Zorgen voor België: wéér een Rode Duivel onzeker voor het WK

door
Zorgen voor België: wéér een Rode Duivel onzeker voor het WK

De zorgen voor Roberto Martinez nemen naarmate het WK dichterbij komt toch steeds meer toe. De bondscoach moet vrezen dat één van de potentiële smaakmakers niet fit geraakt. De zorgen zijn groot.


Jérémy Doku heeft na een trap weer een blessure opgelopen. Daardoor miste hij de afgelopen drie wedstrijden. Het is onbekend hoe lang hij aan de kant staat. Zijn coach Bruno Génésio wordt er stilaan moedeloos van.

"Jérémy Doku ondergaat nog steeds behandelingen en is herstellende. Het is problematisch voor hem en voor ons. Het is een vicieuze cirkel. Hij komt terug, we geven hem wat speeltijd, hij raakt weer geblesseerd en we moeten bijna weer vanaf nul beginnen. Het is mentaal erg moeilijk voor hem. Dit zijn moeilijke momenten, maar het hoort bij een carrière en je moet deze moeilijkheden overwinnen", zei hij afgelopen weekend.

WK IN GEVAAR?

De ex-speler van RSC Anderlecht sukkelt al sinds het afgelopen EK met de ene na de andere blessure. Daardoor speelde hij niet veel. Dit seizoen nam de club geen risico met hem en kreeg hij de afgelopen weken steeds meer minuten. Bij de Belgische beloften mocht hij ook ritme opdoen en daar maakte hij heel veel indruk tegen Nederland en Frankrijk. Indien topfit is Doku een zekerheid in de WK-selectie en is hij zelfs een kandidaat voor de basis. De spurtbom is een type speler zoals België er amper heeft. 

Voor Doku en Martinez valt het te hopen dat hij snel weer fit is en blijft. Een fitte Doku is immers altijd een meerwaarde voor de nationale ploeg. Met Alexis Saelemaekers, Eden Hazard en Romelu Lukaku heeft de coach al drie grote zorgen.

LEES OOK: Brusselmans laat medialand daveren met grote onthulling

Zal Doku fit geraken voor het WK?

Meest recent

Stijnen steelt show: finalisten Promotion PO's bekend

In de Jupiler Pro League zijn alle ogen gericht op de titelrace, maar ook in de tweede afdeling valt ...

103
103
'Taravel hakt knopen door: De Cat in, Hazard out?'

Na de pijnlijke nul op zes tegen STVV en Union is het alweer alarmfase rood bij RSC Anderlecht, waar ...

51
51
'Antwerp in alle staten: Club Brugge snoept spits af'

Dankzij een fraaie negen op negen mag Antwerp alsnog hoop koesteren op een Europees ticket, maar ...

259
259
Anderlecht in nesten: geen bekerfinale voor Sardella?

RSC Anderlecht leek even op weg naar een comeback tegen Union, tot het licht even uitging bij ...

94
94
Sam Kerkhofs verrast iedereen na waanzinnig titelduel

Wat een waanzinnige ontknoping kregen we gisterennamiddag in Eerste Nationale. Op het derde niveau ...

199
199
Straffe beelden: zó kwam VAR tot rode kaart Sardella

Dat de rode kaart voor Killian Sardella wedstrijdbepalend was in Anderlecht-Union (1-3), is ...

132
132
Kompany creëert machine: Bayern-vertrekker doet boekje open

In de Champions League staat dinsdag de heenwedstrijd tussen Paris Saint-Germain en Bayern ...

157
157
'Transferwending Club Brugge: nationaal record aan flarden'

Club Brugge maakt zich op voor een hete transferzomer waarin het verschillende sterkhouders dreigt ...

359
359
Anderlecht bestolen? Lardot reageert op rode kaart Sardella

Union SG verdedigde zondagavond zijn leidersplaats in de Champions' Play-Offs met succes en won met ...

241
241
Onthuld! Dít zei Wayne Rooney 'off camera' tegen Doku

Jérémy Doku toonde zich afgelopen weekend andermaal van goudwaarde voor Manchester ...

123
123
Drama Anderlecht: toptransfer krijgt vreselijke wending

Anderlecht wordt verrast door een plotse wending in een transferdossier dat al maanden aansleept. ...

275
275
Luis Enrique roept oorlogstaal richting Kompany

Het Bayern München van Vincent Kompany kijkt Europese grootmacht PSG in de ogen in de halve ...

62
62
STVV bestolen van titelkans? “Refs beter hun werk deden…”

Sint-Truiden VV swingde de afgelopen weken door de Champions Play-Offs. Ook afgelopen speeldag was ...

153
153
Rik Verheye spreekt duidelijke taal over licentie Hasselt

Sporting Hasselt is kampioen in Eerste Amateur. Een hoogtepunt voor eigenaars Sam Kerkhof en Rik ...

143
143
Vanderbiest vloekt erop los na KV Mechelen-pandoering

KV Mechelen kreeg afgelopen speeldag in eigen huis een ferme pandoering. Achter de Kazerne verloor ...

75
75
Er viel Vandenbempt iets op tijdens Anderlecht-Union

RSC Anderlecht verloor in eigen huis met 1-3 van Union SG. De Brusselse rivaal is titelkandidaat ...

269
269
‘Club Brugge duidt transferprioriteit zomermercato aan’

Club Brugge strijdt nog volop om de titel, maar achter de schermen is Blauw-Zwart al bezig met de ...

270
270
Bom in het voetbal: DPG Media & co zijn tv-rechten kwijt

Hert is duidelijk dat er héél veel beweegt in het voetbal. En dan vooral inzake de ...

424
424
'Westerlo wil uitpakken met ingaande toptransfer'

KVC Westerlo gaat een héél drukke zomermercato tegemoet. Er gaan heel wat spelers ...

64
64
'Vermeeren in de problemen: twee clubs willen helpen'

De carrière van Arthur Vermeeren zit in een stevige dip. De Belgische middenvelder zal in de ...

207
207
Luis Enrique onder de indruk: woorden over Kompany

Dinsdagavond staat in Parijs dé topmatch tussen PSG en Bayern München op het programma. ...

98
98
Taravel tevreden na Union SG: waarom RSCA wél hoop koestert

Union SG won met 1-3 van RSC Anderlecht. Maar net als in de heenmatch in het Lotto Park, had Union ...

91
91
'Union SG neemt afscheid: Mac Allister vult de kassa'

Union SG gaat in de zomer weer een resem sterkhouders verliezen. Dat staat nu al vast. Eén ...

338
338
Beerschot haalt slag thuis, leegloop bij Lokeren

Beerschot strijdt nog volop voor promotie en neemt het vanavond op tegen Patro Eisden. De Kielse ...

154
154
Club Brugge heeft plots enorme Ruud Vormer-vibes

Club Brugge is met een 12 op 15 zeer goed bezig in de Play-Offs, al doet Union SG nog altijd beter. ...

557
557

Meer sportnieuws