'Aubameyang verkast alweer naar andere grootmacht'

door
'Aubameyang verkast alweer naar andere grootmacht'

Na het vroege ontslag van Thomas Tuchel lijkt Chelsea stilaan aan de beterhand. In de Premier League klommen The Blues intussen weer op naar de vijfde plaats, in de Champions League maakten ze zopas dan weer brandhout van AC Milan. Met een doelpunt en een assist ontpopte Reece James zich tot Man van de Match, al liepen ook nog andere Londenaren in de kijker.


Pierre-Emerick Aubameyang bijvoorbeeld, die scoorde op aangeven van James. Nadat hij eerder al raak trof tegen Crystal Palace is de 33-jarige Gabonees zo plots weer goed bij schot. Aubameyang ruilde afgelopen zomer Barcelona na een halfjaar alweer in voor de Engelse hoofdstad, waar hij eerder aan de slag was bij Arsenal. Daarvoor verdedigde hij de kleuren van Borussia Dortmund.

De spits keek er vooral naar uit om in Stamford Bridge opnieuw samen te werken met Tuchel, een reünie die dus echter van korte duur was. Toch lijkt de komst van nieuwe coach Graham Potter ook Aubameyang deugd te doen, wat daarom niet betekent dat hij voorkomt in diens plannen op de langere termijn. Volgens Fichajes zoekt Chelsea alleszins nog naar een upgrade diep in de punt.

PSG OP DE LOER
Aubameyang, die vastligt tot medio 2024 bij de Engelse grootmacht, zou dan ook snel alweer zijn kastje kunnen leegmaken. In dat geval ligt volgens hetzelfde medium PSG alvast op vinkenslag. Daar ziet men in de ervaren goalgetter immers de ideale doublure om het triumviraat Lionel Messi, Kylian Mbappé en Neymar af en toe eens wat rust te gunnen. Wordt ongetwijfeld nog vervolgd.

LEES OOK: Lammens gered door doelhout: Man Utd doet gouden zaak

Aubameyang zou goed passen bij PSG

Meest recent

Bayern zonder Kompany: Anderlecht-bekende neemt over

Zondag werd de landstitel binnen gehaald, maar voor Bayern München is er momenteel geen tijd om ...

2
2
Dikke tranen bij Club Nxt: aanvoerder met klasse-gebaar

De U19 van Club Brugge is er dan toch niet in geslaagd de prestigieuze Youth League te winnen. In de ...

46
46
Relletje voorbij? Lukaku maakt één grote fout bij Napoli

De plooien tussen SSC Napoli en Romelu Lukaku lijken weer grotendeels gladgestreken. De aanvaller ...

38
38
'STVV machteloos: steunpilaar richting topcompetitie'

De resultaten van de laatste weken zijn weliswaar minder, maar STVV kan nu al terugblikken op een ...

34
34
Amateurvoetbal op stelten: Antwerp-pion zaait titelchaos

Met nog één speeldag voor de boeg blijft het razend spannend in verschillende ...

74
74
"Complete mislukking" - Ivan Leko met grond gelijk gemaakt

Club Brugge heeft afgelopen weekend een opdoffer van formaat moeten verwerken. In de titelclash op ...

231
231
Puzzelwerk voor Hayen: groot vraagteken bij KRC Genk

KRC Genk wist afgelopen weekend de macht te heroveren in de Europe Play-Offs. Dinsdagavond wordt het ...

154
154
Verhaeghe verovert Europa: Club verbaast de voetbalwereld

Club Brugge heeft een stap gezet die niemand zag aankomen. De jeugdploeg speelde maandag de finale ...

217
217
Kompany-mania in München: Bayern-boegbeeld houdt zich niet in

Bayern München veroverde zondagavond de 35ste landstitel uit zijn geschiedenis, de tweede ...

93
93
'Antwerp ruikt buitenkans: vizier op Standard-smaakmaker'

In de Europe Play-Offs krijgt Standard dinsdagavond het bezoek van Antwerp FC. En beide clubs komen ...

169
169
WK-selectie Duivels: Openda gedumpt voor wit konijn?

Nog 52 dagen te gaan en het wereldkampioenschap voetbal wordt op gang getrapt. Bondscoach Rudi ...

244
244
'Volgende Anderlecht-revolutie: nieuwe trainer op komst'

RSC Anderlecht staat voor enkele cruciale weken waarin het een Europees ticket wil veroveren en ...

514
514
Catastrofe bij Club Brugge: opvallende ingreep Leko?

Club Brugge hoopte zondag haasje-over te doen met Union, maar Ivan Leko en co. kwamen van een kale ...

214
214
Essevee hakt trainersknoop door: Coen versus Colpaert

Dankzij de 0-2 zege tegen La Louvière is Zulte Waregem nog steeds ongeslagen in de Relegation ...

185
185
Lardot laat licht schijnen op speeldag 3 play-offs

De play-offs draaien op volle toeren, want de komende dagen staat speeldag vier al op het programma. ...

103
103
Leko likt wonden: steunpilaar Club Brugge valt uit

Door de nederlaag tegen Union lijkt de titel ineens ver weg voor Club Brugge. Tot overmaat van ramp ...

382
382
Amy Sonck mikpunt van spot: vader Wesley grijpt hard in

Zowel Wesley als Amy Sonck hebben de laatste jaren hun sporen verdiend in het medialandschap. Amy ...

295
295
Mooie woorden: Courtois zwaait met lof naar Club Brugge

De U19 van Club Brugge is er dan toch niet in geslaagd om de prestigieuze Youth League te winnen. In ...

287
287
Nieuwe opdoffer Anderlecht: Proto heeft inside informatie

RSC Anderlecht is volop aan het strijden voor een Europees ticket in de Champions' Play-Offs en ...

430
430
Onheilspellend nieuws: Boskamp geeft gezondheidsupdate

Als speler, trainer en zelfs televisie-analist heeft Jan Boskamp een serieuze stempel gedrukt op het ...

95
95
Net niet: Club verliest finale Youth League na penalty's tegen Real

Club Nxt is er maandagavond niet in geslaagd om opnieuw een stukje Belgische voetbalgeschiedenis te ...

195
195
Bom onder stoel Leko: Club Brugge staat perplex

Bij Club Brugge blijft niet alleen de nederlaag op Union hangen, maar vooral het gevoel dat de titel ...

1280
1280
Titelstrijd beslecht? “Club Brugge kampt met stress”

Club Brugge verloor afgelopen speeldag met 2-1 van Union SG. De leider deelt zo een eerste ferme ...

103
103
Union schokt België én wereld: “Sterkste prestatie ooit"

Union SG is sinds de promotie naar eerste klasse zéér snel opgeklommen naar de status ...

143
143
Ementa spreekt over transfer: Zulte vreest vertrek

Zulte Waregem is zeker van het behoud, maar toch wil Essevee al een goede basis leggen voor volgend ...

463
463

Meer sportnieuws