Zege op KVM krijgt erg zure nasmaak voor Anderlecht

620 stemmen
Zege op KVM krijgt erg zure nasmaak voor Anderlecht

RSC Anderlecht heeft de crisis wat kunnen bezweren op het veld van KV Mechelen. De recordkampioen trok met 1-3 aan het langste eind en behoudt zo de aansluiting met de subtop. De wedstrijd krijgt mogelijk wel een erg zure nasmaak voor de Brusselaars.


Zo moest Julien Duranville (16) al in de eerste helft naar de kant. De jongeling had last aan de hamstring en werd vervangen door Francis Amuzu. Tijdens de wedstrijd was nog niets bekend over de ernst van de blessure, maar het verdict zou wel eens zwaar kunnen zijn. Volgens Het Nieuwsblad houdt de speler zijn hart vast en denkt hij dat het om een scheur gaat. Als dat ook effectief zo is, dan zal Anderlecht Duranville lang moeten missen. La Dernière Heure maakt gewag van een afwezigheid van enkele weken. Maandag zal de speler verder onderzocht worden.

Duranville mocht tegen KVM in de basis starten. Dat was nog maar de tweede keer dit seizoen, na een eerste basisplek vorige week tegen Charleroi. Tegen de Carolo's was Duranville een van de weinige lichtpunten bij Anderlecht, al ging hij wel in de fout bij de tegengoal van Charleroi. De sneltrein stak daarover achteraf de hand in eigen boezem.

GEWILD SUPERTALENT

Duranville staat te boek als een supertalent. Hij liet al regelmatig flitsen van zijn grote talent zien. Dat is ook het buitenland niet ontgaan. Zo zouden Bayern München en Borussia Dortmund niet zo lang geleden naar verluidt sterk geïnteresseerd geweest zijn in de speler, die nog vastligt tot midden 2024 in het Lotto Park. Als het ooit tot een transfer komt, dan zal RSCA ongetwijfeld boter bij de vis verlangen.

LEES OOK: 'Dortmund stelt voorwaarde voor transfer Duranville'

Zal hij meerdere weken out zijn?

Meest recent

Valse start: Rigaux compleet afgemaakt bij Feyenoord

Devy Riguax maakte de overstap van Club Brugge naar Feyenoord, maar dat valt niet bij iedereen in ...

12
12
Club Brugge dropt grote bom in Jupiler Pro League

Club Brugge werd dit jaar terug kampioen en speelt volgend jaar de Champions League. Dat is alweer ...

234
234
Domper Duitsland: smaakmaker verlaat nu al het WK

Duitsland trekt zeker niet als favoriet naar het WK. Bondscoach Julian Nagelsmann kreeg ook nog eens ...

97
97
Fit of niet? Ancelotti geeft update over Neymar

De tijd dat Brazilië nog tot verbeelding sprak met talloze geniale voetballers in de selectie, ...

9
9
Vanaken vertelt waarheid achter shirtwissel met Modric

Een doelpunt zat er net niet in, maar Hans Vanaken heeft met zijn invalbeurt tegen Kroatië toch ...

234
234
Eén Duivel maakt tongen los bij Iran: "Iedereen ongerust"

De Rode Duivels worden door de meeste kenners en waarnemers getipt als de grote favoriet om hun ...

90
90
'Heftig gevecht barst los: transferklapper Leandro Trossard'

Tijdens het komende wereldkampioenschap rekenen de Rode Duivels onder meer op Leandro Trossard om ...

88
88
Duivels-rel rond Vanaken: “Dit zal hij niet vergeten”

Hans Vanaken kreeg tegen Kroatië opnieuw een harde boodschap van Rudi Garcia. De middenvelder ...

520
520
'Club breekt de bank: absolute topaanwinst onderweg'

Club Brugge is het volgende lid van zijn kampioenenselectie kwijt. In navolging van Simon Mignolet ...

551
551
België - Tunesië: Garcia sleutelt aan basiself Rode Duivels

De Rode Duivels staan zaterdag voor hun laatste test richting het WK. In het Koning ...

258
258
Fans KRC Genk roeren zich: "Gebrek aan respect"

KRC Genk maakte het vertrek van Michel Ribeiro bekend. Die werkte 23 jaar voor de club. Dat gebeurde ...

337
337
SK Beveren maakt volgende vertrekker wereldkundig

Bij SK Beveren is het akelig stil omtrent nieuwe spelers en een nieuwe coach. De Waaslanders ...

86
86
Vandenbempt en Joos voorspellen Belgische WK-ster

De Rode Duivels trekken met de nodige ambitie naar het WK. De kwartfinales bereiken is het doel. ...

160
160
KRC Genk licht optie niet: doelman gratis weg

KRC Genk is volop bezig met de evaluatie van de spelerskernen. Voor de eerste ploeg en Jong Genk ...

204
204
Red Flames verwennen fans met zesklapper

De Belgische Red Flames speelden vanavond aan Den Dreef tegen Luxemburg. Een zege was een bijna ...

92
92
'Geen Saibari? Kompany heeft Rode Duivel als Plan B'

Ismael Saibari lijkt op weg naar Bayern München. De aanvallende middenvelder van PSV heeft al ...

163
163
Wullaert licht tipje van de sluier omtrent volgende club

De Red Flames spelen vanavond tegen Luxemburg. Daar moeten ze ruim van kunnen winnen. Voor de goals ...

75
75
Keuze gemaakt? Garcia gaat niet mee met de hype

De Rode Duivels hebben op een aantal posities enorm veel weelde. Onder meer op het middenveld. Toch ...

181
181
Na Ribeiro weer meubelstuk weg bij KRC Genk: "Na 18 jaar"

Bij KRC Genk is er toch wel wat aan het gebeuren op de achtergrond. De Limburgers maakten het ...

185
185
Sporting Charleroi strikt voormalige speler van Standard

Sporting Charleroi gaat komende zomer de nodige sterkhouders de club zien verlaten. De Zebra's zijn ...

28
28
De Bruyne onder vuur: dit hakt er keihard in

Antonio Conte is weg bij Napoli en dat lijkt goed nieuws voor Kevin De Bruyne. Maar daardoor valt ...

215
215
Croonen verrast: KRC Genk met straf buitenlands akkoord

KRC Genk zet een volgende stap in de ontwikkeling van de club. De Limburgers gaan de club wereldwijd ...

464
464
'Real Madrid drukt door: Bayern reageert op monsterbod'

Real Madrid gaat voor een enorm grote verandering. Florentino Perez zal wellicht nog steeds de ...

305
305
Patro Eisden verrast iedereen met ervaren Belg

Patro Eisden zit niet stil op de transfermarkt. Ze stelden vandaag een volgende aanwinst voor. En ...

92
92
Coosemans out: Anderlecht stoomt nieuwe nummer 1 klaar

Hopelijk beseft Antoine Sibierski waaraan hij begonnen is, want de nieuwe sportieve baas van RSC ...

1008
1008

Meer sportnieuws