Trossard en Brighton stunten tegen Spurs niet opnieuw

52 stemmen
Trossard en Brighton stunten tegen Spurs niet opnieuw

Brighton & Hove Albion draait dit seizoen vlotjes mee in de subtop van de Premier League en pakte vorige week nog een knap punt op Anfield dankzij een hattrick van Leandro Trossard. De Rode Duivel kon zijn ploeg zaterdagavond echter niet naar een nieuwe stunt leiden, want deze keer ging Brighton in eigen huis met het kleinste verschil onderuit tegen Tottenham.


De wedstrijd stond in het teken van Gianpiero Ventrone, de 62-jarige fysiektrainer die eerder op de week overleden is aan de gevolgen van acute leukemie. Tijdens het eerbetoon voor de aftrap barstte Antonio Conte zelfs in tranen uit. De Spurs leken wel van plan om hun geliefde coach gepast te eren en Brighton kon niet hetzelfde hoge niveau halen als een week geleden.

Ze raakten maar moeilijk aan kansen en aan de overkant bleek Tottenham efficiënter. Na 22 minuten kopte Harry Kane een voorzet tegen de touwen en dat was meteen voldoende voor de drie punten. Son had er in het slotkwartier nog 0-2 van gemaakt, maar die treffer werd afgekeurd wegens buitenspel. De overwinning werd door de bezoekers uiteraard opgedragen aan Ventrone.

WEG UIT TOP VIER
Tottenham bevestigt zo zijn derde plaats, nadat het vorige week nog onderuit ging in de derby tegen Arsenal. Voor Brighton betekent het verlies dat ze hun plaats in de top vier kwijt zijn en voorlopig vrede moeten nemen met plaats zes. Ze kunnen zelfs nog een plaatsje verder zakken als Manchester United zondag gaat winnen bij Everton.

LEES OOK: Rode Duivel leeft op: "Buitengewoon"

Zal Brighton dit seizoen een Europees ticket pakken?

Meest recent

'Nieuwe coach krijgt meteen rampzalig nieuws bij Antwerp'

Antwerp FC heeft afgelopen weekend met onmiddelijke ingang afscheid genomen van Joseph Oosting. De ...

74
74
Prestatie Vanaken doet monden openvallen: "Beste van België"

Club Brugge heeft zijn 20ste landstitel binnen handbereik. Voor Blauw-Zwart kan het nauwelijks nog ...

137
137
Ingeving Taravel wordt nefast: grote klos bij Anderlecht

RSC Anderlecht heeft zondagmiddag in extremis een dure nederlaag tegen KV Mechelen kunnen voorkomen. ...

222
222
Extra ontgoocheling Union: "Was de wereld rondgegaan"

Union lijkt definitief een kruis te moeten maken over de titel nadat het een 5-0 om de oren kreeg ...

92
92
Pakkend afscheid Lewandowski: Barça pakt record

In LaLiga is de titelstrijd al gestreden. Daardoor mocht FC Barcelona wat later op zondagavond aan ...

96
96
Ontknoping Ligue 1: vreugde voor Lille, drama Pocognoli

Zondagavond stond in de Ligue 1 de ontknoping van het seizoen op het programma. Daarin moesten ...

36
36
'Miljoenentransfer Cercle krijgt vorm'

Cercle Brugge kan zich al volop beginnen voorbereiden op volgend seizoen, want hun seizoen zit er al ...

98
98
'Pijnlijke details over Oosting bij Antwerp lekken uit'

Antwerp nam dit weekend een drastische beslissing. Na de pijnlijke 3-0-nederlaag van vrijdag op OH ...

273
273
Vanaken waarschuwt Club voor rampscenario

Club Brugge heeft zondagavond een reuzenstap gezet richting een 20ste landstitel. Het veegde grote ...

487
487
Ferrera haalt snoeihard uit naar arbitrage na pijnlijk slot

Voor Dender lonkt stilaan degradatie uit de Jupiler Pro League. Het ging in zijn heenwedstrijd in de ...

77
77
Pijnlijke cijfers? Hubert wil daar niets van weten

Union zal dit seizoen wellicht niet de dubbel pakken. Donderdag pakte het tegen Anderlecht wel nog ...

300
300
Leko komt met verrassend keepernieuws voor titelmatch

Club Brugge heeft zondagavond opnieuw een enorme stap richting de landstitel gezet door Union met ...

426
426
'Anderlecht ruikt jackpot: Freiburg klopt aan'

Bij RSC Anderlecht zal er in de zomer veel volk vertrekken. Ondanks het zwakke seizoen lopen een ...

387
387
Club Brugge vernedert Union SG en ruikt de titel

Om 18u30 stond dé titelmatch tussen Club Brugge en Union SG op het programma. Het werd nooit ...

369
369
Toptalent Genk breekt door: "Hiervan droomde ik"

KRC Genk heeft héél veel talent rondlopen, maar zij moeten nog beter begeleid worden ...

287
287
'Bom onder Club Brugge: nieuwe TD wordt totale ramp'

Club Brugge dreigt Dévy Rigaux kwijt te spelen aan Feyenoord en dus zoekt het naar eventuele ...

254
254
Anderlecht-vertrek in mineur: fans fluiten smaakmaker uit

RSC Anderlecht hoopte op een droomweek, maar het werd nog maar eens zeer teleurstellend. Er was de ...

503
503
Club Brugge overklast Union: "The King. The Legend"

Club Brugge begon om 18u30 aan zijn thuismatch tegen Union SG. Een beslissende partij voor de eerste ...

321
321
Spectaculaire comeback Sofiane Hanni naar JPL?

RSC Anderlecht hoopt volgend seizoen weer mee te doen voor de titel, maar dan zal er dus versterking ...

307
307
Crisis RSCA: Taravel heeft niet mis te verstane boodschap

RSC Anderlecht heeft zijn vierde plaats in extremis kunnen verdedigen, maar kwam tegen KV Mechelen ...

318
318
Kompany zorgt voor dol moment op titelfeest: Carla brengt redding

Bayern München werd zondag nog eens in de bloemetjes gezet als Duits landskampioen. Daarbij ...

88
88
Laat delirium in Lommel: 37-jarige doet Dender das om

Lommel SK heeft een stevige optie op promotie genomen. De Limburgers wonnen hun heenmatch van de ...

202
202
Leko hakt keepersknoop door, twee wissels bij Union

Zondagavond staat een cruciaal duel op het programma in de strijd om het kampioenschap. ...

100
100
Anderlecht-fans spotten met tifo-blunder: sneer aan spelers

Het zijn op sportief vlak lastige dagen voor de supporters van RSC Anderlecht. Daar kwam donderdag ...

181
181
Lammens klopt Sels voor plek drie, deceptie Ajax op slotspeeldag

Manchester United heeft beslag gelegd op derde plaats in de Premier League. Na de 3-2-zege tegen ...

65
65

Meer sportnieuws