'Aubameyang verkast alweer naar andere grootmacht'

90
'Aubameyang verkast alweer naar andere grootmacht'

Na het vroege ontslag van Thomas Tuchel lijkt Chelsea stilaan aan de beterhand. In de Premier League klommen The Blues intussen weer op naar de vijfde plaats, in de Champions League maakten ze zopas dan weer brandhout van AC Milan. Met een doelpunt en een assist ontpopte Reece James zich tot Man van de Match, al liepen ook nog andere Londenaren in de kijker.


Pierre-Emerick Aubameyang bijvoorbeeld, die scoorde op aangeven van James. Nadat hij eerder al raak trof tegen Crystal Palace is de 33-jarige Gabonees zo plots weer goed bij schot. Aubameyang ruilde afgelopen zomer Barcelona na een halfjaar alweer in voor de Engelse hoofdstad, waar hij eerder aan de slag was bij Arsenal. Daarvoor verdedigde hij de kleuren van Borussia Dortmund.

De spits keek er vooral naar uit om in Stamford Bridge opnieuw samen te werken met Tuchel, een reünie die dus echter van korte duur was. Toch lijkt de komst van nieuwe coach Graham Potter ook Aubameyang deugd te doen, wat daarom niet betekent dat hij voorkomt in diens plannen op de langere termijn. Volgens Fichajes zoekt Chelsea alleszins nog naar een upgrade diep in de punt.

PSG OP DE LOER
Aubameyang, die vastligt tot medio 2024 bij de Engelse grootmacht, zou dan ook snel alweer zijn kastje kunnen leegmaken. In dat geval ligt volgens hetzelfde medium PSG alvast op vinkenslag. Daar ziet men in de ervaren goalgetter immers de ideale doublure om het triumviraat Lionel Messi, Kylian Mbappé en Neymar af en toe eens wat rust te gunnen. Wordt ongetwijfeld nog vervolgd.

LEES OOK: 'Klopjacht op Tresoldi: 4 grootmachten drukken door'

Aubameyang zou goed passen bij PSG

Meest recent

Gouden raad voor Anderlecht: sleutel tegen Club Brugge

RSC Anderlecht neemt het deze speeldag op tegen Club Brugge na een geslaagde Europese midweek. Zowel ...

12
12
Keuze Van Bommel in vraag: “Hij verdiende géén selectie”

Mark van Bommel heeft de selectie van de Belgische nationale ploeg vrijdagmiddag bekendgemaakt. De ...

35
35
‘Bom barst ook in Italië: iedereen klaar met De Winter’

Bij AC Milan staat Koni De Winter elke week in de basis. Bij de Rode Duivels kwam hij al sinds begin ...

119
119
'Club Brugge heeft groot transferplan met Seys'

Club Brugge kan nog maar beter wat genieten van Joaquin Seys, want de blonde linksachter is bezig ...

159
159
Euvrard haalt opgelucht adem en wil meer van Standard

Standard heeft de match gewonnen die ze moesten winnen. SK Beveren werd met 3-0 terug naar huis ...

27
27
Exit Bruno? De Mos snoeihard voor bestuur van Anderlecht

Vitor Bruno heeft na de toch wel zware kritiek van Marc Coucke en Kenneth Bornauw gereageerd op het ...

183
183
KV Mechelen is het goede voorbeeld in tijden van ‘crisis’

Anno 2026 moet het zwart of wit zijn, grijs verkoopt blijkbaar niet goed genoeg. Het woord crisis ...

47
47
De Meyer out, De Roeck in: STVV geeft aan waarom

Bij STVV maakten ze zich na de 0 op,15 duidelijk zorgen. Frédéric De Meyer werd ...

27
27
‘Oorlog bij Real Madrid: Courtois woest op één man’

Thibaut Courtois kon het in februari al niet verkroppen. Acht maanden later is diezelfde man zijn ...

115
115
Vanhaezebrouck helpt Bruno: drie wissels bij Anderlecht

RSC Anderlecht neemt het zondag op tegen Club Brugge. Vitor Bruno lijkt stilaan zijn basisploeg te ...

110
110
Thorup vol lof over 'rivaal': "Crazy wat zij doen"

De druk neemt toe bij KRC Genk. De grote ambitie is de top drie in de Jupiler Pro League, maar de ...

67
67
Opvallende keuze Van Bommel? Absoluut géén verrassing

Mark van Bommel verraste hier en daar toch wat met zijn selectie voor de Rode Duivels. Achteraan en ...

49
49
STVV droomt van stunt: "Het is mogelijk"

STVV pakte een punt tegen het Noorse SK Brann en heeft zo een zeer knappe zeven op negen in de ...

53
53
'Patro Eisden lonkt naar miljoenendeal'

Patro Eisden kan binnenkort een bijzonder mooie financiële zaak doen. De Limburgse club heeft ...

60
60
Bosz blikt nog eens terug: "Doet Club normaal nooit"

PSV miste veel te veel kansen tegen Club Brugge, dat wel redelijk efficiënt was. Peter Bosz ...

335
335
Sclessin brandt weer: Ayensa kruipt in ware heldenrol

Standard moest vanavond de crisis verjagen en heeft dat met verve gedaan. Vanaf minuut ...

62
62
'Galatasaray & co azen op parel van Union SG'

Een contract tot 2031, een groeiende marktwaarde en de belangstelling van enkele Turkse ...

52
52
'Tzolis moet opletten: Arsenal wil nieuwe ex-parel van Club'

Antonio Nusa staat opnieuw in de belangstelling van een Europese topclub. Arsenal heeft de Noorse ...

144
144
Sensatie in Limburg: Patro knipt BV-club de vleugels af

De kraker in de Challenger Pro League tussen Sporting Hasselt en Patro Eisden Maasmechelen heeft ...

93
93
Coosemans verrast: "Hij gaf een pakkende toespraak voor Salzburg"

Colin Coosemans moest een goede redding verrichten tegen RB Salzburg. De ervaren doelman van RSC ...

148
148
Bruno verklaart bankzitterstatuut van RSCA-speler

RSC Anderlecht speelde een goede partij tegen RB Salzburg en won overtuigend met 2-0. Coach Vitor ...

180
180
Van Gucht onthult wat Gert Verhulst écht van hem vindt

Ruben Van Gucht heeft er een bijzondere week opzitten. De presentator nam voor het eerst plaats aan ...

68
68
Duiventil Cercle Brugge: "Mijn verantwoordelijkheid"

Cercle Brugge heeft Pedro Caixinha officieel voorgesteld als nieuwe hoofdtrainer. De Portugese coach ...

80
80
Anderlecht krijgt twee opstekers voor clash met Club Brugge

RSC Anderlecht neemt het zondag in het Jan Breydelstadion op tegen Club Brugge. Weinigen geven de ...

392
392
'Forbs mag inpakken: Club Brugge heeft groot plan klaar'

Ivan Leko vroeg deze zomer om een extra rechter flankaanvaller, maar die kwam er nooit. Nu volgt ...

1088
1088

Meer sportnieuws