'Kanté schokt Engeland met volgende club'

517
'Kanté schokt Engeland met volgende club'

Chelsea was afgelopen zomer zeer druk op de transfermarkt en investeerde bijna 300 miljoen euro in nieuwe spelers. Nieuwe eigenaar Todd Boehly drukte meteen zijn stempel en is nog niet klaar, want hij zou ook de komende mercato's nog diep in de buidel willen tasten om de ploeg te verjongen. Er zullen uiteraard ook spelers vertrekken om ruimte te maken voor al die aanwinsten.


Zo lijkt het eraan dat Chelsea afstevent op een scheiding met N'Golo Kanté. De 31-jarige Fransman ziet zijn contract op het einde van dit seizoen aflopen en Chelsea zou die overeenkomst niet per se willen verlengen. In principe is Kanté op zijn positie wel nog steeds een wereldtopper, maar de jongste jaren is hij alsmaar vaker geblesseerd. Dit seizoen kwam hij bijvoorbeeld ook nog maar twee keer in actie door blessureleed.

Die combinatie van mindere beschikbaarheid en een zwaar salaris zouden Chelsea ertoe aanzetten Kanté gratis te laten vertrekken en dus kan de pitbull komende zomer een bijzonder interessante opportuniteit worden voor heel wat topclubs. Volgens Foot Mercato heeft de speler zelf alvast een volgende bestemming in gedachten waarmee hij voor een pikante transfer kan zorgen.

LONDEN
Kanté zou zelf immers liefst van al in Londen aan de slag blijven, want hij geniet van het leven in de Britse hoofdstad. Daardoor zouden Arsenal en Tottenham hem wel kunnen verleiden tot een transfer. De kans is dus reëel dat we de ex-speler van Leicester straks zien bij één van de grote rivalen van Chelsea, waar hij zeven jaar aan de slag geweest zal zijn. PSG toonde in het verleden ook al meermaals interesse, maar Kanté zou geen trek hebben in een terugkeer naar Frankrijk.

LEES OOK: Haaland flikt het weer bij Man City, Fofana debuteert

Moet Chelsea het contract van Kanté nog verlengen?

Meest recent

Anderlecht-publiek laat speler vallen: "Met trillende benen"

RSC Anderlecht heeft zondagavond een meer dan verdienstelijke wedstrijd gespeeld. Maar uiteindelijk ...

289
289
Stassin beleeft meteen droomdebuut bij Sevilla

Heel wat Belgen versierden afgelopen week in het absolute slot van de mercato nog een transfer. ...

48
48
Kassa kassa: Cercle kondigt megatransfer aan

De transfermarkt sloot in België eerder deze week zijn deuren, maar toch valt er nog een zeer ...

38
38
Simons beleeft rampzalige start: "Het is om te janken"

Na vijf speeldagen lijken er in de Jupiler Pro League al enkele degradatiekandidaten opgestaan te ...

50
50
Milan-Belgen grijpen net naast zege in kraker tegen Juve

In de Serie A stond er zondagavond nog een rasechte topper op het programma. Juventus kreeg immers ...

23
23
Comeback bij Duivels in de maak? Mannaert op tribune

Binnenkort zal Mark van Bommel zijn eerste selectie als bondscoach van de Rode Duivels bekend gaan ...

207
207
Tegenvallende start: Vitor Bruno is opvallend positief

In Europa heeft Anderlecht een goede zomer beleefd met de kwalificatie voor de league phase van de ...

200
200
Brughmans maakt indruk met klassereactie na knaltransfer

De topper tussen Anderlecht en KRC Genk heeft zondag geen winnaar gekregen. Geen van beide teams ...

72
72
Vanderhaeghe zet straffe start verder met zege tegen Lokeren

In de Challenger Pro League prijken na vier speeldagen met Beerschot en Dender twee van de verwachte ...

20
20
OHL in vieze papieren na pandoering in Beveren

OH Leuven zit stilaan in zeer vieze papieren. Het blijft achter met een nul op vijftien nadat het nu ...

122
122
Niemand echt tevreden: Anderlecht en Genk gelijk na intense clash

De topper van het weekend in de Jupiler Pro League heeft geen doelpunten en dus ook geen winnaar ...

356
356
Crisis loert bij puntenloos Kortrijk: "Het is simpel ..."

KV Kortrijk leek zondagnamiddag uitgerekend in de derby tegen Zulte Waregem op weg naar zijn eerste ...

186
186
‘Kompany heeft eigen Bayern-speler compleet genaaid’

Vincent Kompany sprak zijn vertrouwen in Jonas Urbig openlijk uit, maar achter de schermen speelde ...

110
110
Arsenal wint Londense clash: Tzolis beslissend tegen Chelsea

In de Premier League telt Arsenal FC na drie speeldagen nog steeds het maximum van de punten. De ...

88
88
"Geen hol waard" - Anderlecht-aanwinst valt uit de toon

RSC Anderlecht stond zondagavond voor een op papier lastige opdracht. Zo kreeg de recordkampioen het ...

318
318
Nieuwe doel voor swingend Gent: "Zullen we alles aan doen"

AA Gent blijft de successen maar opstapelen in dit prille seizoen. Zondagmiddag legden de Buffalo's ...

168
168
Barça deelt pak slaag uit; pandoering bij debuut El Ouahdi

FC Barcelona lijkt helemaal klaar voor de start van zijn Champions League-campagne. In La Liga ...

186
186
Buitenkans voor Club: Villa met grote zorgen naar Brugge

Aanstaande dinsdag wordt de League Phase van de Champions League op gang getrapt. Club Brugge komt ...

628
628
Kortrijk in rouw: Zulte Waregem wint derby na ongelooflijk slot

KV Kortrijk blijft ook na vijf speeldagen puntenloos in de kelder van het klassement staan. In de ...

162
162
Opstellingen: Bruno verrast iedereen, Genk met basisdebutant

Traditiegetrouw wordt zondagavond de topper van de speeldag in de Jupiler Pro League afgewerkt. Zo ...

170
170
In extremis optater United-Belgen; AZ domineert Eredivisie

In de Engelse Premier League is Manchester United er niet in geslaagd zijn eerste uitzege van het ...

40
40
Vanaken bejubelt Club-aanwinst: "Daar staat hij voor"

Club Brugge wist vrijdagavond de volle buit te pakken op het veld van promovendus Lommel SK. Erg ...

424
424
Zure degradatie bij Genk: "Maar hij is een topkerel"

KRC Genk haalde in het tussenseizoen verschillende verse krachten in huis. Een aantal van die ...

442
442
Onder Belgische coach: Vardy rondt ophefmakende transfer af

De zomermercato mag dan wel voorbij zijn, transfervrije spelers kunnen nog steeds tekenen bij een ...

96
96
Vermeeren meteen titularis: kranten beoordelen grote rentree

Royal Antwerp FC zorgde in het slot van de transferperiode voor een stunt door Arthur Vermeeren ...

335
335

Meer sportnieuws