"Silva niet goed genoeg, Vertonghen overbodige transfer"

door

De zomermercato van RSC Anderlecht was tot op heden nog geen groot succes. Jan Vertonghen en Fabio Silva zijn de enigen die voorlopig konden overtuigen. Jan Mulder is echter ook niet overtuigd van hen.


Mulder was zelf een topspits en is dus uiteraard zeer kritisch. Fabio Silva scoorde 7 keer en lijkt op deze manier op weg om toch minstens 15 keer te scoren. Hij zal dus ongeveer tussen de 15 en 20 treffers gaan maken, net zoals Lukas Nmecha en Joshua Zirkzee.

"Ik vind Silva niet goed genoeg. Het is allemaal net niet. Hij mocht ook al snel beschikken bij Wolverhampton, ook al kan dat aan de club liggen. Silva is een talentvolle aanvaller, begrijp me niet verkeerd. Ach, misschien ben ik wel te kritisch. Dat hij te weinig steun krijgt in de aanval? Als je een echte topspits bent, kan je ook wel wat zaken alleen forceren. Zo een Jutgla, bijvoorbeeld. Hij trekt zo een team wel mee vind ik, haalt hen uit een dood moment. Dat mis ik bij Silva. Esposito? Mjah, die vond ik al van in het begin niet echt overtuigend”, zegt Mulder bij Radio Radzinski.
 
VERTONGHEN OVERBODIG?

Mulder was ook geen voorstander van de komst van Vertonghen, mede omdat er met Wesley Hoedt en Hannes Delcroix al twee linksvoetige centrale verdedigers aanwezig waren.

"Kijk, Jan is een heel aardige jongen en het is iemand die een héél mooie carrière heeft weten af te ronden. Het is een geweldige speler. Maar hoe oud is hij? 35, 36? Ik snap die transfer ook niet zo goed. Je hebt immers al dergelijke spelers, met bijvoorbeeld Wesley Hoedt. Een linksvoetige speler die niet meer al te snel is. Of Vertonghen al spijt heeft van zijn transfer? Ik denk het wel. Maar misschien dacht hij toch nog even extra na toen de naam ‘Anderlecht’ verscheen. Misschien werkte dat toch nog een beetje (lacht)."
   

LEES OOK: 'Anderlecht wil blunder à la Stassin en Sadiki voorkomen'

Was Vertonghen als profiel een overbodige transfer?

Meest recent

Top 20: Courtois beste ter wereld, straffe notering Lammens

De Rode Duivels trekken straks naar het wereldkampioenschap met een op papier minder kwalitatieve ...

60
60
Maarten Martens doet boekje open over Anderlecht-flirt

RSC Anderlecht besloot in aanloop naar de Play-Offs om het seizoen af te werken met ...

49
49
Club-fans pakken De Cat hard aan: opvallende reden geopperd

Nathan De Cat heeft zijn start in de Champions' Play-Offs gemist. Het goudhaantje van RSC Anderlecht ...

307
307
'Uithaal Leko zindert na: drie sterkhouders in vizier'

Club Brugge heeft zijn campagne in de Champions' Play-Offs op gang getrapt met een 4-2-zege tegen ...

252
252
'Kompany verliest 69-voudig international: Europese toptransfer'

Het Bayern München van Vincent Kompany maakt dinsdag weer indruk door in de Champions League ...

71
71
KRC Genk ruikt bloed: ideaal script voor het grijpen

Ook in de Europe Play-Offs zit de eerste speeldag er alweer op. De eerste drie matchen deelden het ...

251
251
'Club Brugge verrast met miljoenenbod op ‘nieuwe Rodri’'

Club Brugge kijkt opvallend ver buiten zijn vertrouwde markt. Blauw-Zwart wordt gelinkt aan een ...

450
450
'Man City mengt zich in dossier: aandacht voor De Cat'

De komende zomermercato belooft weer enkele knallende transfers te gaan opleveren in de Jupiler Pro ...

70
70
Droom komt uit voor Genk-speler: bijzondere confrontatie op WK

In maart werden de laatste tickets voor het WK uitgedeeld en dat zorgde voor enkele bijzondere ...

57
57
'Saibari bekroont topjaar met droomtransfer'

Er was het voorbije jaar al heel wat te doen over talenten die de Rode Duivels de rug toe keerden, ...

36
36
Keiharde conclusie: "Zij zijn Anderlecht onwaardig"

Anderlecht werd vorig weekend nog maar eens met de neus op de feiten gedrukt. Na de nederlagen tegen ...

318
318
Ondergang van Union? Deschacht doet straffe voorspelling

Union heeft afgelopen weekend zijn start in de Champions' Play-Off niet gemist. Het klopte STVV met ...

490
490
'Nieuwe TD: Anderlecht maakt verwachtingen duidelijk'

Begin februari zette Anderlecht zowel trainer Besnik Hasi als sportief directeur Olivier Renard op ...

247
247
Jonge Duivel kondigt vertrek bij PSV aan

Bij PSV werd er de voorbije dagen stevig gefeest nadat het voor de derde keer op rij de Nederlandse ...

84
84
'Nieuwe afgang voor gewezen supertalent Dwomoh'

Hij debuteerde op zijn zestiende al in het eerste elftal van KRC Genk en leek een gedoodverfde Rode ...

71
71
Straf gerucht omtrent STVV: opvolger Vrancken in beeld?

STVV kent een fantastisch seizoen, maar de Kanaries weten ook dat heel wat spelers in de kijker ...

414
414
'Anderlecht wil blunder à la Stassin en Sadiki voorkomen'

RSC Anderlecht wil de komende jaren weer aansluiting vinden met de top in de Jupiler Pro League. De ...

206
206
Vanaken komt met verrassende update over zijn toekomst

Hans Vanaken is een van de beste en meest iconische middenvelders uit de clubgeschiedenis van ...

306
306
Borguet mysterieus over pikant dossier bij Anderlecht

Bij RSC Anderlecht hebben ze enorm veel talent rondlopen op Neerpede. De Brusselaars zullen daar de ...

197
197
'Floptransfer Standard lokt plots interesse'

Bij Standard kennen ze alweer een matig seizoen. De Luikenaars hopen via Play-Off 2 alsnog een ...

133
133
Anderlecht ruikt transferkans: "Er is wel interesse, ja"

Bij RSC Anderlecht moeten ze in de zomer aan de bak. Achteraan en vooraan is er versterking nodig. ...

195
195
'Koopje van het jaar: deze som kostte revelatie Lokonga'

Door de enorme weelde op het middenveld valt zijn naam tegenwoordig niet meer bij de Rode Duivels, ...

108
108
Joos lyrisch voor Bruggeling: "Altijd superfan geweest"

Club Brugge maakte vorig weekend op de eerste speeldag meteen een statement door Anderlecht te ...

232
232
Record in zicht: Union om deze reden titelfavoriet

De eerste speeldag van de Champions' Play-Off heeft nog maar eens duidelijk gemaakt dat de ...

97
97
Albert brengt slecht nieuws en moet WK laten schieten

Binnen een tweetal maanden gaat het WK in de Verenigde Staten, Canada en Mexico van pas. De Rode ...

0
0

Meer sportnieuws