op het programma. In een ...

314
314
Vanaken verklapt impact van Leko bij Club Brugge

Club Brugge won verdiend met 2-1 van AA Gent, maar echt overtuigen deden de Bruggelingen ook niet. ...

498
498
Vanderbiest looft: "Eén van de best voetballende ploegen"

Bij STVV blijft het droomseizoen duren. De Kanaries wonnen met 1-0 van KV Mechelen en de top zes ...

97
97
Kompany wint vlot met Bayern, Man Utd onderuit

In de Bundesliga en Premier League stonden er twee matchen op het programma. Bayern München ...

31
31
Anderlecht overklast op de Bosuil: één man krijgt volle laag

Royal Antwerp FC neemt het momenteel op tegen RSC Anderlecht. De Great Old heeft RSCA de eerste ...

499
499
'Overmars aan zet: Antwerp dreigt topdeal mis te lopen'

Voor de winterbreak krijgt Antwerp nog Anderlecht en Zulte Waregem over de vloer, maar ook op de ...

122
122
De Mil hard na 0 op 6: pijnpunt AA Gent blootgelegd

Rik De Mil blijft voorlopig wachten op zijn eerste overwinning als hoofdcoach van KAA Gent. Zijn ...

184
184
Leko doet boekje open: saillante details Gent-exit onthuld

Club Brugge won zondagmiddag op eigen veld met 2-1 van AA Gent. Een opsteker voor coach Ivan ...

290
290
Rode kaart helpt Barça, Belgen vieren in Coupe de France

FC Barcelona heeft een voor hun bijzonder mooi kalenderjaar op gepaste wijze afgesloten. Zo wonnen ...

36
36
Play-Off I in zicht: STVV klopt KVM in 'Duel der Revelaties'

Een week na de slipper op Anderlecht, heeft STVV in eigen huis aangeknoopt met een belangrijke zege. ...

75
75
Antwerp-Anderlecht: Oosting resoluut, Hasi verrast op middenveld

RSC Anderlecht wil zondagavond eindelijk nog eens een overtuigende prestatie buitenshuis neerzetten. ...

148
148
Nieuwe coach Genk? Simons reageert live voor camera's

KRC Genk wil vlak voor de jaarwissel zijn nieuwe hoofdcoach presenteren. De voorbije dagen leek het ...

2646
2646
Leko haalt zijn gram: "Maar één ploeg wou voetballen"

Amper twee weken na zijn veelbesproken vertrek, heeft Ivan Leko AA Gent opnieuw een loer gedraaid. ...

204
204
Pijnlijk! Club-spelers duwen mes nog dieper in Gentse wonde

Club Brugge heeft de veelbesproken editie van de 'Slag om Vlaanderen' tegen AA Gent naar zich ...

595
595
"Onaanvaardbaar" - Gent kent oorzaak zure nederlaag

Het is AA Gent dan toch niet gelukt om zijn ultieme revanche te nemen op Club Brugge. De Buffalo's ...

289
289

Meer sportnieuws