Onverwachte sterkhouder geeft Antwerp contractboodschap

271 stemmen
Onverwachte sterkhouder geeft Antwerp contractboodschap

Ondanks de vroege Europese uitschakeling en de nederlaag van vorig weekend in Kortrijk, kan je toch niet anders dan zeggen dat het Antwerp momenteel voor de wind gaat. De Great Old is na tien speeldagen de fiere leider in de Jupiler Pro League, met een voorsprong van twee punten op Genk en vijf punten op Club Brugge. Mark van Bommel heeft snel zijn stempel gedrukt op de ploeg.


Daarbij schrikte de Nederlander er niet voor terug om lastige knopen door te hakken. Zo was de voorbije weken zowaar Radja Nainggolan doorgaans bankzitter, want op het middenveld gaf de coach naast Yusuf en Ekkelenkamp de voorkeur aan Pieter Gerkens. De 27-jarige middenvelder houdt zich ondanks de toegenomen concurrentie uitstekend staande en kwam zelfs al in veertien van de zestien officiële wedstrijden dit seizoen aan de aftrap.

Enkel in de terugmatch tegen Basaksehir en de competitiematch op Cercle startte hij niet, en in die eerste wedstrijd was dat dan nog enkel omdat hij geschorst was. Dat Gerkens nog steeds een vaste waarde is, is toch wel een verrassing. In de zomer leek hij immers nog te mogen vertrekken, maar hij wist zich toch in de gunst van Van Bommel te spelen.

CONTRACT
Of Gerkens ook volgend seizoen nog voor Antwerp zal spelen, is voorlopig wel de vraag. Zijn contract loopt op het einde van het seizoen af en de speler hoorde nog niets. "Antwerp heeft nog geen nieuw contractvoorstel gedaan, maar het zou mooi zijn als het er straks van komt", hoopt Gerkens in ieder geval in Het Laatste Nieuws. "Ik moet niet liegen: ik voel me hier prima. Natuurlijk liep ik hier niet met de grootste glimlach rond op de momenten dat ik minder aan de bak kwam. Maar zelfs dan waren er nog altijd positieve punten. Soit, voor contractbesprekingen is er nog tijd genoeg. Laat me nu maar eerst concentreren op hetgeen er op het veld gebeurt."

LEES OOK: 'Antwerp lanceert zomeroffensief: 3 vliegen in 1 klap'

🚀

Moet Antwerp zijn contract verlengen?

Meest recent

Portugal wint ondanks Ronaldo-fase, heftige storm treft Engelsen

Daags voor de openingsmatch tussen Mexico en Zuid-Afrika, stonden de laatste WK-oefenmatchen op het ...

22
22
Kopzorgen Garcia: België krijgt slecht nieuws voor WK-opener

Aanstaande maandag trappen de Rode Duivels hun WK-campagne op gang tegen Egypte. Maar de ...

131
131
Vrancken weigert twee voorstellen: opening voor Feyenoord?

Na een historisch goed seizoen besloot Wouter Vrancken om af te zwaaien bij STVV. De Belgische ...

94
94
Voorbode voor WK? Ronaldo zorgt voor monumentale misser

Portugal wordt door heel wat kenners beschouwd als één van de favorieten voor het ...

88
88
Basiself Rode Duivels: Sonck slaat iedereen met verstomming

Het aftellen is nu echt begonnen. Donderdagavond wordt het WK 2026 op gang getrapt, aanstaande ...

281
281
Niemand zag het aankomen: Hasi verbaast met nieuwe club

Sinds zijn ontslag bij RSC Anderlecht zat Besnik Hasi de voorbije weken zonder club. Nu heeft de ...

159
159
'Kompany keert volledig: grote naam mag beschikken'

Vincent Kompany geniet momenteel nog van een welverdiende vakantie na een druk seizoen. Maar achter ...

162
162
'Club niet gerust: toptransfer aanvaller terug op tafel'

Club Brugge dreigt tijdens de zomermercato niet enkel verschillende sterkhouders te verliezen. Ook ...

350
350
WK 26': zó denkt Frankrijk dit keer over Rode Duivels

Tijdens de voorbije grote toernooien werd vanuit Frankrijk wel eens neerbuigend gedaan over de Rode ...

615
615
'Garcia onder druk: verregaande gevolgen bij slecht WK'

Rudi Garcia staat voor zijn eerste grote toernooi als bondscoach van België. Of daar nog een ...

307
307
Club-fans geloven oren niet: ongeziene stunt Verhaeghe

Bart Verhaeghe is nog lang niet klaar met Club Brugge. Na de tweede ster droomt de voorzitter van ...

3441
3441
Verbeke duikt plots op in samenwerking met wereldster

Er is in het voorbije jaar bij Anderlecht weer heel wat veranderd. Wouter Vandenhaute begaf ...

64
64
'Real blijft maar gaan en wil nu ook sterkhouder City'

Real Madrid beleefde een tegenvallend seizoen en bleef al voor het tweede jaar op rij achter zonder ...

75
75
Schrik om Doku: ploegmaats komen met update

Als de Rode Duivels straks ver willen raken op het WK, dan zal daarbij een belangrijke rol weggelegd ...

148
148
Saelemaekers tipt Garcia: nieuwe positie op WK?

De Rode Duivels zijn intussen al wat meer gesetteld in hun nieuwe basecamp in Seattle, waar ze ...

58
58
'Club houdt groot talent uit buitenlandse klauwen'

Het is voor Club Brugge een bewogen seizoen geweest, dat het na een razend spannende strijd als ...

207
207
Kortrijk haalt nieuwe spits, Patro gaat weer Duitse toer op

Het Belgische voetbalseizoen zit er nog maar net op, maar voor veel clubs nadert de start van de ...

70
70
Ruben Van Gucht breekt los als DJ: "Het is een leugen!"

Hij is overal tegelijk. Op televisie, in de sportwereld en tegenwoordig ook achter de draaitafels. ...

26
26
AA Gent verrast met komst gewezen JPL-coach

AA Gent eindigde zijn seizoen op de valreep met een Europees ticket, nadat het in de barrage na ...

224
224
Club Brugge pakt uit: groot talent tekent bij

Club Brugge groeide de voorbije jaren uit tot een talentenfabriek, wat dit seizoen nog eens ...

203
203
STVV pakt uit met opvolger voor Wouter Vrancken

STVV verbaasde dit seizoen de Belgische voetbalwereld met een derde plaats in de Jupiler Pro League, ...

178
178
'Cercle Brugge informeert naar goalgetter'

Cercle Brugge gaat op zoek naar een nieuwe spits. Dante Vanzeir verliet de club en Steve Ngoura is ...

108
108
Red Flames met enorme kater ondanks dertien goals

De Red Flames wonnen de afgelopen met 6-0 en 0-7 van Luxemburg. Toch was er héél grote ...

39
39
'Manchester United zet zinnen op tweede Rode Duivel'

Manchester United wil volgend seizoen weer een gooi doen richting landstitel. Daarvoor is uiteraard ...

123
123
Penders volgend jaar bij Chelsea? Dit zegt de doelman

Mike Penders vertoeft momenteel met België op het WK. De doelman heeft dat te danken aan een ...

129
129

Meer sportnieuws