'Martinez in paniek over smaakmaker Duivels'

door
'Martinez in paniek over smaakmaker Duivels'

Het WK in Qatar komt elke dag dichterbij. Op 20 november trappen het thuisland en Ecuador het tornooi op gang. De Rode Duivels komen drie dagen later in actie. De eerste tegenstander in de groepsfase luistert naar de naam Canada. Een niet te onderschatten opdracht.


De Noord-Amerikanen zullen hun huid duur verkopen. Met spelers als Jonathan David (ex-Gent) en Tajon Buchanan (Club Brugge) hebben ze aanvallend talent in hun rangen. De Rode Duivels zijn dus maar beter op de afspraak, maar in aanloop naar het WK lijkt Roberto Martinez nog enkele vraagstukken te moeten oplossen. Zo kampen we nog altijd met defensieve zorgen. Martinez experimenteerde tegen Wales en Nederland met Zeno Debast. De jongeling kon echter niet wegsteken dat hij nog wat groen ziet achter de oren.

Daarnaast kampen enkele sleutelfiguren kort voor het WK nog met blessures. Romelu Lukaku is al even out bij Inter door een spierprobleem. Mogelijk keert hij wel snel terug bij de Nerazzuri. Thibaut Courtois heeft momenteel dan weer af te rekenen met ischias. Daarnaast is er ook het dossier Thorgan Hazard. De jongste van de twee Hazard-broers had in het begin van het seizoen te kampen met blessures en lijkt maar niet in vorm te komen.

TWEE BASISPLAATSEN

Hazard startte daardoor nog maar twee keer in de basis bij zijn club Borussia Dortmund. Hij scoorde nog niet en gaf ook nog geen enkele assist. Verontrustende statistieken die ook Martinez niet ontgaan zullen zijn. De bondscoach hoopt dat de middenvelder in sneltempo wedstrijdritme opdoet en in vorm geraakt. Hazard bewees vorig jaar op het EK hoe belangrijk hij wel kan zijn voor de Rode Duivels. Hij was er een van de smaakmakers en scoorde het beslissende doelpunt in de achtste finale tegen Portugal.

LEES OOK: WK-bom bij Duivels: Genk- en RSCA-spelers in beeld?

Zal Hazard een goed WK spelen?

Meest recent

'Club houdt zich vast: winters miljoenenbod op steunpilaar'

Club Brugge heeft niet de gewoonte om sterkhouders te laten gaan in januari, maar maakte daar in het ...

40
40
TRANSFERUURTJE: 'Club haalt topaanwinst, transferbom Kane'

De competities zijn inmiddels enkele maanden ver, de winterse transferperiode komt er dus met rasse ...

140
140
'Leko krijgt cruciale update uit ziekenboeg AA Gent'

AA Gent gaat zaterdag op bezoek bij Westerlo. In de stille Kempen wordt het wellicht weer puzzelen ...

27
27
Renard & Hasi spreken klare taal over toekomst bij RSCA

Dankzij een deugddoende zes op zes tegen KV Mechelen en Club Brugge dook RSC Anderlecht met een goed ...

54
54
'Hayen hakt knopen door: 2 wissels bij Club Brugge'

"Club Brugge is uit op eerherstel", aldus Nicky Hayen vrijdag op zijn persbabbel. Hoewel in de ...

151
151
Renard doorbreekt stilte: "Dan verlaat ik Anderlecht'

Voor de interlandbreak boekte RSC Anderlecht een fraaie zes op zes tegen KV Mechelen en Club Brugge. ...

234
234
'Italië in alle staten: coach ontketent De Ketelaere-rel'

Raffaele Palladino gooit meteen de wetten om bij Atalanta — en precies daar wordt De Ketelaere ...

89
89
Anderlecht en Genk balen: "Beste speler in de Eredivisie"

PSV steekt er ook dit seizoen weer bovenuit in de Nederlandse eerste klasse. De club uit Eindhoven ...

86
86
Heropenen AA Gent en Westerlo pikant transferdossier?

AA Gent en KVC Westerlo kennen voorlopig een wisselvallig seizoen. Afgelopen zomer kwam het bijna ...

109
109
Hasi verklapt gemiste toptransfer: "Was in de zomer te duur"

RSC Anderlecht zocht afgelopen zomer naar versterking en vond die ook, maar op bepaalde posities is ...

218
218
Renard slaat hard terug: "Klein van hem"

Ongeveer een jaar geleden werd Olivier Renard aangesteld als sportief directeur bij RSC Anderlecht. ...

152
152
Noodlot slaat toe bij Antwerp: "En nu dit ... echt zonde"

meAntwerp FC staat in de komende weken voor een lastig programma en dat terwijl de club zo snel ...

147
147
'Kompany totaal verrast: grootmacht rukt op voor Kane'

Bayern München staat aanstaande woensdag voor een absolute kraker in de Champions League tegen ...

127
127
Kortsluiting bij Club Brugge: Hayen ontploft van één speler

Club Brugge kocht geen status maar ruwe power: voor €9 miljoen moest Mamadou Diakhon dé ...

391
391
"Klein kind" - Boskamp scherp na vete Garcia-De Bilde

Ondanks de kwalificatie voor het WK 2026 en de monsterzege tegen Liechtenstein, werd de voorbije ...

334
334
Nieuwe coach Club Brugge bekend? De Mil krijgt voorwaarde te horen

Daags voor het belangrijke Champions League-duel tegen Sporting CP, staat Club Brugge in eigen land ...

470
470
De Cat, nieuwe spits, Verschaeren, ...: transferplannen Anderlecht op tafel

RSC Anderlecht zette vlak voor de voorbije interland-periode enkele overtuigende prestaties neer. ...

379
379
Dubbel gevoel bij Essvee: "Met 11 tegen 11..."

Zulte Waregem had zich vrijdagavond minstens voor even in de top zes kunnen nestelen, maar dat is ...

124
124
Harde woorden bij Standard: "Niet goed genoeg"

Standard droomt ervan om weer de aansluiting met de top te maken, maar die lijkt momenteel nog veraf ...

163
163
Wils met handen in haar: grote hint over vervanger Janssen

Antwerp pakte voor de interlandbreak een flinke opsteker door eindelijk nog eens een wedstrijd te ...

285
285
Standard laat gouden kans liggen tegen tienkoppig Essevee

Standard heeft vrijdagavond een gouden kans laten liggen om op te schuiven richting de top zes. Het ...

93
93
KV Mechelen in PO1? "Dat wordt richtinggevend"

We zijn bijna halfweg de reguliere competitie en er staan nog altijd enkele verrassingen in de top ...

117
117
Loodzware kalender Union: Hubert reageert messcherp

Voor Union trekt de Jupiler Pro League zich zaterdag weer op gang met een thuiswedstrijd tegen ...

99
99
Verrassend puntenverlies Beveren, Vanderhaeghe wint meteen

De veertiende speeldag in de Challenger Pro League is vrijdagavond begonnen met twee verrassingen. ...

113
113
De Mil geeft kurkdroog de formule om Club te kloppen

Na de pijnlijke nederlaag op Anderlecht voor de interlandbreak zal het er zaterdag op moeten zijn ...

274
274

Meer sportnieuws