'Martinez in paniek over smaakmaker Duivels'

209 stemmen
'Martinez in paniek over smaakmaker Duivels'

Het WK in Qatar komt elke dag dichterbij. Op 20 november trappen het thuisland en Ecuador het tornooi op gang. De Rode Duivels komen drie dagen later in actie. De eerste tegenstander in de groepsfase luistert naar de naam Canada. Een niet te onderschatten opdracht.


De Noord-Amerikanen zullen hun huid duur verkopen. Met spelers als Jonathan David (ex-Gent) en Tajon Buchanan (Club Brugge) hebben ze aanvallend talent in hun rangen. De Rode Duivels zijn dus maar beter op de afspraak, maar in aanloop naar het WK lijkt Roberto Martinez nog enkele vraagstukken te moeten oplossen. Zo kampen we nog altijd met defensieve zorgen. Martinez experimenteerde tegen Wales en Nederland met Zeno Debast. De jongeling kon echter niet wegsteken dat hij nog wat groen ziet achter de oren.

Daarnaast kampen enkele sleutelfiguren kort voor het WK nog met blessures. Romelu Lukaku is al even out bij Inter door een spierprobleem. Mogelijk keert hij wel snel terug bij de Nerazzuri. Thibaut Courtois heeft momenteel dan weer af te rekenen met ischias. Daarnaast is er ook het dossier Thorgan Hazard. De jongste van de twee Hazard-broers had in het begin van het seizoen te kampen met blessures en lijkt maar niet in vorm te komen.

TWEE BASISPLAATSEN

Hazard startte daardoor nog maar twee keer in de basis bij zijn club Borussia Dortmund. Hij scoorde nog niet en gaf ook nog geen enkele assist. Verontrustende statistieken die ook Martinez niet ontgaan zullen zijn. De bondscoach hoopt dat de middenvelder in sneltempo wedstrijdritme opdoet en in vorm geraakt. Hazard bewees vorig jaar op het EK hoe belangrijk hij wel kan zijn voor de Rode Duivels. Hij was er een van de smaakmakers en scoorde het beslissende doelpunt in de achtste finale tegen Portugal.

LEES OOK: Vandenbempt en Joos voorspellen Belgische WK-ster

Zal Hazard een goed WK spelen?

Meest recent

Fans KRC Genk roeren zich: "Gebrek aan respect"

KRC Genk maakte het vertrek van Michel Ribeiro bekend. Die werkte 23 jaar voor de club. Dat gebeurde ...

28
28
Domper Duitsland: smaakmaker mogelijk out voor WK

Duitsland trekt zeker niet als favoriet naar het WK. Bondscoach Julian Nagelsmann kwam vandaag met ...

14
14
SK Beveren maakt volgende vertrekker wereldkundig

Bij SK Beveren is het akelig stil omtrent nieuwe spelers en een nieuwe coach. De Waaslanders ...

13
13
Vandenbempt en Joos voorspellen Belgische WK-ster

De Rode Duivels trekken met de nodige ambitie naar het WK. De kwartfinales bereiken is het doel. ...

57
57
KRC Genk licht optie niet: doelman gratis weg

KRC Genk is volop bezig met de evaluatie van de spelerskernen. Voor de eerste ploeg en Jong Genk ...

56
56
Red Flames verwennen fans met zesklapper

De Belgische Red Flames speelden vanavond aan Den Dreef tegen Luxemburg. Een zege was een bijna ...

51
51
'Geen Saibari? Kompany heeft Rode Duivel als Plan B'

Ismael Saibari lijkt op weg naar Bayern München. De aanvallende middenvelder van PSV heeft al ...

93
93
Wullaert licht tipje van de sluier omtrent volgende club

De Red Flames spelen vanavond tegen Luxemburg. Daar moeten ze ruim van kunnen winnen. Voor de goals ...

37
37
Keuze gemaakt? Garcia gaat niet mee met de hype

De Rode Duivels hebben op een aantal posities enorm veel weelde. Onder meer op het middenveld. Toch ...

127
127
Na Ribeiro weer meubelstuk weg bij KRC Genk: "Na 18 jaar"

Bij KRC Genk is er toch wel wat aan het gebeuren op de achtergrond. De Limburgers maakten het ...

98
98
Sporting Charleroi strikt voormalige speler van Standard

Sporting Charleroi gaat komende zomer de nodige sterkhouders de club zien verlaten. De Zebra's zijn ...

21
21
De Bruyne onder vuur: dit hakt er keihard in

Antonio Conte is weg bij Napoli en dat lijkt goed nieuws voor Kevin De Bruyne. Maar daardoor valt ...

154
154
Croonen verrast: KRC Genk met straf buitenlands akkoord

KRC Genk zet een volgende stap in de ontwikkeling van de club. De Limburgers gaan de club wereldwijd ...

350
350
'Real Madrid drukt door: Bayern reageert op monsterbod'

Real Madrid gaat voor een enorm grote verandering. Florentino Perez zal wellicht nog steeds de ...

224
224
Patro Eisden verrast iedereen met ervaren Belg

Patro Eisden zit niet stil op de transfermarkt. Ze stelden vandaag een volgende aanwinst voor. En ...

70
70
Coosemans out: Anderlecht stoomt nieuwe nummer 1 klaar

Hopelijk beseft Antoine Sibierski waaraan hij begonnen is, want de nieuwe sportieve baas van RSC ...

718
718
'KRC Genk breekt record: concreet bod op Karetsas'

KRC Genk gaat een erg drukke zomer tegemoet, want na een teleurstellend seizoen is er heel wat werk ...

478
478
'Overmars houdt adem in: rampscenario voor Antwerp'

Deels noodgedwongen trekt Antwerp meer dan ooit de kaart van de jeugd. Dat blijkt uit de ...

490
490
'Sibierski in shock: toptalenten weg bij Anderlecht?'

Met de doorbraak van Nathan De Cat vormde Neerpede het voorbije seizoen weer een lichtpunt in barre ...

364
364
'Jacht geopend: Club Brugge ontvangt bod van 35 miljoen'

De voorspelde uittocht lijkt ingezet bij Club Brugge, dat zopas afscheid nam van Aleksandar ...

666
666
'Europese grootmacht klopt aan voor Karetsas & De Cat'

Ook deze zomer krijgt de Jupiler Pro League weer te maken met een uittocht aan talent. Zo dreigt ...

331
331
Stankovic komt met laatste boodschap aan Club-fans

Het huwelijk tussen Aleksander Stankovic en Club Brugge was van korte duur, maar wel succesvol. De ...

495
495
Thierry Henry geeft Kompany flinke por in de rug

Thierry Henry was een tijdje de assistent bij de Rode Duivels. De Franse legende volgt België ...

136
136
Anderlecht grijpt meteen in na statement aan Coucke

De supporters waren dan wel enthousiast met de aankondiging van Adidas als nieuwe shirtsponsor, het ...

2137
2137
Opvallende nieuwe rol voor Trossard bij Rode Duivels

Bondscoach Rudi Garcia probeerde wat nieuws uit tegen Kroatië en ook tegen Tunesië ljkt de ...

182
182

Meer sportnieuws