'Kanté schokt Engeland met volgende club'

517 stemmen
'Kanté schokt Engeland met volgende club'

Chelsea was afgelopen zomer zeer druk op de transfermarkt en investeerde bijna 300 miljoen euro in nieuwe spelers. Nieuwe eigenaar Todd Boehly drukte meteen zijn stempel en is nog niet klaar, want hij zou ook de komende mercato's nog diep in de buidel willen tasten om de ploeg te verjongen. Er zullen uiteraard ook spelers vertrekken om ruimte te maken voor al die aanwinsten.


Zo lijkt het eraan dat Chelsea afstevent op een scheiding met N'Golo Kanté. De 31-jarige Fransman ziet zijn contract op het einde van dit seizoen aflopen en Chelsea zou die overeenkomst niet per se willen verlengen. In principe is Kanté op zijn positie wel nog steeds een wereldtopper, maar de jongste jaren is hij alsmaar vaker geblesseerd. Dit seizoen kwam hij bijvoorbeeld ook nog maar twee keer in actie door blessureleed.

Die combinatie van mindere beschikbaarheid en een zwaar salaris zouden Chelsea ertoe aanzetten Kanté gratis te laten vertrekken en dus kan de pitbull komende zomer een bijzonder interessante opportuniteit worden voor heel wat topclubs. Volgens Foot Mercato heeft de speler zelf alvast een volgende bestemming in gedachten waarmee hij voor een pikante transfer kan zorgen.

LONDEN
Kanté zou zelf immers liefst van al in Londen aan de slag blijven, want hij geniet van het leven in de Britse hoofdstad. Daardoor zouden Arsenal en Tottenham hem wel kunnen verleiden tot een transfer. De kans is dus reëel dat we de ex-speler van Leicester straks zien bij één van de grote rivalen van Chelsea, waar hij zeven jaar aan de slag geweest zal zijn. PSG toonde in het verleden ook al meermaals interesse, maar Kanté zou geen trek hebben in een terugkeer naar Frankrijk.

LEES OOK: ‘Transferstrijd Tzolis en Godts: Arsenal hakt knopen door’

Moet Chelsea het contract van Kanté nog verlengen?

Meest recent

De Bruyne leeft weer op en dankt daarbij één man

België neemt het maandag op tegen Egypte. De Rode Duivels rekenen uiteraard onder meer op Kevin ...

102
102
Yaya Touré heeft verrassende eerste job als T1 beet

Yaya Touré was een zeer goede middenvelder, maar ondertussen is hij al enkele jaren trainer. ...

16
16
Qatar zorgt voor eerste stunt op het WK

Om 21u stond het duel tussen Qatar en Zwitserland op het programma. De Zwitsers waren de grote ...

51
51
Buitenkans JPL-clubs: via jeugd Club naar het WK

Australië opent zijn WK met een partij tegen Turkije. De Socceroos willen de volgende ronde ...

31
31
'KV Mechelen ruikt miljoenentransfer dankzij grote interesse'

KV Mechelen gaat komende zomer de nodige spelers verkopen. De club wil de kassa vullen met enkele ...

107
107
Bijna in Anderlecht, nu ‘dark horse’ bij Brazilië

Jesper Fredberg was de laatste sportieve baas die RSC Anderlecht voor de titel liet meespelen. De ...

118
118
'Westerlo is 'hot' : Galatasaray informeert'

KVC Westerlo krijgt heel veel telefoontjes. De Kemphanen merken dat er heel veel interesse is voor ...

28
28
Pittige strijd bij Rode Duivels: De Cuyper geeft update

Bondscoach Rudi Garcia gaat nog een aantal knopen moet doorhakken voor de partij tegen Egypte. Onder ...

47
47
Qatar rekent op man die de Jupiler Pro League liet daveren

Qatar wil dit WK zich tonen aan de voetbalwereld. Het land opent met een duel tegen Zwitserland. ...

57
57
'Mokerslag voor Rode Duivels uit ziekenboeg'

De Rode Duivels leggen de laatste hand aan hun voorbereiding op het WK. Maandag beginnen ook zij aan ...

288
288
Club Brugge-fans ontdekken iets wat normaal verboden is

Supporters dromen er al jaren van om eens te zien wat zich afspeelt achter de schermen van hun ...

158
158
Vertrek na WK? Garcia spreekt zich uit

De Rode Duivels hebben in de aanloop naar het WK alvast vertrouwen getankt met overtuigende zeges ...

47
47
'Club verbaast 'overbodige' spelers: slechts 2 vertrekkers?'

Het wordt bij Club Brugge een zeer drukke transferzomer. Aleksandar Stankovic, Simon Mignolet en ...

217
217
Club Brugge maakt twee vertrekkers officieel bekend

Club Brugge heeft vandaag het vertrek van twee assistent-trainers meegedeeld. Beiden waren nog maar ...

144
144
'Jackpot Standard: Serie A en Ligue 1 lonken'

Bij Standard gaat er deze zomer zeker volk vertrekken. De club moet geld innen, net zoals elke ...

144
144
Ooit beloftevol bij Anderlecht, nu verrassend op het WK

Bij RSC Anderlecht braken er heel veel spelers van Neerpede door. Niet allemaal maakten ze ...

92
92
De Cat openhartig over vertrek bij Anderlecht

Waar speelt Nathan De Cat volgend seizoen? Dat is nog steeds een heel groot vraagteken. RSC ...

430
430
Fink verrast en haalt boegbeeld Genk naar Turkije

KRC Genk haalde Thibaut Courtois terug als investeerder. Een boegbeeld dat terugkeert naar de ...

336
336
Van Club Brugge-flop tot droomverhaal op het WK

Club Brugge haalde de afgelopen jaren heel veel spelers naar het Jan Breydelstadion. De ene werd een ...

134
134
Lierse krijgt rechtszaak van oude eigenaar aan been

Lierse is tegenwoordig een stabiele club in de Challenger Pro League, die geen gekke dingen doet en ...

137
137
Ruben Van Gucht doet schokkende bekentenis over privé-leven

Hij lijkt tegenwoordig werkelijk overal op te duiken. Van televisieprogramma's tot radio en ...

98
98
Ex-Rode Duivel wil voor WK-stunt zorgen met enorm voordeel

Op het komende WK staan er niet 26 spelers die al het shirt van de Rode Duivels droegen, maar wel ...

34
34
'Union heeft wéér beet: medische keuring gepland'

Geen Belgische club leverde de voorbije jaren zo'n indrukwekkend werk op de transfermarkt als Union, ...

169
169
'Club blijft inzetten op jeugd: twee talenten naar A-kern'

Bij Club Brugge zetten ze de voorbije jaren zwaar in op de eigen jeugdopleiding. Dat bleek dit ...

201
201
Na openingsceremonie WK gaat opvallende theorie over Shakira rond

Het WK 2026 werd donderdagavond officieel op gang getrapt. Voor de openingswedstrijd tussen Mexico ...

42
42

Meer sportnieuws