'Barça overweegt grote verrassing met Depay'

door
'Barça overweegt grote verrassing met Depay'

Bij FC Barcelona werkten ze in de zomer een race tegen de klok af om al hun aanwinsten speelgerechtigd te krijgen. Daarvoor moesten ze in eerste instantie spelers verkopen. Wie zeker leek te gaan vertrekken, was Memphis Depay. De Nederlandse aanvaller werd naar de uitgang geduwd en leek op weg naar Juventus, maar die transfer sprong nog af en uiteindelijk bleef Depay in Camp Nou.


Het was uiteindelijk Pierre-Emerick Aubameyang die de club verliet, terwijl Depay bleef als doublure voor Robert Lewandowski. In die rol moet de 28-jarige logischerwijs vrede nemen met invalbeurten, waardoor hij tot dusver nog maar drie keer in actie kwam dit seizoen. Hij wist wel al één keer te scoren. Desondanks zijn ze in Barcelona wel tevreden over Depay.

Er zou daardoor een verrassende wending in de maak kunnen zijn, want de Daily Mail stelt dar Barça overweegt om Depay nog een contractverlenging voor te schotelen. Xavi is tevreden over zijn betrokkenheid en het niveau dat hij haalt wanneer hij eens aan de bak mag en daardoor lonkt misschien een langer verblijf. Het contract van Depay loopt op het einde van dit seizoen af.

PREMIER LEAGUE
De keuze lijkt daardoor aan Depay zelf te zijn. De Nederlander kan ook terugkeren naar de Premier League, waar hij eerder al aan de slag was bij Manchester United en nu het steenrijke Newcastle aan zijn mouw trekt. De Magpies zouden Depay zelfs al in januari willen binnenhalen en hopen Barça te overtuigen door nog een kleine transfersom te bieden, zes maanden voor de speler anders gratis de deur uit kan lopen. Er dienen zich dus meerdere opties aan voor Depay.

LEES OOK: Liverpool dropt op de valreep nog transferbom

Moet Depay nog bijtekenen bij Barça?

Meest recent

De Cuyper eerlijk na glansrol: “Dat gaat niet gebeuren”

Maxim De Cuyper maakte deze zomer de overstap van Club Brugge naar Brighton en ook bij de Rode ...

43
43
'Monstertransfer loert: Antwerp staat op ontploffen'

Royal Antwerp FC is nog druk in de weer op het slot van de zomertransferperiode. Ook al zijn de ...

232
232
Coucke smult, terwijl Anderlecht kraakt aan de top

De bestuurscrisis bij Anderlecht krijgt vandaag vermoedelijk een 'apotheose'. Wouter Vandenhaute ...

185
185
'KV Mechelen heeft beet en shopt in eigen land'

KV Mechelen zag Rob Schoofs naar Union SG vertrekken, maar Malinwa staat nog op het punt om toe te ...

145
145
'Hasi wilde bizarre Anderlecht-transfer forceren'

RSC Anderlecht had deze zomer zijn zinnen gezet op een snelle aanvaller. Dat werd Adriano ...

258
258
'Na Skoras nog een dure miskoop weg bij Club Brugge'

Club Brugge deed de afgelopen jaren heel wat goede transfers, maar er zaten ook de nodige miscasts ...

376
376
Degryse kan zijn ogen niet geloven bij de Rode Duivels

België won makkelijk met 0-6 van Liechtenstein. De Rode Duivels kunnen tegen een van de zwakste ...

157
157
'Beerschot pakt uit met waanzinnige stunttransfer'

Beerschot valt weldra in Japanse handen. Dat zorgt er ook voor dat de Japanse markt helemaal open is ...

376
376
Rode Duivel valt zwaar door de mand: Garcia velt oordeel

Bij de Rode Duivels wisten een aantal jongens zich te tonen tegen Liechtenstein, anderen deden het ...

288
288
Anderlecht in paniek: zoektocht naar spits levert 5 namen op

RSC Anderlecht moet een spits halen, anders heeft Besnik Hasi een groot probleem. Het zal toch ...

927
927
'Club Brugge verrast vriend en vijand met transferbom'

Club Brugge leek klaar met zijn huiswerk op de transfermarkt, maar Blauw-Zwart gaat dan toch nog wat ...

820
820
Anderlecht schaamt zich diep: Hatenboer-farce escaleert

Hij moest het gezicht van een nieuw tijdperk worden. Vandaag zit Cédric Hatenboer bij de ...

817
817
Messi heeft héél verrassend nieuws te melden

Argentinië won gisteren met 3-0 van Venezuela. Lionel Messi scoorde twee keer in wat wellicht ...

202
202
‘Coucke kookt van woede: clash met Vandenhaute’

Bij RSC Anderlecht bakten ze er heel weinig sinds Marc Coucke de club overnam. De afgelopen vijf ...

1114
1114
Wat vindt De Bruyne écht van Garcia? Eerste oordeel

Kevin De Bruyne speelde een sobere partij tegen Liechtenstein. De middenvelder van Napoli scoorde ...

214
214
Garcia lyrisch: twee Duivels maken gigantische indruk

De Rode Duivels wonnen met 0-6 van Liechtenstein. Het was een oefenpotje tegen een tegenstander die ...

267
267
Explosieve dag bij Anderlecht: valt bestuur straks uit elkaar?

RSC Anderlecht gaat grote veranderingen doorvoeren. De Raad van Bestuur komt vandaag samen en de ...

301
301
Tielemans bejubelt mede-Duivel: "Hij was héél goed"

Youri Tielemans werd begin deze week aangeduid als de nieuwe vaste aanvoerder van de Rode Duivels. ...

277
277
Fofana doet straffe onthulling na Duivelse glansprestatie

De Rode Duivels zijn een potentiële smaakmaker rijker. Malick Fofana startte donderdag in ...

239
239
Kranten vernietigend: één grandioze buis na zege Duivels

De Rode Duivels hebben donderdagavond gedaan wat moest op het veld van Liechtenstein. Zoals verwacht ...

911
911
WK-kwali's: afgang voor Duitsland, Oranje maakt dure slipper

Niet alleen de Rode Duivels kwamen donderdagavond in actie, ook elders in Europa stonden ...

407
407
Geen genade: Tielemans regisseert België naar monsterzege

In hun kwalificatiecampagne voor het WK 2026 hebben de Rode Duivels donderdagavond brandhout gemaakt ...

243
243
D-Day Anderlecht: Renard na nog geen jaar op straat?

RSC Anderlecht staat vrijdag voor een D-Day. Op de Raad van Bestuur zal onder meer het ontslag van ...

959
959
'Trainersbom in Nederland: Van Bommel grote kandidaat'

De eerste interland-break van het seizoen is begonnen en dat leidt traditiegetrouw ook tot de eerste ...

494
494
Afval bij Rode Duivels: één speler genadeloos afgemaakt

In hun queeste om een ticket voor het WK 2026 te veroveren, hielden de Rode Duivels donderdagavond ...

339
339

Meer sportnieuws