Fans Anderlecht plannen forse protestacties

door
Fans Anderlecht plannen forse protestacties

Anderlecht heeft donderdagavond tegen West Ham alles gegeven, maar uiteindelijk bleek de B-ploeg van de nummer vijftien uit de Premier League toch nog een maatje te groot voor Paars-Wit. Dat slaagde er op die manier niet in om de crisis te verdrijven en blijft maar aanmodderen. De balans van RSCA oogt dit seizoen tot dusver bijzonder matig.


Tegen West Ham leed Anderlecht al zijn zevende nederlaag van het seizoen en dat op amper zeventien wedstrijden. Daar staat ook tegenover dat ze amper acht keer wonnen en in alle competities samen pakte amper 26 op 51. Enkel de drie zeges in de voorrondes van de Conference League redden Felice Mazzu en co van een gebuisd rapport.

Het hoeft dan ook niet te verbazen dat de fans zich beginnen te roeren. De spelersbus werd voor de match tegen West Ham al tegengehouden door een groep supporters en Het Laatste Nieuws weet dat zij komend weekend nog een stap verder zullen gaan. Er worden namelijk protestacties gepland tijdens de verplaatsing naar Mechelen. Een deel van de harde kern zou er ook nog aan denken om nog daarvoor op Neerpede langs te gaan om zijn onvrede kenbaar te maken.

IEDEREEN GEVISEERD
De acties van het supporterslegioen zouden zich overigens richten tot zowel spelers, trainer als het bestuur. Het lijkt er dus op dat er geen zondebokken gezocht worden en dat iedereen verantwoordelijk gehouden wordt voor zijn aandeel in de huidige malaise. De voorbije weken werden de spelers her en der al een gebrek aan vechtlust verweten, terwijl niet alle tactische keuzes van Mazzu goed gesmaakt worden en er grote vragen gesteld worden bij de samenstelling van de kern door voorzitter Vandenhaute en CEO Verbeke.

LEES OOK: Hasi met 'ongeziene' weelde: duo terug in de ploeg?

Wie heeft de grootste schuld aan de malaise bij Anderlecht?

Meest recent

Anderlecht-drama op Westerlo: titularis de grond ingeboord

RSC Anderlecht kreeg zondagnamiddag dé kans om beslag te leggen op de tweede plaats in de ...

5
5
"Onzichtbaar" - sterkhouder dik gebuisd bij kwakkelend Club

De bekeroverwinning op OH Leuven heeft dan toch niet de gewenste ommekeer ingeleid bij Club Brugge. ...

38
38
'Salah-bom zindert na: Liverpool wil nieuwe steraanvaller'

Liverpool FC blijft de tegenvallende resultaten opstapelen en heeft nu ook nog eens te maken met een ...

33
33
Radja Boom Boom: Nainggolan pegelt Lokeren voorbij Jong Gent

In de Challenger Pro League heeft KSC Lokeren beslag gelegd op de achtste plaats in het klassement. ...

47
47
Ultieme revanche KV Mechelen: vroeg doelpunt nekt Charleroi

KV Mechelen heeft zondagmiddag op gepaste wijze revanche genomen voor de bekeruitschakeling. In een ...

30
30
Westerlo-Anderlecht: Hasi gooit middenveld overhoop

RSC Anderlecht krijgt zondagnamiddag een uitgelezen kans om tweede te worden in de Jupiler Pro ...

130
130
Smets: "Hij is één van de beste spitsen in de JPL"

KRC Genk sneuvelde donderdagavond uit de beker van België na verlengingen tegen RSC Anderlecht. ...

63
63
'Verhaeghe niet tevreden: spanning bij management Club'

Slechts enkele dagen na de bekerkwalificatie in Leuven, kreeg Club Brugge een nieuwe tegenvaller te ...

566
566
Vader Yamal wéér in opspraak: security moet ingrijpen

Lamine Yamal is één van de grootste voetbaltalenten ter wereld en heeft het potentieel ...

70
70
Eén zware terugval bij Anderlecht: basisplaats in gevaar

RSC Anderlecht blijft de goede resultaten opstapelen en kan zondagavond opnieuw een uitstekende zaak ...

364
364
Enorme JPL-verrassing: "Maar beginnen weer vanaf nul"

Enkele weken geleden gaf niemand nog een stuiver voor de kansen van FCV Dender om de laatste plaats ...

135
135
Kansje voor Club? Arsenal met extra domper naar Brugge

De 3-2-nederlaag op STVV was niet bepaald een geslaagde generale repetitie voor Club Brugge op het ...

203
203
Straf werk! Antwerp deelt ultieme teaser voor opening tribune

In de Jupiler Pro League zijn de ogen zondagavond gericht op Deurne-Noord. Antwerp FC krijgt dan ...

232
232
Struikelblok Duivels: "Dan heb je niets te zoeken op WK"

De Rode Duivels weten waar ze aan toe zijn gedurende de groepsfase van het WK 2026. Tijdens de ...

316
316
TRANSFERUURTJE: 'Extra jackpot Club, toptransfer Karetsas'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

189
189
Hubert lijnrecht tegenover Leko en co: “Bizarre controverse”

Union SG en KAA Gent deelden de punten, maar toch waren het de Buffalo’s die zich bestolen ...

174
174
Vetlesen briest: groot probleem voor Club Brugge

Club Brugge zit in de hoek waar de klappen vallen. In de competitie kampen Nicky Hayen en consorten ...

436
436
Opvallende terugkeer bij Anderlecht? “Altijd mijn droom”

RSC Anderlecht neemt het zondag op tegen Westerlo. Paars-Wit zit in een goede flow en kan weer een ...

323
323
‘Ramos wil naar WK: sensationele Europese comeback’

Sergio Ramos is al een tijdje naar de achtergrond verdwenen, maar een Europese terugkeer van de ...

94
94
Atalanta in shock: De Ketelaere volledig door het lint

Atalanta kreeg in de Serie A een verrassende mokerslag. Hellas Verona won met 3-1 en vooral voor ...

171
171
Crisis bij Club Brugge? Hayen reageert verrassend

Club Brugge verloor in het slot van Sint-Truiden VV en zag de Kanaries zo naar de tweede plaats ...

343
343
Oosting pakt uit met opvallende KRC Genk-uitspraak

Royal Antwerp FC neemt het op tegen KRC Genk. De Great Old hoopt zijn nieuwe tribune in te weiden ...

311
311
'Kompany diep geraakt: City-droom spat uiteen'

Voor Vincent Kompany is Manchester City nog altijd de club van zijn leven. Jarenlang leek het bijna ...

278
278
Hubert ontkent 'probleem': "Ben ik het niet mee eens"

Union SG heeft het moeilijker en moeilijker om resultaten over de streep te trekken. Tegen Zulte ...

54
54
Emotionele klap: breuk Amy raakt Wesley Sonck diep

Amy Sonck verraste haar volgers met nieuws over een onverwachte breuk, maar achter de schermen was ...

218
218

Meer sportnieuws