Vanaken kent oorzaak voor verlies: "Dat is vaak zo in België"

door
Vanaken kent oorzaak voor verlies:

Club Brugge verloor met 0-2 van KVC Westerlo en dat was toch ook al de derde nederlaag van het seizoen. De kloof met Royal Antwerp FC en KRC Genk bedraagt zo al 8 en 6 punten. Hans Vanaken sprak na de nederlaag.


Blauw-Zwart speelde een goede eerste helft, maar vergat te scoren. In de tweede helft kregen beide ploegen de nodige kansen. Vanaken geeft aan waarom Club verloor. "We hebben verloren omdat we teveel kansen de nek hebben omgewrongen”, aldus sprak Hans Vanaken achteraf. “We moesten gewoon die eerste goal maken en dan kun je die wedstrijd gemakkelijker uitspelen. Zolang dat je niet scoort, dan geef je een ploeg als Westerlo hoop en dan de manier waarop we die twee goals pakken… het was gewoon niet goed genoeg, zo simpel is het", vertelde hij op de website van Club.

In de competitie verloor Club Brugge zo al 11 punten in 11 matchen. In de Champions League gaat het beter. "We weten dat we in de Belgische competitie dikwijls tegen een laag blok moeten optornen en dan wordt het zoeken naar die kleine openingen. We hebben dat geprobeerd, maar die laatste bal was niet altijd goed genoeg. Op de counter kregen we dan een eerste doelpunt tegen en dan weet je dat het nog moeilijker wordt omdat zij nog lager in blok gaan staan en dan was er bijna geen doorkomen meer aan. Het lag zeker niet aan de vermoeidheid na vorige dinsdag, maar dat zijn gewoon van die wedstrijden dat het niet wil lukken en dat moet je soms accepteren...hoe moeilijk dat ook is. Hopelijk is dat de laatste keer dat we verliezen dit seizoen."

LEES OOK: Janssen weg bij Antwerp: schoktransfer naar JPL-concurrent?

Is Club minder scherp in België?

Meest recent

'Grootse rennovatie Anderlecht: 17 (!) namen op vertrekkerslijst'

Officieel gezien heeft RSC Anderlecht nog steeds geen nieuwe sportief directeur. Daar zal toch ...

56
56
Kompany reageert met Anderlecht-anekdote op CL-schorsing

In de Champions League is het dinsdagavond likkebaarden geblazen. Met Paris Saint-Germain en Bayern ...

36
36
Janssen weg bij Antwerp: schoktransfer naar JPL-concurrent?

Vincent Janssen was afgelopen weekend weer de grote uitblinker bij Antwerp FC. Maar dat was allicht ...

208
208
Radja aangeslagen: walgelijke uitspraken Beerschot-fans onthuld

Beerschot VA heeft zich maandagavond na een uiterst tumultueuze wedstrijd verzekerd van een plek in ...

248
248
Van Gucht onder vuur: DJ-avontuur zorgt voor ophef

Ruben Van Gucht moest de laatste jaren al behoorlijk wat kritiek slikken. Eén van de absolute ...

37
37
'Transfervuurwerk Genk: De Condé staat voor titanenjob'

KRC Genk blijft ook in de Europe Play-Offs uiterst wisselvallig voor de dag komen. Racing behaalde ...

135
135
'Na geheime training: Anderlecht beslist over comeback chouchou'

RSC Anderlecht zal tijdens de zomermercato opnieuw de nodige versterking moeten aanwerven, daarbij ...

142
142
'Kompany haalt uit: Bayern-top maakt kapitale fout'

De top van Bayern München twijfelt over een toptarget van Vincent Kompany, en die aarzeling ...

89
89
Stijnen-spektakel op Kiel: match stilgelegd, T2 op veld gestuurd

Beerschot VA verzekerde zich maandagavond van een plek in de finale van de Promotion Play-Offs tegen ...

167
167
'Basis gelegd: Club Brugge vermorzelt transferrecord'

Club Brugge maakt zich op voor een hete transferzomer waarin het verschillende sterkhouders dreigt ...

511
511
Hubert wijst naar clash met Club: Union systematisch benadeeld?

Union SG boekte zondagavond een 1-3-overwinning op het veld van RSC Anderlecht en kon zo de ...

396
396
Lammens belangrijk in zege United, Tedesco vliegt na horror-week

In de Engelse Premier League heeft Manchester United zijn derde plaats kunnen vestevigen. Mede ...

74
74
Stijnen steelt show: finalisten Promotion PO's bekend

In de Jupiler Pro League zijn alle ogen gericht op de titelrace, maar ook in de tweede afdeling valt ...

229
229
'Taravel hakt knopen door: De Cat in, Hazard out?'

Na de pijnlijke nul op zes tegen STVV en Union is het alweer alarmfase rood bij RSC Anderlecht, waar ...

158
158
'Antwerp in alle staten: Club Brugge snoept spits af'

Dankzij een fraaie negen op negen mag Antwerp alsnog hoop koesteren op een Europees ticket, maar ...

563
563
Anderlecht in nesten: geen bekerfinale voor Sardella?

RSC Anderlecht leek even op weg naar een comeback tegen Union, tot het licht even uitging bij ...

160
160
Sam Kerkhofs verrast iedereen na waanzinnig titelduel

Wat een waanzinnige ontknoping kregen we gisterennamiddag in Eerste Nationale. Op het derde niveau ...

232
232
Straffe beelden: zó kwam VAR tot rode kaart Sardella

Dat de rode kaart voor Killian Sardella wedstrijdbepalend was in Anderlecht-Union (1-3), is ...

196
196
Kompany creëert machine: Bayern-vertrekker doet boekje open

In de Champions League staat dinsdag de heenwedstrijd tussen Paris Saint-Germain en Bayern ...

224
224
Anderlecht bestolen? Lardot reageert op rode kaart Sardella

Union SG verdedigde zondagavond zijn leidersplaats in de Champions' Play-Offs met succes en won met ...

300
300
Onthuld! Dít zei Wayne Rooney 'off camera' tegen Doku

Jérémy Doku toonde zich afgelopen weekend andermaal van goudwaarde voor Manchester ...

145
145
Drama Anderlecht: toptransfer krijgt vreselijke wending

Anderlecht wordt verrast door een plotse wending in een transferdossier dat al maanden aansleept. ...

305
305
Luis Enrique roept oorlogstaal richting Kompany

Het Bayern München van Vincent Kompany kijkt Europese grootmacht PSG in de ogen in de halve ...

80
80
STVV bestolen van titelkans? “Refs beter hun werk deden…”

Sint-Truiden VV swingde de afgelopen weken door de Champions Play-Offs. Ook afgelopen speeldag was ...

178
178
Rik Verheye spreekt duidelijke taal over licentie Hasselt

Sporting Hasselt is kampioen in Eerste Amateur. Een hoogtepunt voor eigenaars Sam Kerkhof en Rik ...

158
158

Meer sportnieuws