Djurgardens-speler ontbreekt tegen Gent door opvallende reden

door
Djurgardens-speler ontbreekt tegen Gent door opvallende reden

Club Brugge hield dinsdag de Belgische eer hoog in Europa. Donderdag is het aan RSC Anderlecht, Union SG en AA Gent om hetzelfde te doen. De Buffalo's nemen het thuis op tegen het Zweedse Djurgardens IF.


De Oost-Vlamingen willen voortborduren op de zege tegen de Shamrock Rovers op speeldag 2. De Ieren waren met 3-0 een maatje te klein voor de troepen van Hein Vanhaezebrouck. Gent staat daardoor met vier punten op kop in de groep. Djurgardens telt evenveel punten. Het wordt dus een onderlinge strijd om de leidersplaats in de poule. De Zweden kunnen om een opvallende reden geen beroep doen op hun speler Amadou Doumbouya.

De 19-jarige Guineeër wordt door een vrouw beschuldigd van verkrachting. Zijn club nam daarop maatregelen. "Hij is door de club geschorst in het kader van een politiezaak", vertelde coach Thomas Lagerlöf op de persconferentie voor de wedstrijd. De speler ontkent via zijn advocaat in alle toonaarden, weet Het Nieuwsblad. Er zou wel een onderzoek lopen in Zweden. Doumbouya weet donderdag of hij aangehouden blijft.

MOLDE

Het afhaken van Doumbouya is een aderlating voor Djurgardens. De buitenspeler trof op de vorige speeldag nog raak tegen het Noorse Molde. Zijn club won die wedstrijd toen met 3-2. Lagerlöf zal nu op een andere pion moeten rekenen om Gent pijn te doen. Hein Vanhaezebrouck zal ongetwijfeld een gepaste tegenzet verzinnen. Afspraak donderdag om 21 uur in de Ghelamco Arena.

LEES OOK: AA Gent raast door: derde vertrekker is een feit

Wat wordt het?

Meest recent

'Anderlecht en JPL-club vechten pittige transferstrijd uit'

RSC Anderlecht schakelt duidelijk een versnelling hoger op de transfermarkt. Julien Heekeren ...

45
45
'KRC Genk stuurt zomeraanwinst al richting uitgang'

Bij KRC Genk was het tot dusver geen geslaagd seizoen. Nicky Hayen ziet dat er toch wel hiaten zijn ...

100
100
Liverpool incasseert mokerslag, Chelsea pakt driepunter

In de Premier League hoopten ploegen als Chelsea en Liverpool te profiteren van de nederlaag van ...

25
25
'Kompany laat ex-toppers Jupiler Pro League links liggen'

Bayern München is bezig aan een uitstekend seizoen. Vincent Kompany levert er fantastisch werk. ...

20
20
KRC Genk begint 2026 met een ferme zeperd

KRC Genk zit toch in een stevige crisis. De Limburgers zijn 2026 begonnen met een nederlaag op het ...

108
108
Dortmund zet in extremis Bayern München alsnog onder druk

In de Bundesliga speelt Bayern München om 18u30 de topper tegen RB Leipzig. Om 16u waren er nog ...

23
23
Euvrard doet boekje open over Wilmots én ambitie Standard

Standard hoopt in 2026 de weg naar boven in te zetten. Ze staan momenteel zesde in de Jupiler Pro ...

153
153
Grote verrassing omtrent Rits: transfer aanstaande?

Bij RSC Anderlecht willen ze deze mercato graag af van een aantal spelers. Mats Rits is er daar ...

275
275
Hayen voert druk op: drie spelers moéten beter presteren

Bij KRC Genk moeten ze aan de bak. Nicky Hayen gaat een stevig parcours moeten neerzetten de komende ...

87
87
Real Madrid wint, Bernabeu spuwt spelersgroep uit

Real Madrid heeft heel zware weken achter de rug. Zo was er nog de pijnlijke bekeruitschakeling ...

121
121
Old Trafford ontploft! Man Utd peuzelt Man City op

Manchester United en Manchester City hebben zopas de Manchester Derby afgewerkt. Het werd nog eens ...

89
89
Fan KRC Genk misdraagt zich: club neemt stevige maatregelen

In de Challenger Pro League stond gisteren het duel tussen Jong Genk en Lommel SK op het programma. ...

98
98
'Club beeft: Aston Villa meldt zich in Brugge'

Club Brugge verkocht Kaye Furo voor 10 miljoen euro aan Brentford. Blauw-Zwaret heeft dit seizoen ...

306
306
Hayen waarschuwt concurrentie en heeft groots plan

KRC Genk neemt het om 16u op tegen Zulte Waregem. Aan de Gaverbeek gaan de Limburgers op zoek naar ...

125
125
'Stijnen kietelt: botsing met Nainggolan dreigt'

Patro Eisden haalde Radja Nainggolan naar Maasmechelen. Een enorme transfer voor de Limburgse ...

117
117
'Bliksemexit Noa Lang: Serie A-transfer doet Napels daveren'

Afgelopen zomer versierde Noa Lang eindelijk zijn langverwachte transfer naar een Europese ...

76
76
Anderlecht strikt eindelijk spits: Romano onthult transfersom

Coach Besnik Hasi vraagt er inmiddels al wekenlang om, maar voorlopig blijft het wachten op een ...

518
518
"Dan klopt er iets niet" - zuivere kaping op Gouden Schoen?

De 72ste editie van de Gouden Schoen heeft voor een grote verrassing gezorgd. Zo was het Ardon ...

253
253
'Europese topclub dropt bom: sensationele comeback Kanté'

De winterse transferperiode is in de meeste grote voetballanden ondertussen halfweg. Maar er zitten ...

28
28
Lukaku doet boekje open: zo denkt hij écht over Vanaken

Op korte termijn wil Romelu Lukaku zo snel mogelijk zijn rentree maken bij SSC Napoli. Voor de ...

642
642
TRANSFERUURTJE: 'Vuurwerk Anderlecht, grote verrassing Duranville'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

397
397
Alonso was Real-sterren kotsbeu: training ontspoort

Het ontslag van Xabi Alonso bij Real Madrid zindert nog ferm na. De Spaanse oefenmeester werd ...

428
428
Mulder zet voetbalwereld op stelten: Vrouw steelt zijn hart

Het Gala van de Gouden Schoen leverde dit jaar meer gespreksstof op dan glamour alleen. Wat een ...

94
94
KV Mechelen droomt groots en roept straffe ambities uit

KV Mechelen doet het dit seizoen meer dan behoorlijk. Achter de Kazerne dromen ze al luidop van een ...

383
383
Club Brugge krijgt mentale tik: “Daar ligt dé oplossing"

Club Brugge kreeg in eigen huis een mokerslag van jewelste. Blauw-Zwart stond op een dubbele ...

462
462

Meer sportnieuws