Ancelotti komt met nieuwe 'vreemde' uitleg over Hazard

door
Ancelotti komt met nieuwe 'vreemde' uitleg over Hazard

Carlo Ancelotti blijft positief over Eden Hazard, maar niemand neemt de Italiaan nog serieus als hij over de Belg spreekt. De coach van Real Madrid sprak na de match tegen Getafe over de Rode Duivel. De wenkbrauwen werden nogmaals gefronst.


Eden Hazard zal zo stilaan wel horendol worden van Ancelotti. "Hij is in orde, hij traint goed. Hij zal zeer binnenkort zijn kans krijgen", liet zijn trainer weten na de match op het veld van Getafe. Karim Benzema ontbrak, maar Rodrygo stond in de spits. Mariano Diaz mocht zelfs voor Hazard invallen... De situatie wordt pijnlijker met de week.

Ancelotti wordt geroemd omwille van zijn menselijke aanpak, maar bij Hazard valt daar weinig van te merken. De coach looft de Belg steevast omwille van zijn trainingen, maar in wedstrijden komt Hazard niet aan de bak. De teller staat op 158 minuten. Enkel Marco Asensio (80 minuten) en Mariano Diaz (10 minuten) kwamen nog minder in actie. Het is game over voor Hazard bij Real Madrid.

TEGEN DONETSK

Het seizoensbegin was hoopgevend. Hazard mocht in zijn eerste vijf matchen drie keer minuten maken: 32, 7 en 59 minuten. Tegen Celtic speelde hij 30 minuten en scoorde hij en leverde hij een assist af. Maar de laatste weken geeft Ancelotti de Belg geen kansen meer. Tegen Getafe, Osasuna, Atlético Madrid, Shakhtar Donetsk en RB Leipzig speelde de ex-speler van Chelsea geen minuut. Zijn laatste optreden dateert van 11 september, toen hij na 59 minuten werd gewisseld tegen Mallorca.

Real Madrid speelt voor het WK nog negen wedstrijden. Deze week is er de match tegen Donetsk (Real is bijna zeker van de volgende ronde in de Champions League) en daar is de kans groot dat Hazard nog minuten zal krijgen. Ancelotti zal wellicht spelers laten rusten naar aanleiding van de topper tegen FC Barcelona. 

LEES OOK: Courtois vult voorpagina’s: Spanje in de ban van Duivel

Zal Hazard aantreden tegen Donetsk?

Meest recent

Anderlecht verrast iedereen: stuntdeal aan soldenprijs?

Het gonst in Brussel: dit soort speler zie je normaal niet in de Jupiler Pro League belanden. ...

43
43
Rigaux speelt open kaart over wintermercato Club Brugge

Na de beruchte trainerswissel kondigde het bestuur van Club Brugge in één adem een ...

87
87
Gouden Schoen 2025: verrassing van formaat in de maak?

Met het nieuwe jaar in zicht is het ook al reikhalzend uitkijken naar het Gala van de Gouden Schoen. ...

222
222
Alderweireld beweegt tot tranen toe met emotionele beelden

Eind vorig seizoen nam Toby Alderweireld een definitief afscheid van het profvoetbal bij Antwerp. Na ...

108
108
Visser vergalt debuut Hayen: Lardot ontleedt Genk-Club

De topper tussen KRC Genk en Club Brugge leverde op tweede kerstdag een heus spektakelstuk op, ...

280
280
Rigaux dropt bom: titelheld Union naar Club Brugge?

Na een beklijvende titelrace wist Union vorig seizoen eindelijk aan het langste eind te trekken ...

529
529
Gert Verheyen verrast iedereen met straffe nieuwe uitdaging

Op 55-jarige leeftijd blijft Gert Verheyen verrassen. Terwijl velen hem vooral kennen als vaste ...

624
624
'Jupiler Pro League-clubs lonken naar Neerpede-product'

De wintermercato loert om de hoek. De Belgische ploegen gaan op zoek naar opportuniteiten. ...

218
218
'Anderlecht rekent zich rijk en hoopt op 25 miljoen euro'

Bij RSC Anderlecht verkochten ze afgelopen zomer Kasper Dolberg en Jan-Carlo Simic voor grof geld. ...

358
358
STVV op zucht van topdeal: "Binnenkort een overeenkomst"

Bij STVV doen ze al vele jaren financieel en sportief geweldige zaken in Japan. Maar ondertussen ...

212
212
Vanhaezebrouck dropt 'bommetje': weldra terug T1?

Hein Vanhaezebrouck heeft al anderhalf jaar geen club meer. Hij is analist, maar zijn naam werd de ...

507
507
Van der Elst voorspelt "duurste transfer ooit" bij Club

Club Brugge kende een wisselvallig 2025. In 2026 willen ze weer écht domineren in ...

821
821
Vanhaezebrouck ziet grote transferblunder van Anderlecht

Olivier Renard heeft héél veel werk in januari. Hij moet proberen een zestal spelers ...

287
287
Bezorgt Leko Club Brugge een absolute toptransfer?

Bij Club Brugge zijn ze op zoek naar een winger. De Bruggelingen werden al met heel wat spelers in ...

731
731
Croonen verklaart waarom KRC Genk Fink ontsloeg

KRC Genk kent een matig seizoen. In Europa draait het goed, maar in België stellen de ...

536
536
Proto haalt keihard uit naar Fredberg & co

RSC Anderlecht doet het voorlopig niet beter dan vorig seizoen. In de competitie staan ze na een ...

318
318
Charles Vanhoutte krijgt na lange soap een nieuwe trainer

Charles Vanhoutte maakte begin september nog een verrassende transfer. Enkele dagen nadat de ...

32
32
'Man City en Liverpool krijgen deadline voor monsterdeal'

De wintermercato moet nog beginnen, maar in Engeland is de eerste megatransfer al in de maak. ...

90
90
'Club baalt hard en loopt 20 miljoen euro mis'

Club Brugge lijkt alweer voor een zeer drukke mercato te staan. Niet alleen zoekt Blauw-Zwart in ...

423
423
Albert duidt hét probleem voor de Duivels op het WK aan

Het voetbaljaar 2026 zal uiteraard vooral in het teken staan van het WK in de Verenigde Staten, ...

108
108
'Charleroi keihard: miscast alweer doogestuurd'

Voor Charleroi was december een vreemde maand. De Carolo's werden geschokt door het plotse vertrek ...

39
39
'Enorm transfervuurwerk op komst bij Club Brugge'

Na een zware eerste seizoenshelft genieten de Belgische clubs van een korte maar welverdiende ...

2179
2179
Benito Raman verrast iedereen met toekomstplan

KV Mechelen is tot dusver één van de revelaties van het seizoen en gaat de winterstop ...

437
437
Proto waarschuwt Anderlecht over revelatie

Anderlecht sloot zijn kalenderjaar af met een pijnlijke thuisnederlaag tegen Charleroi. Het gaat zo ...

288
288
'AA Gent wrijft zich in handen: miljoenentransfer op komst'

AA Gent zal in 2026 nog heel wat werk voor de boeg hebben om zich te plaatsen voor de Champions' ...

464
464

Meer sportnieuws