Fans Anderlecht plannen forse protestacties

door
Fans Anderlecht plannen forse protestacties

Anderlecht heeft donderdagavond tegen West Ham alles gegeven, maar uiteindelijk bleek de B-ploeg van de nummer vijftien uit de Premier League toch nog een maatje te groot voor Paars-Wit. Dat slaagde er op die manier niet in om de crisis te verdrijven en blijft maar aanmodderen. De balans van RSCA oogt dit seizoen tot dusver bijzonder matig.


Tegen West Ham leed Anderlecht al zijn zevende nederlaag van het seizoen en dat op amper zeventien wedstrijden. Daar staat ook tegenover dat ze amper acht keer wonnen en in alle competities samen pakte amper 26 op 51. Enkel de drie zeges in de voorrondes van de Conference League redden Felice Mazzu en co van een gebuisd rapport.

Het hoeft dan ook niet te verbazen dat de fans zich beginnen te roeren. De spelersbus werd voor de match tegen West Ham al tegengehouden door een groep supporters en Het Laatste Nieuws weet dat zij komend weekend nog een stap verder zullen gaan. Er worden namelijk protestacties gepland tijdens de verplaatsing naar Mechelen. Een deel van de harde kern zou er ook nog aan denken om nog daarvoor op Neerpede langs te gaan om zijn onvrede kenbaar te maken.

IEDEREEN GEVISEERD
De acties van het supporterslegioen zouden zich overigens richten tot zowel spelers, trainer als het bestuur. Het lijkt er dus op dat er geen zondebokken gezocht worden en dat iedereen verantwoordelijk gehouden wordt voor zijn aandeel in de huidige malaise. De voorbije weken werden de spelers her en der al een gebrek aan vechtlust verweten, terwijl niet alle tactische keuzes van Mazzu goed gesmaakt worden en er grote vragen gesteld worden bij de samenstelling van de kern door voorzitter Vandenhaute en CEO Verbeke.

LEES OOK: Francis Amuzu floreert: verrassende terugkeer naar JPL?

Wie heeft de grootste schuld aan de malaise bij Anderlecht?

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

99
99
Racismerel in Italië: “Deze lafaard noemde me een aap”

In Italië is er een nieuwe racismerel ontstaan. Tijdens de wedstrijd tussen Cagliari en Udinese ...

5
5
Leko ziet toch minpunt en waarschuwt Club Brugge

Club Brugge blijft aan de leiding in de Champions Play-Offs. Blauw-Zwart won met 2-0 van ...

51
51
Engelse pers ontploft door "meedogenloze" Doku

Jérémy Doku is on fire in Engeland. De Rode Duivel was vorige speeldag al belangrijk ...

80
80
Union SG rekent op doorbraak: Deschacht heeft geen ongelijk

Olivier Deschacht was onlangs in de populaire podcast Ongefilterd snoeihard voor de aanvallende ...

54
54
Vrancken legt pijnpunt bloot na nederlaag tegen Club

STVV verloor kansloos met 2-0 van Club Brugge en het mocht tevreden zijn dat het geen pandoering ...

104
104
Francis Amuzu floreert: verrassende terugkeer naar JPL?

De zomermercato nadert en de Belgische clubs speuren de wereld rond naar versterking. Wie weet ...

147
147
'Geraerts plots in héél vieze papieren'

Karel Geraerts is momenteel trainer van de Franse tweedeklasser Stade Reims. De Belgische coach ...

91
91
Club Brugge blijft gefocust: ‘Niet naar Union kijken’

Club Brugge lijkt niet meer te stoppen richting landstitel. STVV werd met 2-0 geklopt, al had ...

145
145
Na lof van Nainggolan: volgende parel staat voor RSCA-debuut

RSC Anderlecht speelt namiddag in en tegen AA Gent. De Brusselaars zitten echter met een gigantisch ...

230
230
FC Barcelona ‘overklast’ Real Madrid: enorm verschil

Om 21u staat de grootste voetbalmatch ter wereld op het programma: FC Barcelona – Real Madrid. ...

176
176
Sibierski ontketend: megadeals op komst bij Anderlecht

Antoine Sibierski zet meteen de toon bij Anderlecht. De nieuwe sportief directeur wil slimme deals ...

464
464
Henry ziet twee absolute kleppers bij de Rode Duivels

Binnen een maandje start het WK. De Rode Duivels zitten in een groep met Iran, Nieuw-Zeeland en ...

182
182
Sibierski aan zet: Anderlecht beslist over aankoop verdediger

Bij RSC Anderlecht gaat Antoine Sibierski samen met de scouting heel wat knopen moeten doorhakken. ...

290
290
Club in het voordeel tegen Union? Leko is duidelijk

Club Brugge kan de komende dagen achterover leunen en rustig kijken hoe Union het er vanaf brengt. ...

292
292
Tzolis reageert na nieuwe knalprestatie op transfergeruchten

Club Brugge ligt meer dan ooit op titelkoers. Met een 2-0-zege tegen STVV breidt het zijn voorsprong ...

318
318
Kompany in de clinch met eigen speler: "Hij is verkeerd"

Bayern München ging zaterdag wel winnen op het veld van Wolfsburg, maar het likt eigenlijk nog ...

148
148
Club pluimt Kanaries en zet Union verder onder druk

Club Brugge heeft Union nog wat meer onder druk gezet in de strijd om de titel. Blauw-Zwart liet ...

219
219
"Ik zou heel graag bij STVV willen blijven"

Als Anderlecht zondag niet wint in Gent, dan is STVV helemaal zeker van de derde plaats in de ...

137
137
Lommel oordeelt over promotiekansen tegen Dender

Dender kent zijn tegenstander in de barrage om het behoud. De rode lantaarn zal het daarin moeten ...

170
170
Prachtig afscheid Vossen: "Een serieuze pleister op wonde"

Zulte Waregem zette zaterdag een punt achter zijn seizoen met een nieuwe zege tegen Dender. Daarbij ...

83
83
'Van Bommel dicht bij comeback: topclub lonkt'

Het is intussen al twee jaar geleden dat Mark van Bommel de deur van de Bosuil achter zich ...

178
178
Bayern herpakt zich een beetje met nipte zege

De uitschakeling in de Champions League door PSG kwam deze week zeer hard aan bij Bayern ...

38
38
Doku wéér de uitblinker: City blijft in titelstrijd

Manchester City blijft volop Arsenal het vuur aan de schenen leggen in de Engelse titelstrijd. Het ...

75
75
Kiel in zak en as: Lommel houdt Beerschot uit barrages

Beerschot moet zijn promotiedroom definitief opbergen. De Mannekes zijn er op het Kiel niet in ...

253
253
'Coucke gooit alle remmen los: Romback doet RSCA daveren'

Marc Coucke droomt luidop van Romelu Lukaku, en dan telt hij niet meer. Het gerommel bij Napoli doet ...

1444
1444

Meer sportnieuws