Vorige week naderde KRC Genk tot op twee punten van koploper Antwerp, dat onderuit ging op bezoek bij KV Kortrijk. Tegen diezelfde Kerels willen de Limburgers dit weekend wél de drie punten thuis houden. Al moet Wouter Vrancken het dan nog steeds zonder een van zijn smaakmakers stellen.
De wedstrijd van zaterdag komt voor Joseph Paintsil namelijk nog te vroeg, aldus Het Nieuwsblad. Net als verdediger Mujaid Sadick werkt de 24-jarige Ghanees, die al twee wedstrijden miste met een hamstringblessure, momenteel nog een individueel programma af. Beiden zijn nog niet klaar voor de strijd.
Ally Samatta zal, net als kersvers vader Bryan Heynen, daarentegen wel van de partji. Hij keerde met een knieblessure terug van zijn internationale verplichtingen, maar maakte intussen zijn wederoptreden op training en lijkt de inspanningen goed te verteren. Allicht begint de spits wel nog gewoon op de bank.
LEES OOK: Kassa kassa in JPL: 120 miljoen voor vier smaakmakers
Arne Decraene