'Aubameyang verkast alweer naar andere grootmacht'

door
'Aubameyang verkast alweer naar andere grootmacht'

Na het vroege ontslag van Thomas Tuchel lijkt Chelsea stilaan aan de beterhand. In de Premier League klommen The Blues intussen weer op naar de vijfde plaats, in de Champions League maakten ze zopas dan weer brandhout van AC Milan. Met een doelpunt en een assist ontpopte Reece James zich tot Man van de Match, al liepen ook nog andere Londenaren in de kijker.


Pierre-Emerick Aubameyang bijvoorbeeld, die scoorde op aangeven van James. Nadat hij eerder al raak trof tegen Crystal Palace is de 33-jarige Gabonees zo plots weer goed bij schot. Aubameyang ruilde afgelopen zomer Barcelona na een halfjaar alweer in voor de Engelse hoofdstad, waar hij eerder aan de slag was bij Arsenal. Daarvoor verdedigde hij de kleuren van Borussia Dortmund.

De spits keek er vooral naar uit om in Stamford Bridge opnieuw samen te werken met Tuchel, een reünie die dus echter van korte duur was. Toch lijkt de komst van nieuwe coach Graham Potter ook Aubameyang deugd te doen, wat daarom niet betekent dat hij voorkomt in diens plannen op de langere termijn. Volgens Fichajes zoekt Chelsea alleszins nog naar een upgrade diep in de punt.

PSG OP DE LOER
Aubameyang, die vastligt tot medio 2024 bij de Engelse grootmacht, zou dan ook snel alweer zijn kastje kunnen leegmaken. In dat geval ligt volgens hetzelfde medium PSG alvast op vinkenslag. Daar ziet men in de ervaren goalgetter immers de ideale doublure om het triumviraat Lionel Messi, Kylian Mbappé en Neymar af en toe eens wat rust te gunnen. Wordt ongetwijfeld nog vervolgd.

LEES OOK: 'Chelsea wil opnieuw megaslag slaan in Genk'

Aubameyang zou goed passen bij PSG

Meest recent

Hasi in de problemen bij Anderlecht: “Hij weet het niet”

RSC Anderlecht speelde afgelopen speeldag 2-2 gelijk in de Jupiler Pro League. Paars-Wit heeft grote ...

14
14
'Mika Godts staat plots voor absolute toptransfer'

Ajax beleeft tot dusver een moeilijk seizoen, maar Mika Godts is daarin wel een schaars lichtpuntje. ...

14
14
'Gouden kans: jeugdinternational gratis naar JPL'

De wintermercato opent zeer weldra zijn deuren en heel wat Belgische clubs kunnen versterking ...

28
28
"Hopelijk nooit in de JPL" - Stijnen helemaal afgemaakt

Stijn Stijnen en Patro Eisden stonden de voorbije dagen alweer volop in de spotlights, zij het ...

115
115
'Rampscenario in de maak voor Belgische profclubs'

Het blijft angstvallig afwachten welke afloop de vete tussen DAZN en de Pro League zal kennen. De ...

226
226
Theate sneert weer naar pers over Rode Duivels

Voor de Rode Duivels is 2025 een jaar met pieken en dalen geweest. Ze wisten wel hun ticket voor het ...

66
66
'Stassin krijgt belangrijk nieuws over knaltransfer'

In november haalde Rudi Garcia Romeo Vermant als nieuwe spits bij de selectie. Dat zal toch een ...

61
61
Axel Witsel alsnog terug naar Standard?

Na negentien speeldagen staat Standard knap zesde, al is het maar de vraag of ze die plaats zullen ...

104
104
Ondanks comeback: Defour keihard voor Anderlecht

Anderlecht heeft zondag een sterk staaltje mentale weerbaarheid laten zien. Het leek aanvankelijk op ...

207
207
Union moet alsnog sterkhouder komende weken missen

Union klopte afgelopen weekend Zulte Waregem met 2-0 en pakte zo nog eens een deugddoende ...

34
34
TRANSFERUURTJE: 'Verrassende wending in Genk, knaltransfer Karetsas'

De winterse transferperiode staat voor de deur. Heel wat ploegen zijn dan ook druk in de weer met ...

838
838
“Luis in de pels” – ambitie STVV wringt bij toppers

Sint-Truiden VV blijft vriend en vijand verbazen dit seizoen. De Kanaries, onder leiding van Wouter ...

162
162
KAA Gent schrikt en spreekt Ivan Leko resoluut tegen

De vete tussen KAA Gent en Ivan Leko blijft voortduren. De Kroatische oefenmeester kon zegevieren ...

271
271
Birger Verstraete haalt verschroeiend uit: “Schandalig!”

Oud-Heverlee Leuven ging in eigen huis met 0-2 onderuit tegen Cercle Brugge. Eerder was Felice Mazzu ...

147
147
Topclubs vrezen: "We gaan voluit voor PO 1"

STVV is veruit dé verrassing van het seizoen in de Jupiler Pro League. Een lichtpunt in een ...

174
174
Anderlecht krijgt extra 'genialiteit': weldra basisplaats?

Bij RSC Anderlecht draait het dezer dagen blijkbaar enkel om intensiteit, energie en mentaliteit. ...

473
473
Leko scoort geen punten in Gent, wél bij Club: "Dat hoor je waaien"

Club Brugge won met 2-1 van AA Gent. Een verdiende zege, maar het was toch vooral de match waar Ivan ...

225
225
'Hoogspanning: verrassende wending in dossier van Hoefkens'

KRC Genk dacht aan Carl Hoefkens als de nieuwe trainer, maar die gaf aan bij NAC Breda te blijven. ...

300
300
Club Brugge lacht tanden bloot, KRC Genk gewaarschuwd

Club Brugge won met 2-1 van AA Gent. Voetballend was het een zeer matige Slag om Vlaanderen. Ook ...

656
656
Sardella dankt Kompany: "Toen hij hier trainer was..."

RSC Anderlecht pakte een punt op het veld van Royal Antwerp FC, dat zo wéér niet kon ...

147
147
Buffalo weigert hand Leko: "Heel onprofessioneel gehandeld"

De centrale figuur tijdens de clash van zondagmiddag tussen Club Brugge en AA Gent, was uiteraard ...

971
971
"Systematisch problematisch" - kranten buizen zondebok RSCA

RSC Anderlecht blijft het lastig hebben in de competitieduels op verplaatsing. Zondag pakte het op ...

352
352
'Slag om Vlaanderen' loopt fout: supporter naar ziekenhuis

Club Brugge won zondagmiddag met 2-1 van AA Gent na relatief matige wedstrijd. Jammer genoeg liep ...

258
258
Vincent Janssen naar Anderlecht? "Hij zou goud waard zijn"

Antwerp FC is de laatste weken opnieuw sterk bezig. Dat heeft onder meer te maken met de goede ...

612
612
Wéér geen clean sheet United: Engelse pers beoordeelt Lammens

Manchester United blijft uiterst wisselvallig voor de dag komen in de Premier League. Zondag liep de ...

168
168

Meer sportnieuws