Vanaken kent oorzaak voor verlies: "Dat is vaak zo in België"

door
Vanaken kent oorzaak voor verlies:

Club Brugge verloor met 0-2 van KVC Westerlo en dat was toch ook al de derde nederlaag van het seizoen. De kloof met Royal Antwerp FC en KRC Genk bedraagt zo al 8 en 6 punten. Hans Vanaken sprak na de nederlaag.


Blauw-Zwart speelde een goede eerste helft, maar vergat te scoren. In de tweede helft kregen beide ploegen de nodige kansen. Vanaken geeft aan waarom Club verloor. "We hebben verloren omdat we teveel kansen de nek hebben omgewrongen”, aldus sprak Hans Vanaken achteraf. “We moesten gewoon die eerste goal maken en dan kun je die wedstrijd gemakkelijker uitspelen. Zolang dat je niet scoort, dan geef je een ploeg als Westerlo hoop en dan de manier waarop we die twee goals pakken… het was gewoon niet goed genoeg, zo simpel is het", vertelde hij op de website van Club.

In de competitie verloor Club Brugge zo al 11 punten in 11 matchen. In de Champions League gaat het beter. "We weten dat we in de Belgische competitie dikwijls tegen een laag blok moeten optornen en dan wordt het zoeken naar die kleine openingen. We hebben dat geprobeerd, maar die laatste bal was niet altijd goed genoeg. Op de counter kregen we dan een eerste doelpunt tegen en dan weet je dat het nog moeilijker wordt omdat zij nog lager in blok gaan staan en dan was er bijna geen doorkomen meer aan. Het lag zeker niet aan de vermoeidheid na vorige dinsdag, maar dat zijn gewoon van die wedstrijden dat het niet wil lukken en dat moet je soms accepteren...hoe moeilijk dat ook is. Hopelijk is dat de laatste keer dat we verliezen dit seizoen."

LEES OOK: Vanaken doorbreekt stilte na blessure met opvallende video

Is Club minder scherp in België?

Meest recent

'Villa neemt rigoureus transferbesluit met Tielemans'

Youri Tielemans hersteld momenteel van een blessure aan de enkels die hem ondertussen al enkele ...

8
8
Transferfabriek Union: drie nieuwe miljoenendeals in pijplijn

Union SG legde sinds de promotie uitstekende resultaten neer, maar wist ook op de transfermarkt erg ...

14
14
Supporters in de wolken: grote comeback bij Anderlecht

RSC Anderlecht wil zich zondagavond tegen Cercle Brugge mathematisch verzekeren van een plek in de ...

149
149
'Beslissing gevallen: miljoenentransfer bij Club Brugge'

Club Brugge gaat een bijzonder drukke zomermercato tegemoet. Met name aan uitgaande zijde belooft ...

183
183
Nieuwe patron bij Duivels: opvallende aanwezige op stage

De Rode Duivels trekken volgende week naar de Verenigde Staten voor een stage in aanloop naar het WK ...

126
126
Spektakelstuk met 9 goals: Barça wervelt naar kwartfinales

FC Barcelona heeft zich op uiterst spectaculaire wijze geplaatst voor de kwartfinales van de ...

54
54
Ultieme wending voor PO I? Analisten doen voorspelling

Aanstaande zondag wordt de slotspeeldag van de reguliere competitie integraal op hetzelfde tijdstip ...

180
180
‘Garcia haalt 'eeuwige flop' terug naar Rode Duivels’

Rudi Garcia lijkt een opvallende naam opnieuw naar Rode Duivels te halen. Dat zorgt meteen voor ...

100
100
'Taravel met handen in haar: zeer straffe rentree op komst?'

Anderlecht is nog altijd niet zeker van zijn plaats in de Champions' Play-Off na de nederlaag tegen ...

368
368
Van kwaad naar erger: Bakayoko onder vuur bij Leipzig

Op enkele posities beschikken de Rode Duivels over ongeziene weelde. Dat is bijvoorbeeld het geval ...

58
58
WK-kandidatuur voor Garcia: "Nog vrij in juni en juli"

Vrijdag zal Rudi Garcia normaliter zijn selectie bekendmaken voor de komende stage van de Rode ...

53
53
Herhaling van STVV-scenario? Hayen geeft grote hint

KRC Genk greep vorig weekend zijn laatste strohalm in de strijd om de Champions' Play-Off met een ...

59
59
Sleutelrol voor Club Brugge in transfer De Cat?

Het lijkt er alsmaar minder op dat Nathan De Cat volgend seizoen nog bij Anderlecht te bewonderen ...

263
263
Club NXT kent eerste tegenstander in Final Four Youth League

De jonkies van Club Brugge zorgden dinsdag voor een straffe prestatie. Ze klopten Atletico Madrid ...

261
261
Opsteker Garcia: Rode Duivel net op tijd weer fit

Binnen tien dagen spelen de Rode Duivels hun eerste wedstrijd van 2026, want dan spelen ze een ...

42
42
Seraing zorgt voor nieuwe wending in promotiestrijd

SK Beveren is al zeker van de titel in de Challenger Pro League, maar verder is de strijd om ...

210
210
'Toch enorme blessuredomper voor Courtois'

Real Madrid plaatste zich dinsdagavond zonder al te veel problemen voor de kwartfinale van de ...

142
142
'Cercle Brugge dumpt Cinel: vier kandidaat-opvolgers'

De trainerswals in de Jupiler Pro League draait onverminderd verder, want op de valreep besloot ...

437
437
Genk-fan Brecel in crisis: VIP-formule verrast iedereen

Het contrast kan haast niet groter zijn. Nog geen drie jaar geleden stond Luca Brecel op het hoogste ...

57
57
Groen licht voor Garcia: wit konijn bij Rode Duivels?

Vrijdag maakt Rudi Garcia zijn selectie bekend voor het oefenkamp van de Rode Duivels in de ...

255
255
'Club Brugge vindt verrassende vervanger Mignolet'

Na dit seizoen breekt er het einde van een tijdperk aan bij Club Brugge, dat niet van plan lijkt om ...

1361
1361
'Drukke zomer Anderlecht: eerste aankoop ligt al vast'

Mathematisch kan het nog mislopen, maar de top zes ligt binnen handbereik voor RSC Anderlecht. Met ...

441
441
Trainerswals in de JPL: één keuze veranderde alles

Op de slotspeeldag van de reguliere competitie staat er nog heel wat op het spel. Voor een aantal ...

159
159
'Real dropt enorme transferbom met Bellingham'

Bij Real Madrid zou er in de zomer weleens een stevige transferbom gedropt kunnen worden. De ...

156
156
'Essevee verrast compleet met nieuwe trainer'

De laatste weken vallen de trainers als vliegen in de Jupiler Pro League. Met Onur Cinel werd er ...

670
670

Meer sportnieuws