Mbappé betrapt op iets wat hij beter niet had gedaan

door
Mbappé betrapt op iets wat hij beter niet had gedaan

Tijdens de afgelopen speeldag slaagde Paris Saint-Germain er niet in om de maat te nemen van Stade Reims. De Franse topclub zag Sergio Ramos al snel uitgesloten worden met een rode kaart, en kon nadien het laken niet meer naar zich toetrekken. Een bleke prestatie van het 'sterrenteam' van Christophe Galtier. Een mening die ook Kylian Mbappé niet kon verstoppen. 


Na de bleke 0-0 tegen Stade Reims was de frustratie bij Paris Saint-Germain dan ook groot. Kylian Mbappé kon zijn teleurstelling niet verbergen, en lanceerde via Instagram een opvallend verhaal de wereld in. Zo verwees hij met #Pivotgang naar het feit dat hij liever niet als centrumspits wordt uitgespeeld. Iets wat Christophe Galtier de voorbije wedstrijden steeds deed, en dus duidelijk voor heel wat ergernis zorgt bij de Fransman. 

Kylian Mbappé bleek echter wel al snel spijt te hebben van het 'sneertje' dat hij uitdeelde aan zijn hoofdtrainer. Enkele weken geleden nam Mbappé hem al eens op de korrel in een interview tijdens de interlandbreak. Toen verwees hij al naar het feit dat hij graag dezelfde rol bij PSG als bij Frankrijk zou krijgen. Bij de nationale ploeg speelt Mbappé immers als tweede spits rond Olivier Giroud. Een rol dat volgens de aanvaller een stuk meer aanleunt bij zijn profiel. 

Aanstaand vertrek? 

De frustratie van Mbappé zou dus zomaar eens tot een vertrek van de aanvaller zelf of van Christophe Galtier kunnen leiden. De invloed van de aanvaller bij de Franse topclub is immers gigantisch, en gezien zijn statuut als grootverdiener lijkt hij ook bij de voorzitter Nasser Al-Khelaifi op een goed blaadje te staan. 

LEES OOK: PSG-voorzitter met grote ambities: "Naar de JPL!"

Wat is de beste positie van Mbappé?

Meest recent

Van Persie verklaart dé stunttransfer van het jaar in NL

Feyenoord kent een zeer moeizaam seizoen en zet alles op alles op de tweede plaats. Dat geeft recht ...

16
16
Cinel pakt uit met zeer gewaagde uitspraken

Cercle Brugge draait al een stuk beter dan enkele weken geleden, maar de situatie is nog altijd ...

37
37
PSG-voorzitter met grote ambities: "Naar de JPL!"

Nasser Al-Khelaïfi is voorzitter van PSG en hij was donderdag te gast in België. Daar ...

63
63
PSV én PSG onderuit, Pocognoli geniet met volle teugen

In de Bundesliga, Serie A, Eredivisie en Ligue 1 werd er vanavond ook gevoetbald. Zo mochten ze bij ...

21
21
KRC Genk (voorlopig) in top zes na felbevochten zege

KRC Genk stond er grote druk, want verliezen was vanavond uit den boze bij KV Mechelen. De ...

108
108
Patro viert feestje bij Club NXT na zege in spektakelduel

In de Challenger Pro League stonden er vanavond twee duels op het programma. Club NXT ontving het ...

49
49
Tresoldi geniet in JPL en ziet één straffe tegenstander

Club Brugge betaalde afgelopen zomer 6 miljoen euro om Nicolo Tresoldi aan te trekken. De speler ...

102
102
Still geeft update over alle ophef omtrent Bayat

Edward Still verliet na twee matchen als interim-trainer RSC Anderlecht voor Watford. Karim ...

57
57
De Mil verrast: "Wilde hem meenemen naar AA Gent"

Zaterdag staat er met Sporting Charleroi - AA Gent een zeer belangrijk duel voor een ticket in ...

104
104
Red Flames nemen na 65 caps afscheid van grote naam

De Belgian Red Flames hebben vandaag afscheid genomen van een van hun meest ervaren speelsters. Na ...

27
27
Leko klopt zichzelf op de borst: "Sinds ik er ben..."

Club Brugge moet dit weekend aan de bak tegen Cercle Brugge. Een Brugse derby, waarbij puntenverlies ...

137
137
Dan breekt de hel los: nachtmerriecoach naar Anderlecht?

Anderlecht jaagt op een nieuwe T1 en wil nog deze week knopen doorhakken. Maar één ...

542
542
Grote crisis bij Antwerp: Goots velt oordeel over toekomst

Royal Antwerp FC verloor kansloos met 0-4 van een zeer sterk RSC Anderlecht. De score was nog ...

164
164
'Club Brugge ruikt geld bij deal van 80 miljoen euro'

Club Brugge incasseerde de afgelopen honderden miljoenen euro’s via uitgaande transfers. De ...

434
434
Euvrard geeft toe: zomeraanwinst mag Standard al verlaten

Bij Standard kennen ze alweer een zeer moeilijk seizoen. Vincent Euvrard zal met zijn team moeten ...

81
81
Overname op til? Saudi-Arabië zorgt voor bommetje in JPL

Onze redactie kwam de afgelopen maanden met een aantal primeurs. Zo haalden we al een hele tijd ...

469
469
Belgisch voetbal kreunt: 666 miljoen euro als noodoplossing

Het Belgische voetbal leeft al vele jaren boven zijn stand. Dankzij kapitaalsinjecties van de ...

130
130
Vanderbiest voert druk op: "Bij hén is het van moeten"

KV Mechelen kan vanavond een zeer goede zaak doen in de Jupiler Pro League. Ze nemen het in eigen ...

54
54
'KV Mechelen mist duo, Hayen hakt Genk-knopen door'

KV Mechelen krijgt straks KRC Genk over de vloer, een van de rechtstreekse concurrenten in de jacht ...

363
363
De Mil moet puzzelen: sterkhouders out bij AA Gent

KAA Gent gaat zaterdag op bezoek bij Charleroi, een rechtstreekse concurrent voor de top zes. ...

135
135
Vader Vlasic brandt Van Gucht af na ontkenning scheiding

Wel gescheiden, niet gescheiden en uiteindelijk... blijken Ruben Van Gucht en Blanka Vlasic toch ...

273
273
Leko verschaft cruciale update uit ziekenboeg Club Brugge

Aanstaande woensdag komt Atlético Madrid op bezoek in Jan Breydel, waar Club Brugge zondag ...

312
312
Schreuder naar Anderlecht: laatste struikelblok bekend

Na de straffe bekerzege tegen Antwerp gaan er hier en daar stemmen op om interimcoach ...

802
802
Jan Mulders hart bloedt: “Ik dacht aan begrafenissen”

Jan Mulder werd een poos geleden genadeloos aan de kant geschoven door VTM. De Nederlandse analist ...

98
98
Kaye Furo meteen naar de achtergrond bij Brentford

Kaye Furo maakte afgelopen wintermercato de verrassende transfer naar Brentford. De aanvaller was ...

223
223

Meer sportnieuws