TRANSFERUURTJE: 'Transferstunt Ronaldo, Trossard naar Spanje'

door
TRANSFERUURTJE: 'Transferstunt Ronaldo, Trossard naar Spanje'

De transfermarkt is inmiddels zowat overal gesloten, maar vrije spelers kunnen zich wel nog steeds bij een nieuwe club aansluiten. Bovendien raken er ook nog de nodige details bekend over transfers die al dan niet deze zomer plaatsgevonden hebben en worden transfers voor januari al voorbereid. VoetbalNieuws verzamelt al het belangrijkste transfernieuws daarom dagelijks om 12u in het Transferuurtje.


JUPILER PRO LEAGUE

Het ziet ernaar uit dat STVV afscheid zal nemen van één van zijn sterkhouders. Christian Brüls is na dit seizoen einde contract en de spelmaker heeft nog geen aanbieding gekregen om bij te tekenen. Daar is hij allerminst over te spreken en dus geeft hij aan dat hij al begint uit te kijken naar een andere werkgever voor volgend seizoen. Hij vindt dat STVV zich niet aan zijn beloftes gehouden heeft.

BUITENLAND

Het lijkt stilaan zeker dat Cristiano Ronaldo na dit seizoen Manchester United zal verlaten, alleen is de vraag waar zijn toekomst zal liggen. De Portugese vedette zou weleens een verrassende transfer kunnen maken, want Galatasaray zou er alles aan willen doen om de 37-jarige aanvaller naar Istanboel te lokken. Het feit dat hij nog steeds zeer pikante looneisen stelt, zou voor de Turken geen struikelblok vormen.



Chelsea
lijkt dan weer komende zomer afscheid te gaan nemen van N'Golo Kanté. Het wil niet per se zijn aflopende contract verlengen, want de Fransman komt door een aaneenschakeling van blessures alsmaar minder aan spelen toe. Kanté zou zelf liefst van al in Londen blijven en zou daardoor een overgang naar een aartsrivaal overwegen. Arsenal en Tottenham zouden daardoor bij zijn mogelijke bestemmingen horen.

Na zijn sterke prestaties van de jongste maanden heeft Leandro Trossard de clubs voor het uitkiezen. De Rode Duivel werd al gelinkt aan Arsenal en Chelsea, maar kan ook aan de slag bij een klepper in La Liga. Ook Atletico Madrid zou zijn dossier namelijk van dichtbij volgen. Hij kan er na Carrasco en Witsel al de derde Belg in de kern worden.

LEES OOK: Lukaku doet pittig boekje open over mislukte toptransfers

Voor welke club kan Trossard best kiezen?

Meest recent

De Mil lanceert transferoproep: "Dat hebben we nog nodig"

Rik De Mil leverde vorig seizoen straf werk bij Sporting Charleroi. Hij transformeerde een ploeg die ...

9
9
Fans Club Brugge in extase: hij is terug!

Bij Club Brugge lijken ze nog veel werk te hebben om hun ploeg voor volgend seizoen samen te ...

142
142
'Lucas Stassin dropt stevig transferbommetje'

De voorbije maanden bleek dat er nog werk aan de winkel is bij de Rode Duivels, waar Rudi Garcia aan ...

60
60
Vakantie ontspoort voor Gert Verheyen: ‘Net op tijd gered’

Voor veel 'voetbaldieren' is eindelijk een periode van rust aangebroken. Zo ook voor Gert Verheyen. ...

54
54
Heerenveen pakt uit met komst Antwerp-speler

Er heeft deze zomer bij Antwerp alweer een stevige leegloop plaatsgevonden. Negen spelers hebben ...

42
42
‘Leverkusen ziet Rode Duivel als redder’

Bij Bayer Leverkusen zagen ze deze zomer toch een beetje een einde aan een cyclus komen. Een jaar ...

69
69
TRANSFERUURTJE: 'Club Brugge gaat hard, domper voor Anderlecht en Antwerp'

De zomerse transfercarrousel draait op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in de ...

455
455
Zoveel verdient Aster Nzeyimana? Het is ronduit schokkend

Aster Nzeyimana maakte enkele jaren geleden de gewaagde overstap vanuit de openbare omroep richting ...

153
153
Bizar: Belgisch supertalent verlaat topclub voor Turkije

Er kloppen tal van talenten op de deur bij de Rode Duivels. Sommige grote beloften vliegen onder de ...

97
97
Sadiki wimpelde drie Europese clubs én Union SG af

Noah Sadiki maakte de overstap van Union SG naar Sunderland. De middenvelder werd kampioen met de ...

96
96
‘Verbazingwekkende transfer: miljoenenbod op Trossard’

Leandro Trossard staat nog tot 2026 onder contract bij Arsenal. De 30-jarige aanvaller wordt ...

149
149
‘Onwaarschijnlijk: flop AA Gent nu plots gewild’

Bij AA Gent zoeken ze naar geld om de kern nadien te versterken. De Buffalo's hopen een paar spelers ...

341
341
KRC Genk slaat toe: tweede zomeraanwinst is een feit

KRC Genk heeft na Daan Heymans zijn tweede zomeraanwinst beet. De Limburgers hebben een opvolger ...

174
174
'Beerschot beslist: vier spelers in beeld'

Beerschot zal nog heel wat versterking mogen halen als ze willen meedingen naar promotie. De Kielse ...

310
310
'Union SG speelt het hard: fenomenaal bod geweigerd'

Bij Union SG verloren ze met Koki Machida (Hoffenheim) en Noah Sadiki (Sunderland) al twee ...

194
194
'Westerlo gaat voor stuntdeal met Internazionale'

KVC Westerlo stelde gisteren met Nacho Ferri een nieuwe spits voor. Daar gaat het echter niet bij ...

145
145
Roda JC nog wat Belgischer met ex-speler Club Brugge

Roda JC is een club waar Belgen zich altijd zeer goed hebben thuisgevoeld. De Nederlandse ...

36
36
'Miljoenentransfer Club in gevaar: dealbraker op tafel'

Net zoals de spelers en trainersstaf, vertoeft ook de directie van Club Brugge momenteel in het ...

695
695
Fink bevestigt toptransfer Genk: "Kwestie van tijd"

De selectie en trainersstaf van KRC Genk vertoeven momenteel op Duitse bodem. In Marienfeld werken ...

417
417
'Real Madrid pakt uit met vierde grote Alonso-aanwinst'

Real Madrid strijdt woensdagavond tegen Paris Saint-Germain voor een plek in de finale van het WK ...

157
157
'Edozie naar Club Brugge: dossier in stroomversnelling'

Club Brugge staat op punt om Chemsdine Talbi voor de nodige miljoenen aan Sunderland FC te ...

1390
1390
'Miljoenenbom: RSCA flikkert publiekslieveling nu al buiten'

Ondanks zijn populariteit en groeipotentieel, staat het vertrek van een sterkhouder hoog op de ...

813
813
WK Clubs: emotioneel geladen droomdebuut bezorgt Chelsea finale

Chelsea FC heeft zich dinsdag als eerste ploeg geplaatst voor de finale van het WK voor clubs. Amper ...

69
69
Jupiler Pro League davert: Union legt officieel klacht neer

De komende jaargang van de Jupiler Pro League wordt normaal gezien de laatste met het ...

682
682
'Bliksemvertrek Tzolis: Club legt riante transfersom vast'

Met de verkoop van Maxim De Cuyper, Ferran Jutgla, Casper Nielsen en de nakende transfer van ...

1589
1589

Meer sportnieuws