'Kanté schokt Engeland met volgende club'

517 stemmen
'Kanté schokt Engeland met volgende club'

Chelsea was afgelopen zomer zeer druk op de transfermarkt en investeerde bijna 300 miljoen euro in nieuwe spelers. Nieuwe eigenaar Todd Boehly drukte meteen zijn stempel en is nog niet klaar, want hij zou ook de komende mercato's nog diep in de buidel willen tasten om de ploeg te verjongen. Er zullen uiteraard ook spelers vertrekken om ruimte te maken voor al die aanwinsten.


Zo lijkt het eraan dat Chelsea afstevent op een scheiding met N'Golo Kanté. De 31-jarige Fransman ziet zijn contract op het einde van dit seizoen aflopen en Chelsea zou die overeenkomst niet per se willen verlengen. In principe is Kanté op zijn positie wel nog steeds een wereldtopper, maar de jongste jaren is hij alsmaar vaker geblesseerd. Dit seizoen kwam hij bijvoorbeeld ook nog maar twee keer in actie door blessureleed.

Die combinatie van mindere beschikbaarheid en een zwaar salaris zouden Chelsea ertoe aanzetten Kanté gratis te laten vertrekken en dus kan de pitbull komende zomer een bijzonder interessante opportuniteit worden voor heel wat topclubs. Volgens Foot Mercato heeft de speler zelf alvast een volgende bestemming in gedachten waarmee hij voor een pikante transfer kan zorgen.

LONDEN
Kanté zou zelf immers liefst van al in Londen aan de slag blijven, want hij geniet van het leven in de Britse hoofdstad. Daardoor zouden Arsenal en Tottenham hem wel kunnen verleiden tot een transfer. De kans is dus reëel dat we de ex-speler van Leicester straks zien bij één van de grote rivalen van Chelsea, waar hij zeven jaar aan de slag geweest zal zijn. PSG toonde in het verleden ook al meermaals interesse, maar Kanté zou geen trek hebben in een terugkeer naar Frankrijk.

LEES OOK: Toby Alderweireld legt financiën op tafel: waarheid schokt

Moet Chelsea het contract van Kanté nog verlengen?

Meest recent

AA Gent met parel: "Ooit de wereldtop"

Bij AA Gent haalden ze de afgelopen jaren (te) veel buitenlandse talenten naar Jong AA Gent, maar er ...

4
4
'Offensieve versterking: Club vindt nieuw goudklompje'

De vernieuwde sportieve leiding van Club Brugge zal zijn handen de komende weken meer dan vol ...

30
30
'Mourinho gaat los bij Real: zés grote zomeraanwinsten'

Voorlopig blijft het nog even wachten op de officiële bevestiging. Maar heel vooraanstaande ...

55
55
Optimale sfeer bij Duivels; De Bruyne doet Lukaku schrikken

Binnen een tweetal weken beginnen de Rode Duivels aan hun campagne op het WK in Canada, de VS en ...

48
48
Emotionele Van Gucht haalt snoeihard uit: "Pure onwil!"

Ruben Van Gucht is het spuugzat en dat mag u best letterlijk nemen. De VRT-man ligt de laatste jaren ...

32
32
De Mil wisselt drie keer, Genk met onuitgegeven elftal

Nog één wedstrijd te gaan en het seizoen in de Jupiler Pro League zit er volledig op. ...

37
37
'Vertrek Onyedika krijgt vorm: kampioen onderneemt actie'

Club Brugge gaat tijdens de zomerse transferperiode afscheid nemen van verschillende belangrijke ...

239
239
Genk onder grote druk: Heymans trekt harde conclusie

KRC Genk staat zondag voor een belangrijke laatste match van het seizoen. De Limburgers gaan op het ...

126
126
'Conte snel van straat: duizelingwekkend salaris gevraagd'

Antonio Conte vertrok vlak na de laatste speeldag van de Serie A bij SSC Napoli. Maar mogelijk volgt ...

110
110
Rellen Waalse derby: bondsparket eist loodzware sancties

De slotspeeldag van de Europe Play-Offs werden overschaduwd door de wantoestanden na ...

206
206
Exodus Club Brugge: víj́f kampioenenmakers naar uitgang

Met het behalen van de 20ste landstitel en een knappe Champions League-campagne, kan Club Brugge ...

386
386
Nieuwe coach voor Liverpool: "Er is maar één man"

Amper een jaar nadat hij de club naar de titel had geloodst, is het verhaal van Arne Slot bij ...

110
110
Ultiem duel Gent vs. Genk: "Zij zijn de favoriet"

Zondagavond wordt de allerlaatste match van het seizoen in de Jupiler Pro League afgewerkt. In de ...

201
201
'Carrick wordt beloond: United haalt Serie A-uitblinker'

Manchester United heeft zich na een kwakkelend seizoensstart op fraaie wijze herpakt. Op die goede ...

170
170
Union dropt bommetje: Christian Burgess verlaat vicekampioen

Union SG heeft zondagmiddag een drastische beslissing bekend gemaakt. Zo neemt de Belgische ...

416
416
'Alonso meldt zich met Chelsea-miljoenen bij Club Brugge'

Maandag begint Xabi Alonso aan zijn nieuwe avontuur bij Chelsea FC. De Spaanse trainer zal dan ...

757
757
Deschacht verrast vriend en vijand met nieuwe rol

Van de grasmat naar de camera. Olivier Deschacht heeft een opvallende nieuwe uitdaging gevonden na ...

59
59
'Kompany op wenken bediend: Bayern gaat voor WK-ganger'

Vincent Kompany heeft een uitstekend seizoen als coach van Bayern München achter de rug. Maar ...

346
346
De Condé maakt agenda vrij: heftige transferzomer Genk

KRC Genk strijd zondagavond tegen AA Gent voor het laatste Europese ticket. Maar ongeacht de ...

261
261
'Nieuwe club Van Bommel: niemand zag dit aankomen'

Sins Mark van Bommel zo'n twee jaar geleden door de grote poort vertrok bij Antwerp FC, zit de ...

565
565
'Garcia krijgt cruciaal nieuws over toekomst bij Duivels'

Rudi Garcia maakt zich op voor zijn eerste grote toernooi als bondscoach van België. Voor de ...

242
242
TRANSFERUURTJE: 'Bliksemaftocht Jashari, Genk wil international'

De zomermercato staat voor de deur, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in de ...

334
334
KRC Genk-smaakmaker hint naar enorme transferwending

KRC Genk moet nog Europees voetbal over de streep zien te trekken tegen KAA Gent. De Limburgers ...

265
265
KAA Gent-fans clashen met speler: “Dat gaat te ver”

KAA Gent speelt een levensbelangrijke barragewedstrijd tegen KRC Genk. De Buffalo’s kunnen nog ...

216
216
Toby Alderweireld roept grote schande na CL-finale

Paris Saint-Germain heeft voor het tweede jaar op rij de Champions League gewonnen. Arsenal kwam op ...

214
214

Meer sportnieuws