'Martinez in paniek over smaakmaker Duivels'

209 stemmen
'Martinez in paniek over smaakmaker Duivels'

Het WK in Qatar komt elke dag dichterbij. Op 20 november trappen het thuisland en Ecuador het tornooi op gang. De Rode Duivels komen drie dagen later in actie. De eerste tegenstander in de groepsfase luistert naar de naam Canada. Een niet te onderschatten opdracht.


De Noord-Amerikanen zullen hun huid duur verkopen. Met spelers als Jonathan David (ex-Gent) en Tajon Buchanan (Club Brugge) hebben ze aanvallend talent in hun rangen. De Rode Duivels zijn dus maar beter op de afspraak, maar in aanloop naar het WK lijkt Roberto Martinez nog enkele vraagstukken te moeten oplossen. Zo kampen we nog altijd met defensieve zorgen. Martinez experimenteerde tegen Wales en Nederland met Zeno Debast. De jongeling kon echter niet wegsteken dat hij nog wat groen ziet achter de oren.

Daarnaast kampen enkele sleutelfiguren kort voor het WK nog met blessures. Romelu Lukaku is al even out bij Inter door een spierprobleem. Mogelijk keert hij wel snel terug bij de Nerazzuri. Thibaut Courtois heeft momenteel dan weer af te rekenen met ischias. Daarnaast is er ook het dossier Thorgan Hazard. De jongste van de twee Hazard-broers had in het begin van het seizoen te kampen met blessures en lijkt maar niet in vorm te komen.

TWEE BASISPLAATSEN

Hazard startte daardoor nog maar twee keer in de basis bij zijn club Borussia Dortmund. Hij scoorde nog niet en gaf ook nog geen enkele assist. Verontrustende statistieken die ook Martinez niet ontgaan zullen zijn. De bondscoach hoopt dat de middenvelder in sneltempo wedstrijdritme opdoet en in vorm geraakt. Hazard bewees vorig jaar op het EK hoe belangrijk hij wel kan zijn voor de Rode Duivels. Hij was er een van de smaakmakers en scoorde het beslissende doelpunt in de achtste finale tegen Portugal.

LEES OOK: Garcia doet onthulling over Nainggolan: "Ik wist dat"

Zal Hazard een goed WK spelen?

Meest recent

'Anderlecht speurt rond: één piste geen optie'

RSC Anderlecht gaat op zoek naar versterking. Op de sociale media ‘dromen’ bepaalde fans ...

85
85
Zuid-Korea lacht: het (on)gelijk van KRC Genk

Zuid-Korea opent zijn WK met een duel tegen Tsjechië. De Zuid-Koreanen hebben een elftal dat ...

24
24
Portugal wint ondanks Ronaldo-fase, heftige storm treft Engelsen

Daags voor de openingsmatch tussen Mexico en Zuid-Afrika, stonden de laatste WK-oefenmatchen op het ...

32
32
Kopzorgen Garcia: België krijgt slecht nieuws voor WK-opener

Aanstaande maandag trappen de Rode Duivels hun WK-campagne op gang tegen Egypte. Maar de ...

257
257
Vrancken weigert twee voorstellen: opening voor Feyenoord?

Na een historisch goed seizoen besloot Wouter Vrancken om af te zwaaien bij STVV. De Belgische ...

127
127
Voorbode voor WK? Ronaldo zorgt voor monumentale misser

Portugal wordt door heel wat kenners beschouwd als één van de favorieten voor het ...

108
108
Basiself Rode Duivels: Sonck slaat iedereen met verstomming

Het aftellen is nu echt begonnen. Donderdagavond wordt het WK 2026 op gang getrapt, aanstaande ...

353
353
Niemand zag het aankomen: Hasi verbaast met nieuwe club

Sinds zijn ontslag bij RSC Anderlecht zat Besnik Hasi de voorbije weken zonder club. Nu heeft de ...

179
179
'Kompany keert volledig: grote naam mag beschikken'

Vincent Kompany geniet momenteel nog van een welverdiende vakantie na een druk seizoen. Maar achter ...

203
203
'Club niet gerust: toptransfer aanvaller terug op tafel'

Club Brugge dreigt tijdens de zomermercato niet enkel verschillende sterkhouders te verliezen. Ook ...

376
376
WK 26': zó denkt Frankrijk dit keer over Rode Duivels

Tijdens de voorbije grote toernooien werd vanuit Frankrijk wel eens neerbuigend gedaan over de Rode ...

670
670
'Garcia onder druk: verregaande gevolgen bij slecht WK'

Rudi Garcia staat voor zijn eerste grote toernooi als bondscoach van België. Of daar nog een ...

312
312
Club-fans geloven oren niet: ongeziene stunt Verhaeghe

Bart Verhaeghe is nog lang niet klaar met Club Brugge. Na de tweede ster droomt de voorzitter van ...

3526
3526
Verbeke duikt plots op in samenwerking met wereldster

Er is in het voorbije jaar bij Anderlecht weer heel wat veranderd. Wouter Vandenhaute begaf ...

66
66
'Real blijft maar gaan en wil nu ook sterkhouder City'

Real Madrid beleefde een tegenvallend seizoen en bleef al voor het tweede jaar op rij achter zonder ...

81
81
Schrik om Doku: ploegmaats komen met update

Als de Rode Duivels straks ver willen raken op het WK, dan zal daarbij een belangrijke rol weggelegd ...

148
148
Saelemaekers tipt Garcia: nieuwe positie op WK?

De Rode Duivels zijn intussen al wat meer gesetteld in hun nieuwe basecamp in Seattle, waar ze ...

60
60
'Club houdt groot talent uit buitenlandse klauwen'

Het is voor Club Brugge een bewogen seizoen geweest, dat het na een razend spannende strijd als ...

212
212
Kortrijk haalt nieuwe spits, Patro gaat weer Duitse toer op

Het Belgische voetbalseizoen zit er nog maar net op, maar voor veel clubs nadert de start van de ...

71
71
Ruben Van Gucht breekt los als DJ: "Het is een leugen!"

Hij is overal tegelijk. Op televisie, in de sportwereld en tegenwoordig ook achter de draaitafels. ...

26
26
AA Gent verrast met komst gewezen JPL-coach

AA Gent eindigde zijn seizoen op de valreep met een Europees ticket, nadat het in de barrage na ...

236
236
Club Brugge pakt uit: groot talent tekent bij

Club Brugge groeide de voorbije jaren uit tot een talentenfabriek, wat dit seizoen nog eens ...

207
207
STVV pakt uit met opvolger voor Wouter Vrancken

STVV verbaasde dit seizoen de Belgische voetbalwereld met een derde plaats in de Jupiler Pro League, ...

178
178
'Cercle Brugge informeert naar goalgetter'

Cercle Brugge gaat op zoek naar een nieuwe spits. Dante Vanzeir verliet de club en Steve Ngoura is ...

108
108
Red Flames met enorme kater ondanks dertien goals

De Red Flames wonnen de afgelopen met 6-0 en 0-7 van Luxemburg. Toch was er héél grote ...

39
39

Meer sportnieuws