'Bayern pakt uit met dé transfer van 2023'

door
'Bayern pakt uit met dé transfer van 2023'

Bayern München kent voorlopig een wisselvallig seizoen en vooral vooraan knelt het schoentje. Sinds het vertrek van Roberto Lewandowski naar FC Barcelona mist de club een echte prijssschutter. Het heeft een plan voor komend seizoen.


Volgens het vaak goed ingelichte Bild wil Bayern München in de zomer van 2023 weer een echte centrumspits aantrekken. Ze mikken daarbij bijzonder hoog. Het Plan A is niemand minder dan Harry Kane. De 29-jarige Britse aanvaller wil eindelijk eens prijzen gaan winnen en bij Bayern München kan hij eindelijk ook eens meespelen voor de grootste prijzen. Bij Tottenham is hij altijd een garantie geweest op goals, ook dit seizoen staat de teller alweer op 7 treffers en 1 assist in 11 matchen. 

TE DUUR?

Tottenham wil echter nog steeds 100 miljoen euro en dat is een bedrag dat Bayern niet op tafel wil gaan leggen. Daarom kijkt de club ook uit naar een Plan B. En dat heeft het al gevonden en Marcus Thuram is de tweede keuze als Kane niet haalbaar blijkt te zijn.

De 25-jarige Franse aanvaller zal sowieso een héél stuk goedkoper zijn dan Kane. Hij heeft nog maar een contract tot medio 2023 bij Borussia Mönchengladbach en volgens Transfermarkt.be ligt de marktwaarde van de viervoudige international op 20 miljoen euro. Financieel is hij makkelijk haalbaar, maar is hij daadwerkelijk de topspits die Bayern zoekt? Thuram is dit seizoen wel enorm sterk bezig met 7 goals en 3 assists in amper 9 wedstrijden. Het is dus geen toeval dat hij zich in de kijker heeft weten te spelen bij Bayern.

LEES OOK: 'Kompany diep geraakt: City-droom spat uiteen'

Gaat Bayern Kane kunnen losweken?

Meest recent

Anderlecht titelkandidaat? Hasi spreekt duidelijke taal

RSC Anderlecht zat in de zevende hemel na zeges tegen Union SG en KRC Genk, maar Westerlo zette ...

2
2
Fans Rode Duivels in zak en as: WK-fiasco aan het licht

De Rode Duivels nemen het volgende zomer in de groepsfase op tegen Egypte, Nieuw-Zeeland en Iran ...

15
15
De Mil bonkt direct op tafel: “Zeker versterkingen"

Rik De Mil staat voor zijn vuurdoop bij KAA Gent. De oefenmeester verliet Sporting Charleroi voor de ...

35
35
Groot nieuws voor Kompany: Bayern doet ferme geste

Vincent Kompany is dit seizoen geweldig bezig bij Bayern München. De Belgische oefenmeester is ...

31
31
Opvolger De Mil bekend: Bayat verbaast vriend en vijand

Door het ontslag van Nicky Hayen klopte Club Brugge aan bij KAA Gent en door de exit van Ivan Leko ...

180
180
Hasi looft verrassend trio bij Anderlecht: “Stappen gezet”

RSC Anderlecht kreeg afgelopen speeldag een pandoering van Westerlo en komende speeldag wacht ...

135
135
UEFA brengt geweldig nieuws voor Belgische refs

In eigen land is er zeer vaak grote kritiek op de Belgische scheidsrechters. Spelers, trainers en ...

43
43
Anderlecht troeft Standard en buitenland af: dit is waarom

Anderlecht maakte donderdag bekend dat het nog maar eens schuift in zijn organigram. Nadat de ...

133
133
'Napoli heeft masterplan voor Lukaku klaar'

De terugkeer van Romelu Lukaku nadert met rasse schreden. Meer dan vier maanden lag de Rode Duivel ...

42
42
Maxime Lestienne weldra weer op Belgische velden?

Ooit leek Maxime Lestienne voorbestemd voor de Rode Duivels. Een cap zou de flankaanvaller ...

130
130
Ajax-trainer doet boekje open over Godts, Bounida en Mokio

Ajax wist deze week eindelijk zijn eerste punten te pakken in de Champions League door met 2-4 te ...

80
80
Hasi hint naar opmerkelijke wintertransfer: "Hij is welkom"

Anderlecht zat de voorbije weken op een wolk, maar donderde daar vorig weekend weer af met een ...

342
342
TRANSFERUURTJE: 'Club vindt opvolger Ordoñez, weer vertrekker Anderlecht'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

189
189
‘Fans in opstand tegen ‘Anderlechtisering’ van Club Brugge’

Club Brugge verbaasde vriend en vijand door Nicky Hayen de laan uit te sturen. Ivan Leko werd ...

520
520
Leko in zak en as: Club Brugge komt met Mignolet-statement

Simon Mignolet kent dit seizoen veel pech. De doelman van Club Brugge moest ook plots verstek geven ...

423
423
Antwerp fan Huybrechts stort in op WK: 'Pure nachtmerrie'

In het befaamde Ally Pally is gisteren weer de hoogmis van het darts begonnen: het prestigieuze WK. ...

51
51
Mehdi Bayat snauwt na vertrek De Mil: eis om nieuwe regel

Er vond een heuse trainerscarrousel plaats in de Jupiler Pro League. Club Brugge stuurde Nicky Hayen ...

386
386
Coëfficiënt keldert: Belgische clubs vrezen rampscenario

De afgelopen jaren is de Jupiler Pro League aan een opmars bezig. Vooral de sterke prestaties van de ...

137
137
Tielemans schittert weer: grote verrassing in de maak?

Youri Tielemans was de grote man bij Aston Villa in de Europa League-clash tegen het Zwitserse ...

62
62
Ruben Van Gucht haalt snoeihard uit na 'ongeziene bom'

De voorbije dagen kwam Ruben Van Gucht zwaar onder vuur te liggen. De sportjournalist kreeg kritiek ...

122
122
“Racist én seksist!” – Broos in vieze papieren na klacht

Hugo Broos is bondscoach van Zuid-Afrika en de Belgische oefenmeester begint bijna aan de Afrika ...

106
106
Anderlecht heeft eerste 'zomertransfer' nu al beet

Bij RSC Anderlecht hebben ze al één zorg minder, want in principe hebben ze hun eerste ...

382
382
Defour streng: "Het failliet van de Jupiler Pro League"

Bij Standard kunnen ze het zelf amper geloven, maar ze staan wel knap zesde. Play-Off 1 is ...

251
251
Zorgt DAZN voor enorm JPL-probleem in januari?

DAZN stuurt veel mails als het maandabonnement nog niet is verlengd, maar zelf betalen ze de clubs ...

304
304
'Standard mikt zeer hoog en droomt van monstersom'

Standard hoopt dat het tegen komende zomer toch een nieuwe eigenaar kan voorstellen. Dat lange ...

209
209

Meer sportnieuws