Ancelotti komt met nieuwe 'vreemde' uitleg over Hazard

door
Ancelotti komt met nieuwe 'vreemde' uitleg over Hazard

Carlo Ancelotti blijft positief over Eden Hazard, maar niemand neemt de Italiaan nog serieus als hij over de Belg spreekt. De coach van Real Madrid sprak na de match tegen Getafe over de Rode Duivel. De wenkbrauwen werden nogmaals gefronst.


Eden Hazard zal zo stilaan wel horendol worden van Ancelotti. "Hij is in orde, hij traint goed. Hij zal zeer binnenkort zijn kans krijgen", liet zijn trainer weten na de match op het veld van Getafe. Karim Benzema ontbrak, maar Rodrygo stond in de spits. Mariano Diaz mocht zelfs voor Hazard invallen... De situatie wordt pijnlijker met de week.

Ancelotti wordt geroemd omwille van zijn menselijke aanpak, maar bij Hazard valt daar weinig van te merken. De coach looft de Belg steevast omwille van zijn trainingen, maar in wedstrijden komt Hazard niet aan de bak. De teller staat op 158 minuten. Enkel Marco Asensio (80 minuten) en Mariano Diaz (10 minuten) kwamen nog minder in actie. Het is game over voor Hazard bij Real Madrid.

TEGEN DONETSK

Het seizoensbegin was hoopgevend. Hazard mocht in zijn eerste vijf matchen drie keer minuten maken: 32, 7 en 59 minuten. Tegen Celtic speelde hij 30 minuten en scoorde hij en leverde hij een assist af. Maar de laatste weken geeft Ancelotti de Belg geen kansen meer. Tegen Getafe, Osasuna, Atlético Madrid, Shakhtar Donetsk en RB Leipzig speelde de ex-speler van Chelsea geen minuut. Zijn laatste optreden dateert van 11 september, toen hij na 59 minuten werd gewisseld tegen Mallorca.

Real Madrid speelt voor het WK nog negen wedstrijden. Deze week is er de match tegen Donetsk (Real is bijna zeker van de volgende ronde in de Champions League) en daar is de kans groot dat Hazard nog minuten zal krijgen. Ancelotti zal wellicht spelers laten rusten naar aanleiding van de topper tegen FC Barcelona. 

LEES OOK: Crisis bij Real Madrid en dure fout: Courtois slaat mea culpa

Zal Hazard aantreden tegen Donetsk?

Meest recent

TRANSFERUURTJE: 'De Mil tekent, Anderlecht verrast compleet'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

82
82
Ongezien: Brys zet Eto’o schaakmat met frontale aanval

De situatie van Marc Brys bij de nationale ploeg van Kameroen begint erg schrijnend te worden. De ...

110
110
Fink slaat op tafel bij KRC Genk: “Dan ben ik weg!”

KRC Genk was de afgelopen jaren telkens een titelkandidaat, maar dit seizoen staat de club in de ...

126
126
Club Brugge draait Hayen-knop snel om: ideeën Leko duidelijk

Club Brugge heeft een eerste wedstrijd na het tijdperk Nicky Hayen afgewerkt. Ivan Leko zat op de ...

201
201
Guardiola en Spaanse pers gaan helemaal los op Doku

In de absolute topaffiche van woensdagavond in de Champions League heeft Manchester City een serieus ...

148
148
Boudeweel trekt conclusie over kwalificatiekansen Club

Na zes van de acht speeldagen in de league phase van de Champions League ziet het er niet al te best ...

94
94
Conte komt met nieuws over terugkeer Lukaku

Napoli beleefde woensdag opnieuw een pijnlijke avond in de Champions League. Het ging met 2-0 ...

36
36
Pro League maakt kalender volgend seizoen nu al bekend

Het zijn woelige tijden voor het Belgische voetbal. De clubs verkeren in grote financiële ...

155
155
Tom Waes in oog van de storm na emotioneel tv-optreden

Antwerp-supporter Tom Waes maakte de afgelopen dagen een héél opvallende verschijning ...

44
44
'Straf gerucht: Genk verlost Anderlecht van overbodige pion'

De wintermercato staat stilaan voor de deur en er ligt ook bij de Belgische topclubs heel wat werk ...

430
430
Engelse pers mild voor Club: één speler krijgt lof

Ivan Leko heeft woensdagavond geen droomdebuut beleefd bij Club Brugge. De nieuwe trainer moest bij ...

374
374
Marc Coucke in shock: "Waarom gelooft niemand mij?"

Marc Coucke beleefde de laatste maand eindelijk nog eens een prima periode bij Anderlecht. De ...

137
137
'Anderlecht verrast compleet en shopt bij La Louvière'

Bij RSC Anderlecht lijkt er toch weer een en ander te gaan bewegen. De Brusselaars staan volgens La ...

236
236
Crisis bij Real Madrid en dure fout: Courtois slaat mea culpa

Real Madrid zit duidelijk in een mindere periode. Bepaalde media zagen al aan de poten van trainer ...

38
38
Knaltransfer Club Brugge? "Hij zou een versterking zijn"

Club Brugge verloor met 0-3 van Arsenal. Het was nooit écht een wedstrijd. Marc Degryse ...

773
773
‘Anderlecht en Genk kruisen de degens in transferdossier’

RSC Anderlecht en KRC Genk gaan in januari mogelijk hier en daar wat ingaande transfers afronden. ...

137
137
AA Gent op drift: De Mil meteen in zware problemen

Bij AA Gent hangt er al lang meer twijfel dan vertrouwen rond de bureau van Sam Baro. Sinds zijn ...

495
495
Geeft Fink ‘onverwachte oplossing’ weldra een kans?

Bij KRC Genk staat er druk op de ketel. Tegen FC Midtjylland moet er een goede prestatie volgen, ...

268
268
De Mil naar AA Gent: cruciale overstap voor beide partijen

Rik De Mil heeft zijn transfer helemaal beet. Hij tekende bij AA Gent. Voor de 44-jarige trainer kan ...

60
60
Leko komt met vreemde reactie na 'Hayen-protest'

Club Brugge verloor volstrekt kansloos met 0-3 van Arsenal. De Engelsen waren veel te sterk en ...

610
610
'Hazard neemt verrassende toekomstbeslissing bij Anderlecht'

Bij RSC Anderlecht begint de tijd voor Olivier Renard, Tim Borguet en ondertussen ook Kenneth ...

444
444
Vanaken en Seys trekken doodeerlijke conclusie na Arsenal

Club Brugge verloor volstrekt kansloos met 0-3 van Arsenal. De Bruggelingen spelen voorlopig een ...

225
225
Droomdebuut gaat in rook op: Leko geeft hét sleutelmoment

Ivan Leko heeft zijn officiële comeback als hoofdtrainer van Club Brugge gemaakt. Dat deed hij ...

151
151
"Met verkoudheid naar huis" - Club-titularis krijgt 3 op 10

Club Brugge heeft woensdagavond zijn vierde nederlaag van de Champions League-campagne geleden. ...

638
638
UCL: Job Alonso in gevaar na foutje Courtois, Napoli in nesten

Manchester City heeft woensdagavond dé topper van zesde speeldag in de Champions League ...

69
69

Meer sportnieuws