'Tweestrijd bij selectie Spanje door Jutgla'

door
'Tweestrijd bij selectie Spanje door Jutgla'

Ferran Jutgla speelde een denderende partij tegen Altético Madrid in de groepsfase van de Champions League. De Spanjaard lag aan de basis van het eerste doelpunt van Sowah en krulde de 2-0 prachtig voor doelman Oblak. Er wordt nu geopperd of de spits geen plaatsje verdient bij de Spaanse nationale selectie. 


De 23-jarige Jutgla kon het niet waarmaken bij FC Barcelona en na er beland te zijn bij de B-ploeg besloot hij te vertrekken uit Spanje. De spits was dit seizoen al goed voor zes doelpunten en drie assists in tien competitiewedstrijden in België. In de Champions League deed hij de netten al twee keer trillen en leverde twee assists af in drie wedstrijden. De vraag is nu of dat genoeg is voor een plaatsje bij de Spaanse nationale selectie. 

Volgens Manu Ferrera, scout voor KAA Gent die de Spaanse ploeg op de voet opgevolgd, niet. Jutgla zou er moeten vechten voor zijn plaats tegen zwaargewichten als Alvaro Morata en Pablo Sarabia. "Die jongens spelen iedere week op hoog niveau. Als Jutgla in Madrid opnieuw zo’n wedstrijd speelt, wil ik het nog wel zien. Maar voor een nationale ploeg als Spanje moet je nog net iets meer bewezen hebben”, klinkt het in De Morgen. 

Volgens Ferrera zal bondscoach Louis Enrique ook maar 24 spelers oproepen voor het WK in plaats van 26. “Onder Enrique is alles mogelijk. Hij selecteert ook spelers van Villareal, die toch niet veel beter zijn dan Club Brugge op dit moment", klinkt het ietwat hoopvol. 

LEES OOK: 0 op 6 voor Flames: Spanje geeft België zesklapper om de oren

Zou jij Jutgla oproepen voor de Spaanse nationale ploeg?

Meest recent

"Achter de glimlach: de ware pijn van Toby Alderweireld"

Na een prachtige carrière zit Toby Alderweireld officieel in zijn 'voetbalpensioen'. De ...

0
0
'Verbazingwekkende miljoenentransfer voor Cercle'

Cercle Brugge flirtte vorig seizoen met degradatie, maar kon uiteindelijk in de barrages tegen Patro ...

18
18
'Nog geen zeven: Anderlecht bijt in het stof bij doelwit'

Bij Anderlecht staat de teller deze zomer al op zes aanwinsten en dat aantal zal ongetwijfeld nog ...

100
100
'Knaltransfer Lammens krijgt vorm: eerste club meldt zich'

Antwerp blijft zeer druk in de weer op de transfermarkt. Tijdens de oefenstage in Oostenrijk mocht ...

98
98
‘Meijer laat Club Brugge spartelen: drama compleet’

Björn Meijer leek op weg naar Feyenoord, maar de transfer ging op het laatste moment alsnog ...

328
328
'Genk plakt waanzinnig prijskaartje op Tolu'

Bij KRC Genk beleven ze tot dusver een rustige transferzomer. Met Daan Heymans en Tobias Lawal ...

240
240
‘Jashari reageert na keiharde boodschap van Club’

De soap rond een mogelijke transfer van Ardon Jashari is de voorbije dagen helemaal ontploft. De ...

744
744
'Union in shock: kampioenenmaker maakt verrassende transfer'

Nadat het drie keer net misgegrepen had, wist Union zich afgelopen seizoen eindelijk tot ...

170
170
Leko legt enorme transfereis op tafel bij AA Gent

Na de dramatische play-offs kende AA Gent in het begin van de zomer geen genade: slechts weken na ...

290
290
'Competitieformat op springen: Union en co halen gram'

Binnen een tweetal weken wordt het nieuwe seizoen in de Jupiler Pro League op gang getrapt. Het zou ...

371
371
'AA Gent vindt akkoord: transfersom van 8 à 9 miljoen'

Terwijl coach Ivan Leko zijn spelers klaarstoomt voor de start van het seizoen, blijft AA Gent ook ...

259
259
Anderlecht-fans woest: oorzaak gekend voor Union-deal

Behoudens een negatief advies van de ordediensten, speelt Union SG ook volgend seizoen zijn Europese ...

721
721
'Kompany krijgt topaanwinst: Bayern biedt 52 miljoen'

Na de uitschakeling op het WK voor Clubs, genieten de spelers van Bayern München momenteel van ...

119
119
Europa League: Anderlecht kan tegenstander ruiken na heenmatch

Binnen een tweetal weken gaat het nieuwe seizoen van RSC Anderlecht officieel van start. De ...

339
339
L'Equipe onthult: 'Penders op zucht van nieuwe club'

Aanstaande zondag speelt Chelsea FC de finale van het WK voor clubs tegen Paris Saint-Germain. Mike ...

244
244
'Transferbom bij Club: Inter stelt opzienbarende ruildeal voor'

De top van Club Brugge dook donderdag plots op in Milaan. Daar stond een afspraak met ...

1679
1679
Beerschot haalt versterking in JPL, volgende vertrekker KVK

Binnen een maandje gaat het nieuwe seizoen in de Challenger Pro League weer van start. Beerschot VA ...

187
187
'Monstertransfer op komst: Real vraagt 100 miljoen'

Real Madrid CF sneuvelde woensdag op pijnlijke wijze op het WK voor clubteams. De spelers van de ...

225
225
Drastische wijziging bij Antwerp? Wils komt met reactie

Royal Antwerp FC is nog lang niet klaar met zijn plannen op de transfermarkt, maar haalde inmiddels ...

351
351
Promotie bij Genk: nieuwe rol voor Matte Smets

Om het seizoen zo goed mogelijk voor te bereiden, trok KRC Genk naar Duitsland voor een oefenkamp. ...

361
361
‘“Gekke rotzak” op radar van hongerig Anderlecht’

Een ruwe diamant met een hoek af – dat is het type speler waar Anderlecht momenteel op mikt. ...

496
496
'Toptransfer Tolu: grootmacht meldt zich in Genk'

KRC Genk rondde deze week de miljoenentransfer van Christopher Bonsu Baah naar Saudi-Arabië af. ...

647
647
'Strijd om Rode Duivel barst los: Club Brugge gaat all-in'

Club Brugge wist de voorbije dagen enkele grote uitgaande deals te beklinken en er staan nog ...

1165
1165
'Tottenham gaat volledig los: 134 miljoen op 24 uur tijd'

Ondanks een behoorlijk dramatisch seizoen in eigen land, mag Tottenham Hotspur in de komende ...

166
166
'Bliksemvertrek Simic krijgt vorm: eerste contacten gelegd'

RSC Anderlecht haalde al een zestal aanwinsten voor komend seizoen in huis en speurt naar nog meer ...

633
633

Meer sportnieuws