Trossard spreekt duidelijke taal over toptransfer

150 stemmen
Trossard spreekt duidelijke taal over toptransfer

Leandro Trossard zit in een bloedvorm. De Rode Duivel scoorde het afgelopen weekend drie keer op het veld van Liverpool en zit zo al aan vijf treffers in de Premier League dit seizoen. De buitenspeler lijkt klaar voor toptransfer.


Zelf lijkt Trossard echter niet op de zaken vooruit te willen lopen. "Ik ben nog steeds gefocust op Brighton", vertelt hij bij Daily Mail. "Ik weet niet wat er in de transferperiode zal gebeuren. Bovendien is er nog een WK. Als ik een duidelijk antwoord zou hebben, zou ik het geven. Ik bekijk het wedstrijd per wedstrijd. Ik moet me ontwikkelen en me elke week op het grootste podium laten zien. Ik wil gewoon mijn spel spelen en Brighton helpen om grootse dingen te bereiken."

Trossard solliciteert met zijn uitstekende prestaties volop naar een basisplaats bij de Rode Duivels. Bondscoach Roberto Martinez lijkt echter nog altijd te willen vasthouden aan Eden Hazard in zijn basisploeg, ondanks de tegenvallende prestaties van de speler van Real Madrid. Brighton speelt zaterdagavond tegen Tottenham. Met een nieuwe glansprestatie zou Trossard nog wat meer druk kunnen uitoefenen op Martinez. Trossard en co staan op dit moment knap vierde over het Kanaal.

DE ZERBI

Onze landgenoot moet het sinds kort met een nieuwe coach stellen. Roberto De Zerbi nam over nadat Graham Potter naar reeksgenoot Chelsea trok. De Italiaan moet de goede lijn van zijn voorganger doortrekken. Daarbij hoopt hij ongetwijfeld ook dat Trossard zijn bloedvorm aanhoudt, iets wat ook de Rode Duivels alleen maar ten goede zal komen op het WK in Qatar. Als Trossard daar voldoende speelminuten krijgt, tenminste.

LEES OOK: Opvallende nieuwe coach Lille-Duivels, einde tijdperk in JPL

Moet deze Trossard in de basis op het WK?

Meest recent

Fans KRC Genk roeren zich: "Gebrek aan respect"

KRC Genk maakte het vertrek van Michel Ribeiro bekend. Die werkte 23 jaar voor de club. Dat gebeurde ...

102
102
Domper Duitsland: smaakmaker mogelijk out voor WK

Duitsland trekt zeker niet als favoriet naar het WK. Bondscoach Julian Nagelsmann kwam vandaag met ...

25
25
SK Beveren maakt volgende vertrekker wereldkundig

Bij SK Beveren is het akelig stil omtrent nieuwe spelers en een nieuwe coach. De Waaslanders ...

26
26
Vandenbempt en Joos voorspellen Belgische WK-ster

De Rode Duivels trekken met de nodige ambitie naar het WK. De kwartfinales bereiken is het doel. ...

86
86
KRC Genk licht optie niet: doelman gratis weg

KRC Genk is volop bezig met de evaluatie van de spelerskernen. Voor de eerste ploeg en Jong Genk ...

80
80
Red Flames verwennen fans met zesklapper

De Belgische Red Flames speelden vanavond aan Den Dreef tegen Luxemburg. Een zege was een bijna ...

64
64
'Geen Saibari? Kompany heeft Rode Duivel als Plan B'

Ismael Saibari lijkt op weg naar Bayern München. De aanvallende middenvelder van PSV heeft al ...

113
113
Wullaert licht tipje van de sluier omtrent volgende club

De Red Flames spelen vanavond tegen Luxemburg. Daar moeten ze ruim van kunnen winnen. Voor de goals ...

47
47
Keuze gemaakt? Garcia gaat niet mee met de hype

De Rode Duivels hebben op een aantal posities enorm veel weelde. Onder meer op het middenveld. Toch ...

146
146
Na Ribeiro weer meubelstuk weg bij KRC Genk: "Na 18 jaar"

Bij KRC Genk is er toch wel wat aan het gebeuren op de achtergrond. De Limburgers maakten het ...

120
120
Sporting Charleroi strikt voormalige speler van Standard

Sporting Charleroi gaat komende zomer de nodige sterkhouders de club zien verlaten. De Zebra's zijn ...

22
22
De Bruyne onder vuur: dit hakt er keihard in

Antonio Conte is weg bij Napoli en dat lijkt goed nieuws voor Kevin De Bruyne. Maar daardoor valt ...

165
165
Croonen verrast: KRC Genk met straf buitenlands akkoord

KRC Genk zet een volgende stap in de ontwikkeling van de club. De Limburgers gaan de club wereldwijd ...

374
374
'Real Madrid drukt door: Bayern reageert op monsterbod'

Real Madrid gaat voor een enorm grote verandering. Florentino Perez zal wellicht nog steeds de ...

244
244
Patro Eisden verrast iedereen met ervaren Belg

Patro Eisden zit niet stil op de transfermarkt. Ze stelden vandaag een volgende aanwinst voor. En ...

72
72
Coosemans out: Anderlecht stoomt nieuwe nummer 1 klaar

Hopelijk beseft Antoine Sibierski waaraan hij begonnen is, want de nieuwe sportieve baas van RSC ...

784
784
'KRC Genk breekt record: concreet bod op Karetsas'

KRC Genk gaat een erg drukke zomer tegemoet, want na een teleurstellend seizoen is er heel wat werk ...

495
495
'Overmars houdt adem in: rampscenario voor Antwerp'

Deels noodgedwongen trekt Antwerp meer dan ooit de kaart van de jeugd. Dat blijkt uit de ...

529
529
'Sibierski in shock: toptalenten weg bij Anderlecht?'

Met de doorbraak van Nathan De Cat vormde Neerpede het voorbije seizoen weer een lichtpunt in barre ...

381
381
'Jacht geopend: Club Brugge ontvangt bod van 35 miljoen'

De voorspelde uittocht lijkt ingezet bij Club Brugge, dat zopas afscheid nam van Aleksandar ...

695
695
'Europese grootmacht klopt aan voor Karetsas & De Cat'

Ook deze zomer krijgt de Jupiler Pro League weer te maken met een uittocht aan talent. Zo dreigt ...

343
343
Stankovic komt met laatste boodschap aan Club-fans

Het huwelijk tussen Aleksander Stankovic en Club Brugge was van korte duur, maar wel succesvol. De ...

528
528
Thierry Henry geeft Kompany flinke por in de rug

Thierry Henry was een tijdje de assistent bij de Rode Duivels. De Franse legende volgt België ...

139
139
Anderlecht grijpt meteen in na statement aan Coucke

De supporters waren dan wel enthousiast met de aankondiging van Adidas als nieuwe shirtsponsor, het ...

2199
2199
Opvallende nieuwe rol voor Trossard bij Rode Duivels

Bondscoach Rudi Garcia probeerde wat nieuws uit tegen Kroatië en ook tegen Tunesië ljkt de ...

192
192

Meer sportnieuws