Italianen verliezen geduld met De Ketelaere

305 stemmen
Italianen verliezen geduld met De Ketelaere

AC Milan ging woensdagavond op pijnlijke wijze onderuit, want Chelsea bleek met 3-0 veel te sterk voor de Rossoneri. Ook voor Charles De Ketelaere werd het weer een tegenvallende avond, want de Rode Duivel kon ook op Stamford Bridge niet overtuigen en werd na 64 minuten al naar de kant gehaald.


De Ketelaere kwam amper in het stuk voor, al had hij wel de beste kans voor Milan. In het slot van de eerste helft moest hij scoren na een geweldige inspanning van Leão, maar hij besloot te slap en daardoor kon Kepa de bal nog wegduwen. In Italië werd zijn prestatie streng beoordeeld en het lijkt erop dat sommigen stilaan hun geduld beginnen te verliezen.

Zo wijdt La Gazzetta dello Sport een uitgebreide analyse aan het 'geval-CDK'. Daarin stellen ze dat Milan het zich niet meer kan veroorloven om nog langer te wachten tot De Ketelaere eindelijk zijn beste niveau haalt, want dat het anders achterop dreigt te raken in de strijd om de titel in de Serie A en kwalificatie voor de tweede ronde van de Champions League.

VERZACHTENDE OMSTANDIGHEDEN
De roze sportkrant beseft tegelijk wel ook dat de kwaliteiten van De Ketelaere onmiskenbaar heeft en dat hij met genoeg geduld wel zal uitgroeien tot een sterkhouder. Ze wijzen er bovendien op dat de aanvaller al bij al nog vrij onervaren is en dat spelers zeker dan een aanpassingsperiode nodig hebben. Daarvoor verwijzen ze ook naar Rafael Leão en Sandro Tonali, die het vlak na hun komst bij Milan ook moeilijk hadden en veel kritiek moesten slikken, maar nu wel uitgegroeid zijn tot spelers die het elftal dragen.

LEES OOK: ‘Rigaux krijgt meteen mokerslag van jewelste bij Feyenoord’

Zal De Ketelaere snel op de bank belanden?

Meest recent

Vinicius redt Brazilië, Schotland aan de leiding

Afgelopen nacht stonden er twee duels op het programma op het WK. Brazilië en Marokko gaven ...

0
0
De Bruyne leeft weer op en dankt daarbij één man

België neemt het maandag op tegen Egypte. De Rode Duivels rekenen uiteraard onder meer op Kevin ...

102
102
Yaya Touré heeft verrassende eerste job als T1 beet

Yaya Touré was een zeer goede middenvelder, maar ondertussen is hij al enkele jaren trainer. ...

16
16
Qatar zorgt voor eerste stunt op het WK

Om 21u stond het duel tussen Qatar en Zwitserland op het programma. De Zwitsers waren de grote ...

52
52
Buitenkans JPL-clubs: via jeugd Club naar het WK

Australië opent zijn WK met een partij tegen Turkije. De Socceroos willen de volgende ronde ...

31
31
'KV Mechelen ruikt miljoenentransfer dankzij grote interesse'

KV Mechelen gaat komende zomer de nodige spelers verkopen. De club wil de kassa vullen met enkele ...

107
107
Bijna in Anderlecht, nu ‘dark horse’ bij Brazilië

Jesper Fredberg was de laatste sportieve baas die RSC Anderlecht voor de titel liet meespelen. De ...

118
118
'Westerlo is 'hot' : Galatasaray informeert'

KVC Westerlo krijgt heel veel telefoontjes. De Kemphanen merken dat er heel veel interesse is voor ...

28
28
Pittige strijd bij Rode Duivels: De Cuyper geeft update

Bondscoach Rudi Garcia gaat nog een aantal knopen moet doorhakken voor de partij tegen Egypte. Onder ...

47
47
Qatar rekent op man die de Jupiler Pro League liet daveren

Qatar wil dit WK zich tonen aan de voetbalwereld. Het land opent met een duel tegen Zwitserland. ...

57
57
'Mokerslag voor Rode Duivels uit ziekenboeg'

De Rode Duivels leggen de laatste hand aan hun voorbereiding op het WK. Maandag beginnen ook zij aan ...

288
288
Club Brugge-fans ontdekken iets wat normaal verboden is

Supporters dromen er al jaren van om eens te zien wat zich afspeelt achter de schermen van hun ...

158
158
Vertrek na WK? Garcia spreekt zich uit

De Rode Duivels hebben in de aanloop naar het WK alvast vertrouwen getankt met overtuigende zeges ...

47
47
'Club verbaast 'overbodige' spelers: slechts 2 vertrekkers?'

Het wordt bij Club Brugge een zeer drukke transferzomer. Aleksandar Stankovic, Simon Mignolet en ...

217
217
Club Brugge maakt twee vertrekkers officieel bekend

Club Brugge heeft vandaag het vertrek van twee assistent-trainers meegedeeld. Beiden waren nog maar ...

144
144
'Jackpot Standard: Serie A en Ligue 1 lonken'

Bij Standard gaat er deze zomer zeker volk vertrekken. De club moet geld innen, net zoals elke ...

144
144
Ooit beloftevol bij Anderlecht, nu verrassend op het WK

Bij RSC Anderlecht braken er heel veel spelers van Neerpede door. Niet allemaal maakten ze ...

92
92
De Cat openhartig over vertrek bij Anderlecht

Waar speelt Nathan De Cat volgend seizoen? Dat is nog steeds een heel groot vraagteken. RSC ...

430
430
Fink verrast en haalt boegbeeld Genk naar Turkije

KRC Genk haalde Thibaut Courtois terug als investeerder. Een boegbeeld dat terugkeert naar de ...

336
336
Van Club Brugge-flop tot droomverhaal op het WK

Club Brugge haalde de afgelopen jaren heel veel spelers naar het Jan Breydelstadion. De ene werd een ...

134
134
Lierse krijgt rechtszaak van oude eigenaar aan been

Lierse is tegenwoordig een stabiele club in de Challenger Pro League, die geen gekke dingen doet en ...

137
137
Ruben Van Gucht doet schokkende bekentenis over privé-leven

Hij lijkt tegenwoordig werkelijk overal op te duiken. Van televisieprogramma's tot radio en ...

98
98
Ex-Rode Duivel wil voor WK-stunt zorgen met enorm voordeel

Op het komende WK staan er niet 26 spelers die al het shirt van de Rode Duivels droegen, maar wel ...

34
34
'Union heeft wéér beet: medische keuring gepland'

Geen Belgische club leverde de voorbije jaren zo'n indrukwekkend werk op de transfermarkt als Union, ...

169
169
'Club blijft inzetten op jeugd: twee talenten naar A-kern'

Bij Club Brugge zetten ze de voorbije jaren zwaar in op de eigen jeugdopleiding. Dat bleek dit ...

201
201

Meer sportnieuws