'Martinez in paniek over smaakmaker Duivels'

door
'Martinez in paniek over smaakmaker Duivels'

Het WK in Qatar komt elke dag dichterbij. Op 20 november trappen het thuisland en Ecuador het tornooi op gang. De Rode Duivels komen drie dagen later in actie. De eerste tegenstander in de groepsfase luistert naar de naam Canada. Een niet te onderschatten opdracht.


De Noord-Amerikanen zullen hun huid duur verkopen. Met spelers als Jonathan David (ex-Gent) en Tajon Buchanan (Club Brugge) hebben ze aanvallend talent in hun rangen. De Rode Duivels zijn dus maar beter op de afspraak, maar in aanloop naar het WK lijkt Roberto Martinez nog enkele vraagstukken te moeten oplossen. Zo kampen we nog altijd met defensieve zorgen. Martinez experimenteerde tegen Wales en Nederland met Zeno Debast. De jongeling kon echter niet wegsteken dat hij nog wat groen ziet achter de oren.

Daarnaast kampen enkele sleutelfiguren kort voor het WK nog met blessures. Romelu Lukaku is al even out bij Inter door een spierprobleem. Mogelijk keert hij wel snel terug bij de Nerazzuri. Thibaut Courtois heeft momenteel dan weer af te rekenen met ischias. Daarnaast is er ook het dossier Thorgan Hazard. De jongste van de twee Hazard-broers had in het begin van het seizoen te kampen met blessures en lijkt maar niet in vorm te komen.

TWEE BASISPLAATSEN

Hazard startte daardoor nog maar twee keer in de basis bij zijn club Borussia Dortmund. Hij scoorde nog niet en gaf ook nog geen enkele assist. Verontrustende statistieken die ook Martinez niet ontgaan zullen zijn. De bondscoach hoopt dat de middenvelder in sneltempo wedstrijdritme opdoet en in vorm geraakt. Hazard bewees vorig jaar op het EK hoe belangrijk hij wel kan zijn voor de Rode Duivels. Hij was er een van de smaakmakers en scoorde het beslissende doelpunt in de achtste finale tegen Portugal.

LEES OOK: Taravel twijfelt: Anderlecht met B-ploeg naar Gent?

Zal Hazard een goed WK spelen?

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

95
95
Lommel oordeelt over promotiekansen tegen Dender

Dender kent zijn tegenstander in de barrage om het behoud. De rode lantaarn zal het daarin moeten ...

0
0
Prachtig afscheid Vossen: "Een serieuze pleister op wonde"

Zulte Waregem zette zaterdag een punt achter zijn seizoen met een nieuwe zege tegen Dender. Daarbij ...

18
18
'Van Bommel eindelijk weer aan de slag bij deze topclub'

Het is intussen al twee jaar geleden dat Mark van Bommel de deur van de Bosuil achter zich ...

49
49
Bayern herpakt zich een beetje met nipte zege

De uitschakeling in de Champions League door PSG kwam deze week zeer hard aan bij Bayern ...

21
21
Doku wéér de uitblinker: City blijft in titelstrijd

Manchester City blijft volop Arsenal het vuur aan de schenen leggen in de Engelse titelstrijd. Het ...

48
48
Kiel in zak en as: Lommel houdt Beerschot uit barrages

Beerschot moet zijn promotiedroom definitief opbergen. De Mannekes zijn er op het Kiel niet in ...

168
168
'Coucke gooit alle remmen los: Romback doet RSCA daveren'

Marc Coucke droomt luidop van Romelu Lukaku, en dan telt hij niet meer. Het gerommel bij Napoli doet ...

1083
1083
Leko maakt ploeg bekend: één enorme verrassing

Club Brugge kan vanavond een volgende grote stap richting landstitel zetten. Ze ontvangen STVV, dat ...

118
118
'Benfica neemt verrassende beslissing over Ivanovic'

Voor topspelers uit de Jupiler Pro League is het niet altijd makkelijk om bij een vertrek meteen ...

39
39
Bommetje voor Clasico: "Vinicius was op weg naar Barça"

FC Barcelona kan voor de ultieme vernedering zorgen bij Real Madrid. Kampioen spelen in eigen huis ...

128
128
'AA Gent houdt schoonmaak: 11 spelers weg'

AA Gent haalde voor het tweede jaar op rij de Champions' Play-Offs, wat al progressie is. De jaren ...

264
264
KV Kortrijk stuurt vier spelers naar de uitgang

KV Kortrijk speelt komend seizoen weer in de Jupiler Pro League. De Kerels zijn al druk bezig met ...

63
63
Taravel waarschuwt voor AA Gent: "Weet iedereen binnen RSCA"

RSC Anderlecht speelt zondag een zeer belangrijk duel op het veld van AA Gent. Als RSCA er kan ...

119
119
Vossen wint afscheidsmatch, pandoering voor Cercle Brugge

In de Jupiler Pro League stonden er in de Relegation Play-Offs twee matchen op het programma. Voor ...

50
50
De Cuyper blinkt uit, Manchester United stelt teleur

In de Premier League en Bundesliga stonden er deze namiddag een aantal duels op het programma. Wat ...

40
40
Boskamp kritisch voor Hayen: "Lukt hem ook niet"

Bij KRC Genk draait het dit seizoen voor geen meter in de Jupiler Pro League. De Limburgers wonnen ...

159
159
Schot in de roos: Bertaccini ontroert met heuglijk nieuws

Adriano Bertaccini heeft zonet heuglijk nieuws aangekondigd, dat meteen voor veel reacties zorgt ...

82
82
'AA Gent hakt knoop door: twee toptransfers op komst'

AA Gent moét winnen van RSC Anderlecht, anders lijkt het seizoen stilaan over en out te zijn. ...

313
313
'Hallo, Belgische topclubs? FC Twente wil toeslaan in CPL'

Lommel SK strijdt om promotie en de Limburgers staan er alvast goed voor na een 3-1-zege tegen ...

71
71
Vanderbiest rekent zich niet rijk: "Heeft Union nog gedaan"

KV Mechelen won vorige week met 1-0 van AA Gent en deed zo een zeer goede zaak. Ze doen weer volop ...

84
84
Liverpool en Chelsea verwennen fans met ouderwetse partij

In de Premier League namen Liverpool en Chelsea het tegen elkaar op. De twee ploegen kennen een ...

19
19
Lommel SK klaar voor epische strijd: "Hiervoor doe je het"

Lommel SK staat voor een heel belangrijk duel tegen Beerschot. In de terugmatch van de finale van de ...

90
90
'PSV neemt beslissing over Antwerp-huurling Babadi'

De afgelopen transferperiodes van Royal Antwerp FC waren niet bepaald een succes. Dat is nog zacht ...

91
91
Euvrard waarschuwt Genk en Westerlo: "Ik voelde het"

Standard won verdiend met 2-1 van OH Leuven en staat zo aan de leiding in de Europe Play-Offs. Zij ...

119
119
Sonck over Verschaeren: "Zet hem bij Club Brugge..."

Club Brugge was twee keer véél te sterk voor RSC Anderlecht in deze PO's. Ze scoorden ...

537
537

Meer sportnieuws