'Datum voor rentree Lukaku gekend'

door
'Datum voor rentree Lukaku gekend'

Internazionale kende enkele moeilijke weken met nederlagen tegen Udinese en AS Roma in de Serie A, waardoor het wegzakte naar een tegenvallende negende plaats. Het herpakte zich dinsdag wel met een knappe zege tegen FC Barcelona in de Champions League. Ze haalden het met 1-0 van de Blaugrana en dat was toch een verrassing te noemen.


De Nerazzurri hadden het de voorbije jaren immers zelden makkelijk in Europa en moesten het bovendien ook nog steeds stellen zonder Romelu Lukaku. De Rode Duivel viel eind augustus in de verliespartij tegen Lazio uit met een spierblessure en die geneest trager dan verwacht. Hij staat intussen al zo'n zes weken aan de kant en zijn comeback moest al een paar keer uitgesteld worden.

Stilaan lijkt er wel licht aan het einde van de tunnel te zijn. Calciomercato stelt dat Lukaku ook nog zal moeten passen voor de competitiewedstrijd van zaterdag tegen Sassuolo, maar dat Inter hem wel volgende week hoopt te recupereren. Mogelijk maakt Lukaku zo zijn comeback op woensdagavond, wanneer Inter in Camp Nou zijn tweede plaats in zijn Champions League-groep gaat verdedigen.

GEEN RISICO
Mocht die wedstrijd toch nog te vroeg komen voor Lukaku, dan maakt hij het weekend erna in de competitiematch tegen Salernitana opnieuw zijn opwachting. Zowel Lukaku als de medische staf van Inter willen geen risico's nemen, want er komen nog belangrijke maanden aan voor de club. Lukaku zal dan weer zijn vizier gericht hebben op het WK, dat eind november van start gaat.

LEES OOK: 'Atlético helemaal verknocht: Club-ster bovenaan lijstje'

Zal Lukaku er in Camp Nou bij zijn?

Meest recent

'Crisis bij Real: spelers keren zich massaal tegen Arbeloa'

Real Madrid beleefde zondag een zeer pijnlijke avond. Het ging in het eigen Bernabeu onderuit tegen ...

10
10
'Club watertandt: nieuwe knaltransfer voor Talbi'

Bij Club Brugge slagen ze er alsmaar vaker in om stevig te cashen op hun eigen jeugdspelers. In het ...

113
113
KV Mechelen naar PO1: Winkelmans ziet één uitkomst

De strijd om de Champions' Play-Off is op drie speeldagen van het einde van de reguliere competitie ...

47
47
Lapoussin vindt weer onderdak bij zeer verrassende club

Jarenlang was Loïc Lapoussin één van de smaakmakers op de Belgische velden. In ...

14
14
Vandevoordt legt uit waarom hij toch bij RB Leipzig blijft

De Rode Duivels hebben heel wat weelde onder de lat. Thibaut Courtois blijft de onbetwiste nummer ...

47
47
Keeperskwestie bij Union? Hubert schenkt klare wijn

Union kreeg de voorbije weken enkele tikken in de titelstrijd. Het liet punten liggen tegen Standard ...

61
61
Godts speelt open kaart over selectie voor Rode Duivels

Binnen enkele weken maakt Rudi Garcia zijn selectie bekend voor de oefenstage van de Rode Duivels in ...

82
82
TRANSFERUURTJE: 'Targets Club bekend, transferbom bij Bayern'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

215
215
'Real Madrid gaat voor megadeal met bod van 120 miljoen'

Real Madrid kent een moeizaam seizoen. De titel lijkt stilaan uit de handen te glippen, waardoor ze ...

78
78
Van Gucht tot kookpunt gebracht met pornoster-onthulling

Een pikante onthulling op het verkeerde veld? Ruben Van Gucht zorgde deze week niet voor opschudding ...

136
136
Albert voorspelt furie bij Anderlecht door één man

Bij RSC Anderlecht waren de ingaande transfers dit seizoen geen geweldig succes. Eén van hen ...

297
297
Maesschalck brengt groot nieuws over De Bruyne

Kevin De Bruyne traint terug mee met de groep in Napels. Dat is zeer positief nieuws en de Rode ...

69
69
Red Flames met grote ambities: "Hét grote doel"

De Red Flames wonnen met 0-3 van Israël. Een vlotte overwinning, maar daar willen ze meer. ...

27
27
Lapoussin verrast vriend en vijand met nieuwe werkgever

Loic Lapoussin heeft na maanden zoeken weer een nieuwe club gevonden. De ex-speler van STVV en Union ...

63
63
'Standard niet akkoord: miljoenenbod geweigerd'

Standard kan het geld altijd zeer goed gebruiken, maar dat wil niet zeggen dat ze zomaar elk bod ...

137
137
Twee WK-gangers bij Westerlo? "Zou een droom zijn"

Bij KVC Westerlo kennen ze al bij al een rustig seizoen. Met de nodige ups en downs. De top zes, dat ...

27
27
Lommel SK met ‘masterplan’: "Op bezoek bij Man City"

Lommel SK gaat terug weer meer naar zijn roots. De Limburgers willen de eigen jeugdopleiding weer ...

23
23
Omwenteling in titelstrijd: "Zo word je géén kampioen"

Nog drie speeldagen te gaan en de titelstrijd in de Jupiler Pro League kan helemaal losbarsten in de ...

383
383
Eden Hazard bekent kleur: twee topfavorieten voor WK '26

Het aftellen tot het wereldkampioenschap in de VS, Canada en Mexico is nu ook echt begonnen. Zo zijn ...

310
310
Hete transferzomer KRC Genk: zestal op weg naar uitgang?

KRC Genk is bezig aan een behoorlijk wisselvallig seizoen. Desondanks hebben de Limburgers ...

501
501
Anderlecht leeft weer: Proto verklapt 'geheim' van Taravel

Bij RSC Anderlecht heerst nog steeds heel wat onduidelijkheid omtrent het trainersdossier. De kans ...

441
441
VRT in paniek: bom onder stoel van Van Gucht

De VRT schuift Ruben Van Gucht opzij voor het WK voetbal van 2026, en dat zorgt voor heel wat ...

414
414
Schoktransfer Lukaku? 'Napoli-toekomst in handen één man'

Romelu Lukaku scoorde afgelopen weekend eindelijk zijn eerste doelpunt van het seizoen namens SSC ...

173
173
'Atlético helemaal verknocht: Club-ster bovenaan lijstje'

Club Brugge slaagde er uiteindelijk niet in om Atlético Madrid uit de Champions League te ...

431
431
Zorgen Garcia: drie Club-spelers in basis op cruciale stage?

Nog exact 100 dagen tot de start van het wereldkampioenschap in de VS, Candada en Mexico. Eind deze ...

321
321

Meer sportnieuws