'Kanté schokt Engeland met volgende club'

517
'Kanté schokt Engeland met volgende club'

Chelsea was afgelopen zomer zeer druk op de transfermarkt en investeerde bijna 300 miljoen euro in nieuwe spelers. Nieuwe eigenaar Todd Boehly drukte meteen zijn stempel en is nog niet klaar, want hij zou ook de komende mercato's nog diep in de buidel willen tasten om de ploeg te verjongen. Er zullen uiteraard ook spelers vertrekken om ruimte te maken voor al die aanwinsten.


Zo lijkt het eraan dat Chelsea afstevent op een scheiding met N'Golo Kanté. De 31-jarige Fransman ziet zijn contract op het einde van dit seizoen aflopen en Chelsea zou die overeenkomst niet per se willen verlengen. In principe is Kanté op zijn positie wel nog steeds een wereldtopper, maar de jongste jaren is hij alsmaar vaker geblesseerd. Dit seizoen kwam hij bijvoorbeeld ook nog maar twee keer in actie door blessureleed.

Die combinatie van mindere beschikbaarheid en een zwaar salaris zouden Chelsea ertoe aanzetten Kanté gratis te laten vertrekken en dus kan de pitbull komende zomer een bijzonder interessante opportuniteit worden voor heel wat topclubs. Volgens Foot Mercato heeft de speler zelf alvast een volgende bestemming in gedachten waarmee hij voor een pikante transfer kan zorgen.

LONDEN
Kanté zou zelf immers liefst van al in Londen aan de slag blijven, want hij geniet van het leven in de Britse hoofdstad. Daardoor zouden Arsenal en Tottenham hem wel kunnen verleiden tot een transfer. De kans is dus reëel dat we de ex-speler van Leicester straks zien bij één van de grote rivalen van Chelsea, waar hij zeven jaar aan de slag geweest zal zijn. PSG toonde in het verleden ook al meermaals interesse, maar Kanté zou geen trek hebben in een terugkeer naar Frankrijk.

LEES OOK: Weergaloze Moreira dé grote man bij AC Milan

Moet Chelsea het contract van Kanté nog verlengen?

Meest recent

Thorup kiest voor type-ploeg; één wissel bij AA Gent

Het ongeslagen AA Gent wil zondagnamiddag zijn leidersplaats heroveren. Maar dan moet het wel als ...

4
4
Coucke roert stevig in de potten: één boodschap zindert na

Marc Coucke heeft opnieuw iets gedeeld dat de nodige aandacht trekt. De sterke man van Anderlecht ...

8
8
"Weddenschap verloren?" - Nieuwe look Vermant maakt tongen los

Club Brugge kruist zondagmiddag de degens met Antwerp FC. Voor de gelegenheid verraste coach Ivan ...

16
16
Sommer wéér gruwelijk in de fout: Club-doelman compleet afgemaakt

Yann Sommer heeft een absolute rotweek achter de rug in doel bij Club Brugge. Het sluitstuk ging ...

143
143
Genk haalt alles uit de kast: publiekslieveling terug voor Gent

KRC Genk staat zondagnamiddag voor een stevige uitdaging. Zo krijgen de Limburgers het bezoek van ...

71
71
'Sibierski zit niet stil: eerste wintertarget al bepaald'

Antoine Sibierski heeft een drukke eerste transferperiode achter de rug als sportieve baas bij RSC ...

234
234
'De Bruyne doet ogen openen: Allegri grijpt in bij Napoli'

In de Serie A wil SSC Napoli zich zondagavond herpakken. Na twee opeenvolgende nederlagen moet er op ...

76
76
Opstellingen: Club zónder Vanaken; Antwerp met debutant

Club Brugge wil zondagmiddag voor eigen volk iets recht zetten na de Europese slipper tegen Aston ...

150
150
RAFC-fan Kim Huybrechts beleeft dubbel drama in Antwerpen

Voor Kim Huybrechts draaide een weekend dat zoveel kon brengen uit op een dubbel drama. De ...

32
32
Titanenduel in Genk-Gent: Thorup zet Burgess op zijn plek

Christian Burgess wordt al enkele weken bejubeld als defensieve leider bij AA Gent. Terecht, want de ...

488
488
TRANSFERUURTJE: 'Real grijpt in met Courtois, transferschok Stankovic'

De zomermercato zit er inmiddels op, maar heel wat clubs in binnen- en buitenland zijn nu al plannen ...

158
158
OHL incasseert nieuwe mokerslag: Timmy Simons grijpt in

Oud-Heverlee Leuven heeft in de Jupiler Pro League een nieuwe pokerslag geïncasseerd. OHL leek ...

231
231
Westerlo stunt tegen Standard: Charaï looft reactie

Westerlo won met 4-2 van Standard Luik. De Rouches waren nochtans goed aan het seizoen begonnen, ...

26
26
Michèle Lacroix doet aangrijpend verhaal: “Drie maanden superzwaar”’

Voor Kevin De Bruyne en zijn gezin kwam er de voorbije maanden een hoofdstuk tot een einde dat ...

102
102
Hubert briest ondanks forfaitzege: “Absoluut niet zien”

Union SG boekte een 5-0 zege tegen Lommel en de vicekampioen draait weer mee bovenin het klassement. ...

100
100
Verstraete houdt zich niet in: “Goed bij ons kloten”

Oud-Heverlee Leuven zit in de hoek waar de klappen vallen. Tegen Cercle Brugge leken Timmy Simons en ...

124
124
"Pure zelfverheerlijking"-BV gooit bom onder imago Van Gucht

Ruben Van Gucht krijgt opnieuw een bijzonder stevige tik te verwerken. Een bekende BV heeft de ...

111
111
Zorgen bij Union SG: sterkhouder lang buiten strijd?

Union SG won met 5-0 van Lommel SK en raast momenteel doorheen de Jupiler Pro League. Toch kregen de ...

94
94
Ontslag Hayen lonkt: "Moet je niet aan mij vragen"

Nicky Hayen moet vrezen voor een ontslag. Burnley verloor met 3-1 van Swansea City en blijft zo ...

315
315
Alarmbel rond Lukaku bij Fenerbahçe: "Hij is daarvan de dupe"

De kritiek op Romelu Lukaku is al hard. Ook in België. Vlaamse analisten spraken al over een ...

121
121
Degryse waarschuwt Club: "Hij is al behoorlijk nerveus"

Club Brugge kende een moeilijke competitiestart, maar volgens analist Marc Degryse is er geen reden ...

405
405
Burgess looft AA Gent-pion: "Ronduit indrukwekkend"

Christian Burgess is bijzonder onder de indruk gekomen van Josué Vergara. De aanwinst liet ...

210
210
‘Verhaeghe dumpt kampioenenmaker voor spotprijs’

Club Brugge weigerde deze zomer tientallen miljoenen voor een van zijn absolute kampioenenmakers. ...

472
472
Vanhaezebrouck: "Hij moet kansen blijven krijgen bij RSCA"

Bij RSC Anderlecht geven ze elk seizoen de nodige kansen aan spelers van Neerpede. Ook dit seizoen ...

371
371
Club Brugge ziet onverwachte pion Tzolis zijn rol overnemen

Bij Club Brugge vertrok Christos Tzolis naar Arsenal. Er wordt naar Mamdou Diakhon en Jan Virgili ...

521
521

Meer sportnieuws