Ancelotti komt met nieuwe 'vreemde' uitleg over Hazard

door
Ancelotti komt met nieuwe 'vreemde' uitleg over Hazard

Carlo Ancelotti blijft positief over Eden Hazard, maar niemand neemt de Italiaan nog serieus als hij over de Belg spreekt. De coach van Real Madrid sprak na de match tegen Getafe over de Rode Duivel. De wenkbrauwen werden nogmaals gefronst.


Eden Hazard zal zo stilaan wel horendol worden van Ancelotti. "Hij is in orde, hij traint goed. Hij zal zeer binnenkort zijn kans krijgen", liet zijn trainer weten na de match op het veld van Getafe. Karim Benzema ontbrak, maar Rodrygo stond in de spits. Mariano Diaz mocht zelfs voor Hazard invallen... De situatie wordt pijnlijker met de week.

Ancelotti wordt geroemd omwille van zijn menselijke aanpak, maar bij Hazard valt daar weinig van te merken. De coach looft de Belg steevast omwille van zijn trainingen, maar in wedstrijden komt Hazard niet aan de bak. De teller staat op 158 minuten. Enkel Marco Asensio (80 minuten) en Mariano Diaz (10 minuten) kwamen nog minder in actie. Het is game over voor Hazard bij Real Madrid.

TEGEN DONETSK

Het seizoensbegin was hoopgevend. Hazard mocht in zijn eerste vijf matchen drie keer minuten maken: 32, 7 en 59 minuten. Tegen Celtic speelde hij 30 minuten en scoorde hij en leverde hij een assist af. Maar de laatste weken geeft Ancelotti de Belg geen kansen meer. Tegen Getafe, Osasuna, Atlético Madrid, Shakhtar Donetsk en RB Leipzig speelde de ex-speler van Chelsea geen minuut. Zijn laatste optreden dateert van 11 september, toen hij na 59 minuten werd gewisseld tegen Mallorca.

Real Madrid speelt voor het WK nog negen wedstrijden. Deze week is er de match tegen Donetsk (Real is bijna zeker van de volgende ronde in de Champions League) en daar is de kans groot dat Hazard nog minuten zal krijgen. Ancelotti zal wellicht spelers laten rusten naar aanleiding van de topper tegen FC Barcelona. 

LEES OOK: Kop rolt bij Real: eerste slachtoffer na Bayern-drama'

Zal Hazard aantreden tegen Donetsk?

Meest recent

Rode Duivels moeten niet hopen op nieuw goudhaantje Club

Er was de voorbije jaren al heel wat te doen over de vele jonge talenten die er uiteindelijk voor ...

1
1
Volgende vertrekker bij Union: "Zou me niet verbazen"

Union kan dit seizoen zijn prijzenkast opnieuw vullen, nadat het in de voorbije twee seizoenen al ...

9
9
'Stunt in de maak: Club aast op 'nieuwe Iniesta' van 20M'

Club Brugge heeft een opvallend offensief dossier op tafel gelegd. Blauw-Zwart volgt een spelmaker ...

228
228
'Club Brugge siddert: Barça blijft aandringen'

Club Brugge wordt alsmaar meer in de gaten gehouden door de allergrootsten ter aarde. Dat komt ...

45
45
De Bruyne doet boekje open over transfer naar Napoli

De voorbije weken is er al heel wat inkt gevloeid over de verzuurde relatie tussen Napoli en Romelu ...

24
24
'Tweede knaltransfer Club: 40 miljoen euro'

Het belooft een zeer hete transferzomer te gaan worden bij Club Brugge. Blauw-Zwart zal immers ...

120
120
'Anderlecht slaat zeer pikante slag bij Antwerp'

Bij Anderlecht lijken er heel wat grote veranderingen op til te staan. Er moet nog een nieuwe ...

129
129
Intern gevecht Anderlecht: Deschacht voorspelt vuurwerk

RSC Anderlecht speelde afgelopen weekend een zwakke wedstrijd, maar won uiteindelijk wel met 3-1 van ...

178
178
Halve finales UEL/UECL bekend: ontdek de grote favorieten

Ook in de Europa en Conference League zijn de kaarten geschud. Donderdagavond werden in de twee ...

73
73
Club houdt 'grote joker' klaar in titelgevecht met Union

Zondagavond is het zover, dan kruisen de twee grote titelkandidaten de degens met mekaar in de ...

366
366
UEL/UECL: mooie avond voor Belgen, één grote verrassing

In de Europa en Conference League zijn de tickets voor de halve finales uitgedeeld. Met Youri ...

81
81
Ideale WK-basiself Duivels: Albert dumpt dríé grote namen

Nog minder dan twee maanden te gaan en het WK van de Rode Duivels gaat van start. Op maandag 15 juni ...

226
226
Club Brugge wrijft zich in handen met 'nieuwe Karetsas'

Club Brugge wist de voorbije jaren heel wat jonge spelers richting de Europese topcompetities te ...

216
216
Slotspeeldag Challenger Pro League: dit staat op het spel

Vrijdagavond wordt de slotspeeldag van de reguliere competitie in de Challenger Pro League ...

88
88
Afkeer voor Anderlecht? Vanderbiest spreekt eerlijke taal

In de Champions' Play-Offs staat zaterdagavond een interessante duel op het programma. Zo strijden ...

202
202
Titelgevecht barst los: hét verschil tussen Union en Club

De spanning in de Champions' Play-Offs neemt in de komende dagen gevoelig toe. Aanstaande zondag ...

514
514
Furieus Barça legt wéér klacht neer na UCL-uitschakeling

FC Barcelona sneuvelde dinsdagavond uit de Champions League ondanks een 1-2-zege op het veld van ...

122
122
UEL/UECL: Nederlands verhaal over, Genk-killer stuift door

De eerste halve finalisten in de Europa en Conference League zijn bekend. Zo wist SC Freiburg na KRC ...

65
65
Antwerp op kruispunt: drastische beslissing in PO's?

Antwerp FC is uiterst tegenvallend aan de Europe Play-Offs begonnen. De Great Old ging in zijn ...

580
580
Lukaku verbijstert Italië met meest gehate transfer ooit

Romelu Lukaku dreigt in Italië opnieuw het middelpunt te worden van een transferstorm. Door de ...

415
415
AA Gent stoomt door: aanvaller tekent tot 2029

AA Gent strijdt momenteel nog volop in de Champions' Play-Offs voor een Europees ticket. Ondertussen ...

36
36
Blikvangers PO's: nieuwe leiders én degradatie-beslissing?

De derde speeldag van de Play-Offs in de Jupiler Pro League staat voor de deur en het belooft weer ...

75
75
Eddy Merckx bezorgt voetbalfans enorme krop in de keel

Eddy Merckx ging de laatste maanden door een ware hel. De wielerlegende kreeg te maken met tal van ...

104
104
'Eerste zomertransfer Club Brugge: contract van vijf jaar'

Club Brugge zal er in de komende weken alles aan doen om de 20ste landstitel uit zijn geschiedenis ...

581
581
Kop rolt bij Real: eerste slachtoffer na Bayern-drama'

Real Madrid zal ook dit seizoen de Champions League niet winnen. De recordhouder werd woensdag uit ...

466
466

Meer sportnieuws