Onverwachte sterkhouder geeft Antwerp contractboodschap

door
Onverwachte sterkhouder geeft Antwerp contractboodschap

Ondanks de vroege Europese uitschakeling en de nederlaag van vorig weekend in Kortrijk, kan je toch niet anders dan zeggen dat het Antwerp momenteel voor de wind gaat. De Great Old is na tien speeldagen de fiere leider in de Jupiler Pro League, met een voorsprong van twee punten op Genk en vijf punten op Club Brugge. Mark van Bommel heeft snel zijn stempel gedrukt op de ploeg.


Daarbij schrikte de Nederlander er niet voor terug om lastige knopen door te hakken. Zo was de voorbije weken zowaar Radja Nainggolan doorgaans bankzitter, want op het middenveld gaf de coach naast Yusuf en Ekkelenkamp de voorkeur aan Pieter Gerkens. De 27-jarige middenvelder houdt zich ondanks de toegenomen concurrentie uitstekend staande en kwam zelfs al in veertien van de zestien officiële wedstrijden dit seizoen aan de aftrap.

Enkel in de terugmatch tegen Basaksehir en de competitiematch op Cercle startte hij niet, en in die eerste wedstrijd was dat dan nog enkel omdat hij geschorst was. Dat Gerkens nog steeds een vaste waarde is, is toch wel een verrassing. In de zomer leek hij immers nog te mogen vertrekken, maar hij wist zich toch in de gunst van Van Bommel te spelen.

CONTRACT
Of Gerkens ook volgend seizoen nog voor Antwerp zal spelen, is voorlopig wel de vraag. Zijn contract loopt op het einde van het seizoen af en de speler hoorde nog niets. "Antwerp heeft nog geen nieuw contractvoorstel gedaan, maar het zou mooi zijn als het er straks van komt", hoopt Gerkens in ieder geval in Het Laatste Nieuws. "Ik moet niet liegen: ik voel me hier prima. Natuurlijk liep ik hier niet met de grootste glimlach rond op de momenten dat ik minder aan de bak kwam. Maar zelfs dan waren er nog altijd positieve punten. Soit, voor contractbesprekingen is er nog tijd genoeg. Laat me nu maar eerst concentreren op hetgeen er op het veld gebeurt."

LEES OOK: Antwerp in actie: terugkeer plots wél op de tafel

Moet Antwerp zijn contract verlengen?

Meest recent

'Bekende goalgetter keert terug naar België'

De wintermercato is volop aan de gang en heel wat Belgische clubs zoeken versterking. Een profiel ...

2
2
Spits biedt zich aan bij Anderlecht: "Ik ben klaar"

Anderlecht hoopt zich deze winter op verschillende posities te versterken. Besnik Hasi zou onder ...

14
14
Genk trekt nieuw blik talent open: 5 jonkies mogen zich tonen

Ze vertrokken wat later dan de meeste andere eersteklassers, maar dinsdag reisde ook KRC Genk af ...

19
19
'Buitenkansje voor Belgische clubs (met hulp Mogi Bayat?)'

De wintermercato is nooit de makkelijkste periode om echte aanwinsten te vinden, maar vrijwel elke ...

28
28
'Anderlecht hakt knoop definitief door over Duranville'

Het is voorlopig nog wachten op de eerste winteraanwinst van Anderlecht. Het staat in ieder geval ...

123
123
Zulte Waregem stuurt pion na halfjaar al door

Zulte Waregem beleefde een eerste seizoenshelft met pieken en dalen. Dat blijkt ook uit hun plaats ...

32
32
'Anderlecht pakt groots uit met contract van vijf jaar'

Bij Anderlecht belooft het nog een zeer drukke wintermercato te worden. Die staat niet alleen in het ...

380
380
'Man Utd verbaast vriend en vijand met nieuwe coach'

Manchester United ging deze week over tot drastische actie. Na een 1-1-gelijkspel tegen Leeds en ...

112
112
'Cercle verbaast met megatransfer van 9 miljoen'

Cercle Brugge stelde dinsdag met Dante Vanzeir een bekende naam voor als nieuwste offensieve ...

154
154
'Charleroi gaat voor sterspeler, Beveren voor smaakmaker'

De transfermarkt is officieel geopend in België. De Belgische ploegen zijn zoals vanouds weer ...

47
47
Zulte Waregem zorgt voor positieve volgende stap

We opperden de afgelopen dagen voor minder buitenlandse spelers en meer kansen voor de Belgische ...

98
98
Done deal: Charleroi maakt opvolger De Mil bekend

Sporting Charleroi zag Rik De Mil naar AA Gent vertrekken. De Zebra's namen rustig hun tijd om na te ...

113
113
Vermeeren in oog van de storm bij OM

Arthur Vermeeren dacht net vertrokken te zijn bij OM — tot één actie alles deed ...

113
113
'Bassette en Ngonge klaar voor opvallende transfers'

Norman Bassette en Cyril Ngonge zouden wel eens een transfer kunnen versieren deze mercato. De twee ...

89
89
Ten Hag zorgt voor gigantische verrassing met nieuwe job

Erik ten Hag heeft voor een enoirme verrassing gezorgd. De voormalige coach van Bayer Leverkusen, ...

36
36
Duranville naar Anderlecht? Dit zegt Hasi daarover

Bij RSC Anderlecht is het voorlopig nog windstil omtrent ingaande versterking. Nochtans heeft ...

207
207
'Solden in Anderlecht: update contracten De Cat & co'

Het zijn nog maar eens solden bij RSC Anderlecht, waar tal van miscasts in januari liefst bij het ...

347
347
'Plottwist bij Club Brugge: exit in stroomversnelling?'

Club Brugge vertoeft momenteel op winterstage in Marbella, waar Ivan Leko de basis moet leggen voor ...

532
532
'AA Gent doet gouden zaken: miscast laat kassa rinkelen'

AA Gent bereikte dinsdag een akkoord met Cercle Brugge omtrent Dante Vanzeir, die mét ...

436
436
'5 voor 12 in Anderlecht: catastrofe wenkt voor Renard'

Zijn nieuwe bazen winden er geen doekjes om dat Olivier Renard zich in januari moet bewijzen. De ...

373
373
Hrosovsky speelt open kaart over toekomst bij KRC Genk

Een vertrek van een of meerdere sterkhouders leek niet aan de orde, maar als een donderslag bij ...

420
420
Hasi houdt adem in: Anderlecht vreest rampscenario

Met een magere 4 op 12 sloot RSC Anderlecht het jaar op teleurstellende wijze af. Als oorzaak ...

419
419
Tzolis klapt uit de biecht: jackpot voor Club Brugge?

Club Brugge wil de kern bij elkaar houden in januari, al zou dat wel eens gemakkelijker gezegd ...

676
676
'Anderlecht dumpt duo: verrassende comeback op til?'

RSC Anderlecht moet in januari vooral de veel te brede kern zien af te slanken, maar Besnik Hasi ...

633
633
Maarten Breckx en Lies Vandenberghe doen VTM-kijker huiveren

Ze staan vaak langs de zijlijn, scherp van tong en perfect voorbereid. Maar achter de camera, ver ...

144
144

Meer sportnieuws