TU: 'Droomtransfer Lokonga, Xabi Alonso naar tegenstander Club'

165 stemmen
TU: 'Droomtransfer Lokonga, Xabi Alonso naar tegenstander Club'

De transfermarkt is inmiddels zowat overal gesloten, maar vrije spelers kunnen zich wel nog steeds bij een nieuwe club aansluiten. Bovendien raken er ook nog de nodige details bekend over transfers die al dan niet deze zomer plaatsgevonden hebben en worden transfers voor januari al voorbereid. VoetbalNieuws verzamelt al het belangrijkste transfernieuws daarom dagelijks om 12u in het Transferuurtje.


JUPILER PRO LEAGUE

Club Brugge kan nu alweer dromen van een volgende lucratieve uitgaande transfers. Dankzij zijn sterke prestaties in de Champions League schiet de waarde van Ferran Jutgla als een komeet omhoog. In Spanje schatten ze dat de spits nu al zo'n 20 à 30 miljoen euro waard is, al zal Club bij een verkoop wel 10 procent van de transfersom moeten afstaan aan FC Barcelona. De Catalanen zullen zich echter voor het hoofd slaan dat ze geen terugkoopoptie in de deal opnamen.



Intussen heeft de landskampioen ook nog een opmerkelijke nieuwkomer gestrikt, want het kondigde donderdag de komst van Tom Caluwé aan. De 44-jarige wordt weggeplukt bij KV Mechelen, waar hij de voorbije jaren grote lof oogstte als technisch directeur. Bij Club werd hij aangesteld als Sports Manager.

BUITENLAND

Albert Sambi Lokonga komt ook dit seizoen niet al te vaak aan spelen toe bij Arsenal, maar desondanks kan de 22-jarige middenvelder hopen op een zeer fraaie transfer. Hij kan immers mogelijk terecht bij Juventus, waar Arsenal Manuel Locatelli zou willen wegplukken. In ruil zouden ze bereid zijn om de Rode Duivel naar Turijn te laten vertrekken.



Bij Bayer Leverkusen hebben ze ingegrepen na de nederlaag tegen Porto in de Champions League. De tegenstander van Club Brugge, die ook pas voorlaatste staat in de Bundesliga, besliste om trainer Gerardo Seoane op straat te zetten. Zijn opvolger is een bekende naam, want Xabi Alonso werd meteen voorgesteld als nieuwe coach. Voor de ex-middenvelder van Liverpool, Real en Bayern is het de eerste keer dat hij een eerste elftal onder zijn hoede neemt.

Het lijkt erop dat er eindelijk een oplossing gevonden is voor de absurde situatie van Antoine Griezmann. De Franse steraanvaller kwam dit seizoen steevast pas na de 60ste minuut op het veld omdat Atletico Madrid wou voorkomen dat zijn aankoopoptie van 40 miljoen euro automatisch gelicht werd. Nu zouden de Madrilenen alsnog een akkoord gevonden hebben met FC Barcelona om Griezmann voor de lagere som van 20 miljoen definitief over te nemen.



Leicester City neemt zeker ten laatste op het einde van het seizoen afscheid van Youri Tielemans en het heeft ook al de opvolger van de Rode Duivel bepaald. Brendan Rodgers zou bij Manchester United namelijk Donny van de Beek willen wegplukken. De Nederlander kan zich ook na de komst van Erik ten Hag niet doorzetten op Old Trafford en daarom hoopt Leicester dat 15 miljoen euro zal volstaan voor een transfer.

LEES OOK: 'Duranville jubelt: clubs akkoord over transfer'

Zal Club Jutgla voor meer dan 30 miljoen kunnen verkopen?

Meest recent

Anderlecht heeft zijn nieuwe coach officieel beet

Eindelijk witte rook: RSC Anderlecht heeft zijn nieuwe trainer helemaal beet. De Brusselaars maakten ...

47
47
Club Brugge verrast met oude bekende van KRC Genk

Club Brugge heeft vandaag een nieuwe assistent-trainer aangesteld. De landskampioen zag de afgelopen ...

49
49
Club Brugge jaagt op PSV-ster: ‘Ploegmaats worden gek’

Club Brugge kijkt naar Nederland voor extra versterking op de flank. Bij PSV loopt een speler rond ...

492
492
Theo Francken zorgt voor grote WK-rel op sociale media

De wedstrijd tussen België en Iran heeft niet alleen sportieve reacties uitgelokt. Minister van ...

44
44
Grote Ronaldo Show: twee records aan diggelen

Cristiano Ronaldo kreeg de afgelopen dagen (overdreven) veel kritiek. Van de 'kenners' op de sociale ...

33
33
Nilis ‘teleurgesteld’ in Duivel: "Hij moet opstaan"

Luc Nilis is een van de technisch meest verfijnde voetballers die België ooit heeft gehad. Hij ...

49
49
STVV slaat toe met zeer stevige aanwinst

STVV gaat wellicht nog een drukke zomer tegemoet. De Kanaries hebben vandaag wel een speler aan ...

50
50
Club Brugge kondigt deal met Premier League-club aan

Zowel in Europa als in eigen land heeft Club Brugge alweer een geslaagd seizoen achter de rug. Ook ...

127
127
Blessuregolf bij Belgen: opvallende afwezige op training

Vooraf kondigde de laatste match van de poulefase zich aan als een opwarmertje richting de ...

223
223
De Condé slaat toe: Genk stelt nieuwe doelman voor

Tot dusver bleef het nog stil bij KRC Genk, waar nochtans heel wat inkomend en uitgaand verkeer ...

231
231
'Club Brugge vangt 5 miljoen voor overbodige flop'

Het belooft alweer een lucratieve zomer te worden voor Club Brugge, waar na Aleksandar Stankovic nog ...

400
400
'Witte rook in Anderlecht: nieuwe T1 geeft jawoord'

Het is een bijzonder lange zoektocht geweest, maar daags nadat RSC Anderlecht de trainingen weer ...

876
876
België in de ban van Doku: spanning stijgt in Seattle

Winst tegen Nieuw-Zeeland is zaterdag een absolute must voor de Rode Duivels. Samen met Rudi Garcia ...

135
135
'Mannaert hakt knoop door: dagen Garcia al geteld'

Na de twee teleurstellingen tegen Egypte en Iran is het zaterdag van moeten voor de Rode Duivels. ...

770
770
Timmy Simons viert terugkeer als T1 in Jupiler Pro League

Terwijl alle ogen nog op het WK gericht zijn, hervatten de Belgische eersteklassers stilaan ook de ...

201
201
Vanaken deelt pakkend statement voor cruciaal WK-duel

De sfeer rond de Rode Duivels is de voorbije dagen stevig omgeslagen. Waar België met hoge ...

609
609
Aanvoerder Tielemans in vraag gesteld: “Beter hij captain"

Bondscoach Rudi Garcia stelde Youri Tielemans een tijdje geleden aan als de vaste aanvoerder van de ...

206
206
“Rudi Garcia manipuleert posivitisme bij Rode Duivels”

De Rode Duivels zijn op zoek naar een houvast op het WK. Een sterke prestatie om zich aan op te ...

63
63
'Standard pakt uit met opvallende pion: ex-Anderlecht'

Standard Luik wil zo snel mogelijk weer bij de Belgische top horen. De Rouches hebben het volste ...

186
186
Club kijkt jaloers toe: waanzinnig nieuw stadion Man Utd

Club Brugge probeert al jarenlang een nieuw stadion op poten te zetten, maar dat dossier sleept nog ...

161
161
Tielemans doet boekje open over Garcia én Vanaken

Net zoals het WK 2022 in Qatar loopt het niet van een leien dakje in de Verenigde Staten, Mexico en ...

976
976
‘Club slaat toe: Leko heeft gewenste aanwinst beet’

Club Brugge is de transfermarkt aan het afspeuren op zoek naar gerichte versterkingen, zeker met het ...

599
599
Rudi Garcia met rug tegen de muur: “Lachertje van WK”

Het is van moeten voor de Rode Duivels. Wat een gemakkelijke groep werd verwacht, draait voorlopig ...

211
211
‘Zomerse toptransfer lonkt plots voor Wout Faes’

Wout Faes werd niet geselecteerd voor het WK 2026 en lijkt in de bovenste schuif te liggen bij ...

73
73
'Charleroi staat op het punt knaltransfer af te ronden'

Sporting Charleroi wist vorig seizoen Europees voetbal over de streep te trekken, maar dat was dit ...

41
41

Meer sportnieuws