'Kanté schokt Engeland met volgende club'

517
'Kanté schokt Engeland met volgende club'

Chelsea was afgelopen zomer zeer druk op de transfermarkt en investeerde bijna 300 miljoen euro in nieuwe spelers. Nieuwe eigenaar Todd Boehly drukte meteen zijn stempel en is nog niet klaar, want hij zou ook de komende mercato's nog diep in de buidel willen tasten om de ploeg te verjongen. Er zullen uiteraard ook spelers vertrekken om ruimte te maken voor al die aanwinsten.


Zo lijkt het eraan dat Chelsea afstevent op een scheiding met N'Golo Kanté. De 31-jarige Fransman ziet zijn contract op het einde van dit seizoen aflopen en Chelsea zou die overeenkomst niet per se willen verlengen. In principe is Kanté op zijn positie wel nog steeds een wereldtopper, maar de jongste jaren is hij alsmaar vaker geblesseerd. Dit seizoen kwam hij bijvoorbeeld ook nog maar twee keer in actie door blessureleed.

Die combinatie van mindere beschikbaarheid en een zwaar salaris zouden Chelsea ertoe aanzetten Kanté gratis te laten vertrekken en dus kan de pitbull komende zomer een bijzonder interessante opportuniteit worden voor heel wat topclubs. Volgens Foot Mercato heeft de speler zelf alvast een volgende bestemming in gedachten waarmee hij voor een pikante transfer kan zorgen.

LONDEN
Kanté zou zelf immers liefst van al in Londen aan de slag blijven, want hij geniet van het leven in de Britse hoofdstad. Daardoor zouden Arsenal en Tottenham hem wel kunnen verleiden tot een transfer. De kans is dus reëel dat we de ex-speler van Leicester straks zien bij één van de grote rivalen van Chelsea, waar hij zeven jaar aan de slag geweest zal zijn. PSG toonde in het verleden ook al meermaals interesse, maar Kanté zou geen trek hebben in een terugkeer naar Frankrijk.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: ‘Deadlinestress Club Brugge, record Anderlecht’

Moet Chelsea het contract van Kanté nog verlengen?

Meest recent

Antwerp shopt in Ligue 1; Cercle en OHL slaan in extremis toe

Donderdag om middernacht sluit de zomerse transfermarkt ook in België zijn deuren. Een aantal ...

1
1
'Last-minute JPL-deal Bertaccini: plottwist door Anderlecht'

RSC Anderlecht haalde de voorbije dagen een flink lijstje aan aanwinsten in huis en dus moeten op ...

123
123
Exodus bij KRC Genk: Mirisola rondt JPL-transfer af

Het is een razend druk einde van de transferperiode geworden bij KRC Genk. En vlak voor het sluiten ...

79
79
Gentse roes blijft duren: Buffalo's voorbij OHL naar leidersplaats

AA Gent blijft voorlopig uitstekende resultaten voorleggen. De Buffalo's wonnen woensdagavond ook ...

73
73
Met dichtgeknepen billen: Anderlecht nipt voorbij Kortrijk

RSC Anderlecht heeft zich ietwat herpakt na de pandoering op Union SG. In de inhaalwedstrijd tegen ...

127
127
De Bruyne terug in basis? Ploegmaat doet krasse uitspraak

Kevin De Bruyne begon het seizoen als bankzitter bij SSC Napoli. Door de blessure van Scott ...

73
73
Anderlecht slaat tóch nog toe: aanwinst al in tribunes

RSC Anderlecht heeft enkele bijzonder drukke dagen op de transfermarkt achter de rug. Maar vlakken ...

316
316
Witte rook: KRC Genk haalt verloren zoon terug in huis

KRC Genk blijft bijzonder actief tijdens de slotdagen van de mercato. Enkele uren voor het ...

123
123
Opstellingen: Bruno houdt been stijf; Simons grijpt fors in

Donderdagavond worden de twee laatste duels van de derde speeldag afgewerkt. Zo krijgt RSC ...

48
48
‘Courtois bezorgt Van Bommel meteen eerste crisis’

De eerste grote soap onder Mark van Bommel lijkt meteen te escaleren. Thibaut Courtois stelde na het ...

602
602
Dé Deadline Day-stunt! Vermeeren heeft grote comeback beet

Antwerp FC heeft voor dé stunt van de Belgische Transferdeadline Day gezorgd. De Great Old ...

236
236
Zorgen voor Van Bommel: transfermiserie voor drie Duivels

In de grootste Europese voetballanden is de transfermarkt sinds dinsdagavond weer achter slot en ...

388
388
Supermercato Anderlecht: Vandenbempt ziet één groot nadeel

Na een spectaculair slotoffensief kan RSC Anderlecht nu al terugblikken op een spectaculaire ...

387
387
Club-fans fronsen wenkbrauwen: Gent haalt slag thuis na rood Cissé

AA Gent won afgelopen zondag met 2-1 van Club Brugge na een redelijk onderhoudende wedstrijd. De ...

575
575
Topcoaches clashen: "Híj́ moet de Ballon d'Or winnen"

Binnen anderhalve maand is het zover, dan wordt in Londen de 70ste Ballon d'Or uitgereikt. Stilaan ...

174
174
Tessa Wullaert zorgt voor bloedheet spektakel: fans smullen

Tessa Wullaert weet als geen ander hoe ze de aandacht kan trekken. De Red Flame heeft een nieuwe ...

98
98
JPL-transfers: Malinwa, Westerlo & Essevee hebben beet

Ook in België sluit de transfermarkt weldra onherroepelijk zijn deuren. Het sein voor heel wat ...

248
248
Vers bloed voor Bruno: nieuwkomers RSCA direct in basis?

De afgelopen weken leek er stilaan sprake van een typeploeg bij RSC Anderlecht, maar de nederlaag ...

498
498
'Opvallende afwezige bij Club Brugge: transfer op til?'

Club Brugge trekt vrijdag naar Lommel, waar het de rug moet zien te rechten na de nederlaag in Gent. ...

862
862
'Wending in transfersoap: Genk shopt bij Anderlecht'

Zowel bij RSC Anderlecht als KRC Genk deed de eigen jeugd de kassa de voorbije maanden alweer stevig ...

796
796
'Club Brugge slaat toe: twee last-minute aanwinsten'

Zowel op inkomend als uitgaand vlak lijkt het huiswerk van Club Brugge al afgerond. Dat betekent ...

972
972
'Sibierski drukt stempel: Anderlecht breekt alle records'

In het slot van de mercato valt er plots nog heel wat te beleven bij RSC Anderlecht, dat woensdag de ...

808
808
'Antwerp pakt stevig uit: twee vliegen in één klap'

Traditiegetrouw heeft Antwerp alweer een drukke zomer achter de rug, waarin tot dusver al maar ...

499
499
Coucke scheert hoge toppen met megalomaan nieuw project

Marc Coucke heeft wel vaker laten zien dat hij niet bepaald bang is om groot te dromen. Ook nu duikt ...

90
90
‘Valse start Jesse Bisiwu: verdict bij Barça bekend’

Jesse Bisiwu maakte deze zomer de verrassende overstap van Club Brugge naar FC Barcelona. Nog voor ...

260
260

Meer sportnieuws