Vanaken kent oorzaak voor verlies: "Dat is vaak zo in België"

782 stemmen
Vanaken kent oorzaak voor verlies:

Club Brugge verloor met 0-2 van KVC Westerlo en dat was toch ook al de derde nederlaag van het seizoen. De kloof met Royal Antwerp FC en KRC Genk bedraagt zo al 8 en 6 punten. Hans Vanaken sprak na de nederlaag.


Blauw-Zwart speelde een goede eerste helft, maar vergat te scoren. In de tweede helft kregen beide ploegen de nodige kansen. Vanaken geeft aan waarom Club verloor. "We hebben verloren omdat we teveel kansen de nek hebben omgewrongen”, aldus sprak Hans Vanaken achteraf. “We moesten gewoon die eerste goal maken en dan kun je die wedstrijd gemakkelijker uitspelen. Zolang dat je niet scoort, dan geef je een ploeg als Westerlo hoop en dan de manier waarop we die twee goals pakken… het was gewoon niet goed genoeg, zo simpel is het", vertelde hij op de website van Club.

In de competitie verloor Club Brugge zo al 11 punten in 11 matchen. In de Champions League gaat het beter. "We weten dat we in de Belgische competitie dikwijls tegen een laag blok moeten optornen en dan wordt het zoeken naar die kleine openingen. We hebben dat geprobeerd, maar die laatste bal was niet altijd goed genoeg. Op de counter kregen we dan een eerste doelpunt tegen en dan weet je dat het nog moeilijker wordt omdat zij nog lager in blok gaan staan en dan was er bijna geen doorkomen meer aan. Het lag zeker niet aan de vermoeidheid na vorige dinsdag, maar dat zijn gewoon van die wedstrijden dat het niet wil lukken en dat moet je soms accepteren...hoe moeilijk dat ook is. Hopelijk is dat de laatste keer dat we verliezen dit seizoen."

LEES OOK: Club Brugge-fans schrikken: 10M voor oude bekende uit JPL

Is Club minder scherp in België?

Meest recent

Mbappé loodst Frankrijk voorbij schandalig Paraguay

Frankrijk nam het om 23u op tegen Paraguay. Les Bleus waren uiteraard de grote favoriet. Konden ze ...

46
46
Geen twijfel: waarom De Bruyne nét wel moet starten tegen de VS

Bondscoach Rudi Garcia gaat wisselen tegen de Verenigde Staten. Ondergetekende liet al meermaals ...

217
217
Belgische zorgen: drie Rode Duivels twijfelachtig voor VS

De Rode Duivels maken zich klaar voor de achtste finales van het WK tegen de Verenigde Staten, maar ...

223
223
Genadeloos Marokko kegelt Canada uit het WK

Marokko en Canada namen het vanavond tegen elkaar op in de eerste achtste finale. Het werd geen ...

73
73
Westerlo heeft wéér beet en passeert langs de kassa

KVC Westerlo heeft vandaag weer een uitgaande transfer afgerond. De Kemphanen hebben zoals verwacht ...

62
62
Club Brugge-fans schrikken: 10M voor oude bekende uit JPL

Club Brugge speurt verder naar extra versterking op de flank en kan daarvoor uitkomen bij een naam ...

511
511
'Standard heeft topkandidaat als nieuwe investeerder'

Standard heeft na vele maanden zoeken nog steeds geen overnemer of extra investeerder gevonden. Dat ...

270
270
Lukebakio duidelijk: "Moeten we echt alleen over hen spreken?"

Als Dodi Lukebakio invalt, dan zorgt hij héél vaak voor gevaar. Velen zijn ondertussen ...

124
124
Witsel beschermt bekritiseerde Duivel: "Komt goed!"

Axel Witsel sprak zopas met de Belgische pers in Seattle. De ervaren Rode Duivel sprak er onder meer ...

124
124
Defour ziet oplossing voor énorm pijnpunt bij België

De Rode Duivels spelen dinsdagochtend de achtste finales tegen de Verenigde Staten. In Het Belang ...

123
123
West Ham United stelt Belg aan als 'Hoofd Rekrutering'

West Ham United heeft op een van de cruciale posities binnen de club een Belg aangsteld, dat maakten ...

12
12
AA Gent en Standard verzorgen spektakel in oefenduels

AA Gent en Standard speelden namiddag een oefenduel. De Buffalo's hadden meteen een stevige partij ...

101
101
'Trossard verlaat Arsenal: deal bijna rond'

Leandro Trossard is de laatste matchen zeer goed op dreef op het WK. De ervaren aanvaller zal na het ...

293
293
Nederland verrast: "Garcia had hem moeten oproepen"

De Rode Duivels staan in de achtste finales. Dat gebeurde met horten en stoten, maar ze staan er ...

118
118
'Anderlecht hoopt op De Cat: volgende club haakt af'

Nathan De Cat zijn toekomst is nog steeds onduidelijk. Waar speelt de jonge middenvelder de komende ...

413
413
Bekende WK-ganger zet deur open voor JPL-transfer

Gaan we weldra opnieuw een 'Paul Okon' in de Jupiler Pro League zien? Paul Okon-Engstler speelde een ...

102
102
Bosz zorgt meteen voor flinke opschudding bij PSV

Nederland en Ronald Koeman gingen uit elkaar. Peter Bosz wordt genoemd als een grote kandidaat om ...

38
38
Club Brugge en KRC Genk openen met overwinningen

Er stonden namiddag een aantal oefenmatchen op het programma. KRC Genk ging op bezoek bij ...

139
139
Debuut Biancone en Pétrot, geen zege voor Anderlecht

RSC Anderlecht speelde om 14u zijn eerste oefenmatch tegen US Boulogne. Wat wisten de Brusselaars te ...

568
568
'Standard ruikt miljoenen: Como klopt aan'

Gaat Standard een van zijn grote talenten verliezen? Het zou zomaar kunnen, want de interesse neemt ...

211
211
"Via Feyenoord bij de Rode Duivels? Waarom niet?"

De Rode Duivels maken zich klaar voor de match tegen de Verenigde Staten. In België en ...

72
72
'Anderlecht haakt af: peperdure vraagprijs'

RSC Anderlecht heeft nood aan aanvallende versterking. De Brusselaars hebben al jaren een probleem ...

368
368
Club Brugge haalt negen jongeren bij de A-kern

Club Brugge is momenteel bezig aan zijn oefenmatch tegen KV Kortrijk. Blauw-Zwart haalde negen jonge ...

275
275
Lof voor Garcia: Nainggolan met hevig relaas

Rudi Garcia krijgt zelfs na geslaagde wissels toch nog kritiek uit bepaalde hoek. De ingrepen oogden ...

145
145
Monsterzeges OHL en Charleroi, Club start met opvallende elf

Terwijl het WK 2026 nog op volle toeren draait, zijn de ploegen uit de Jupiler Pro League al ...

199
199

Meer sportnieuws