Zege op KVM krijgt erg zure nasmaak voor Anderlecht

door
Zege op KVM krijgt erg zure nasmaak voor Anderlecht

RSC Anderlecht heeft de crisis wat kunnen bezweren op het veld van KV Mechelen. De recordkampioen trok met 1-3 aan het langste eind en behoudt zo de aansluiting met de subtop. De wedstrijd krijgt mogelijk wel een erg zure nasmaak voor de Brusselaars.


Zo moest Julien Duranville (16) al in de eerste helft naar de kant. De jongeling had last aan de hamstring en werd vervangen door Francis Amuzu. Tijdens de wedstrijd was nog niets bekend over de ernst van de blessure, maar het verdict zou wel eens zwaar kunnen zijn. Volgens Het Nieuwsblad houdt de speler zijn hart vast en denkt hij dat het om een scheur gaat. Als dat ook effectief zo is, dan zal Anderlecht Duranville lang moeten missen. La Dernière Heure maakt gewag van een afwezigheid van enkele weken. Maandag zal de speler verder onderzocht worden.

Duranville mocht tegen KVM in de basis starten. Dat was nog maar de tweede keer dit seizoen, na een eerste basisplek vorige week tegen Charleroi. Tegen de Carolo's was Duranville een van de weinige lichtpunten bij Anderlecht, al ging hij wel in de fout bij de tegengoal van Charleroi. De sneltrein stak daarover achteraf de hand in eigen boezem.

GEWILD SUPERTALENT

Duranville staat te boek als een supertalent. Hij liet al regelmatig flitsen van zijn grote talent zien. Dat is ook het buitenland niet ontgaan. Zo zouden Bayern München en Borussia Dortmund niet zo lang geleden naar verluidt sterk geïnteresseerd geweest zijn in de speler, die nog vastligt tot midden 2024 in het Lotto Park. Als het ooit tot een transfer komt, dan zal RSCA ongetwijfeld boter bij de vis verlangen.

LEES OOK: 'Nieuwe mokerslag voor Julien Duranville'

Zal hij meerdere weken out zijn?

Meest recent

Zucht van opluchting bij Club: Leko maakt selectie bekend

Vrijdag gaat de kerstspeeldag in de Jupiler Pro League van start met een bijzonder aantrekkelijke ...

76
76
'City zet nieuwe jaar in met knal: eerste toptransfer 2026'

Na een ietwat aarzelende start van het seizoen, is Manchester City de voorbije weken weer helemaal ...

38
38
Gouden Schoen: Anderlecht favoriet voor twéé grote prijzen

RSC Anderlecht moest tijdens de voorbije gala's van de Gouden Schoen telkens vrede nemen met een ...

443
443
Enorme verrassing in Play-Off I? "Onder radar blijven"

Nog één speeldag te gaan en de reguliere competitie van de Jupiler Pro League is voor ...

85
85
'Club ruikt wéér record: ongelooflijke transfersom Ordoñez'

Club Brugge KV wist in 2025 opnieuw straffe financiële cijfers voor te leggen en dat had het in ...

282
282
'Transferclash Barça: Flick smeekt om deze winteraanwinst'

FC Barcelona heeft het kalenderjaar afgesloten als koploper in La Liga en staat er ook in de ...

77
77
Winterversterking voor Genk: Hayen doet boekje open

Nicky Hayen heeft niet lang zonder job gezeten. Amper twee weken na zijn veelbesproken ontslag bij ...

374
374
'Anderlecht zet mercato in brand: nieuwe zes als topdeal'

Elke Anderlecht-fan voelt het meteen kriebelen als paars-wit opnieuw in Zuid-Amerika gaat shoppen: ...

363
363
'Union houdt hart vast: topcompetitie wenkt voor revelatie'

Union SG zet vrijdagnamiddag tegen Cercle Brugge een punt achter een onvergetelijk kalenderjaar ...

123
123
'Club troeft Anderlecht af: miljoenenaanwinst op komst'

Na een vrij wisselvallige eerste helft van het seizoen, wil Club Brugge KV tijdens de wintermercato ...

435
435
Kompany verovert Europa: spectaculaire uitspraak Micah Richards

Verschillende Belgische protagonisten uit de voetbalwereld kunnen terugblikken op een geslaagd 2025. ...

259
259
'Club bibbert en beeft: steunpilaar kiest nieuwe ploeg'

Club Brugge vat de komende mercato aan met de intentie om zijn sterkhouders aan boord te houden. ...

456
456
Anderlecht vangt jackpot: Renard & Hasi kopen krediet

De voorbije drie jaar leek hij gedoemd om in de categorie miscasts te belanden, maar samen met ...

518
518
'Genk-Club Brugge: Hayen & Leko hakken knopen door'

Op tweede kerstdag wordt de laatste speeldag van het jaar ingezet. De opvallendste affiche is ...

426
426
Harde cijfers tonen aan: Belgisch voetbal in verval

Naar jaarlijkse gewoonte verliet afgelopen zomer heel wat talent de Belgische velden. Doorgaans ...

185
185
Club Brugge versus Anderlecht: transferoorlog barst los

Vrede op aarde allemaal goed en wel, de voorbije weken had de Jupiler Pro League toch meer weg van ...

261
261
Hazard verbaast vriend en vijand met toekomstplannen

Na een fraaie reeks van 16 op 21 hoopt RSC Anderlecht het jaar vrijdag tegen Charleroi in schoonheid ...

352
352
Kerstmis in de JPL: het verlanglijstje van elke club

De komende dagen staan de laatste matchen van het jaar nog op het programma, maar op Kerstmis ...

229
229
'Raskin mag kruis maken over knaltransfer'

Voor Nicolas Raskin was 2025 het jaar van de grote doorbraak bij de Rode Duivels. De 24-jarige ...

95
95
Alweer straffe transfer Union: "Ik zei meteen ja"

Elk seizoen moet Union weer opnieuw beginnen, maar elk seizoen slaagt de landskampioen er toch weer ...

225
225
'Charleroi hakt trainersknoop door'

De voorbije weken was er een heuse trainerswals bij de Belgische topclubs. KRC Genk stelde na het ...

210
210
Godts krijgt schop onder de kont: "Als het eruit komt..."

Ajax beleefde een moeilijke eersteseizoenshelft, al leek er de laatste weken toch beterschap ...

63
63
'Arsenal grijpt mis bij Club Brugge'

Club Brugge zag in 2025 de nodige sterkhouders vertrekken en in 2026 lijkt dat scenario zich opnieuw ...

692
692
Euvrard trekt straffe vergelijking tussen Standard en STVV

De komende dagen krijgen we kerstvoetbal in de Jupiler Pro League, met daarbij enkele stevige ...

127
127
'Barça rooft België leeg: ook deal met AA Gent?'

FC Barcelona lijkt de voorbije maanden volop kennis gemaakt te hebben met België. De Spaanse ...

668
668

Meer sportnieuws