Fans Anderlecht plannen forse protestacties

door
Fans Anderlecht plannen forse protestacties

Anderlecht heeft donderdagavond tegen West Ham alles gegeven, maar uiteindelijk bleek de B-ploeg van de nummer vijftien uit de Premier League toch nog een maatje te groot voor Paars-Wit. Dat slaagde er op die manier niet in om de crisis te verdrijven en blijft maar aanmodderen. De balans van RSCA oogt dit seizoen tot dusver bijzonder matig.


Tegen West Ham leed Anderlecht al zijn zevende nederlaag van het seizoen en dat op amper zeventien wedstrijden. Daar staat ook tegenover dat ze amper acht keer wonnen en in alle competities samen pakte amper 26 op 51. Enkel de drie zeges in de voorrondes van de Conference League redden Felice Mazzu en co van een gebuisd rapport.

Het hoeft dan ook niet te verbazen dat de fans zich beginnen te roeren. De spelersbus werd voor de match tegen West Ham al tegengehouden door een groep supporters en Het Laatste Nieuws weet dat zij komend weekend nog een stap verder zullen gaan. Er worden namelijk protestacties gepland tijdens de verplaatsing naar Mechelen. Een deel van de harde kern zou er ook nog aan denken om nog daarvoor op Neerpede langs te gaan om zijn onvrede kenbaar te maken.

IEDEREEN GEVISEERD
De acties van het supporterslegioen zouden zich overigens richten tot zowel spelers, trainer als het bestuur. Het lijkt er dus op dat er geen zondebokken gezocht worden en dat iedereen verantwoordelijk gehouden wordt voor zijn aandeel in de huidige malaise. De voorbije weken werden de spelers her en der al een gebrek aan vechtlust verweten, terwijl niet alle tactische keuzes van Mazzu goed gesmaakt worden en er grote vragen gesteld worden bij de samenstelling van de kern door voorzitter Vandenhaute en CEO Verbeke.

LEES OOK: Taravel looft RSCA-vertrekker: "Hij verdient veel respect"

Wie heeft de grootste schuld aan de malaise bij Anderlecht?

Meest recent

'Club droomt nog van transfer: bod JPL-concurrent geweigerd'

Bij Club Brugge speuren ze de markt nu al volop af naar versterking voor de zomer. Daarbij mikken ze ...

4
4
'KV Mechelen dreigt revelatie te verliezen'

Bij KV Mechelen zetten ze de laatste jaren met succes in op jong talent. Daarbij beschikken ze over ...

14
14
'Grote kuis Guardiola: City stuurt alweer oudgediende door'

Manchester City is vorig seizoen een nieuwe weg ingeslagen. Na een moeilijke eerste seizoenshelft ...

16
16
Europees ticket of transfer voor smaakmaker Westerlo?

Westerlo groeide de voorbije jaren uit tot een handelshuis. De Kemphanen geven kansen aan heel wat ...

18
18
Extra wapen voor Kompany: "Een nog betere versie!"

Bayern München neemt het vanavond in de halve finales van de DFB Pokal op verplaatsing op tegen ...

50
50
Taravel looft RSCA-vertrekker: "Hij verdient veel respect"

Bij RSC Anderlecht gaan ze de laatste rechte lijn in van het seizoen. De Brusselaars hopen der derde ...

126
126
AA Gent legt aanvaller langdurig onder contract

AA Gent haalde de afgelopen tientallen Afrikaanse spelers naar de club. Een toch wel ...

27
27
Vrancken looft ‘toekomstige RSCA-pion’: "Héél goede speler"

Bij STVV maken ze zich klaar voor de partij tegen RSC Anderlecht. Wouter Vrancken hoopt dat Keisuke ...

195
195
Kompany naar City? Guardiola én CEO Bayern reageren

Manchester City wordt steeds meer in verband gebracht met Vincent Kompany, maar die lijkt toch nog ...

115
115
Taravel geeft update over blessure Stroeykens

Bij RSC Anderlecht liggen er weer spelers in de lappenmand. Dat blijft toch een probleem bij de ...

151
151
AA Gent laat recordtransfer gratis vertrekken

AA Gent hoopt de komende weken in de play-offs nog een Europees ticket uit de brand te slepen, maar ...

82
82
'Chelsea neemt keiharde beslissing over Lavia'

Chelsea gaat door een zware periode. Het heeft zijn laatste vijf competitiewedstrijden verloren, ...

106
106
Standard slaat toe en legt talent onder contract

Enkele jaren geleden gold de jeugdopleiding van Standard nog als één van de beste van ...

61
61
'Grote zorgen om Lukaku: nieuwe blessure?'

Het heeft de voorbije weken stevig gestormd door Romelu Lukaku, nadat hij zich afmeldde bij de Rode ...

122
122
'Steenrijke Engelse club meldt zich voor Tzolis'

Bij Club Brugge dreigen in de zomer weer heel wat smaakmakers te gaan vertrekken. Eén van de ...

213
213
Genk zet sterkhouder in bloemetjes na straffe reeks

Genk liep dinsdagavond tegen een nieuwe ontgoocheling aan, want het kon ook zijn tweede ...

62
62
'Barça duwt door en start onderhandelingen met Club'

Bij Club Brugge hebben de voorbije maanden heel wat spelers zich in de kijker kunnen spelen. Dat ...

459
459
Pikant schandaal in Italië: Prostituee zoekt naar 'papa'

Een groot escortschandaal houdt Italië in zijn greep. In de media wordt bericht dat zo’n ...

86
86
'Antwerp dumpt held genadeloos'

Antwerp heeft zich na een moeilijke periode de voorbije dagen weer herpakt met een zes op zes. ...

286
286
KV Kortrijk doet eerste inkomende transfer na promotie

Het seizoen duurt nog enkele weken, maar de invulling van de Jupiler Pro League voor volgend seizoen ...

87
87
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht dumpt duo, Club moet geduld oefenen'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

172
172
Rudi Garcia baalt: “Rode Duivel plots onder niveau”

De komende weken zal er druk gediscussieerd worden over de nakende WK-selectie van de Rode Duivels. ...

100
100
Rik Verheye en Sam Kerkhofs kondigen groot nieuws aan

Is Sporting Hasselt stilaan op weg naar een soort Wrexham-scenario? Onder leiding van BV's Sam ...

125
125
Union SG verbaast wéér met ‘geweldig koopje’

Union SG heeft een duidelijk beleid en de Brusselse club houdt daaraan vast. De landskampioen zoekt ...

116
116
Romelu Lukaku naar de bank bij Rode Duivels?

Romelu Lukaku kent een rampseizoen bij Napoli. De aanvaller kampt met veel blessureleed en zit in de ...

82
82

Meer sportnieuws