'Aubameyang verkast alweer naar andere grootmacht'

door
'Aubameyang verkast alweer naar andere grootmacht'

Na het vroege ontslag van Thomas Tuchel lijkt Chelsea stilaan aan de beterhand. In de Premier League klommen The Blues intussen weer op naar de vijfde plaats, in de Champions League maakten ze zopas dan weer brandhout van AC Milan. Met een doelpunt en een assist ontpopte Reece James zich tot Man van de Match, al liepen ook nog andere Londenaren in de kijker.


Pierre-Emerick Aubameyang bijvoorbeeld, die scoorde op aangeven van James. Nadat hij eerder al raak trof tegen Crystal Palace is de 33-jarige Gabonees zo plots weer goed bij schot. Aubameyang ruilde afgelopen zomer Barcelona na een halfjaar alweer in voor de Engelse hoofdstad, waar hij eerder aan de slag was bij Arsenal. Daarvoor verdedigde hij de kleuren van Borussia Dortmund.

De spits keek er vooral naar uit om in Stamford Bridge opnieuw samen te werken met Tuchel, een reünie die dus echter van korte duur was. Toch lijkt de komst van nieuwe coach Graham Potter ook Aubameyang deugd te doen, wat daarom niet betekent dat hij voorkomt in diens plannen op de langere termijn. Volgens Fichajes zoekt Chelsea alleszins nog naar een upgrade diep in de punt.

PSG OP DE LOER
Aubameyang, die vastligt tot medio 2024 bij de Engelse grootmacht, zou dan ook snel alweer zijn kastje kunnen leegmaken. In dat geval ligt volgens hetzelfde medium PSG alvast op vinkenslag. Daar ziet men in de ervaren goalgetter immers de ideale doublure om het triumviraat Lionel Messi, Kylian Mbappé en Neymar af en toe eens wat rust te gunnen. Wordt ongetwijfeld nog vervolgd.

LEES OOK: UCL: spektakelzeges Real en PSG, Bodo/Glimt blijft verbazen

Aubameyang zou goed passen bij PSG

Meest recent

Nieuw gezicht bij Anderlecht: Taravel geeft tekst en uitleg

RSC Anderlecht zal het seizoen dan toch uitdoen met Jérémy Taravel als hoofdtrainer. ...

9
9
WK-soap: Iraans plan heeft grote gevolgen voor Duivels

Nog 89 dagen te gaan en het wereldkampioenschap gaat van start. Door de geo-politieke spanningen ...

147
147
'Leger topscouts bij Club-RSCA: transfergevecht barst los'

De Jupiler Pro League profileerde zich de voorbije jaren als een ideale trampoline richting de ...

159
159
Spitsenzorgen Garcia: grote verrassing in selectie Duivels?

Volgende week maakt bondscoach Rudi Garcia zijn selectie bekend voor het oefenkamp van de Rode ...

192
192
Loodzware opdracht Rigaux: nieuwe transferprioriteit Club

De sportieve leiding van Club Brugge maakt zich op voor een bijzonder drukke zomermercato. De ...

250
250
'Messi geeft zelf groen licht: nieuwe superster naar Miami'

Lionel Messi leidde zijn Inter Miami CF vorig seizoen na de titel in de Major League Soccer. Na dat ...

49
49
Extra wapen voor Genk: "Hebben hen absoluut nodig"

Enkele dagen na de pijnlijke nederlaag op Union SG, heeft KRC Genk de rug kunnen rechten. In de ...

229
229
Gent zeker van Play-Off I? Spelers maken statement

AA Gent heeft vrijdagavond een uitstekende zaak gedaan in de strijd om de tickets voor de Champions' ...

169
169
Vuurwerk in Limburg: analisten geven favoriet Genk-STVV

Het epicentrum van de 29ste speeldag in de Jupiler Pro League, ligt zondagmiddag in Limburg. In de ...

181
181
TRANSFERUURTJE: 'Dubbelklapper Club, wending Lukaku/De Bruyne'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

242
242
Alarm bij Club Brugge: ‘Gevaarlijke cocktail Ivan Leko’

Club Brugge speelde afgelopen speeldag 2-2 gelijk tegen RSC Anderlecht. Ondanks het overwicht in ...

172
172
Colpaert haalt meteen ferm uit na nederlaag Zulte

Zulte Waregem blijft in de hoek zitten waar de klappen vallen. Ook na het ontslag van Sven ...

413
413
Hasi maakt Anderlecht-trio af: “Beschermen zichzelf”

Besnik Hasi werd ontslagen bij RSC Anderlecht na slechte resultaten en onvrede bij de achterban. Het ...

357
357
‘Eden Hazard zwaar in de problemen: onderzoek geopend’

Eden Hazard is al een tijdje op voetbalpensioen, maar de voormalige Rode Duivel zit niet stil. Naast ...

104
104
Gouden raad voor Anderlecht: “Zo iemand als TD”

RSC Anderlecht is na het ontslag van Olivier Renard nog steeds op zoek naar een nieuwe Technisch ...

287
287
Vossen spreekt eerste keer over ontslag Vandenbroeck

Sven Vandenbroeck werd ontslagen bij Zulte Waregem. Essevee kijkt tegen degradatiezorgen aan en dan ...

187
187
Club Brugge in rep en roer: 'Felle clash eist zware tol'

Bij Club Brugge neemt de spanning toe. Een interne strijd die al weken sluimert, komt steeds ...

553
553
'Gheysens aan zet: Antwerp-verkoop krijgt vorm'

Nu het ticket voor de Champions' Play-Offs gaan vliegen is, wil Antwerp FC via de Europe Play-Offs ...

705
705
Club Brugge verbaasd: Leko grijpt hard in bij Vanaken

Bij Club Brugge wordt steeds duidelijker welke richting Ivan Leko uit wil. Ook voor Hans Vanaken ...

421
421
Trainerssoap duurt voort: Taravel snel weer weg als T1?

RSC Anderlecht heeft vrijdagmiddag bevestigd dat Jérémy Taravel het seizoen zal ...

345
345
Lammens verbaast United-kleedkamer: "Van Mignolet geleerd"

Senne Lammens maakt zich steeds populairder als eerste doelman bij Manchester United. Deze week werd ...

170
170
Vertrek bij Anderlecht? Vader De Cat gooit kaarten op tafel

Nathan De Cat is momenteel talk of the town bij RSC Anderlecht. Dat heeft niet enkel te maken met ...

645
645
'Grootmacht opent gesprekken: dubbeltransfer Club Brugge'

Club Brugge heeft één groot doel in de komende weken en wil absoluut de 20ste ...

616
616
'Voetbalwereld op stelten: transferplan Haaland gelekt'

Hij beleefde dit seizoen al enkele mindere periodes, maar Erling Haaland blijft één ...

382
382
Gouden zege na emotionele avond: AA Gent op zucht van PO I

AA Gent heeft zijn ticket voor de Champions' Play-Offs binnen handbereik. De Buffalo's konden ...

175
175

Meer sportnieuws