'Datum voor rentree Lukaku gekend'

door
'Datum voor rentree Lukaku gekend'

Internazionale kende enkele moeilijke weken met nederlagen tegen Udinese en AS Roma in de Serie A, waardoor het wegzakte naar een tegenvallende negende plaats. Het herpakte zich dinsdag wel met een knappe zege tegen FC Barcelona in de Champions League. Ze haalden het met 1-0 van de Blaugrana en dat was toch een verrassing te noemen.


De Nerazzurri hadden het de voorbije jaren immers zelden makkelijk in Europa en moesten het bovendien ook nog steeds stellen zonder Romelu Lukaku. De Rode Duivel viel eind augustus in de verliespartij tegen Lazio uit met een spierblessure en die geneest trager dan verwacht. Hij staat intussen al zo'n zes weken aan de kant en zijn comeback moest al een paar keer uitgesteld worden.

Stilaan lijkt er wel licht aan het einde van de tunnel te zijn. Calciomercato stelt dat Lukaku ook nog zal moeten passen voor de competitiewedstrijd van zaterdag tegen Sassuolo, maar dat Inter hem wel volgende week hoopt te recupereren. Mogelijk maakt Lukaku zo zijn comeback op woensdagavond, wanneer Inter in Camp Nou zijn tweede plaats in zijn Champions League-groep gaat verdedigen.

GEEN RISICO
Mocht die wedstrijd toch nog te vroeg komen voor Lukaku, dan maakt hij het weekend erna in de competitiematch tegen Salernitana opnieuw zijn opwachting. Zowel Lukaku als de medische staf van Inter willen geen risico's nemen, want er komen nog belangrijke maanden aan voor de club. Lukaku zal dan weer zijn vizier gericht hebben op het WK, dat eind november van start gaat.

LEES OOK: Tessa Wullaert trekt aan alarmbel: "Mijn hart doet soms pijn”

Zal Lukaku er in Camp Nou bij zijn?

Meest recent

TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht en Antwerp in actie, record Club’

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

36
36
Patrick Goots zet Oosting bij Antwerp op zijn plaats

Royal Antwerp FC kent een wisselvallig seizoen. The Great Old wist vorige speeldag wel verrassend te ...

24
24
KBVB weer in de problemen: “Kosten swingen de pan uit”

De Koninklijke Belgische Voetbalbond kampte de afgelopen jaren met financiële problemen en ook ...

36
36
Eindelijk prijs voor Coucke? "Het begint te borrelen"

RSC Anderlecht lijkt onder Jérémy Taravel weer de juiste richting uit te gaan. ...

172
172
RWDM krijgt puntenaftrek en haalt uit: ‘Streng en voorbarig’

RWDM heeft een straf opgelegd gekregen van de Licentiecommissie. De Brusselse club was niet in orde ...

45
45
Romeo Lavia naar WK? Chelsea dropt grote hint

Chelsea heeft nog niet veel kunnen genieten van Romeo Lavia. De middenvelder werd voor een ...

77
77
Ruben Van Gucht doodeerlijk: "Ik doe het 4-5 keer per dag"

U kon het gisteren hier al lezen, Ruben Van Gucht maakte opnieuw een spraakmakende doortocht op ...

87
87
Charleroi-Club Brugge: Lardot geeft Carolo's lik op stuk

De wedstrijd tussen Sporting Charleroi en Club Brugge (1-2) deed afgelopen weekend heel wat stof ...

227
227
'Groot nieuws Lammens: United neemt drastisch besluit'

Senne Lammens is bezig aan een uitstekend eerste seizoen als eerste doelman van Manchester United ...

235
235
Transferdilemma Antwerp: "Als hij zo blijft spelen ..."

Antwerp FC kon afgelopen weekend weer aanknopen met een broodnodige overwinning tegen revelatie ...

95
95
Wesley Sonck slaat de bal volledig mis: "Ik weet niks!"

Wesley Sonck kent het klappen van de zweep. Als ex-voetballer, Rode Duivel en vaste analist op ...

115
115
Crisis loert bij AA Gent: "Begrijp reactie supporters"

Nog drie speeldagen te gaan in de reguliere competitie van de Jupiler Pro League en dus nadert de ...

104
104
Taravel drukt stempel: eerste slachtoffer bij Anderlecht

Ondanks een tegenvallende eerste helft, pakte RSC Anderlecht afgelopen weekend een ruime 5-1-zege ...

393
393
Heftige beelden na Charleroi-Club Brugge: "Hallucinant"

Zonder een echt goede wedstrijd te spelen, pakte Club Brugge zondagavond de volle buit op het veld ...

437
437
De Bruyne op voorpagina: groot nieuws vanuit Napels

Na maanden van afwezigheid, staat Kevin De Bruyne voor zijn grote comeback bij SSC Napoli. De ...

128
128
Groot risico Anderlecht: JPL-transferbom Thorgan Hazard?

Na twee opeenvolgende zeges heeft RSC Anderlecht zijn ticket voor de Champions' Play-Offs quasi ...

395
395
Club Brugge op stuntjacht: 25M-ster naar Jan Breydel?

Club Brugge kijkt opnieuw naar een jonge spits die in Kroatië ooit met een prijskaartje van 25 ...

486
486
'Versterking Antwerp: Overmars vol voor oude bekende'

Antwerp FC boekte zaterdag een bijzonder deugddoende zege tegen revelatie STVV, desondanks lijkt de ...

294
294
Puzzelwerk Garcia: 'Duivels met onuitgegeven basiself op stage'

Nog exact 100 dagen tot de start van het wereldkampioenschap in de VS, Candada en Mexico. Eind deze ...

111
111
Peperdure slipper Real na wereldgoal en bizarre actie Rüdiger

Real Madrid laat het momenteel afweten in de Spaanse titelstrijd. Maandagavond boekten Thibaut ...

84
84
Bayat en Charleroi ambitieus: JPL-topclub als hét voorbeeld

Sporting Charleroi stelde vandaag Nicolas Frutos voor als de nieuwe sportieve baas. De Argentijn ...

67
67
Genk bijna zeker: "Alleen mag dàt niét meer gebeuren"

Club Brugge, Union SG en STVV zijn al zeker van de top zes. RSC Anderlecht bijna, en ook KV Mechelen ...

159
159
Godts komt met pijnlijk verhaal voor KRC Genk

Mika Godts breekt volledig door bij Ajax en is er dit seizoen veruit de beste speler. De Belgische ...

262
262
Grove blunder Anderlecht? Banneling in 'Elftal vd Week'

RSC Anderlecht nam in januari afscheid van enkele spelers die geen hoofdrol meer hadden in de ...

339
339
"Tien speeldagen schorsen!" - Tzolis-aanslag zindert na

Sporting Charleroi leek zondag op weg naar een goed resultaat tegen een matig Club Brugge. Maar de ...

379
379

Meer sportnieuws