TRANSFERUURTJE: 'Transferstunt Ronaldo, Trossard naar Spanje'

557 stemmen
TRANSFERUURTJE: 'Transferstunt Ronaldo, Trossard naar Spanje'

De transfermarkt is inmiddels zowat overal gesloten, maar vrije spelers kunnen zich wel nog steeds bij een nieuwe club aansluiten. Bovendien raken er ook nog de nodige details bekend over transfers die al dan niet deze zomer plaatsgevonden hebben en worden transfers voor januari al voorbereid. VoetbalNieuws verzamelt al het belangrijkste transfernieuws daarom dagelijks om 12u in het Transferuurtje.


JUPILER PRO LEAGUE

Het ziet ernaar uit dat STVV afscheid zal nemen van één van zijn sterkhouders. Christian Brüls is na dit seizoen einde contract en de spelmaker heeft nog geen aanbieding gekregen om bij te tekenen. Daar is hij allerminst over te spreken en dus geeft hij aan dat hij al begint uit te kijken naar een andere werkgever voor volgend seizoen. Hij vindt dat STVV zich niet aan zijn beloftes gehouden heeft.

BUITENLAND

Het lijkt stilaan zeker dat Cristiano Ronaldo na dit seizoen Manchester United zal verlaten, alleen is de vraag waar zijn toekomst zal liggen. De Portugese vedette zou weleens een verrassende transfer kunnen maken, want Galatasaray zou er alles aan willen doen om de 37-jarige aanvaller naar Istanboel te lokken. Het feit dat hij nog steeds zeer pikante looneisen stelt, zou voor de Turken geen struikelblok vormen.



Chelsea
lijkt dan weer komende zomer afscheid te gaan nemen van N'Golo Kanté. Het wil niet per se zijn aflopende contract verlengen, want de Fransman komt door een aaneenschakeling van blessures alsmaar minder aan spelen toe. Kanté zou zelf liefst van al in Londen blijven en zou daardoor een overgang naar een aartsrivaal overwegen. Arsenal en Tottenham zouden daardoor bij zijn mogelijke bestemmingen horen.

Na zijn sterke prestaties van de jongste maanden heeft Leandro Trossard de clubs voor het uitkiezen. De Rode Duivel werd al gelinkt aan Arsenal en Chelsea, maar kan ook aan de slag bij een klepper in La Liga. Ook Atletico Madrid zou zijn dossier namelijk van dichtbij volgen. Hij kan er na Carrasco en Witsel al de derde Belg in de kern worden.

LEES OOK: ‘Mandela Keita staat voor zomerse monstertransfer’

Voor welke club kan Trossard best kiezen?

Meest recent

'Tottenham gaat wild tekeer: transferbod van 98.5 miljoen'

Tottenham Hotspur kwam afgelopen seizoen gevaarlijk dichtbij degradatie. Zo'n scenario wil de ...

24
24
'Westerlo houdt been stijf: vraagprijs van 5 miljoen euro'

Het zijn bijzonder drukke dagen bij KVC Westerlo. De spelers zijn er grof wild en heel wat clubs ...

35
35
Vanaken antwoordt op roep om basisplaats

Na de tegenvallende twee op zes tegen Egypte en Iran kwam er de voorbije dagen heel wat kritiek op ...

33
33
Duivels krijgen cruciaal nieuws uit ziekenboeg

De Rode Duivels hebben nog enkele dagen om zich klaar te stomen voor hun allesbepalende laatste ...

62
62
'Opgelet Lammens: Man Utd hakt transferknoop door'

Senne Lammens beleefde een droomseizoen bij Manchester United. Er werd hard getwijfeld aan onze ...

53
53
'Club stuit op njet: groot talent vertrekt'

Bij Club Brugge staan er deze zomer heel wat veranderingen op til. Heel wat sterkhouders dreigen te ...

87
87
De Mil spreekt klare taal over transferplannen AA Gent

Alsmaar meer eersteklassers beginnen volop met de voorbereiding op het nieuwe seizoen. Ook bij AA ...

226
226
'Club Brugge heeft fraaie dubbelslag helemaal beet'

Bij Club Brugge blijft het deze zomer voorlopig opmerkelijk stil wat betreft inkomende transfers. ...

499
499
Brandon Mechele brengt emotioneel nieuws uit Amerika

Brandon Mechele is één van de zeldzame lichtpunten in een zwalpend Belgisch team. De ...

189
189
Vanaken beleeft WK-hel: Garcia maakt het nóg pijnlijker

Hans Vanaken droomde van zijn eerste echte WK-kans, maar zijn keuzes zet Rudi Garcia hem voorlopig ...

402
402
'Garcia plooit alsnog: belangrijke wissel bij Rode Duivels'

Na de twee op zes tegen Egypte en Iran lijkt het mes nu al op de keel te staan bij de Rode Duivels. ...

324
324
'Club laat zich niet afschrikken door contractverlenging'

Club Brugge maakt doorgaans snel zijn transferhuiswerk, maar deze zomer is het nog altijd wachten op ...

194
194
Vossen heeft spraakmakende transfer helemaal beet

Jelle Vossen beleefde een ontgoochelend seizoen bij Zulte Waregem, waar hij de voorbije maanden ...

86
86
'Wout Faes versiert absolute toptransfer'

Waar speelt Wout Faes komend seizoen? Dat is nog altijd een groot vraagteken. De Belgische ...

84
84
Midden in WK-storm haalt De Wever vernietigend uit

De sfeer rond de Rode Duivels was al allesbehalve uitbundig. Na twee teleurstellende gelijke spelen ...

149
149
Standard en Charleroi krijgen pittige straffen

Een deel van de fans van Standard en Sporting Charleroi maakten het vorig seizoen bont op Sclessin. ...

170
170
'Plotse transferwending omtrent Thorgan Hazard'

Bij RSC Anderlecht vonden ze geen akkoord met Thorgan Hazard. Beide partijen gingen uit elkaar. Het ...

341
341
Kanaté verklaart plots vertrek bij Anderlecht

RSC Anderlecht verhuurde vandaag Ibrahim Kanaté aan FC Kaiserslautern. De winger was een van ...

341
341
'KV Mechelen ruikt jackpot: Bundesliga-club meldt zich'

Bij KV Mechelen gaan er de komende weken nog de nodige spelers de club verlaten. Voor ...

273
273
Zulte Waregem komt met zeer groot transfernieuws

Zulte Waregem was tot op heden nog rustig op de transfermarkt. CEO Michiel Beeuwsaert gaf bij Het ...

480
480
Niets verloren? Zelfs zonder groepswinst mogen Duivels hopen

De verwachting was dat de Rode Duivels door de groepsfase van het WK zouden walsen, maar niets ...

147
147
'UIttocht Anderlecht: ook verrassende transfer Stroeykens'

Het wordt nog een zeer drukke transferzomer voor Anderlecht. Met Giulian Biancone streek tot dusver ...

676
676
Standard heeft weer beet: oude bekende keert terug

Standard is bezig aan een zeer opvallende zomermercato. De Rouches willen volgend seizoen weer ...

102
102
'Westerlo blijft cashen: 8 miljoen voor duo'

Het belooft bij Westerlo een zeer drukke transferzomer te drukken. In eerste instantie lijken de ...

69
69
Vitor Bruno spreekt eerste keer na intrede bij Anderlecht

Anderlecht heeft lang geduld moeten oefenen, maar heeft eindelijk zijn nieuwe trainer gevonden. Het ...

375
375

Meer sportnieuws