'Martinez in paniek over smaakmaker Duivels'

door
'Martinez in paniek over smaakmaker Duivels'

Het WK in Qatar komt elke dag dichterbij. Op 20 november trappen het thuisland en Ecuador het tornooi op gang. De Rode Duivels komen drie dagen later in actie. De eerste tegenstander in de groepsfase luistert naar de naam Canada. Een niet te onderschatten opdracht.


De Noord-Amerikanen zullen hun huid duur verkopen. Met spelers als Jonathan David (ex-Gent) en Tajon Buchanan (Club Brugge) hebben ze aanvallend talent in hun rangen. De Rode Duivels zijn dus maar beter op de afspraak, maar in aanloop naar het WK lijkt Roberto Martinez nog enkele vraagstukken te moeten oplossen. Zo kampen we nog altijd met defensieve zorgen. Martinez experimenteerde tegen Wales en Nederland met Zeno Debast. De jongeling kon echter niet wegsteken dat hij nog wat groen ziet achter de oren.

Daarnaast kampen enkele sleutelfiguren kort voor het WK nog met blessures. Romelu Lukaku is al even out bij Inter door een spierprobleem. Mogelijk keert hij wel snel terug bij de Nerazzuri. Thibaut Courtois heeft momenteel dan weer af te rekenen met ischias. Daarnaast is er ook het dossier Thorgan Hazard. De jongste van de twee Hazard-broers had in het begin van het seizoen te kampen met blessures en lijkt maar niet in vorm te komen.

TWEE BASISPLAATSEN

Hazard startte daardoor nog maar twee keer in de basis bij zijn club Borussia Dortmund. Hij scoorde nog niet en gaf ook nog geen enkele assist. Verontrustende statistieken die ook Martinez niet ontgaan zullen zijn. De bondscoach hoopt dat de middenvelder in sneltempo wedstrijdritme opdoet en in vorm geraakt. Hazard bewees vorig jaar op het EK hoe belangrijk hij wel kan zijn voor de Rode Duivels. Hij was er een van de smaakmakers en scoorde het beslissende doelpunt in de achtste finale tegen Portugal.

LEES OOK: Pech voor Hasi: steunpilaar Anderlecht out tot winterstop

Zal Hazard een goed WK spelen?

Meest recent

Jong Genk wint dankzij blitzstart prestigeduel tegen Futures

In de schaduw van de Champions League werd er dinsdagavond ook nog gevoetbald in de Challenger Pro ...

3
3
Arteta baalt om deze reden van trainerswissel bij Club

Dinsdag verzamelden de media in Brugge voor het traditionele persmoment aan de vooravond van de ...

23
23
Verrassende zet Anderlecht: spelers in etalage gezet

Anderlecht werd vorig weekend weer met de voetjes op de grond gezet, want het kreeg een 4-0 om de ...

73
73
Hayen komt met emotionele reactie op ontslag bij Club

Bij Club Brugge werd Ivan Leko dinsdag officieel aan de pers voorgesteld en woensdag zal de Kroaat ...

163
163
Bayern schrikt even, maar boekt nog vlotte CL-zege

In de Champions League mochten Bayern München en Sporting CP het om 18u45 tegen elkaar opnemen. ...

49
49
Rigaux over onvrede AA Gent: "In eer en geweten"

Club Brugge heeft 2025 afgesloten met beslissingen die Blauw-Zwart niet geliefd hebben gemaakt in de ...

267
267
De Zerbi komt met verrassende transferonthulling Vermeeren

Bij Olympique Marseille start Arthur Vermeeren wellicht in de basis tegen Union SG. De middenvelder ...

56
56
‘Salah uitgekotst: Liverpool zet icoon brutaal aan de deur’

Je voelt bijna de gêne in de kleedkamer. Een club die haar grootste icoon brutaal naar de deur ...

118
118
'Weggehoond' in België, nu waardevolle kracht bij Marseille

Union SG neemt het vanavond in het Lotto Park op tegen Olympique Marseille. Het is bij de Fransen ...

113
113
Verhuurde JPL-spelers: KV Mechelen en AA Gent heel tevreden

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

63
63
Ex-smaakmaker wil terug naar Union SG: "Waarom niet?"

Bij Union SG verkochten ze de afgelopen jaren héél veel spelers voor tientallen ...

100
100
Club Brugge-bestuur verdedigt ontslag Hayen: "Het was op"

Het tweede tijdperk van Ivan Leko als hoofdcoach van Club Brugge is officieel begonnen. Dinsdag ...

268
268
'Baro loopt blauwtje: AA Gent mag 2 coaches schrappen'

 Terwijl ex-coach Ivan Leko voor het eerst de pers te woord stond als trainer van Club Brugge ...

796
796
Van Gucht hangt het serieus uit: tv-bazen pisnijdig

Ruben Van Gucht jaagt heel wat vuurwerk door het medialandschap. Ingrijpende beslissingen zorgden ...

360
360
Leko speelt open kaart over verhuis van Gent naar Club

Na een hectische dag stond Ivan Leko dinsdag voor het eerst opnieuw op het oefenveld bij Club ...

279
279
Vanaken doet boekje open over trainerswissel Club Brugge

Club Brugge dropte maandag een bom van formaat door Nicky Hayen in te wisselen voor Ivan Leko. Diens ...

738
738
Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 18 bekend

Komend weekend staat in de Jupiler Pro League speeldag 18 op het programma. Via de officiële ...

195
195
'AA Gent vindt opvolger Leko: topkandidaat al bekend'

Als een donderslag bij heldere hemel nam KAA Gent maandag afscheid van Ivan Leko, die door Club ...

675
675
Vuurwerk bij Club Brugge: solo slim van Verhaeghe?

Ivan Leko leidde zopas zijn eerste training als hoofdcoach van Club Brugge, straks verschaft hij ...

465
465
Familie betreurde De Boeck komt met hartverwarmende actie

Het onverwachte overlijden van voormalig profvoetballer en trainer Glen De Boeck, gisteren, laat een ...

146
146
‘Leko grijpt genadeloos in: Club-smaakmaker afgedankt?'

Nicky Hayen out, Ivan Leko in. Club Brugge verraste vriend en vijand door de Kroaat weg te plukken ...

992
992
Ferme opsteker Lukaku: Rode Duivel roept boodschap

Romelu Lukaku ligt al maanden in de lappenmand, maar de Rode Duivel kan bijna zijn comeback vieren. ...

45
45
‘Grote kuis Anderlecht: 10 (!) transferdossiers Renard’

De wintermercato staat voor de deur en RSC Anderlecht is van plan om de selectie flink te ...

402
402
‘Leko slikt direct dubbele opdoffer, uitsluitsel Mignolet’

Ivan Leko heeft zijn eerste training bij Club Brugge afgewerkt. De Kroatische oefenmeester werd ...

909
909
‘Antwerp gaat los: Gheysens reserveert monstersom’

Royal Antwerp FC is een nieuw verhaal aan het schrijven onder T1 Joseph Oosting en het ziet er ...

1092
1092

Meer sportnieuws