'Arsenal en Atlético azen op uitblinker van Club Brugge'

door
'Arsenal en Atlético azen op uitblinker van Club Brugge'

Club Brugge maakt heel veel indruk in de Champions League en dan is het ook zeer logisch dat er interesse komt in bepaalde spelers. Volgens het Franse Media Foot loopt één speler al in de kijker. De interesse neemt toe.


Arsenal en Atlético Madrid zouden hun oog hebben laten vallen op Ferran Jutgla. Het is geen toeval dat Atlético Madrid hem op het spoor is gekomen, want zij zagen de Spaanse aanvaller nog scoren en een assist uitdelen tegen hen. Daarnaast hebben ze Club ook gescout in de andere matchen en daarin liet hij ook een zeer goede indruk achter.

Arsenal is dan weer een club die vaak rondneust in de Jupiler Pro League. Ze haalden er al eerder Sambi Lokonga weg bij RSC Anderlecht. Club Brugge nam Jutgla afgelopen zomer over van FC Barcelona en ze betaalden amper 4 miljoen euro. Een koopje. Het staat nu al vast dat zijn marktwaarde enorm de hoogte is gegaan vanwege zijn zeer goede prestaties in de Champions League.

ZOALS GOMEZ

Jutgla kan heel erg bekoren en wist dit seizoen al 8 keer te scoren en 5 assists uit te delen in 14 wedstrijden. Club Brugge zit echter al op een berg geld en zal de aanvaller, die nog tot medio 2027 onder contract ligt, enkel voor de hoofdprijs laten vertrekken. Na Sergio Gomez, die Anderlecht verliet voor Manchester City, lijkt er zo weer een Spaans talen via de Belgische competitie op weg naar een Europese topclub. Wie weet zien we daardoor de komende maanden nog meer Spanjaarden naar België verkassen.

LEES OOK: Leko neemt twijfels weg over keeperskwestie bij Club

Gaat Club Jutgla komende zomer al verliezen?

Meest recent

Clement bedankt Kompany: "Dankzij hem!"

Philippe Clement had altijd al de ambitie om op een dag in Engeland te werken. Enkele maanden ...

8
8
'Frutos helpt Anderlecht en strikt overbodige speler'

Olivier Renard moet de kern van RSC Anderlecht dringend gaan uitdunnen. Cédric Hatenboer ...

87
87
Deschacht zwaar in opspraak: rechtbank vernietigend

Olivier Deschacht, de 44-jarige ex-voetballer en huidige analist, staat opnieuw in de schijnwerpers. ...

67
67
'Aston Villa doet zaken met Belgische club'

Aston Villa is dit seizoen opnieuw één van de revelaties in de Premier League. Na een ...

53
53
Leko neemt twijfels weg over keeperskwestie bij Club

Voor Club Brugge zit de winterstop er alweer op. Dinsdag staat het voor zijn eerste wedstrijd van ...

154
154
'Transfer weer dichterbij: sterkhouder ontbreekt bij Antwerp'

Deze week ontwaakt het Belgische voetbal weer uit zijn winterslaap. Dat gebeurt in eerste instantie ...

75
75
'Club gaat overstag en laat Onyedika alsnog vertrekken'

Bij Club Brugge zou de kassa deze mercato weleens stevig kunnen gaan rinkelen. Zondagavond rondden ...

557
557
'Standard snakt naar aanwinst na nieuwe domper'

Standard prijkt voorlopig op een knappe zesde plaats in de Jupiler Pro League, maar het zal alles ...

107
107
Coucke’s opvallende Gouden Schoen-keuze laat fans sprakeloos

Marc Coucke weet als geen ander hoe hij de spotlights naar zich toe trekt. Gisteren op het Gala van ...

95
95
'OHL zet streep door miljoenentransfer'

Bij OH Leuven rinkelde de kassa vorige zomer stevig met de verkoop van Ezechiel Banzuzi. Het ...

20
20
'Anderlecht plooit: transfer snel afgerond'

Er ligt bij Anderlecht deze winter heel wat transferhuiswerk op de plank, maar voorlopig blijft het ...

404
404
'Enorme transferbom: megabod voor Lukaku'

Romelu Lukaku werd zondagavond op het Gala van de Gouden Schoen verkozen tot beste Belg in het ...

475
475
'Union heeft weer beet: medische testen gepland'

De wintermercato is intussen al een tijdje weer open in België, maar bij de topclubs in ons ...

113
113
TRANSFERUURTJE: 'Gent haalt lieveling terug, prijskaartje Tzolis bekend'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

351
351
‘Vijf transferdossiers Renard: één pion vertrekt sowieso’

Het is weer een drukke periode bij Olivier Renard en RSC Anderlecht. De wintermercato zorgt voor ...

401
401
Brusselmans schetst onheil rond De Wever

Herman Brusselmans staat opnieuw in de kijker met een uitspraak die bij velen de wenkbrauwen doet ...

123
123
Spanje in de ban van Mbappé: superster start oorlog

Real Madrid verloor in de Supercopa van grote rivaal FC Barcelona en daar was Kylian Mbappé ...

222
222
‘STVV houdt hart vast: smaakmaker richting knaltransfer’

Sint-Truiden VV is richting een topseizoen aan het gaan. De formatie van Wouter Vrancken draait ...

314
314
'Na ware floptransfer: Skov Olsen trekt naar topclub'

Een jaar geleden trok Andreas Skov Olsen de deur achter zich dicht bij Club Brugge. De Deense winger ...

317
317
Gefluister rond Van Gucht op gala Gouden Schoen

Ruben Van Gucht was gisteren een opvallende aanwezige op het gala van de Gouden Schoen. Opvallend ...

254
254
Kompany zwaar onder de indruk: "Dat is niet normaal!"

Bayern München is 2026 begonnen met een geweldige zege. Ze wonnen met 8-1 van VfL Wolfsburg. ...

147
147
Romelu Lukaku laat Anderlecht watertanden met uitspraken

Bij RSC Anderlecht vielen Colin Coosemans en Nathan De Cat in de prijzen met hun prijzen van Doelman ...

502
502
Topspeler KRC Genk zet deur voor transfer wagenwijd open

Bij KRC Genk dreigen ze deze mercato met Zakaria El Ouahdi nog een speler kwijt te spelen. De ...

368
368
'Wullaert hakt knoop door: interesse is bijzonder groot'

Tessa Wullaert won haar zesde Gouden Schoen. Logisch. Ze is al vele jaren de beste speelster in het ...

118
118
’Verrassende Belgische transfer bij Anderlecht’

De eerste week van de mercato in de Jupiler Pro League ligt bijna achter de rug. Bij RSC Anderlecht ...

592
592

Meer sportnieuws